• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
ahojda, tady to teda žije, co? :grinning: :grinning:

Jíťo se máš, že TM bere prcka k tchánovcům... co mi dá práci jen přemluvit MM aby vzal Sašku na procházku a já mohla doma něco udělat :confounded: zatím jsem ho takhle přemluvila jen 2x :angry: zato když jsem o víkendu v práci, tak klidně jde ven dopo i odpo a nemá s tím problém....

s pečivem my teprv začínáme - dávám většinou normální chleba s máslem - to je tak jediné co Saška sama sní, rohlík moc ani nechce, a tmavé pečivo jen když třeba snídáme tak dostane do pusy pár kousků, sladké když je buchta tak trochu těsta když moc žadoní a samozřejmě se mi chlubila babička (mamka) jak s ní krásně Saša snídala sladký rohlík.....nj babičky. už to s tím sladkým začíná :confounded:

jo a čím mažete pečivo? mi prošlo jen klasické máslo a dětská šunka. lučinu nebo džem nechce a sýry taky ne, tavenáky nedávám..

jinak se včera naučila vylézt na gauč, tak to dělá celý den, nahoru dolů a já mám oči na stopkách! :confused: a taky jsem objevila konečne další dva zuby - zatím nevylezlé ještě, ale bude to sranda, jsou to horní dvojky :grinning:
8. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak po náročném uspání Joli ještě chrní a mm taky, tak mám momentek na pc. Zítra musím navařit protože jdu na noc a ještě nevím jestli Martin nechá Joli doma a nebo ji poveze k našim na hlídání s tím že já bych tam jela v neděli nebo v sobotu večer a chvíli pobyla :wink:
10. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Gábi teda ty máš s jídlem trápení a s babičkama je to všude stejné, teda moje mamka se ptá co ještě nesmí a nebo když si není jistá tak jestli to či ono může dostat, takže morava v pohodě, zato pardubice patří vyliskat :stuck_out_tongue_closed_eyes: klidně dá Joli lízátko a pak si jde púo své práci a nekouká co kde a jak s tou zbraní lítá jestli s ní nezakopla jestli si nechystá vypíchnout oko :angry: :angry: :angry:

možná jsem přecitlivělá proto že Joli nejspíš zůstane sama, ale stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: svým dětem sladký nedávala, když měšla mirojestle tak těmto dětem nic z toho co cpe Joli nedávala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a neteřím to tolik necpe a to ani když jedna je o 3roky a druhá o rok starší než Joli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pak brečí že nemá důvěru a že raději vezeme Joli k našim na moravu :sweat_smile:
10. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
jdu na vás juknout co tvoříte,
já dneska peru, uklízím a dítko má své horší dny, tak mě sem moc nepustí :unamused:
11. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Gabi néé opravdu se nemám, to byla dost vyjimečná situace a opravdu se často neopakuje, mm půjde kamkoliv kdykoliv, ale jedině všichni společně, sám s prckem opravdu jen vyjimečně, to musím buď bít nemocná že prakticky umírám nebo hodně ale opravdu hodně naléhat. No sliboval, že teď se nám bude víc věnovat když má konečně hotovou poslední zkoušku z ročníku a další rok začíná až za měsíc, prý i na pokojík dojde, no to jsme zvědaví :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pečivo mažeme většinou máslem, Florou nebo Lučinou, případně sýr plátkový navrch jinak nic. Nedaávám ani moc šunku ani nic jinýho přijde mi to slaný a zbytečný. Jinak u nás s jídlem problém není, prcek by spráskal cokoliv co mu díš do ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

lezení na gauč záleží jakej máte, ale u nás je to dost o hubu. Teda lezení a slejzání je v pohodě, jenže to už miláčkovi dávno nestačí, teď je největší zábavička po gauči běhat a skákat po hlavě přes područku a absolutně nemá pochopení, že já pro to nemám pochopení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :rolling_eyes:

to bude teďka smršť s těma zubama u vás počítám :grinning:
11. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Evi to je šílený s těma příbuznýma, jako tchánovci v poho, ti se na všechno ptají, což mě velmi těší, i naši docela v poho jen mami občas musím krotit, jako že nejde o její názor na věc ale o můj a tak to prostě bude, už si celkem zvyká. Nejhorší oříšek v tomto se ukázali strýčkové a tetičky, jsou ochotní narvat ho vším možným a to za mými zády, no už jsem udělala 2 hustý scény tak teď jen doufám že dalších už nebude třeba. tohle mě vážně točí :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
jity no prave, proto jedeme radeji 150 km k nasim nez 30 k martinovym, proste zaklad je stop sladkostem, jinak to fakt moc neresim
12. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Evi se nedivím. :slight_smile:
No u nás je to o tom, že by ho všichni dost překrmovali, on je vděčnej, sbaští všechno, ale to já nechci... protože jednak je mu pak blbě a někdy i bluje, po jejich bych z něj měla za chvíli bulimika.
Prob největší je u mýho strejdy, kterej mu cpal sladký snad už v době kdy byl plně kojenej a nepřestane s tím dokud tam prostě nevletím mezi ně a tu ruku s tou sladkostí mu skoro neurazím (přitom je starej dost a sám si kvůli nemoci prošel dost těžkým hubnutím, tak by člověk čekal něco jinýho) :unamused:
a mm sister se svým novým přítelíkem to dorazili když mi ho narvali šlehačkou, jsem vřeštěla na celou restauraci- fakt idioti. Já mu tady zavádím vše postupně, scháním na malým městě biozeleninu jak debil a oni tohle.
A jako nešlo by o tolik kdyby potom neměl chudák koliku a srajdu snad ještě 2 dny :confounded: :rolling_eyes:
neuděláš nic
jen už teď mám aspoň zbraň na mm, že oni ho prostě hlídat nebudou :wink:
14. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
fuj no to jsem se rozepsala...musela jsem si u vás vylít srdce :grinning: :grinning:
no hned je mi líp samo :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Joli všechno nej nej nej :dizzy_face:
15. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
jasan Jíťo, pořádně si zanadávej! a hned je líp :wink:

mamka teda na to že Sašku hlídá vlastně už od jejího půl roku, tak se vždycky ptala, jídlo jí dám navařené a jak bylo jen mlíko a oběd tak to bylo v poho. zato se to trošku horší, ale zas si říkám, že můžu být ráda, že mi Sašku pohlídá a já můžu pravidelně do práce, tak se ozvu jen když už se mi něco zdá moc - jako třeba kakaové sušenky s náplní... :angry:
a tchýně nepotřebuje rady, protože Sašku nehlídá, a když tam jsme tak je pod dohledem a je pravda, že jak ji vidí tak málo, tak se ptá, co by jí mohla dát.
15. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jolance taky vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
my se v neděli vrátili z té slavné svatby, celkově to bylo fajn, ubytko super, hned u přehrady, v penzionu, jídlo taky zařízené, dětičky byly hodné, i kostel jsme vydrželi celou dobu s dětma. jen občas jejich průpovídky do toho ticha tam, no byla sranda :grinning: :grinning:
horší byla organizace při hostině, nikdo nic nenalil, dort se krájel skoro až v 18h a mi ani nedonesli, a kdybychom se neozvali jestli je to nealko svatba tak snad jsme na suchu... žádná soutěž, nic, hudba hrozná, hudebník navíc docela oblboval mojí vdanou sestřenku s dost žárlivým manželem.... a cesta zpátky už byla docela únavná a to jsme se ještě stavili na prohlídku zámku ve Vranově.
co mě ale překvapilo - nevěsta (sestřenka) totiž chytila mojí svatební kytku no a ted mi ji vrátila usušenou a ještě k tomu nechali navázat skoro stejnou čerstvou :grinning: takže mi doma zase voní růžičky a frézie, až mi skoro ukápla slzička, jak mě přkvapila!
15. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
jj já to četla hned ráno :unamused: je to smutné, ale myslím, že mu už je dobře, musel si hodně vytrpět....
náš idol na základce, hříšný tanec to bylo něco :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
teda u mě ospalé, protože vstávačka skoro před hodinou, jak by taky ne, když mm zaspal do práce, fakt lahoda jako, ještě vyletěl a půlku věcí tu nechal, jsem zvědavá jestli se vrátí nebo přežije bez toho :rolling_eyes: :sweat_smile:
ale Honyk to snad ještě zalomí, tak pohůdka. nutně potřebuju, aby se vyspal, a pak nebyl protivka, jdeme s kámoškou do města a na obídek :slight_smile:
16. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
ahojky, hlásím se z domova, hurááá i kdž to unšich bylo fajn, ale doma je doma :wink:

Jity s tím překrmováním a přeslazováním to vidím dost podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi tak to muselo být opravdu kuzelné ty kytice :wink:

Za přáníčka Jolance děkuje :grinning:
16. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Gabi krásná fotečka :dizzy_face:

Hříšný tanec dávali včera jsem si nemohla pomoct a musela jsem se dívat :wink:

joo a holky mám novinu vypadá to, že se brzy zařadím mezi vás pracující :grinning: včera jsem potkala šéfovou cestou z města a prý se mám stavit a dohodneme vše potřebné :sweat_smile:
tak se chci zeptat jak to máte vy se smlouvou?? dohoda o provedení práce?? pracovní činnosti??
jo a samo jsem magor tak hned naskočily myšlenky jako jestli chudáčka prcka o něco neochudím :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda :wink:

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším :wink:
18. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Jit neochudíš, z toho neměj strach, naopak užije si ostatních a bude to jen ku prospěchu, joli se vždy naučí něco nového, teď počítá do 4 a děsná sranda :grinning:
18. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
jéé mimi :dizzy_face: :dizzy_face:

cože počítá do 4 jo? :astonished: :astonished: mám depku jako já asi nejsem schopná to dítě ničemu pořádnýmu naučit :astonished: :confounded:
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
no jedno autí dvě autí a pak řekne či autí a čiši autí, ale jedna dvě ji neberou, :grinning:
18. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
a jak to loví na prstech to je kůlna :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
se picnu, jako fakt je šikovnááá :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
no u našich se vždy naučí něco nového, fakt jí to opravdu prospívá a naši jsou z ní teda jako uvalení :wink:
18. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojte :slight_smile: tak po šichtě a nákupu v kaufu - jsem čuměla jak málo tam bylo lidí, než se pokladní zmínila, že slevy jsou už od čtvrtku a já se divila, že nic a nikdo tam není :grinning: :grinning: - a jsem doma :slight_smile:

jíto taky supr fotečka.... ty děcka rostou, co? :grinning:

Joli je teda šikovná, u nás Saša zatím umí jen tady a tatí a nic víc, s chozením to taky brzy moc nevidím. akortá začla více jíst a hlavně jak my jíme, tak se může přetrhnout aby něco dostala :slight_smile:

chodíme znova na plavčo - po tak dlouhé pauze Saška moc nadšená nebyla, navíc voda chladnější :frowning2:, snad se to zlepší. zato ve cvičení s batolaty je super, moc se nám líbilo, Saška byla nadšená, vysmátá, pořád tleskala :grinning: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jíto tak do práce jo? no vidíš, že si vzpomněli :wink: a jak bys chodila? pohlídá manžel nebo babičky? já taky zprvu váhala, ale kvůlli peněz jsem musela. a prvotní strach že mi třeba uteče úplně první krůček nebo slovo... to už spíše vystřídala pohoda, že si užije s babi a dědou, ti jsou z ní nadšení a ona z nich, ani se po mě neohlídne, když ji tam ráno nechávám. jak je větší tak už si více užije i s dědou, bere ji na procházky a ven,... prospívá to všem :wink:

v práci mám smlouvu stejnou, jen upravenou dohodou o změně prac.smlouvy - se změnou úvazku na 0,2 a na služby mám dohodu o prcovní činnosti na LSPP a na interně myslím taky. pokud bych měla další mimi do 4let věku Sašky, tak by mi PPM vypočítali podle původní,ale jestli půjdu po skončení RD na PN tak ta se bohužel vypočítá z toho sníženého úvazku :angry: ( a doufám teda že i z těch dohod - mám to na jedné výplatnici)

holky a co myslíte, projde vládě ten balíček se snížením mateřské i rodičovské? to by mě fakt nas...... šetřit na těch co to nejvíc potřebují. si vůbec neumím představit, že bych třeba měla dvojčata brala jednu RD a tu ještě snížili. no a sníž.platu o 4%.... raději ty zprávy ani neposlouchat :unamused:
19. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
gábi fakt neposlouchat, to by jm šlo, okrádat potřebné ale zavést progresivní daň to ne syčáci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Evi no když máš možnost mít ji u svých rodičů tak je to nejlepší řešení pro všechny zúčastněné si myslím, u nás to bohužel nejde, naši oba ještě pracují, takže přichází v úvahu tak max. víkend :unamused: což je na houby, protože si potřebují spíš odpočinout /mají oba dost náročnou práci) než lítat za prckem.

Gabi se jim spíš po ránu nechtělo vstávat tak v Kaufu nikdo nebyl, jinak je u nás vždycky narváno, jako nejenom v kaufu ve všech obchodech a prejže krize :sweat_smile:

díky za pochvalu, jj rostou jak z vody, obzvláště když jsou nenajedení jako ten náš :grinning: :grinning:

když začla Saška víc jíst, tak teď pořádně namaká svaly a rozeběhne se coby dup :wink:

hehe no plavání jako dneska už jdeme po třetí, a první teda to byl marast, prořval půlku hodiny, ale vůbec né kvůli vodě ale kvůli lidem, jen se na něj někdo podíval už byl řéééév :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule už to bylo lepší, i jsme byli ve velkým studeným bazénu a pohoda, jen jak je tam hloubka tak se mě držel jako klíště teda :grinning:
cvíčo s batolaty to může být super, jen já nějak nemám odvahu vlíst do nějakýho toho centra kde tohle provádějí :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Gabi jj do práce, no vzpomněli...potkala jsem cestou domů šéfku nejvyšší, bydlí kousek od nás :wink:
chodila bych asi na 1/4 úvazku- což by měli být 4 12tky měsíčně, dvakrát den, dvakrát noc,
ale především se tam musím dojít domluvit, jen na to nějak není čas :sweat_smile:

já bych právě změnu úvazku nechtěla, chtěla bych dohodu na to období trvání rodičáku, tak uvidíme jestli vůbec bude schůdná dohoda pro obě strany..

balíček, no doufám, že neprojde, protože to by bylo šílený, jako brát rodinnám s dětma to je největší ubohost. no včera jsem se vůbec musela smát, protože někdo navrhl aby si panáci snížili peníze sami, jak se všichni vyjadřovali že musí jít příkladem a kroutili se u toho jak hadi, no fakt groteska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jako brát na rodičáku, kterej je dost ubohej, a pro mnohý lidi na hranici přežití, považuju za největší ubohost teda, a jestli tohle projde...a snížení platů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať jsou kamsi, zdravotníkům se konečně trochu přidalo, ani náhodou to pořád není dostatečný ocenění za práci kterou děláme, a hned už to všem lkeží v žaludku no idioti :rolling_eyes:
co se budu rozčilovat to nemá smysl...jen si myslím že tohle už nebude dlouho trvat a skončí to něčím ala defenestrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.