• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky, včera co jsem zažila už nechci....
'Adélka se probudila v 23hod a řev, ale hrozný....chytla jsem ji do náruče a hořela. 39.5horečka a tak jsme chladili hlavičku a zůstala se mnou v posteli, hrozně ěžce dýchala a lilo z ni...kašlala taky, ale spala docela dobře. Ráno dorazím k MUDr a ona mi řekne, že jí nic není, že ani nekašle a že horečka nic není...byla na mě vyloženě hnusná. přišla jsem tam v 11.20hod a má do 12hod a začala mi nadávat, že nemá ani právo si zajet ona k lékaři a že jede až do Veselí...Hodně lidí si na ni stěžuje, ale já až dnes poznala jaká je...malé nechala sirup co máme doma a odešli jsme, zabouchu dveře a začala řvát na sestřičku, no hádala se tam s ní no děs. Takže jsem u ní skončila, v pondělí jdu k jiné se přihlásit...nebudu chodit tam, kde je někdo protivný a mám z něj pocit, že ho obtěžuje, když tam příjdu s nemocným dítětem...kdyby nebylo nás ,tak tam není, je za nás placená...je tam pro nás a dnes mi to tak nepřipadalo. Adélka tam začala dělat ha ha, jako haf haf a ona se divila proč štěká, že tam pes nikde není...no jsme znechucená...

Ebony, Ty jsi nevěděla, že miminku se nemá stěhovat postýlka? Ono to cítí a ví, nemá rádo změny, ale zaběhlé rituály a je vyplašené jak něco změníš...
20. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
ahojky..tak ja dneska nestihala..
uz jsem doma ale to pocasi humus uz me to opravdu se.e :angry: pac ja bydlim od hlav.silnice asi 150 a to se musi odhrnout jinak se nedostanu domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

petan uz lezi tak snad bude lepsi noc nez dneska
jinak petan ma vel.98 :grinning: neco aj 104 podle vyrobce

honzi..to ja znam .me dr.porad rikala ze mem doma mrzacka :angry: piz.a jedna :angry: jo a kdyz ma mala teplotu tak velkou tak mooooc pomaha ze ji das na nozicky ledove ponozky namocene ve vode..to je lepsi nez kdyz ji chladis hlavicku..malou to bude studit ale rychle to pomaha..
20. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
ahoj kačko,
no to bylo tím stěhováním, mišce to třeba nevadilo když byla malá a ted taky spinká i na návštěvách ok ale tak betynce to vyloženě vadí tak počkejte s tím :slight_smile:
no honzi to je na vraždu ta dr, zlatá moje tý volám chodím a spíš mě chválki že se starám. akorát já bych teda volala pohotovost nebo byla u dr hned ráno se divím žeš to vydržela tak dlouho.
a metody na horečku mi někdo tvrdil že ty ponožky ne. co je ale jisté chadit něčím co je max o stupeň chladnější než horečka. víc ne dítě by to nezvládlo.
adel to je kus chlapa :slight_smile: ale to odklízení ti fakt nezávidím:frowning2:
my jsme v dm na čepkově potkali marky :slight_smile: doufám že už nám příští týden vyjde srazík!:slight_smile:
20. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face: ...jak čtu, tak dnes den blbec :unamused: ....my v poho, naštěstí pořád zdraví, byli jsme dnes bobovat s Hankou a Adámkem, pak byli u nás na návštěvě....Kája bobovala na babybobech, ale byla pěkně zaražená z toho sněhu...první jízdu zabobrovala obličejem do sněhu :sweat_smile:...mám dobré fotky z dneška, ale sem je není kam dát a už se mi nechce nic mazat...u nás ponožky zabírají, myslím, že je to šetrnější než celý zábal....my máme vel. 86 - 92 jak co...jinak u nás je jen jedna dětská doktorka, ale moooc hodná a přepečlivá, nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat....chodil k ní už můj. Včera jsem byla za kámoškou na Baťově a byli jsme se podívat do Sluníčka, její malý tam chodí do Tygříků (mimiškolička) a o jarních prázdninách jsou tam dny otevřených dveří, tak se tam zajdem podívat, nechcete se někdo přidat...tu je odkaz :slight_smile:
http://www.ddmslunicko.cz/images/letaky/09_02_prazdniny.jpg
...já jdu chystat děckám masky na zítřejší karneval...
20. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
a me ty ponozky radila doktorka..tak nevim

jo a nevim jestli to bude postylkou pac ja jsem hned doma a hned na modre a vliv to zadny nema..
20. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
Adel....co je to za spolek ty "mladé rozhněvané ženy"???
20. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky,
sice ještě nespinkáme, malá se prospala cestou z obchodu, tak se tu ještě válí s tatínkem v postely.
Honzi, no to je pech s tou doktorkou, radši vyměnit za včasu! Ale mě se zdá, že dříve jsi psala, že seš moc spokojená, že to taková rodinná Mudr., ale ono se to nejpíš pozná až je ouvej.
Ebony a kam chodíte nakonec plavat? Do Nekky ve Zlíně?
Jani, já na sáně snad dočkám zítra...už se těším!

Holky normálně mi sem nejdou vkládat smajlíci....asi mi tu Nikča něco provedla s klávesnicí :frowning2:
20. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
A jak je vůbec teď Adélce Honzi, je to lepší?
20. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo Marky užijte si sněhu dokud je...no náš táta chtěl jít na pívo a zachrupl v pokojíku s Fildou při čtění Lovců mamutů :grinning:
20. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
janista..ale tak se keca o vsem na plnou hubu :grinning: :grinning: a kde jsi tam na me dosla??
marky ..krááásnáá fotecka :grinning:
20. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jani aspoň ho nebude bolet zítra hlava :slight_smile:)
Nám taky na pohotovosti radily dělat ty zábaly, prý je to nejúčinnější a rychle to zabírá, sice drastické ale opravdu nám to zabralo, ty ponožky zní taky dobře, to bych vyzkoušela (teda doufám, že dlouho nebudeme muset, ťuk, ťuk...) pak jsem kombinovala s paralen čípkama, ty taky účinkují docela rychle.
20. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
ahoj marky,
tak taky jdete na saně zítra my jdeme s murin (snad nám to zase něco nezhatí :angry: )
o čem to adel a jani mluvíte?
20. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
jo holky radek teď při oblíkání mišky do pyžamka objevil další dva zuby!! máme 4! dva nahoře, ale ne jedničky ale dvojky či trojky není to divné že to nejsou jedničky? to jsme zubáci co? to asi byly ty neprospané noci?:slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dnes byl náročný den. Měli jsem výtání, bylo to pěkné. Byla jsem i dojatá:slight_smile: Pak jsem jeli k nám (11lidí). A hodovalo se u nás. Je pravda, že jsem nevěděla, zda mám dřív kojit, přebalovat či obsluhovat. Naštěstí máma pomáhala a zvládlo se to. Terka dostala od našich krásný dort. Naštěstí všichni byli rozumní a nekupovali nic zbytečného. Terezce jsme založili konto a tak jí babičky tam přispěly. Kolem 19hod se to rozjelo k domovu. Terka už byla protivná, chtělo se jí spát a né a né zabrat. Až ve 21hod usnula v naší postely s prsem. Byla přetažená:frowning2: Já už jsem také K.O., jdu spát. Dobrou a klidnou noc:slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Adel, všimla jsem si fotoalba jak jsem otevřela koníka, tak mě to nějak zaujalo a mrkla tam a hned první fotka byla tvoje...
Marky, dneska byl konečně po dlouhé době celý den v práci, tak ho to chudáka nějak zmohlo, že zapomněl jít do hospy :grinning:
Mony, kam se chystáte na ty saně?....my první jedničky dole, pak dvojky nahoře, teď leze jednička a pěkně dlouho už :unamused: každý večer koncert do půlnoci, teď právě taky, tak jdu za ní utěšit...
Ahoj Peti, tak vy už jste měli vítání :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
marky: máš pěknou fotečku s Nikolkou
zlobi: tak to už je Miška pěkná zubatice:slight_smile: to bude kojení:frowning2:
adeli: tak to máš teda posilovnu:frowning2: Černocha by to chtělo:slight_smile:
honzi: tak to je teda děs s tou doktorkou, vyměnit!!
20. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
janista: tak s tou hospodou jsi mě pobavila:slight_smile: To to nějak ty tatínky zmáhá:slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
janis..ahaaaaaaa :grinning: :grinning:
peti.no to mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja valim do postele.pa pa a dobrou :pensive: :pensive:
20. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Peti, on může jít do hospody až si uspí Filípka...bez tatínka neusne....a právě to bývá tak, že spí dřív tatínek než Filípek :grinning:
Marky, taky se přidávám k pochvale, ta fotka se fakt povedla...máte hezkou památku... moc vám to tam spolu sluší :slight_smile:
Dobrou holky....
20. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Včera jsem se opět vypravila objednat to focení na Baťově....dojdu tam ve 15:45 a opět zavřeno, no potřetí tam už nejdu teda...Peti za výlohou Terezka vystavená, tak alespoň jsem nebyla tak naštvaná, když jsem jí tam viděla ...tak mi to spravilo náladu :slight_smile:
Dneska si Filda Lovce mamutů bral i do školky, dojdu po obědě pro něho do herny a tam sedí pančelka Petruška a kolem ní banda malochů a předčítá jim místo pohádky ty Lovce :grinning:
20. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
tak jsem si říkala o jaké fotce marky mluvíte a je SUPER! :slight_smile: fakt krásná
jdu spát bůhvíjaká bude noc...jestli vylezou další zuby.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: marky nemá už miška víc jak nikča když má 4? před 14 dny nic a ted 4 :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz
Mony dobrou, já už to taky ukončím, Karla se zase hlásí :rolling_eyes: ....
20. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ufff, tak snad už chrníme :slight_smile: ...jak má ten režim narušený,tak ne a ne usnout, snad bude aspoň déle spát ráno!
Jé, holky, děkujem za pochvalu, fotil nás včera tatínek :slight_smile: , říkala jsem si kdyby to roztálo, tak ať mám aspoň nějakou památku na sníh.
Zlobi, koukám že vy to máte s těma zoubkama rychlovku :slight_smile:) Jj máte už více zoubků jak my, my máme teprve 2 vylezené dole a už se nám klube i jeden nahoře :slight_smile:
Jo a začínáme pěkně cupkat :slight_smile: ...snad nám to vydrží a už se taky brzy rozchodíme!
20. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz
Vidím, že už je to tu asi pěkně vylidněno :slight_smile:)
Tak "dobrou holky" ...užijte víkend, Zlobi hlavně ať vám ty sáňky už konečně vyjdou !!! :slight_smile:
20. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky holky, vás dočítat...
No Adelí právě ráno měla jen 37 a pak v 9hod usnula a vzbudila se až v 11hod a měla 38,5, tak jsme rychle valila. Nechtěla jsem hned vyšilovat, ale jak dlouho spala, bylo mi to divné a nechtěla jsem ji budit. No ona má sem tam nálady a hodně lidí na ni nadává, ale já na ni nebudu nadávat jen proto, že to dělají ostatní a já jsem s ní zatím neměla špatnou zkušenost, ale už u toho braní krve u Adélky byla nervní a musela jsem jí tam s tím pomáhat. A včera se teda ukázala jaká umí být...
No já chci Adi taky objednat na to focení..
my noc dnes super. Adélka ještě spinká, drobeček. A včera se poprvé vyčůrala na nočník, dnes zkusíme to kajdění po ránu...
No zlobi, gratuluji k zubuům...my chceme jít zítra na sánky, musí být prý hodně na vzduchu...
21. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
dobre ranko..u nas noc des..petan dostal teplotu a ma taky trosku rymu..tak porad jen knoural..dala jsem mu sirup a ted uz radi jak cerna ruka..ale dneska teda boby nehrozi :confounded:

tak ja musim zacit uklizet a odpol.delat pomazanku na chlebicky a buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se me taaaak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
dobré ráno,
noc docela ok akorát se miška furt vrtí jak má plný nos, dnes jsme zkusii "napařovat" ji trochu a něco jsme odsáli tak uvidíme.
honzi tak to jo, ale je divné že jí to tak lítá..jak jí je dnes?
my jsme mišce dali nočník atsi "zvyká" tak je to super hračka :slight_smile: dneska jsme ji ráno posadili na něj a ona se vyčůrala, ale podle mě netuší co a kam udělala, prostě se jí chtělo čůrat tak by čůrala at by byla kdekoliv, takže tomu moc váhu nepřikládám :slight_smile:
21. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
adel co máš za oslavu?
21. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
mon..zitra maji moji milacci svatek a budeme mit navstevu
21. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
aha tak to si to užijte :slight_smile:
21. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.