• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
nádherně ale zima :slight_smile:)
ze začátku je to pomalé a nejisté ale brzy se rozletí :slight_smile:
to je spíš večeře ne? :slight_smile:) tak dobrou chuŤ :slight_smile:
19. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojte holky, my jsme dnes strávili odpoledne u ségry:slight_smile: Po yamaze, že zajdu nakoupit na čepkov, než jsem dojela ten kousek, tak Mates vytuhl a nešlo ho vzbudit, tak jsem jela k ségře. Tam chrněl na dvoře, ale stejně jsem ho musela vzbudit, aby se najedl a šli jsme k MUDr. do poradny. Holky cvalda:slight_smile: Mates má 79cm a 9,97kg. Během 3týdnů přibral půl kila. To jsou ty sušenečky, křupečky, rohlíčky když nemá jest. Od teď dieta, bude prostě jest jen to co má v určitou dobu:slight_smile:
19. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
ahoj murin :slight_smile:
jsem si říkala kde jsi :slight_smile: ale bylo na konci vidět že je mates unavený, ale je fakt šikula! :slight_smile:
to je macek fakt! :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Murin, pěkné míry :slight_smile: buď ráda, že ti Mates pěkně papká, já bych mu dopřála :wink: ...my jsme se teď poslední dobou taky docela rozjedly :sweat_smile: a jsem ráda!
A co nová Mudr.? Spokojená, líbila se i Matesovi? :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
No tak to je šikulka Matýsek, je to chlap, žádné odepírání. No my jsme měli super odpoledne, pokecali jsme, Adélka řádila. Dostal dvoje šaty, dvoje lestáčky k tomu a dvě tričenka, no bude v létě kočka...přihodím pár foteček... :wink:
19. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
nová MUDr. dobrá, Matesovi se líbila i on jí:slight_smile: poslala nás na kožní s tím co má na pusince, říkala, že znamínko to není, že tak malým dětem se ještě takové nedělají, tak radši ať se na to mrkne ten kdo tomu rozumí. Tak uvidím. To se moje MUDr. nedívala na to. Na pichnutí prevenaru si mám zavolat zítra po tom ušním, pak nás objedná na hexu. Celého ho prohlídala, jsem spokojená. Potkala jsem tam spolužačku ze ZŠ s malou, už její druhou, tak jsme pokecaly.
jj je to cvalda. Marky on by pořád jedl, ale ne normální jídlo, to moc nechce, on chce to co mám já a jak vidí rohlík tak je k neudržení a pořád chce něco jest. Já mu dávám sušenky, křupky... takže s tím je konec i s rohlíkama.
Mony normálně na kruháči u čepkova, ještě měl oči trošku otevřené a než jsem zaparkovala tak byl tvrdý jak rohlík! fakt toho měl dost,když nemá ten dopolední spánek. Jak jsem šla od Dr. tak opět vytuhl. Já jsem se ještě stavila k nebíčku a tam jsem kámošce koupila bl.modré šatičky na ramínka na léto a Matesovi penové puzzle, aby jich měl víc.
19. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak to je super, že jste spokojení oba :slight_smile: ...to jsem teda taky nevěděla, že znamínka se dětem jestě nedělají, ale je fakt, že teda žádné nemáme :confused: ...To bude asi důsledná Mudr.když si toho hned všimla :slight_smile:
Honzi, pěkný den jste měly :slight_smile:
Dneska bylo fakt nádherně, konečně slunečný den :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo Murin, děkuji za fotečky Terezky :slight_smile: ...úplně se tady rozplývám nad tím sladkým miminkem :sweat_smile: , je kouzelná :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jůůů, já se chci taky kuknout na fotky mimi, Adélka nám vyrostla rychle..
19. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo všimla si toho hned, ptala se co to má,jsem říkala, že nevím, že jsem myslela, že znamínko, tak hned říkala, že to znamínko určitě není, že asi mazová žláza.Je pravda, že mu to o vánocích hnisalo. Takže radši na to kožní zajdu, stejně potřebuji krémy na ekzény.
Tady sice svítilo slunko, ale teda byla pěkná kosa, brrr.
Marky, měla jsem k nim dnes jít, ale musela jsem do poradny, ale příští čtvrtek k ní jdu s Matesem na návštěvu. Už mi nepřijde podobná na přítele, už je namíchaná. Ale je to fakt mimi.¨

Honzi a neměl náhodou narozky brácha? že dostala Adélka tolik dárečků:slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
honzi poslala jsem ti taky foto.
19. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Honzi pěkné fotečky :slight_smile: ...to je tvůj brácha?
Murin, i mě se zdá malá podobná na Danu, toho jejího neznám, ale je fakt slaďoučká :slight_smile:
U nás bylo i docela teploučko, byla jsem venku asi 2hod a pohoda, jindy už mrznu po půl hodině :sunglasses:
19. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
jj, bráška měl narozky 11. ale Adélka dostala od mojí nej...kamarádky dárky, vrátila se z Anglie, tak nám dovezla Nextík, tam je to za hubičku. Holky, nad námi každý den dělají rámus sousedi, asi tam vletím, dost mě to obtěžuje a malou už to párkrát vzbudilo...
19. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
jak k ní půjdu tak malou vyfotím i s maminkou a se mnou:slight_smile: No je jiná jak v té porodnici. Všichni se mění jen ten můj drak je pořád celý tatínek:frowning2:
Honzi tek kluk vypadá dobře, ale ta holka je jeho přítelkyně asi, že? fotečky pěkné. Adélka tam je jak velká holka.
19. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
marky proč prodáváš ty lacláčky? Nikči už jsou malé?
19. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
jj, ta holka je moje nej...kamarádka, chodila s Romanem Absolonem a ted je už 5let s Martinem. No on je malý, ale je fajn a oba jsou moc chytří. Já nevím proč, ale Ty by ses mi nejvíc hodila k Absovi, jste si podobní...
19. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Murin, ne nejsou, ale nám jsou hodně široké a já jsem navíc teď neodolala a koupila jsem jí jiné, tak proto.
19. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ale Romča je zadaný:frowning2: bohužel :angry:
no já jsem si říkala, že mi přišli na Nikči dobré a jsou 12-18. Já jsemse teď taky na jedny dívala, ale odolala jsem. Malá dostal teď na narozky 3 pláťáky a rifle dostal na vánoce, takže bude mít v čem chodit.
19. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
My máme holky ted taky kalhot, riflí a lacláčků, ale zatím jsme hubení a plandají nám i 6-9měsíců...ale zase už nám jsou kratší, jsme hold moc dlouzí.

Jj, Romča je ženatý...a to dlouho hledal, než našel...
19. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
holky mám tu radka, jdu se mu věnovat a spát dobrou :slight_smile: ahoj zítra :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak nám je většina věcí krátkých, takže už nakupuji dlouhé věci, akorát nám budou taky široké, ale bohužel:frowning2:
no jo kdo hledá, tak najde. Snad to i u mě bude časem platit.
19. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
dobrou Mony, taky zachvíli povalím.
19. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
No tak my zatím v oblečení dobré, stále nosíme 74-80 :wink: máme teprve 72 cm, takže věci nám hned tak krátké asi nebudou :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mony jasně, musíš Radkovi nějak tu péči minulý týden oplatit :sweat_smile: ...Dobrou :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak my už máme některé 86. Je to fakt podle výrobce, každý to má jinak.
No nic holky, jdu do hajan, zítra mám opět náročný den. Ráno jedu na ušní, pak mi ´dojede kámoška a odpoledne mám pracovní večírek, takže budu ponocovat.Teda pokud mi naši nezavolají, že Mates nechce spát, jest, že na mě čeká...
takže dobrou a klidnou noc a zítra pěkný den, čauky
19. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dobrou Murin a užij si to zítra :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
No my budeme mít taky dloho 74 a 80...zatím máme pořád 74...jsme hold hubení, ale lepší jak valibuci...zítra jdem koupit noční, tak se těším...taky půjdu do hajan...zítra mě taky čeká náročný den a pomalu začneme stěhovat... :wink:
19. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem dneska byla venku ale docela foukalo a pak jsem jela neco nakoupit a taky nejakou malickost pro moje petricky a jeste jsem pomahala neco mamce..zitra maji zabijecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem jen jukla a valim do postele..tak dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
19. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
ahojte
tak my noc lepší, nevím teda jestli jsem kojila dvakrát nebo třikrát fakt nevím mám tak dost, že si to nepamatuju :slight_smile: ale blbě usíná i půl hodiny po kojení :frowning2:
ten sníh je naprosto brutální!!! zítra nám snad konečně vyjde sáňkování s murin tak jsem fakt zvědavá :slight_smile:)
a oblečení máme 68 a 74 :slight_smile:)
20. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj, snad se mi někdy podaří vás dočíst. Nějak furt nestíhám. My jsme v sobotu trochu předělávali ložnici a dali jsme Bety postýlku na jiné místo a sobota, neděle, pondělí, úterý noc hrůza - furt se budila a furt jsem kojila. Ve středu už to byl extrém. Pořádně usnula asi až v půl druhé a to už jsme byli tak zoufalí, že jsme jí i v tu noc přestěhovali postýlku zpátky. A dneska v noci zase pohoda - to bych fakt nevěřila. Jinak jsme byli včera poprvé plavat - paráda.
20. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.