• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
pokračování :slight_smile:
27. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
ahoooooooooooooooooojky jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
já taky :slight_smile: malá konečně usnula :rolling_eyes: terorista

Já bych 8.1. mohla - kde ten sraz bude?
27. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
no to se musí dohodnout až se přihlásí ostatní :slight_smile: zatím to bylo v Otrokovicích, Zlíně, jednou v UH, v Malenovicích (id kyž tam nakonec nidko nedorazil co?) takže tak nějak :slight_smile:
27. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás. Tak jsem si vás dočetla. My noc paráda, malý se vzbudil až v 5h ráno a ještě chrněl do 7.3Oh. ALe pak teda to řádění, nevím kde ty děti berou tolik energie:slight_smile: Dopoledne byl s malým venku děda a po obědě jsem šla já, ale teda chodila jsem hodinu a něco a pořád ne a ne zabrat, brečel, už jsem šla dom a před barákem začal usínat, tak jsem šla ještě kousek a nějaký debil zapl cirkulárku a bylo po spánku hned. Tak jsem šla dom a nastoupil opět děda a ten chodil hodinu a nakonec malý vytuhl a ještě chrní. Já jsem ještě pořád zmrzlá, je tam opravdu strašná zima, fuj.
Jinak na srazík s vama dorazím ráda.
27. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
sakryš, tady je nakecáno... :unamused:
27. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahojda v novém :sweat_smile:
Je to skoro v novém roce "nová diskuze" a nový začátek :wink:
Jinak tedy vložila jsem pár foteček z Nikčiných prvních Vánoc :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
ahoj marky :slight_smile: pěkné fotečky, nikča má stromek fakt u nosu :slight_smile:) a dárečky se jí očividně líbí, vejdete se vůbec domů? :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
No je to fakt tak tak :wink: ...naštěstí to bude jen tak na 14dnů, tak se to dá a přístí Vánoce už v novém, doufám :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
jak na 14 dnů? to už se stěhujete?? a co nikča jak to prožívala? :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
No to neee, bohužel :confounded: ...ale pak už odstrojíme stromeček :grinning: , tak se to aspoň trošku uvolní, sice zase přibylo dárečků, takže to bude možná nastejno :sweat_smile:
No Nikča je uchvácená ještě pořád, když něco uvidí z těch dárků, tak vždycky povzdychne nadšením :confused: :sweat_smile: ...je to úžasné!
27. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
no tak to je výborné :slight_smile: miška si hodně hraje u stolku ale takhle to rozhodně nevnímá, to máte veselo :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
tak to petrika moc darky neberou..za chvilku bude mit narozky tak jsem zvedava co na to rekne..dalsi darky :grinning:
27. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
moc pekne fotecky marky :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Hola, hola,
tak opět na minutku:slight_smile: Stále nestíhám:slight_smile: Teda Terezka je adndílek, moooc hodňoučká. Ale to noční vstávání, mně dává zabrat (byla jsem medvěd, spáč). Naštěstí je teď Petr doma, a tak pomáhá a pomáhá. Už jsem říkala, že na den odstříkám. Pojedeme s malou k našim. Máma bude hlídat a já se půjdu vyspat. Krkavčí mata co? :slight_smile: Ale i to k tomu patří. Je tak nádherná:slight_smile:

Holky chvilku tu nejsem a ona nová diskuze:slight_smile:

Marka: pěkné fotečky, taky se už těším na příští Vánoce, to už bude Terezka řádit:slight_smile:

Holky, děkuji za email blahopřání. Ani to letos nestíhám:slight_smile: Letos jsou u mě Vánoce ve znamení nestíhání:slight_smile: Ale už to neřeším. Musí si tím projít každá:slight_smile:

Zdravím lusindu:slight_smile:

Srazík? Já chci taky!!!!! :slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
ahojky peti..ja taky nic nestihala to kazda na zacatku :wink:
27. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
petra: ahojky. jůů já koukám že ty máš ještě menšího prcka než já :slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
lusindaa: jo, jo, Terezka je ještě malý bobek, holky tu už mají velké slečny. Ale i to má své výhody. Mohou mně dávat rady:slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
lusindaa: Lucinka je pěkné miminko, dívala jsem se ti do alba
27. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
peti..pozor pozor :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ..ja mam jedineho chlapecka..taky to mela bejt terezka
27. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
adeli: pardóóóń, já už jsem tím kojením zapomněla na Petříka a Filípka. Jsem rádam že jsi se připomněla:slight_smile: Zdarvím i naše chlapáky:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
konečně jsem přihodila těhu fotečku:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
ahoj pet, začátky jsou kruuuuuuušné, z toho si nic medělej:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
peti to je krááááááááááááásná fotka!
27. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
peti..odkud je tvuj manzel??mam pocit ze ho znam..mozna od videni nebo ze skole..je me nejak povedomej
27. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
zlobi: děkuji, mám jich hodně, ale musela jsem dělat cenzuru. Nevím, kdo na koníka chodí. Nechám je vyvolat a donesu je na nějaký srazík

adeli: Petr je z Napajedel. Ze školy asi né, chodil na elektro
27. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
zlobi: moc děkuji za body, měly úspěch. Vidím, že Miška má také v albu:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
Holky, prosím o radu. Protože mně zatím mléko teče a teče. Tak jsem si i něco zamrazila. Jak je to s rozmrazováním. Při pokojové teplotě? A podávat, musí se ohřívat v ohřívačce, nebo stačí pokojová teplota?
27. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
peti ja ti neporadim..ja nekojila :frowning2: vubec..
chodil do napajedel na vagon?,nebo k sesti do UH?je me tak strasne povedomej..asi jen nahoda
27. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
peti
mlíko v mrazáku vydrží 3 měsíce, rozmrazuju ho v horké lázni...ne na sporáku ,ale prostě napustím horkou vodu do hrnce, je to za chvíli..a miška má radši teplejší i jídlo ale mělo by to být tak nějak že to na zápěstí necítíš ani teplé ani studené, miška to má radši trochu teplejší ale to odzkoušíš. hlavně než někam půjdeš zkus ty s ní doma jestli a jakou flašku vůbec vezme :slight_smile:
joa body mělo fakt úspěch :slight_smile:
už se těším až dorazíte na srazík :slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
petra:já jsem to vždy nechala rozmrznout a pak shřívala v kastrolku s horkou vodou, aby to bylo vlažné
27. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.