• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky,
tak noc ani nevím, že byla. Byla jsem tak utahaná, že ani nevím, že jsem kojila. Jsem ráda, že jsme vše spláchli jednou oslavou. Měla jsem včera narozeniny a vítání. Víkend bude pohoda. Teď mně poprvé šel Petr sám od sebe uspávat Terku. Vzal jsi jí do kočáru a jel ven. Tak paráda, snad něco udělám. Tak rychle vás přečíst a hurá uklízet.
adeli: vše nej tvým chlapům. Můj Petr svátek slaví až na Petra a Pavla.
honzi: gratulace k pokusům
21. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
janista: děkuji za pochvalu fota. Vím, že jí tam dala i na netu je má:slight_smile:
21. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
odpoledne vyšlu Petra někam do elektra koupit chůvičky. Jak přes den spává sama v ložnici, pořád tam chodím nahližet. A kolikrát se mně stane,že jí tak vzbudím. Chůvičky budou super.
21. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj peti, no to je paráda že ti takhle pomáhá tatínek :slight_smile:
dneska jdeme za murin na saně, že bychom na vás nakukli?? :slight_smile:) nebo že byste se přidali v kočárku??? co ty na to ? :slight_smile:
chůvičky jsou rozhodně fajn :slight_smile: at koupí ale philips ty mají nejlepší citlivost a zvuk, ostatní docela odcházejí. hlavně ne sencor.
21. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
super, v kolik jdete? Nějak by jsme to s tím nákupem skloubili. Odpoledne chci také jít vozit, je tam krásně. Philips mám vybraný.
21. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
no až se miška vzbudí nakrmíme tak pojeddeme snad kolem 13 bychom tam byli ještě bych ti písla sms, super :slight_smile:
21. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
jo, jo tak super. To by šlo. Jak budeš vyjíždět písni. Já bych jí také pokrmila a nachystala a vyrazily by jsme. Bereš tatínka?
21. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
jj beru (pokud si právě něco neláme na floorballe :slight_smile:) písnu :slight_smile:
21. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojte holky, vás dočít se fakt hrůza, když tu člověk chvíli není:slight_smile: Já jsem byla v čera s malým na ušním, tka nás vzali po 2h:frowning2: malému dali cosi do oušek a monitorovali ho, levé má dobré, ale to pravé pořád ne, ještě tam cosi je i při prohlížení MUDr. říkala, že to tam má ještě trošku zarudlé. Takže stále kapat kapky, kapat i do nosu a prý odsávat rýmu. ALe teda nevím jakou, protože v nose nic nemá, ale kapat tam teda kapu. Za 3týdny máme dojít na kontrolu. Takže plavčo zaplacené a nic. Ale asi půjdu, nebudu prostě malého potápět, jen budeme plavat. Stejně ho doma koupu a vyjde to nastejno, stříká i ve vaně. Pak mi dojela kámoška s jejím malým na návštěvu a šly jsme vozit. Já pak předala malého našim a jela jsem na pracovní večírek do ZL. Ještě jsem se stavila v DM udělat Matesovi mega nákup plen, přesnídávek... a šla jsem pařit:slight_smile: Ale byla jsem tam nakonec jen do 19h, protože moje odd. se rozuteklo domů, tak jsem šla taky. Malý samozřejmě čekal na mě. Seděl babičce na klíně a pouštěli si na pc pohádky:slight_smile: Pak jsem mu dala najest a šel chrnět. Noc úžasná, vstával až v 6.30h na jídlo:slight_smile:
Jinak se chystáme s Mončou na ty sáňky. Malý mi teď chrní v postýlce. Dávám ho teď už spát jen po obědě. Dopoledne usne už jen v autě a nebo v kočáře za jízdy, ale to nejdu. Takže mu dám oběd brzy a pak spinkat. Až se vyspí tak jde teprve ven..
Jdu mrknout na ty fotečky vaše.

Honzi mě na ty teploty jak měl malý zabral nurofen hned. Paralen sirup nezabíral, ale nurofen hned. A žádný zábal jsem nedělala.
21. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Peti, dodatečně vše nej k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, klidu a pohody a radostných chvil s Terezkou...

janista: já bych šla do toho sluníčka o těch jarních prázdninách. Mám to kousíček:slight_smile:
21. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
jo a co se týče stěhování postýlky, tak opravdu jak na koho to má vliv. Mě malý spával doma, u ségry, u našich dobře. Byli jsme s ním na dovči a taky pěkně spal a na silvestra spal u kámošky doma. Matesovi to problém nedělá. Ale je pravda, že hned od mala jsem ho učila spávat jinde, jezdila jsem k našim spát, k ségře spát,a by byl zvyklý a já s ním pak mohla jet na dovolenou a hlavně, abych ho pak mohla někomu nechat na hlídání a aby mohl bývat u někoho na prázdninách.
21. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak ja jsem dneska varila brambory s cibulkou a rybku a hovezi polevku
petr sel nakoupit do obchodu ktery je aci 3 min.na kole a on dojel za hodku a pul ..potkal kamose..a prej ze zenske jsou drbny :grinning: :grinning: pak sel odmetat snih a potkal druheho kamose a dosel skoro za 2 hodky...
to uz jsem byla nasrana pac jsem chtela v klidu jak petan spal uklidit a udelat buchtu..a hovno hovno..tak ja lecu kvuli jejich svatku jak tele a on se vykecava..

tak jdu pokracovat pac se podrzte si tchyne vzala maleho ven..no ale petr ju byl poprosit... :confounded: :confounded:

peti..dekuji :wink: a preji vse nej nej k narozkam :grinning:
21. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky...
no Adelí už nemá horečku, dopoledne měla jen 37,8, takže dobré, ale i tak, takový přístup od MUDr se mi nelíbíl. No malá pořád jen stát a stát, lození jí fakt už nebere...
Peti, k narozeninkám vše nej...
A Petříkům k zítřejšímu svátku hlavně zdraví... :wink:
No my ráno na nočníku a ani h..... :grinning:
21. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
ahojte
sáňkování super, ale teda murin...:slight_smile:) at se pochlubí sama :slight_smile:)
děckám se to líbilo jak jezdily z kopce :slight_smile:
jsem moc ráda že jsme konečně viděli petu s terezkou, viděla jsem jen hlavu ale krásná! :slight_smile:
honzi, adelka lozí pár dnů, ono ji to teprve chytne...miška leze víc a víc...
21. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojte holky, sáňkování fakt super. Dodám pak foto.
Mony jsi to tady mohla plácnout:slight_smile: Se teda pochlubím. Mates byl víc ve sněhu jak na sáňkách:slight_smile: 4x jsem ho vyklopila ze sáněk a to na rovince:frowning2: ale v pohodě, vůbec nic si z toho nedělal, ani nepípnul. Jen jsem ho vždy oprášila a dobré:slight_smile: To jsem matka, co? :slight_smile:

Adeli: to teda naštve. Jinak já to tvrdím pořád, že chlapi jsou větší drbny než baby. Teda aspoň co já znám. Jinak přeji oběma Petříkům jen to nejlepší a aby byli hodní na maminku. Teda ale zírám, že tchýně fakt šla, asi ji to bylo blbé říct synovi ne. Jak dlouho s ním byla venku?
21. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
jé to jsem přehlídla s tou tchýní adel..to je zázrak :slight_smile:
a vše nej petum :slight_smile:
murin jsem se tomu smála, jako matesovi to vůbec ale vůbec nevadilo, byla to sranda :slight_smile:
co pak mates spal? miška tda ne, jeli jsme autem do tesca a nic v tescu taky řádila - jo dostala jsem ještě k narozkám krásný bílý zlatý řetízek, koukali jsme mišce po naušničkách (ne na teď ale na později, ale chce jí je dát známá s diamatama) a žádné se nám furt nelíbí. miška pak spala asi 20min až po 17h po cestě domů a zas řádí :slight_smile:
21. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
tak Mates nespal. Šla jsem ještě kousek s Peťou a pak dom a nic. Tak jsem mu dala sváču. Asi za hodinu si mnul očička, ale říkala jsem, že to bude muset vydržet až do večera. Po 17h už byl opravdu unavený. V 18h, jsem ho dala do pyžama, najedl se a od 18.30h chrní. Snad až do rána:slight_smile:
Já že ty naušničky chce dát někdo z rodiny. To je teda dobrá známá, když chce dát s diamantama. Aby pak Mišce někdo kvůli nim neurval uši:slight_smile:
jj Matesovi to vůbec nevadilo, což jsem se divila. To je příprava na lyže, to bude na zemi pořád:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
teda ty děti jsou nezmaři ale :slight_smile:
nee z rodiny , ona je to starší paní, která neřeší tisíce ani desetitisíce, ke svatbě nám dala moulinex robota a tak..ona dává dražší dárky. ale myslím, že nikdo nepozná že má na uších diamanty a ne zirkony. a proto i chceme větší aby si je pak užila a ne teď. a hlavně ani miška teď mít naušnice nebude :slight_smile: dostane je až si o ně řekne, takže počítám že ve školce či škole :slight_smile:
já se taky moc těším až bude jezdit miška na lyžích. no a naše lkyže zítra uvidíme, nějak jsem se rozkašlala teĎ :angry:
21. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
murin..dekuji za prani :grinning: no necelou hodku ale dohromady s petrem jsem stihla vsechno..peta vysal a vytrel a ja delala koupelku a wc a taky jsem udelal pomazanku a utrela prach a uz nehnu ani prstem

petan uz spinka a tak mam konecne klid..
21. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
mony poslala jsem ni na mail foto z yamahy, teprve jsem se k tomu dostala.
Tak to je super, taky bych chtěla takovou známou:slight_smile: no je to pravda, v dnešní době už to nejde tak poznat, že to je diamant, to akorát odborník...
mony nestraš, že ze sáněk lehneš. Mě volal švagr, že jede hned v 8h na Trnavu, tak jestli jedu taky tak zvažuji. Ale asi na to plavčo tento týden kašlu a pojedu. Pro malého si dojede stejně tatínek. Ještě se musím domluvit s našima jestli by ho pohlídali dopoledne než si ho vyzvedne.
Adeli je dobré, že ti Petr pomohl. Ale teda tak dlouho s ním tchýně byla, to se překonala :grinning: aby pak nezačala remcat, že je z toho marod.
21. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adélka dnes perlí. Nejdřív vytáhla všechyn DVD co máme v šuplíku, je jich asi 60 a pak chytla celé DVD a stáhla si ho dolů...ted ne a ne spát a hraje si s žaluzií...pořád jen stát a stát...je to šoumenka...fakt člověk se od ní nesmí ani hnout.
No tak to bych si nechala taky libit diamanty...moc se těším na fotky, holky...
21. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Honzi a to jsi se tak těšila až bude Adélka lozit, sedět, stát... a vidíš už šílíš:slight_smile: Je to fakt zlaté to dítko, když jen leží a najdeš ho tam kde jsi ho nechala:slight_smile: ne jak ty lozící střely :sweat_smile:
21. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
murin díky pěkné fotky :slight_smile:
njn její manžel vlastní kus jednoho zámku :grinning: a má i titul nějaký :slight_smile:
je fakt, že mám chvíli po atb ale snad to nic nebude...takže si jdeš užít lyžá zase ty se máš :slight_smile:
honzi, máme v otevřeném stolku domácí kino a bedny a prostě tam miška nesmí a když tam jde a sahá na to dostane přes ruce a už to moc dobře ví, že tam nesmí a když tam leze kouká, jestli se díváme. chce to hned udávat hranice v takových věcech jinak to bude dělat furt.
21. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
tak to se mají:slight_smile:
No uvidím musím se domluvit s našima a nebo bych malého dala k ségře než by si ho vyzvedl.
Taky jsem učila malého, že některé věci nesmí. Chvíli to fungovalo, ale jak jsme se přestěhovali, tak ne. Dám mu po ruce a chláme se tomu i když mu dám na zadek. Musím fakt víc přitlačit a nebo zvýšit hlas, jinak to dělá pořád. Jo jo děti rády dělají to co nesmí:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
to víš že to nefunguje 100% ale když leze k zásuvce nebo kinu tak se fakt dívá po nás, takže ví že to nesmí. někdy stačí říct v klidu někdy plácnout, někdy odnést...ale myslím, že se musí vychovávat už teď.
normálně teď miška seděla a dala nohu jako před sebe ji postavila chodidlem a pokoušela se vstát bez opory...ale než se jí to fakt povede to ještě potrvá :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak jsem tu:slight_smile: Terka spala ještě půl hodiny, co jsme přišly domů. To teda překvapila. Potom si to do 18hod vynahradila. Né a né zabrat. Tak jsem jí šla okoupat a usnula až s prsem v postely. Stále ještě spí, čekám, že se každou chvilku probudí.
Holky, odpoledne ten mini srazík byl super. Jsem moooooooc ráda, že jsem vás zas mohla vidět. Dětičky rostou, jak z vody. Ten Mates byl kouzelný, opradvu si z toho nic nedělala:slight_smile:
adeli: tchýně se předvedla:slight_smile:
murin,zlobi: pěkně si zítra zalyžujte a hlavně žádný úraz!
honzi: tak to jse super, že už je Adélce lépe
21. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
děti jsou opravd mazané:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
murin: děkuji za fotečky:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
ahoj peti,
ty jo ta se překonala, asi jí to s námi prospělo! :wink: bylo to moc fajn dnes :slight_smile: a to se vzbudí jen na kojení nebo ještě bude vzhůru a kdy pak půjde spát? :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Terka se opravdu překonala. Snažím se jí kolem 18hod koupat, kojení a pak už to směřujeme do pelechu. Do 20hod vždy usne. Pak už se budí jen na kojení. Už se to zlepšuje.
21. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.