• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Určitě jí to s váma prospělo!!:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
tak to je paráda, a v kolik ráno vstává? miška včera usnula ve 22h a vstala v 7 ráno, jako děs co, je to REBEL :wink:
21. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
peti..no predvedla ale kdyby ji petr nepoprosil ju by to nenapadlo :confounded:

murin..no nevim jak tchyne ale petan je,,ma teplotu a plny nos..co davate za kapky do nosu??zitra zavolam mamce at je po ceste vemou
21. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
jj to znám, dítko jak už ví, že nesmí tak je napozoru jestli se díváme nebo ne. Oni jsou malí vyčuránci :grinning: A teda vždy je berou zakázané věci :angry:
Peti: to je paráda, že tak Terka spala. No hlavně, aby ti spala v noci. My asi budeme mrtví celou noc:slight_smile: zatím se ani nehl:slight_smile:
Musíme brzy spáchat nějaké ten srazík a snad všichni:slight_smile:
21. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Adeli: mě má MUDr. a hlavně na ušním doporučovali nasivin, že je nejlepší a brzy zabere. My jak jsme měli jednou hroznou rýmu, tak fakt zabral hned. Samozřejmě jsem i odsávala vysavačem. Já kapu nasivin i teď a to nemá rýmu, MUDr. na ušním říkala, že mám kapat. V pondělí si chci jít koupit vincentku, to mi říkala, že mám mezit kapáním do nosu prokapávat vincentkou.
To jsem se chtěla zeptat na tu vincentku k tomu je nějaké stříkátko nebo jak to děláte? Já ji ještě nikdy neměla.
Rebelové jsou tady všichni:slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
murin vincentka kapky má sprej jde to dobře, pak ještě stříkáme physiomer a kapeme libenar. ale nejlepší je asi vincentka. a teď nepomáhá nic chrčí ale ani vysavač to nevysaje :frowning2:
21. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
adeli: tak já dávám Terezce Libenar je od narození. Nevadí jí, když jí jekapu. Brzo rýma odezní.
zlobi: tak kolem 7hod. Pak pokojím a ještě usne tak na 45min. V noci kojím podle toho jaký byl den co 2,3 nebo 4hod.
21. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
jejda to závidím tak dlouhý spánek peti :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo i ty physiomar máme, ale ty nám nezabraly až ten libenar zabrl. As je to individuální podle dítka a podle toho jaká rýma a kdy začneš kapat. Jo a odsávačka na vysávač je super.
21. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
ten libenar máme taky, ale vůbec na rýmu nezabírá a jeden zápich. Jak se mě poprvní na ušním ptala co kapu do nosu, tak jsem řekal nasivin nebo libenar a to na mě hleděli co to je za kapky. Jsem jim to říkala, tak se hned Dr. dívala do PC a ty kapky tam neměla. To říkala, že to nejsou snad ani kapky. Jinak já kapu nasivin a teď z toho ušního mám speciální, ale jsou na recept a ty v lékárně vyrobí.
21. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
zlobi: snad bud spáč po mně:slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
libenar, vincetka, physiomer atd. nejsou kapky ale jen fyziologický roztok na bázi mořské vody, prostě voda sůl a nějaké minerály, takže to ani není lék, tak možná proto to tam něměli...peti, murin posílám fotky :slight_smile:
kam jsi zmizela honzi?:slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
vím, že vincentrku maminky hodně chválí
21. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
zlobi: přesně jak píšeš, vysvětlovala mně to MUDr., že to je lék nelék:slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky tak díky za vysvětlení :grinning:
Mony už se těším na fotečky. Já jdu teď dolů na noťas, tak snad něco budu moct psát, je z roku 123 :angry:
21. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
holky, a já jdu si udělat latte. Chvilka pro mě:slight_smile:
zlobi: děkuji za fotečky

Všem přeji krásnou a klidnou noc:slight_smile: Sladké sny:slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak libenar ja jsem mela a nic moc..koupim ten nasivin
21. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
tak mi chcípl net ale už jsem ho najela a máte tam foto :slight_smile:
peti taky mám každý den svou chvilku s latte a sušenkama :slight_smile: (nebo co si kupuju v tescu ty obří kremrole..dnes ka už jsem jednu měla, druhou zítra :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
ted jsem kukal na fotky..teda monco to jsou krasne fotky co mas v albu..ja bych te nepoznala..ja bych taky chtela ale ja takova dyna :grinning: :sweat_smile: :angry: :frowning2:
21. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
teda holky vy mi děláte chutě. Mě pořád honí mlsná a to jsem toho měla za dnešek až až. To bude asi tím posilováním-taháním sáněk do toho kopce:slight_smile: akorát teď kdybych si dala latte, tak nespím celou noc.
adeli ten nasivin je dobrý, fakt zabírá rychle.
21. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
já můžu moc jíst já kojím, navíc mi dr. řekla že jsem oslabená že mám víc jíst, mám to "na předpis" :slight_smile: já ted hrozně žeru :sunglasses:
21. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
vy už všechny chrníte?
21. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
nee my koupali, kojili a ted čekám jestli usne, rozdkoukala jsem ty poslední prázdniny ale jestli usne, nahraju si konec a půjdu spát bolí mě průdušky a kašlu :frowning2:
21. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
ja ne ale uz se chystam do vany :grinning:
21. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
já se taky dívám na ty prázdniny, ale teda není to jak jsem čekala:frowning2: teď jsem psala švagrovi, že na lyže jedu a on mi napsal, že je jakýsi promrzlí,takže uvidí až ráno co bude.
Mony tak aby jsi se přes noc vyležela a ráno mohla na lyže.
21. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
no ná pořádně neviděla začátek, ale tak uvidíme, jen ty alpy v karlových varech mě fakt pobavily...
já si dala horkou sprchu jak usne miška jdeme spát a snad ty lyže vyjdou. a snad i vám.
teď mi radek nalil martini trošku , k romu sýrové tyčinky a mandarinka. mnam, ale těhu nejsem! :slight_smile:
a ted slyšíme jak si miška vykládá v posteli :slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak ja valim do vany a spat..tak dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
21. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
dobrou adel:slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
dobrou noc Adel.
Mony teda to je život, to by se mi taky líbilo takový servis:slight_smile: to já sedím sama v obýváku. Babička šli spát, Mates chrní, tak sedím u tv a pc. A mám hlad, jsem zapomněla povečeřet kvůli Matesovi a teď už je pozdě, takže budu muset spát hladná:frowning2:
21. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
no fakt jen čekám než mišun usne a jdeme za ní. ..což bude asi za dlouho ted jsem tam byla a stála v postýlce...potřebuje to dítě někdy odpočívat?:slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.