• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
smíchy jsem opravdu neřvala. Bylo to strašně smutné, ale s dobrým koncem. Hned jak jsem viděla to malé mimuško, tak jsem se rozbrečela. Člověk fakt děkuje bohu za to co má!!! Teda fakt obdivuji ty rodiče, to musel být děs, stres...
18. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Je to hrozné, bohudíky za to mé malé zlobidýlko :slight_smile: Už jsem v tom lepším...je to smutné, chudák mrnátka...
18. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
no jako mně stačilo měsíc předem...ten šílený strach u porodu co s ní bude...a pak ji vidět v inkubátoru - a to tam byla jen pár hodin a bez přístrojů a řvala jsem furt...a pak dva dny bez ní jen za ní chodit...no fuj, mám husí kůži i teď už to nechci zažít...
18. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem se sem dostala az ted..
dneska jsem byla s petanem bobovat a pak u kamosky na vinko :grinning: :grinning:
mur.krasne fotecky :grinning:
jo ten odkaz..chudaci lidi me uz by kleplo..prvne jsem myslela ze umrelo to miminko ale az pak jsem pochopila ze je to dekovacka
18. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
I Jirka, dnes přepl to jak tam bylo s tou matkou, jak zabila ty dvě mimi...nechápu jak někdo může ublížit takovému mimi...je to dar, že se narodí zdravé a je tolik maminek, co ne a ne otěhotnět a některé svině to pohodí. Kdyby to daly alespon do Babyboxů a miminka tak našly domov a rodiče, co je budou opravdu milovat
18. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jj holky, to si každá maminka uvědomí, co má vlastně doma za zlatíčko :dizzy_face: ....A pak když v TV vidí, co někdo s miminkem provede :astonished: ...Tak to je hnus, zrovna dneska tam zase bylo :pensive:
18. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
to jsem naštěstí neviděla...furt říkám, že člověk musí mít řidičák na auto, zbrojní pas na zbraň, na psa známku, ale dítě si může pořídit kdokoliv...a pak ještě budou říkat jak "kojení není povinost, ale možnost" prdlajs, je to povinost (samozřejmě když to jde...) a dobrovolně nekojit je kravina, dřív nebo v přírodě by to dítě umřelo...grrr
18. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Pěkně napsané Zlobi :wink: ...Já když si vzpomenu čím vším jsme si prošly :pensive: a stálo to za to!
18. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Zlobi já souhlasím, znám pár mamin, co se kojení vzdaly jen proto, aby mohly jít zachlastat a nemusely v noci dtě kojit a mohly se vyspat...já se taky snažím kojit...ale zase k tomu mám dobré dispozice...já jsem byla kojená do roku, brácha do 3 a druhý do 4let...no mazec. Já chci alespon do roku a půl...uvidíme jak se podaří
18. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
nechapu kdyz jsou na to mista proc ty deti vyhodi nebo zabijou :angry: svi.e :angry: :angry: :angry:
18. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
ne mě to fakt krká, prostě dítě mákdokoliv a dělá si s ním cokoliv...a s tím kojením mi to taky štve, to si prostě stačí pořídit dítě, porodit, dát mu flašku, pořídit chůvu a k čemu ho pak teda mají ?
čím jste si prošly? co myslíš?
18. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak ja jsem kojit nemohla no :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
no fuj fakt...
u nás na obou stranách se nekojilo dýl jak do 4 měs...u nás předpoklady nejsou ...jak mi taky bylo ouvej v tom říjnu když mi mizelo mlíko...
18. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
tak adel to je jiné - jsem to tam i napsala, někdo fakt nemůže, nemá mlíko, nebo má dítko alergii tož to je pak jasné, ale dobrovolně???
18. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Myslím před tím než jsem otěhotněla, u nás to nebyla taková rychlovka, přes dva roky běhaní po doktorech, operace atd...Ale naštěstí je to za náma a to všechno za to stálo a šla bych do toho znovu, kdybych musela :slight_smile:
Adel, no někdo prostě kojit holt nemůže, no :confounded: , taky jste si zažily své :unamused:
18. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak u nás se kojilo dlouho :slight_smile: ...předpoklady jsou a jak tak vidím NIkču, kojit se i dlouho bude :grinning:
18. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
jo tak marky...no já taky potrat před tím, pak strach z předčasného...mě tohle téma vždycky tak nasere!
18. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
já taky kojila nekojila. U mě to zase malá odmítala a byla na to alergická. Od narození byla na UM, ale snažila jsem se co nejvíc kojit, ale ona se odstavila sama ve 4měsíci, to už fakt mateřské nechtěla vůbec a mohla jsem se snažit jak jsem chtěla. Holt u někoho to prostě fakt nejde.
A mimčo taky nejde každému. jsem říkala, kdyby to nešlo těm krávám co ubližují... a těm co by si ho moc přáli a nejde jim to, aby se to povedlo. Mám kolem sebe hödně takových co jim to nejde a nebo už prostě ví, že nemůžou:frowning2: Je to moc smutné. Jsem říkala, že je lepší být s dítětem bez chlapa než být bez dítěte...vy víte jak to myslím.
mě to tady pořád vypadává. to je děs. Holky jdu na kutě. Mějte se pěkně a brzy se uzdravte, aby mohl být nějaký ten srazík:slight_smile: pa
18. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
Nápodobně :wink: :slight_smile: ...taky jste si užily :pensive:
No nic holky, pomalu jdu do sprchy a na kutě :wink: ...tak se mějte a ať máte hlavně klidnou noc :slight_smile:
Pa Pa....zítra
18. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
no u nás ne, akorát teď svagrová (holka radkového bráchy, takže se mi její předpoklady netýkají :.)) v roce odstavila, já nějak nevidím důvod odstavovat v roce, do 1,5roku se vyvíjí páteř, je to pro ni nejlepší, nejlevnější, nejrychlejší, nejpohodlnější tak proč do ni cpát něco jiného když to jde...
18. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
dobrou taky mizím pomalu:slight_smile:
18. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak ja se taky loucim a valim do postele :pensive: :pensive: :pensive: dobrou
no ja uz druhe asi nechci uz se bojim a ani bych to nezvladla
18. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
dobré ráno
my noc zase děs - miška se vzbudila v 0.30 a usnula ve 3 tak já nevím co jí je poslední dobou :angry: ale mám toho....:frowning2:
adel zvládla, zvládlo to tolik ženských, jako lehké to není to vůůůůbec, ale v první řadě bys musela chtít :wink:
19. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojte holky, včera se mi malý vzbudil, tak jsem musela jít za ním:slight_smile: My noc dobá, vstával ve 4,30h na jídlo a spal do 6h. Já bych ještě spala, ale bohužel. Teď už zase pěkně řádí.
Mony kolem 9h vyjedu, dám mu doma ještě najest a pofrčíme:slight_smile:
19. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
dobre ranko :wink: u nas noc jako vzdy :unamused:
mon..no ted na to nemam odvahu a nevim jestli nekdy mit budu..mam toho moc a petan zlobi,manza porad v praci a musim pomahat mamce kdyz je nemocna..ted si chci v breznu delat kurz a zacit pomaloucku pracovat..kamoska me nabidla hlidani tak si aspon od petana trosku odpocinu a kdyz si vzpomenu na tu hruzu od zacatku a co jsem si prozila tak uz asi nechci radej nic..no uvidi se casem
19. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
no adel mělas a máš to furt hodně těžký to je jasné že se bojíš. nech tomu volný průběh a ono to nějak dopadne :slight_smile:
ta práce určitě pomůže :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky holky my noc dnes zase super, snad to tak bude zase jako dřív. nevím, co se dělo ty 3noci...
Přesně tak, je to nejlepší, nejlenvnější a máš to pořád při sobě...chci taky kojit do toho roku a půl a nevadí mi ani to, že se omezuji kvůli malé...žádné kečeupy, hořčičce, čokolády, kyselé, citrusy, ananasy, kiwi, rajčata, papriky, koření, ždáné mléčné výrobky...no není to jednoduché, ale je to pro dobro Adélky a pro to bych udělala vše na světě...
19. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
mon..no necham a uvidim..ted o tom ani premyslet nebudu
tak u nas je pekne a sviti slunko a konecne neni vetr a tak pujdeme s petosem zase na boby :grinning: ale az po obidku
ted valim na MS ja lyze miluju :grinning: :grinning:
pa vecir
19. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
no šak adel, je čas :slight_smile:
je pěkně ale zima pěkná :slight_smile:
mě zase svrbí že půjdu na znakovku všichni říkají že začínají dobře znakovat až kolem 10měs...tak mě to zase láká :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky, venku je nádehrně...malá lozí ode dneška, je to super, jde jí to zatím pomalu. zachvíli jdeme na obídek, tak se těším...malá dostane prý hooodně dárků :wink:
19. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.