• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ähojte
tak u nás no příšerná nejhorší od toho co odnaučujeme kojení. usnula - teda spíš padla ve 20.30 usnula hned a sama a pak o půnoci, ve 2 a ve 3 vzhůru..tatínek musel nosit a uspávat a pak v 5 kojení..ach jo, už at se to naučí jsme oba totálně mrtví :frowning2:
2. led 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky, zrovna jsem si zapla pc a malý mi vstává. Spal 45min v postýlce, nechtělo se mi ven v té chumelenici, co je u nás. Ale odpoledne s ním ven zajdu ať se provětráme oba:slight_smile:
My noc docela dobrá. Usnul v 18h a do 3h chrněl, pak řev, tak jsem zkoušela dudlík, nic, tak flašku s vodou a to byl ještě větší řev. Tak jsem ho přebalila, měl totálně mokrou plenku. Nakonec jsem musela dát trošku mléka, protože brečel a stejně mu kručelo v bříšku, pak hned vytuhl a spal do 7h.
Teda zlobi to vám opravdu nezávidím, mě by to zabilo. Ale je super, že tatínek pomáhá, že v tom nejsi sama. Hlavně, aby to enslo ovoce, ale u Adel vypadá, že to opravdu funguje.
2. led 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
ahoj murin
no u adel to nějak zabralo u nás zatím nic...jako bez tatínka by to nešlo...stejně prý dítko nesmí utěšovat matka, která má to prso, když se snaží odnaučit...no ještě tři noci a konec..prý to nemá cenu zkoušet víc jak 4dny že když to to dítko nezvládne tak na to ještě nemá...tak uvidíme...
2. led 2009 v 10:39  • Odpověz
no budu držet pěsti, aby to zabralo i u vás. Mě akorát Mates se snaží sníst oběd, svůj už si snědl a sápe se na můj a rozčiluje se, že mu nechci dát. Z něj bude zachvíli otesánek, jen by pořád něco jedl. Pořád říká mnam, mnam...hlavně, když něco najde na zemi, hned do pusy a je to mňam:frowning2: teď si tady našel drobek od chleba, co bágroval ráno.
2. led 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
no mišku naštěstí naše jídlo zatím nezajímá ale když jí krmím tak si strká ruku do pusy a pak to všude roztírá :angry:
a mluvit...to my asi nebudeme...:slight_smile:
2. led 2009 v 11:08  • Odpověz
tak to buď ráda, že ji to zatím nezajímá. já když si něco vezmu, tak je hrůza, hned se po mě sápe a fakt mi nadává, rozčiluje se... mluvení už u nás taky opadává. Celý den žvatlávala táta, tak teď už opravdu jen vyjímečně:slight_smile: ale jinak je teď na programu nenenenenene, he he he, bla bla bla bla, ham a mnam-to je nejvíckrát za den. Sem tam je to mama. Ještě pořád dělá letadlo. Jinak s tou rukou v puse při jídle vím o čem mluvíš, to znám. Naštěstí my máme všude kachličky a plovoučku, tak to není taková hrůza. Ale jeho a moje oblečení děs:frowning2:
2. led 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
no právě a ta mrkev mi nedje vyprat mám všude fleky :frowning2:
jako zajímá jí když jím ale zatím to nechce...
holky už se těším až se uvidíme a ty děti se určitě změnily za tu dobu co jsme se neviděli !:slight_smile:
2. led 2009 v 11:16  • Odpověz
bude nějaký ten srazík příští týden? Já bych šla, mates je už doma k neudržení:slight_smile:
no jo mrkev vyprat opravdu nejde, teda aspoň mě ne. Půlku věcí má malý už zničených:frowning2: a vždycky si musí zakydat nové a hlavně ty světlé věci:frowning2:
2. led 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
no doufám že bude ve čtvrtek ne? :slight_smile:
holky malá je tááááák protivná dneska...příšerná noc, příšerný den...ach jo...
2. led 2009 v 11:23  • Odpověz
snad jo. Podle toho kolik nás bude. A kde bude srazík? Jen Honzinecka asi nepůjde a Adel(ta bude na dovči myslím) tak co tak Maleny nebo Beruška?
Mě tady malý pusinkuje, pořád po mě lozí...vyznává mi lásku :grinning: :grinning: :grinning: Nejhorší je, že po těch pusinkách jsem celá oslintaná a ještě dokousaná:slight_smile:
dej si něco dobrého ať tě to vzpruží :sweat_smile:
2. led 2009 v 11:29  • Odpověz
no nic, jdu s malým ven, už se rozčiluje, že se mu nevěnuji a vypadá, že přestává sněžit, tak toho musím využít. Zatím čauky.
2. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
...mám chvilku, ale musím jít dodělat oběd....můj si vzal děcka ven..šli si k babičce pro sáňky, ráno tu napadlo trošku sněhu, tak možná si odpoledne už sjedou kopeček, jestli snížek vydrží.
Jinak Silvestr proběhl docela v pohodě, s nikým jsem se nedomlouvali....málá i já jsme hodně nachlazené, tak by ji stejně nikdo nechtěl pohlídat...pořád se v noci hodně budí...a navíc poslední týden začala pravidelně vstávat po páté hodině :sweat_smile: Nakonec ale přišli stejně známí, tak jsem tu seděli do dvouch hodin...já to dneska ješte musela dospávat :pensive:
...no to malá je taky hrozný jedlík...nikdy nemá dost...mohla by se futrovat od ráno do večera :grinning: ....s jídlem se před ní musíme schovávat....sní skroro 3xvětší porci než Filda...s tím jsou teď velké problémy...nechce skoro nic jíst....ale dneska jsem byla překvapená...udělala jsem jim salát ze 4jablek a 2velkých mrkví a Filda ho skoro všecek snědl, ale to je fakt málokdy a navíc je ještě hodně chudokrevný, takže je teď v zimě bílý jak stěna.
Srazík...to je nám úplně jedno....klidně třeba i ty Malenovice....ještě jsme tam spolu nebyly
2. led 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj jani
a jak vám je?
já mám dnes fakt protivku ani jíst nechtěla :frowning2:
2. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Mony, už to pomalu přechází....ale užily jsme ti teda pořádně, Kája má úplně sedraný nosík...ale jinak je hodná
Aha a nechce se jí třeba na vzduch, děcka když jsou dlouho doma, tak taky začnou být pěkně protivné...

Holky, chtěly byste některá na ty lyže...mohly bysme zajet třeba jen v týdnu na Rusavu nebo na Troják-Tesák je to blízko ZL, přip. u UH Stupava
2. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
no chodí pravidelně dvakrát denně bu¨ˇD nven nebo na balkon tak nevím..
lyžovat bych ráááááda ale co s dětma???
2. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
zlob..u nas utesuju ja :wink: petr chrape :angry:

ja na srazik nemuzu jsem na tech horach..ted jsem se vratila z nakupu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja bych si jela hned zalyzovat :grinning: :grinning:
pertrik je hodny jen kdyz si snim celej den nekdo hraje :grinning: :grinning: ne je to zlaticko..ja jsem si uz svoje vytrpela a ted je hodny a ani neplace..do operace rval 20 hod.denne :angry: :angry:
2. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky,
tak my měli Silvestra jen ve třech, pak jak Nikča odpadla ve dvou :grinning: ...takže jídélko,vínečka,tv, ale bylo to fajn :slight_smile:
Zase nás začalala zlobit ta rýma :unamused: , tak jsem na odnaučení kojení v noci ještě ani nenajela,ale je vidět, že to začíná fungovat, tak to určitě taky vyzkoušíme :slight_smile:
Vidím, že jste si změnily "ikonky", moc hezké fotečky, teď hlavně vás rozeznat :grinning: :slight_smile:
2. led 2009 v 15:33  • Odpověz
Jani, já teda lyžovat asi nee, ani nemám lyže :unamused: ...a to by jste tam jely i s děckama?
Jinak teda pokud se nic do toho čtvrtka nezmění, tak my na srazík jo :slight_smile: , teda jestli bude už rýma v pohodě.
2. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak ty ikonky, chvilku mně bude trvat, než si zvyknu. Ale moc pěkné fotečky:slight_smile:

lyžovat: já chci také:frowning2: Petr teď denně chodí bruslit. Tak si aspoň s ním udělám procházku s Terezkou (máme u našich tak 5min od baráku vodu). Terezka hned usne, zatím to jsou tak max 30min procházky, ale super.

silvestr: u nás super, byli jsme u našich, kde jsme i spali. Máma hodně hlídala i druhý den mně malou nosila jen na kojení. Tak jsem se poprvé od porodu pořádně vyspala. Už jsem to opravdu potřebovala. Ono , jak jí mám u sebe, stejně pořád jedním uchem naslouchám. To je spánek, nespánek:slight_smile:

na fotkách pracuji, musím to zmenšit, snad to dnes zvládnu:slight_smile:

srazík: už se na vás a dětičky moooc těším. Ale ještě nějaký týden musíme vydržet. Ještě nikam nechidím. Do obchodu běhá Petr. Teď ještě začnou virózy, tak aby něco nechytla.
2. led 2009 v 17:20  • Odpověz
ahojky peti..tak ja jsem snad mesic nikde nebyla kdyz se petrik narodil dr.me to zakazala i navstevy v sestinedeli se nemaji delat..

kukla jsem na fotecky..terezka je krasnaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2009 v 17:54  • Odpověz
adeli: děkuji, je to zatím jen ochutnávka. Bojuji s PC:slight_smile: Já také zatím žádné navštěvy, jen babičky. Ostatní až po šestinedělí a to ještě postupně:slight_smile:
2. led 2009 v 18:00  • Odpověz
no me to taky vadilo a otravovalo..chtela jsem met klid..peti ja jsem taky na PC kopyto :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo já změnila ikonku, protože fotka byla focená v létě, tak ať tam máme něco aktuálního....ta stará byla jen s Kájou....teď mám na ikonce oba :slight_smile:
Peti, malá je hrozně moc podobná na tebe :slight_smile:
Adel, my jsme se o Silvestru dívali se známýma na ten Moravský Karlov ....scháníme něco k pronajmutí tak na týden...v létě vždy jezdíváme na dovču v partě...chaloupka je na fotkách moc moc hezká, tak jsem zvědavá, jaké budou tvoje reakce po dovolené
2. led 2009 v 18:44  • Odpověz
Mony, to lyžování bysme mohly nějak zkombinovat, až bude třeba tvůj doma....mohly bysme to zvládnout třeba přes dopoledne, třeba jen tak na2-3hod. aby jsi stihla kojení...myslím že jsi říkala, že v pondělí a ve čtvrtek už je z práce doma, ne?
2. led 2009 v 18:48  • Odpověz
přihodila jsem další fotečky, to půjde, vyzraju nad PC a foťákem:slight_smile:
2. led 2009 v 18:49  • Odpověz
janis..no kamoska rikala ze by jela hned..tak jsem se kukla na leto a je tam volno az neco v prosinci 2009 a uz je zamluven dokonce leden 2010 takze v lete namame sanci :frowning2: :frowning2:
2. led 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky, tak já si nakonec udělala s malým mega prochajdu pěšo ke kámošce-3km, pak jsem z tama šla k tetě a od ní na bus a jela jsem s malým dom. Malý řádil u obou tet:slight_smile: najednou ho začíná lákat stromeček, všude sundával třásně:slight_smile: Chrní mi od 19h, tak opět sedím nad tou fotoknihou, no jo termín uzávěrky se mi moc blíží a já ještě nemám projité všechny cd z fotkama a bohužel jedno mám v pc hodně daleko:frowning2:
Holky já bych na lyže jela, mám teď hlídání kdykoliv, ale v týdnu spíš odpoledne.

Peti: Terezka je opravdu krasavice, to je tak pěkné to malé mimi. No už ani nevím co to je:slight_smile: a jde vidět, že jsou s tátou dobrá dvojka v růžové :grinning: :grinning:

adeli: vy jedete na týden? já vám tak závidím :slight_smile:
2. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky holky, nám odjela maminka a dnes jsme měli návštěvu tetu a dovezla malé nádherné věci, mně kosmetický baliček, skleničky se džbánkem a Jirkovi víno, no my ho vypili za tyto Vánoce docela hodně...
Terezka je nádherná a tatínek taky... :wink: :wink: Přesně takový můj typ...fakt moc velký sympaták.
No my si užíváme poslední dny s manžou, už smutníme, jak nám bude v pondělí po sobě smutno...ted je to nádherné....je to můj mazel. No já kdyžtak přihodím taky fotky...
2. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
murin..jo jo na tyden..uz se tesim..konecne vypadnu :grinning: :grinning: a tesim se na snizek a sankovani s petkou a lyzovani..jééééé :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
honzi: tak to bude Adélka zas kočka:slight_smile: Já bych di také dala víno....ještě si ale počkám:slight_smile:
Tak si pochvaluji, že je teď Petr doma, příští týden, už budu hospodařit s Terkou.

adeli: to bude Péťa řádit na snížku:slight_smile:
2. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.