• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
ještě k očkování jeden příběh, není pro slabší nátury, takže kdyžtak nečíst ju :wink: to jen kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak to sem dávám
http://www.rodina.cz/clanek6676.htm
:cry:
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Jity příběh Milli znám, je to moc smutné a moc pochybení lékařů, díky tomu vím, že kdyby se mi nezdála odpověď dr jedu ještě jinam :pensive:
10. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Evi jj moc smutné jako každá smrt dítěte, tady navíc asi i zbytečná :cry:
jj s tím jetím jinam naprostý souhlas, radši budu za hysterku než v tomhle něco zanedbat, a ty máš myslím v tomhle hodně zkušeností i se sebou co :confounded: :rolling_eyes:

Gabi ještě jsem si jen vzpomněla, že jsi někde psala o tom pneumokoku. Ano je to očkování navíc, který náš prcek dostal. Každý očko je záhul na organismus, ale tohle jsem dala, protože pneumokok, je sice vcelku častej, a tělo by se s ním mělo umět poprat, ...nebo atb, bohužel je čím dál víc rezistentních kmenů...a to bych si pak aasi vyčítala. to jen na vysvětlenou,
jasný je že se každá musíme rozhodovat sama, a o očkování je to ještě mnohokrát horší než třeba u autosedačky co :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
JasněJity, moc jste mi tenkrát poáhaly, každý se snažil v okolí zjistit co ještě zkusit a nakonec to bylo jen o tom že tekutinu považovali za krev místo hnisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pomáhalo mi se svěřita získat podporu :wink:
10. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojte, článek raději asi číst nebudu, já pak bulím jak želva... nebo možná později... :frowning2:

však já nic zlého nemyslím s tím očko navíc... každý co uzná za vhodné. já se radila s naší Dr. a ani jsem nad tím, že bychom dali vlastně tak moc nepřemýšlela... ale u dalšího asi dám, přeci jen, pokud se zadaří a Saška už bude chodit do školky, může dovléct ledasjaký bacil a dneska je to samá raritka, co na ni ATB nezabírají :angry:
já mám osobní zkušenost s očko proti chřipce... stejně jsem ji vždycky dostala a docela silnou... no kdoví, třeba díky očko jsem ještě na světě... ale možná nebyl správný kmen...

a z jiného soudku... téma šnůry u nás teda docela trnu, saša si to motá kolem krku, kolikrát i víckrát a cokoli, nevím co tím jako sleduje :grinning: no vlastně to moc k smíchu není :unamused:

Evi hlavně že už je dobře a už si určitě nenecháš hned tak něco líbit! :wink:
10. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
jj Gábi, už nejsem ta jimi opěvovaná česká ovce :angry:
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak už je mi znám důvod pruzení, on se vylíhl zub pravá horní 4 a zároveň levá horní 2 takže je to jasné, do toho očkování, tak to jít aky nepřidalo , :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :wink:
12. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Ahůůůj :slight_smile:

tak jsem chvíli zabavila dítko a přišla se na vás podívat, jestli tu teda někdo budete :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Gabi ani se ti nedivím, já taky u všeho bulím jak želva, jako když mě nikdo nevidí tak je mi to jedno, ale jinak se děsně stydím :sweat_smile:

s tím očko to právě o tom je, že nikdy nevíš jestli by to bylo horší nebo lepší bez něj. do chřipky jsem nikdy nešla, a přesvědčila jsem i manžu aby podepsal revers, je na to v práci děsně lámali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s těma šňůrama to je síla teda, to je hlíedání děsnýho už s těma prckama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Evi ono je to dobře :slight_smile:
Joli chůdě, no snad už bude líp :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Joli je líp, zuby občas bolí, ale dá se to, a já budu mít konečně zasloužený relax, ve čtvrtek mám první směnu a příští týden ještě 3 a na září už taky 3 :wink: a těším se jako děcko a úplně se těším na 15.9. to bude Beryho :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Evi tak to jsou bezva vyhlídky :slight_smile:

cože to bude toho 15.9. :astonished: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
svatýhio berouse :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
jo táááák už mi to dohráblo :grinning: :grinning:
jsem si vzpomněla jak jsem nastoupila první den do práce a berous byl až za měsíc a půl jsem se nemohla dočkat jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
tady to nějak vázne :slight_smile:)) že by všichni farmařili? :grinning: :grinning: :grinning:

Evi tak pochlub se jak bylo v práci? určitě sis to užila :wink: já do práce chodím spíše z musu, už týden dopředu se netěším :unamused: a taky v pátek jsem toho na službě moc nenaspala, max.3hodky, furt se něco dělo, ráno zas dva ožralí achjo, proč ti lidi chlastají??

a berouse teda neznám... teda vlastně doted neznala :grinning: toho mého prvního - jsme propili s našima :grinning:
23. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
a taky trochu chlubení, v sobotu - jak jsem spala, udělala Saška první krůčky :grinning: ...říkal tatínek. ale mi to ukázat potvůrka ne a nechce! jen tak jeden aby se neřeklo :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Hezký odpolko :slight_smile:

co se řeší :confused:

a abych nezapomněla u nás se od soboty běhá, teda kroky jsou to mírně nejisté, ale skutečně samostatné, nám chlapeček trošku vytřel zrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Gabi, no já jen čas od času, jako mě to ba, ale když vidím, že většině to jde o moc líp tak ne zase až tolik :sweat_smile:

lidi chlastají protože je to baví :grinning: ale ty následky pak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už chci taky do práce, jen na pár hodin, ale šéfstvo se neozvalo tak nic, já se vnucovat nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

však ona ti to ukáže, o pak budeš valit bulvy jak my s MM v sobotu :grinning:
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky kočky po cca týdnu :grinning: :wink:

20 ve čtvrtek jsem měla svoji první směbnu a hned jsem byla opravdu nadšená, zase tak moc se nezměnilo a změny a techniku jsem pochopila celkem rychle, v 17 dojel Martin s autem a Joli a kolega nám vyměnil rozbité zrcátko a pak jsem byla odvezena k babi mimo inet

pá,so,ne jsedm makala jako divá, aby nemusela babi sama, je jí 77 tak jsem jí pomohla, ale zvládla by to i beze mne :grinning: :grinning: :grinning:

v ne mne brácha odvezl s Joli domů, martin byl tedá v práci na noční a já šla ráno na den, takže jsem nás ráno vzbudila, Joli v polospánku převlíkla a zateplila, bylo jen 6°C blééé a hurá vlakem, v Pcích si ji převzal Martin a já svištěla do práce. Po o odvezl Martin Joli k našim, protože jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc, zítra po noční hned jedu za Joli, no v práci si taky moc neškrtnu, síť tam není :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u našich bude, ale zase dračice nedá chvíli klidu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jí teď lezou stoličky jedna po druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono se to poddá :wink:
26. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
brý večír, dnešek mi teda dal. Vyrazili jsme s kámoškou a dětma do skal. Pche jsem si myslela, že jako dítě na mě bude hodný a něco jako odšlape sám, tak smolík jako, hrabat a válet se tam v písku to jo, ale chodit to teda moc nenene :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mě bolí nohy jak psa, protože jsem ho skoro 5 hodin nesla...a to jsem se ještě luxusně nacápla na schodech a luxusně si natloukla nohu, ale jinak to byla nááádhera :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Evi pěkně nabitej program teda :sweat_smile:

a super nadšení z práce, doufám, že moje jednou bude taky takový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
stolička nám naštěstí leze snad na dýl poslední- koukají ji 3 hrbolky, tak snad už teď bude trošku klid se zubama, to byl očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my máme vzteklinu a asi už i první období vzdoru, takže to asi stejně o moc lepší nebude :grinning:
26. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
bré ránko :slight_smile:

tak u nás mlha jak v prádelně, to teda nevím s tou zoo :frowning2: no počkám až se vykope z peřin kámoška a vyjádří se :sweat_smile:
a v noci se u nás 2x vstávalo na dudlík, to už teda neznám a nechci si znova zvykat :confused: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
tak já se hlásím od rodičů, Joli se prořízly behem 2 týdnů 3 stoličky a jeda horní dvojka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo řebu řevu a řevu, chůdě malý, ale bude líp :wink:
28. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: u nás teda hnusně, prší... fakt jako naschvál, měli jsme v plánu celá rodinka jet na oslavu k sestřence - její synové slaví 10 a 20let, takže jako na bečku dojedem busem, ale jestli se to nevybere tak bud zůstane pes doma, protože tahat sebou pak mokrého psa je jak za trest, navíc do 2+1.... nebo vezmem auto a já zas utřu hubu.....

Jíťo nevim nevim jestli si někdo z práce vzpomene, já si taky musela říct sama.... a jako vnucování mi to nepřijde, však oni budou určitě rádi, když se zapojíš :wink:
5 hodin nošení,teda! to bych nedala! a to Saša nemá ani 9kg.

trucování známe, cokoli nemůže nebo jí vezmem, tak řve a řve jak na lesy, slzy jak hrachy a pak že při vztekání je to bez slz, pche! ale jinak je zlatíčko, zkouší první krůčky, žvatlá od rána do večera - zatím teda zvládne jen 2 slova - tady a tati. no a se zuby nic... furt jen dva řezáky, tudíž strava pořád mixovaná, max. na jemno umačkaná a vrcholem je půl krajíčku chleba s máslem na kousky - ty si dá ráno u pohádky.
zato po týdením spaní v pokojíku je to super, v noci se už nebudí ani na mlíko ani na čaj a včera vstala až po osmé!!! :grinning: že jsme ji tam nešoupli dříve!

Evi to je fajn, že Tě práce baví, aspon změna než furt být doma. a zas nabereš energie na další mimi :wink:
a kde vaši bydlí? to vozíte Joli až do Rbna nebo jsme to popletla?
29. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Gabi ahojda, snad se vyčasí ještě, u nás je hnusně pod mrakem, ale pršelo jen v noci.

jj vzpomene, šéfová o tom mele pokaždý když tam vlezu, ale je to na ní, musí to přetlumočit dál, do toho já už se cpát nebudu :wink:

5 hodin nošení ušlo, chvílema i capal, takže se to dalo, až teda na to že se mi smekla noha na schodech a zajela mi mezi, mám na holeni výbornýho moncla a to se ještě nevybarvil. Zas budu vypadat jak týraná :sweat_smile:

pche no vrchol hysterie měl teď dopolko, já to tak nesnáším jak ho nic nebyví, jen řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a slzy umí taky jak hrachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jídlo bych jí dávala čím dál míň mixovaný ona to ukouše i dásněma neboj

a na ten pokojík asi stejně musela dozrát, takže by to třeba ani dřív nešlo, ale musí to být super :dizzy_face: :dizzy_face:

hezký den přeju, já jdu žehlit :angry: :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
krásné dobré ráno :slight_smile:

včerejší pouť byla super, po delší době (jezdíme tam už xy let) jim zase pořádně vyšlo počasí. Hony největší zážitek z koní a maminka z toho že jsme zapomněli doma dudla, takže jsme skoro celou zpáteční cestu museli s mm prozpívat aby nebyl řev. Vážně zááážitek :grinning:
31. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
holky chci se zeptat jaký dáváte dětem pečivo???

chleba s kůrkou nebo bez (někde jsem četla že by se neměla??)

světlý/tmavý?? vím že se nemá celozrný pro vysokej podíl vlákniny, ale my teda moc bílý pečivo jako rohlíky třeba nekupujeme, myslíte že to je nezbytný? díky za info :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,

Gábi bydlí ve Střelicích to je asi 13 km směrem na Jihlavu a Znojmo vlakem, jak poblíž jsou Rosice a IvaNČICE :wink:
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jity pečivo světlý a chleba i s kůrkou, sladký pečivo jen vjimečně když není nic lepšího, ale Joli baští všechno, teda sladké jídlo jí vůbec nechutná, tak o starost méně :wink:
31. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
uff tak jsem pracovala víc než jsem chtěla, ale tak mm vzal dítko ke tchánovcům, tak si to musím užít že můžu uklízet a nemít ho za zadkem :grinning: Konečně došlo na odmražení mrazáku a zmizelo pár krabic z budoucího dětského pokoje. Jsem hvězda :sweat_smile:

kde jste kdooo :confused:
4. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.