• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
tak jsem dala Joli do postýlkjy a doufám že usne :wink:
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
no usla ale až kolem půl na 14 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Evi to je teda síla a jak dlouho spala, doufám že alespoň hoďku a něco :pensive:
9. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
holky musím se pochlubit, od včerejška Honyk umí chodit za ruce, to je co, po roce pochopit o co go :grinning:
9. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Jity do skoro 17 to jsem ji vzbudila, že jsem musela súrně ještě na poštu :grinning: :grinning: , usnula po uspávání klasicky mezi 21 a 22 :grinning: ale vstala po 6té, ale už 15 minut chrníííí :grinning:
9. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
No Honzulka se teda nezdá, to je dobře, že aspoň za ručky, Joli niksy ani teď za ruce néééé to je řev jako blázen :grinning:
9. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
čaute :wink: jak se máte, co děláte?

u nás je počasí všelijaké, samé přehánky, i tak jsme stihli ZOO v OStravě v pondělí, lidí bylo teda mraky, samé kočáry, ale Saša zvládla pojezdit i na koze :grinning: :grinning: přidala jsem fotečky

včera jsme byli omrknout 14ti denní neteřinku, takové malé mimišenko, a to je o 5cm a kilo větší než jak byla Saška. to se nechce věřit že i my jsme měli před rokem takového drobečka :confused: Saška si na ni furt chtěla šáhnout :grinning:

u nás se spaním ted nic moc, v noci se zas 5x budí, kolem 2-3 mlíko a pak teda klid do 5-6, ale to už vstává. a dopoledne ji někdy musím dát spát na několikrát, než usne, ale pak spí 2hodky, odpol. většinou hodinku, ale pokud někde jsme a usne třeba cestou i jen na 5min, tak je s odpol.spaním už konec.
začla více capat kolem nábytku, staví se u všeho - televize, zrcadla, u dvěří,... včera než jsem stqačila zamknout, tak mi s huronským smíchem zdrhla až k výtahu (po čtyřech zatím...) a za ručky chodí, i když ne moc dlouho, tak max. z jednoho pokoje do druhého. k narozkám dostala botky tak šlapem šlapem, už si na ně docela zvykla.
10. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
tak jsem konečně tu, dítko bylo po ránu maminku-vyžadující, ale ufff už šel spát tak pohoda :slight_smile:

včera jsme byli skoro celý den pak u kámošky na chalupě na horách, chodili jsme po lese, sbírali houby, borůvky a tak, smaženice k večeři byla mňama, no a večer jsem buď hotovka nebo se sem nedostanu, se musím taky věnovat mm :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Evi no tak 3 hoďky to by bylo pěkný, akorát by mohla chodit kolem toho poledne a pak večer dřív chrnět :sweat_smile: já si tohle asi nedokážu nějak představit, já utírám pot s čela když ho mezi 19-20 pokládám do postle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no u nás řev nebyl ale prostě ne, hned na kolena a nazdar. já o to teda nějak extra nestojím, se k němu ohýbat tolik dokud to není nutný, ale už chce venku hodně z kočáru a chodit za kočárem, jenže pak mi s ním chce jet vždycky někam do pekel, tak teď ho aspoň vezmu za ruce a může si tam dojít tak, jinak lepší ať se snaží sám. kolem nábytku pohoda, to se jen tal lehce jistí dvěma prstíčkama :grinning: :grinning:

Gabi jůů vy si teda užíváte, jdu juknout na fotečky :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Gabi extrakce granulí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Honyk už se naštěstí ke kočičímu žrádlu nedostane, ale on nikdy nějak neměl potřebu to jíst, on to radši rozmetal po celý kuchyni, což mi například v případě vody pod lednicí a kuch. linkou dost iritovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
nj nenašla jsem lepší výraz, protože to je vždycky boj :grinning: Christie totiž žere průběžně celý den, ona tomu ani tak moc nedá, takže jsme rádi za vše co sní. no a Saša jak se k tomu dostane.... namáčí piškoty i granule v misce s vodou, většinou teda sní jen ten piškot :wink: ale granule už jsme jí vyndavali několikrát z pusy... snad včas, ona stejně nic většího nepolkne, plive mi i kousky mrkve 3x3mm. sláva, že už aspon nemix.rýži vzala na milost :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
ted přemýšlíme jak Sašce vyřešíme pokoj, nakonec jsme se rozhodli, že je nejvyšší čas, třeba nebude tak v noci prudit, když bude spát sama ve svém. jenže v té naší nudli 4,2x2,2 toho moc nevymyslíme :unamused: tak ted hledám předlohy na malování a zas váhám jestli české postavičky nebo medvídek pú... ach jo, zas to rozhodování :angry:
10. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
skočím na chvilku s pejskou, Saša konečně napotřetí usla,... je třeba toho hned využít. na ty dvě hodky spánku se nedá vždy spoléhat...
10. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
...nikdo? tak jdu na nádobí a vařit, zapékané žampiony, mnam mnam. :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Gabi hehe no tak u ás je dětský pokoj neustále ve fázi vyklízení bince, a nemůžeme se dohodnout kam s nábytkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: starým, nejdřív si ho měl vzít tchán, jenže teď to vypadá, že asi ne, a mm to nechce ani vyhodit ani prodat, achjo, takhle se nikam nepohneme.-
postavičky, tak počkej k čemu potíhne saška víc ne? :wink: ať si vybere sama :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
hmm žampiony nezní špatně, ale my měli včera tu smaženici, tak počítám, že mm zase houby dlouho chtít nebude, tak hlavně ať se ti povedou :wink:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
jj nádobí umyto, za chvíli se vrhnu na přípravy, i když z ložnice už se cosik ozývá :confused:

MM se chystá v sobotu na hřiby, nevím, jestli u nás rostou, ale my je můžem skoro pořád, takže doufám, že přinese hodně :grinning:
10. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
gabi tak u nás už se přímo vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj rostou rostou hřiby krásný, tak snad i u vás :slight_smile: já moc dobrej houbař nejsem, ale kámoška mi dala i co nasbírala ona tak toho bylo dost :dizzy_face: i nasušený něco mám,a to sem tak 1/2 vyhodila pro červavost, já jsem na tohle děsně pinktlich :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahojky, mám teď vís práce se dvěma klientama, no jedno dopadlo dobře, ještě v pondělí zajedu s paní zrušit staré smlouvy, aby ji zase nějak nepodfoukli :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no dyž vše půjde jak má, tak by za ni 2000 mohly být :wink: ale té práce s ní je mraky, ale kdxy peníze bvudou a jestli po částech nebo v celku netuším, zatím nemám ani provizi za dubnovou práci, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky,Quinn díky za ip,nevím co se sice stalo,ale to neva :wink: doufám,že už teď budu občas nakukovat,zatím páček vaše Ááááágnes :grinning:
11. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Evi tak to je na prd když jsou takhle po zadu s placením provizí, vždyť už je červenec a oni peníze určitě mají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj Áááááááááááágnes tééda ještě jsi zabrousila na nás juknout tak to je super :grinning: :grinning: tak doraž častěji povědět jak rostete a žijete holky, co koníci a tak :wink:
Hele ta IP ale byla hoooodně stará co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nevíš něco o mije, ta už tu kočka taky dlouho nebyla :confused:
12. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky Jity no ono to je o mnoho faktorech, třeba se zjišťuje u dr zdravotní stav a někdy se to tím šíleně prodlužuje :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Evi no já to chápu, ale na druhou stranu 3 měsíce je docela dost a oni klienta už dávno zkásli, takže co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
bré ráno :slight_smile:

spala jsem snad poprvé za poslední rok a něco ráno do více jak 7mi a to konkrétně do 7,15, no já mám asi zlatý dítě :dizzy_face: počítám že vstával s MM a tak dobrou hoďku si hrál a povídal v postýlce, to fakt neznám, nebo že bych byla vážně k neprobuzení :confused: :grinning:
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
jéé tak nám teď volala babička že dorazí, supéér už jsme jí dlouho neviděli tak půjdeme prochajdovat, sluníčko už krásně svítí tak ať něco stihnem než se udělá vedro. :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Jity máš pravdu, ale oni si dr někdy dávají na čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc někdy čekají na víc plateb od klienta, ABY SI TO NEROZMYSLEL, LEPší než dělat stornoprovize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
je to v suchu, smlouva obhájena a s pochvalou, vzhledem k nastavení možnosti redukce do budoucna :wink:
13. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Evi jsi šikulant :wink: a klienti mají štěstí že tě mají :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
o o to se snažím a ještě byla sranda když jsme ji vezli domů tak se mne v autě ptala kolik budou mé služby stát..... a koukala když jsem řekla, že jsem jí na první schůzce řekla že moje služba je bezplatná, no tak si překvapeně oddechla a já na ni ale není zadarmo, mou odměnou jsou kvalitní doporučení na další potenciální klienty, kterým mohu nezávazně okontrolovat smlouvy a v případě potřeby jim nějak poradit, pomoct, udělat změny. No zůstala koukat a říkala že si myslela že ještě bude platit :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
tak to bylo hezký překvápko pro ní, když si to nepamatovala :sweat_smile:
a bude fajn, když tě doporučí dál :dizzy_face:

jéé teď koukám že už ofiko snž, co na to říká manža, ví o tom :confused: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.