• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
jé koukám jak blázek kdo je snž a to ty Evi! tak držím palečky, at se povede :wink:
14. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
jj prý stejně děti nebudou, ale je pravda že romantiky ubylo :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Evi hehehe že on má strach, že tak docela neplodný není viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky, hlásím se z domu a bez Joli. ta už ráno zůstala na moravě, dnes byl funusd, rozlučka a naši že dnes s Joli teda nepojedou, tak jsme odpoledne ve třech vytáhli kola a jeli se projet na rybník, okouknout prostředí a fakt dobré pro děti :wink:
15. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jity :grinning: :grinning: :grinning:

o víš že jo, už přestal tvrdit že Joli není jeho na 100% :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak naše sluníčko vstalo před 16tou to bude šlichta, mm šel na noc tak si to mrsknu, ještě mám zpracovat ty meruňky :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
zdravím

dítě honí kočku tak nakukuju než budu muset zasáhnout a roztrhnout je od sebe.
U nás se pořád teplůtkuje, takže včera žádný plavko, dneska už je snad líp, ale má to v takovejch vlnách ty teploty, vždycky chvilku ok, a pak zase hřeje jak kamínka, včera měl i 39st. to už je na něm pak vidět, že je hotovka a jen se po nás válel, tak nějak nevím jestli tohle může být ještě k těm zubům, ale asi snad jo, nic jinýho mu není
18. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
kočky sou obětní beránci všude :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ta naše beránek moc být nechce a spíš mám strach, že mu ublíží, u svýho škrábadla se cítí silná :sweat_smile: už potřebuju aby se naučil, že tam vážně nesmí, o nic nejde jen o oči :frowning2:
18. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
no to si taky říkám, hlavně bacha na oči, ale zatím ta naše koča je trpělivá :wink:
18. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
to máte dobrý, ta naše káča si teda servítky nebere, mládě má fest posekaný ruce, ale to mi nevadí, mám strach aby to fakt někdy nedopadlo na to oko. Je vážně ostrá :confounded:
jako v prostoru si nedovolí, to raději zdrhne, ale u svýho sloupu je king a \H. ještě nepochopil, že tam fakt NESMÍ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
no je to blbé, leda nějaký zátaras :confounded:
18. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
to už fakt nejde tady, ten obývák je maličkej a nemůže mít všude zátarasy, tohle se prostě musí uhlídat, a on se musí neučit, že tam nesmí, snad se s tím nějak popereme :wink:
18. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jinak před momentem jsem uspala ječilku zlobilku a padám teda taky :confounded:
18. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
krásné dobré ráno :slight_smile:
néé nazbláznila jsem se, jen u nás se po ranním mlíce v 6 spalo až do 9,30 :sunglasses:
a teďka já naivka zkouším jestli by zase neusnul, aby si ten spánek moc nerozhodil :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3040750&vReferer=
přidala jsem dvě fotečky a už zase valím pomalu vařit obídek a pak razíme za babi a dědou
dneska vypadá, že snad bude lepší počásko než včera
tak pěknou neděli všem :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak jsme doma a tu pitomou techniku mám hotovou, v pátek RID a v pondělí doprava a provoz a snad už bude klid :wink:
20. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
šikulkáááá, gratulace, to už dáš ten zbytek :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
no musím, když chci aby bylo líp a mm se víc chtělo do snažen í :grinning:
21. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Hezké brzké ráno :grinning:
počítám že všechny spíte, my dneska strávili s H. pěkný den na horách, to byla balada, jen ani na tys borůvky se nám v tom vedru nechtělo, no neva snad příště. Jsme si zařádili v bazénku, tedy hlavně mláďátko. :sweat_smile:
Zítra přijedou kamarádi a měli bysme jít všichni na plavečák, tak schválně jaký bude počasí :confused: :sunglasses:
no nic :grinning: počítám, že nikdo nedorazí tak já jdu ještě chvíli pokračovat v žehlení :grinning:
23. črc 2009 v 00:24  • Odpověz
Jíto o půlnoci a žehlíš? téda, taková tvoje ukolíbavka jo??

Evi gratulka ke zkouškám, jen tak dál :wink:

Akorát nám se se.e :unamused: včera jsme chtěli jet do nově otevřeného Mobelixu v Ostravě, ale mamce se nechtělo moc hlídat, tak jsme se s Jarkem domluvili, že Sašu po práci vyzvednu a uděláme si volné odpoledne. cestou do práce jsem málem zajela 2kočky a 1 psa... prostě promenáda na silnici je asi hit léta :confused:
ale nejhorší odpol., v půl čtvrté volal Jarek, že se stala hrozná věc, cestou dom mu pod kola vběhl malý cigán (asi kolem 10let), honili se s děckama a vběhl rovnou na cestu, kde je docela dost provoz.... sice Jarek brzdil a stočil to trochu, i tak kluka nabral na kapotu a ten pak dopadl na čelní sklo, to je docela promáčklé, takže to asi rána byla.... no ale kluk se hned zvedl a zdrhnul :confounded: prý byl jen trochu podřený, nakonec se podařilo měštákům najít ho a zavolat záchranku, ale do nem.jsem ještě neměla odvahu volat co s ním je :confused: :pensive: vina samozřejmě na straně děcka, ale i tak, jak JArek čekal na policajty tak kolem plno cigánů... je to jejich čtvrt, furt mu nadávali a že mu přejou at ho taky něco přejede a jestli ho to mrzí a jaký má pocit, že přejel kluka... :cry: a takové hrozné řeči... :pensive:
auto jsme odvezli k nejbližší výměně skel, jenže mají dovču, tak to bude asi chvíli trvat, naštěstí jsem aspon nezrušila havarko a připoj.skel, na cigánech si těžko něco vezmem. snad je kluk v pořádku :confounded:
23. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Gábi to je mrzuté opravdu, hlavně aby to bylo dobré, no jestli nemá nic vnitřního tak to bude dobré, protože nejdřív zdrhl a nechal se hledat, neboj držíme pěsti pro štěstí, sklo vyměníte a zbyde jen nepříjemná vzpomínka. Ale nechci strašit včerejší odpoledne je asi vrování, no popřemýšlejte jestli něco neděláte špatně, ale neboj, bude vše dobré :wink:
23. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak jsem dnes tu zkoušku teda udělala a v pohodě i s ušima :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Tak nám po 3 dnech odjela návštěva, zase jsme osiřeli, tak koukám co je tu novýho a ono skoro nic :sweat_smile:

Gabi néé to noční žehlení je taková moje úchylka :grinning: :grinning:
přes léto se mi většinou ve dne žehlit nechce, na večer se radši přitulím k manžovi než k žehličce a tak na žehlung nakonec dojde až když jde MM spát :wink: a já mám na to klid u telky

tedy Jarek má pech, snad jen to sklo a bude to ok :unamused:
30. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Evi ty jsi šikulinda, ale o tom my nikdy nepochybovaly, že Gabi :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
a samo gratulka největší a ať se ti v práci líbí..jestli to dobře chápu tak teď budeš na vyšší pozici než před těhu ne :wink:
30. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
no jako ale byla to fakt síla a mazec dokupy, po těch 4 testech jsem si tak říkala co tu jako hledám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu dom, ale zkoušející byla fajn, říkala že je to dobrý i když jeden test byl skoro z poloviny nedobře, ale ona to vzala od toho jednoho bez chyby, a postupně dávala doplňující otázky a ústně jsem se chytla, tak že prý pohoda a o noční místo sudoku, mám ještě trochu projet ty norny :grinning: :wink:
30. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
není nad to když je zkoušející rozumný :slight_smile:
a ty normy jsou stejně taková typická věc, kterou si člověk zažije až když jí využívá :wink:
30. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
tak zase musím za Honzulkou, je teď rozdováděnej od kámošky a zvyklej na víc poozornosti tak jdu za ním, než mi tu rozboří celý obývák :sunglasses:
30. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.