• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mony asi nepotřebuje. A nepomůže třeba že si lehnete do ložnice, nestichne a nelehne si taky? Na Matesa to někdy zabírá, že vidí, že ležím vedle. Ale tak dnes je jak mrtvola, ještě nebylo slyšet, že se pohnul.
21. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
no nevím, nikdy jsme asi nešli spát s ní., už spí jdeme taky. dobrou noc :slight_smile: snad nám oběma vyjdou zítra lyže :slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojte....nám teď odešla návštěva a můj právě vytuhl u TV...jinak lyže u nás padají....celý týden posílám mojeho, ať se pro ně staví u našich a vždy je zapomene vzít, tak si pro ně budu muset zajet sama....pořád si říkám...co si člověk neudělá sám to nemá :confounded: ...jinak karneval byl super, sice Fildovi se moc nelíbil, že prý se tam moc křičelo, ale Kájošovi zas jo...místo kuchařky šla nakonec za uklizečku :slight_smile: .....celou dobu tam sbírala a uklízela ty karneval. papírky..Filda vyhrál v tombole konvičku ve tvaru dinosaura :grinning:...ale tu už máme taky doma,tak jsme ji podarovali Adámkovi. Jinak u nás dnes chodili medvědi, dívali jsme se na ně s Kájou z okna, přišli až k nám pod okno a hráli Káji divadlo, Filda zbaběle utekl do pokojíčku a ještě si cvkl do textilu strachy :sweat_smile:...on nemá masky rád, jednou jich postrašila ve školce učitelka převlečená za čerta a od té doby má panický strach i když jsou 3 králové :grinning:
Jinak všem oslavencům vše nej...
21. únor 2009 ve 23:54  • Odpověz
...i když jdou 3králové...no nic trochu poklidím a nahážu myčku a valím do hajan.....
21. únor 2009 ve 23:57  • Odpověz
ahojky..noc u nas opet desna :angry:
jj ja to taky znam co si neudelam nemam
22. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
ahojte,
tak u nás lyže taky padají kašlu jak tuberák a bolí to. holt ještě asi nejsem zdravá na zimní radovánky :frowning2: miška dnes vstala v 6.30 chodí spát čím dál později a vstává čím dál dřív ...
jani kája je fakt dobrá a filda chudák že se bojí, to je blbé takové leknutí...
22. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
tak u nas uz je po O a uz mam aj chlebicky a jeste vletim na obyvak a prdim na vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojte holky, mám chvíli čas na pc. Dopoledne jsme byli se švarem opět na Trnavě, nádhera!!!! Od 9 do 10h nás bylo na svahu 10, svítilo sluníčko, takže jak v pohádce, úžasná lyžovačka. Po 10h tam začali dojíždět lidi, ale dalo se to. Na vlek jsme čekali max 4min, takže super. Jezdili jsme 3h a pak jeli domů. Už jsem si s ním domluvila Alpy na jeden den. Ještě jsem tam nebyla a ráda bych než malý vyroste a bude chtít taky jezdit. Jinak příště jsem říkala, že bereme s sebou i babičku a že tam bude jezdit s kočárem a chvíli na sáňkách i já. Je tam v buňce i dětský koutek, takže super. Bylo tam právě hodně kočárů a randily s něma babičky a rodičové si užívali na svahu:slight_smile:
Teď jsem úplně sama. Malého má taťka a babička jde na rajz ke známým a děda je v práci. Už jsem stihla i uklidit, tak teď budu relaxovat.

Mony: je je děs, hlavně se vylež ať jsi fit. Ty sáňky tě asi zlomily, přece jen foukalo.

Janista: škoda, že jste nejeli lyžovat. Snad příště. Teda ten Filda je poseroutka :grinning: a Karel nebojsa :grinning: Jestlimáš foto, tak dodej. Jájsem seteď zaregistrovala na ecards, že si budu dělat album tam.

Adeli: dobře vše oslavte!!!
22. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky, dělala jsem pořádek ve věcech a našla jsem celou krabičku-120tabletek calibrum mami. jíte ho některá? dala bych vám ho, jinak bych ji vyhodila.
22. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky..tak oslava dobre
petan uz spinka a tak mam konecne klid..
hodila jsem 3 fotky pac jsem zapomela fotit :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj Adel, pěkné fotečky. Petřík se pěkně chláme :grinning: My už taky chrníme :grinning: Já už mám po sprše a relaxuji. Musím dát dohromady foto, co chci poslat na vyvolání, takže mám co dělat.
22. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
murin..dik on je rechtacka :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
a co dostal za dárečky?
22. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky maminky,
tak jsem se konečně dnes dostala k PC. Naštěstí nejste kecaleny:slight_smile:
Rano jsme vyrazili koupit chůvičky, Petr zůstal s Terkou v autě a já jsem si odskočila na kup. Pak jsme jeli k našim na oběd, odpoledne procházka s babi a pak zas domů. Terka odpoledne spala 4hod v kuse. To jsem vůbec nechápala. To se snad přes den ještě nestalo. A tak jsme pořádně otestovali chůvičky. Paráda:slight_smile:
Táta teď šel se soudedem odhrnovat sníh před barák a já jdu si udělat latte:slight_smile: Jo a když jsme u toho mlsání, tak jsem hned ráno´snídala dort. Ale tak porci pro 3 lidi:slight_smile: Už musím přestat mlsat. Hlavně z důvodů kojení, ať Terka není závislá na sladkém po mně:slight_smile:

murin: tak to je super, že jsi dnes tak relaxovala na svahu. Také jsem teď těhu sousedce dávala vitamíny pro těhu, čaj,...ani jsem to nestihla rozbalit (vitamíny) Já beru Centrum. Doktorka mně radila ať teď po porodu a v těch chřipkách beru nějaké vitamíny. V létě to nepotřebuji. To se cpu ovocem a zeleninou. V zimě je to horší, menší přísun. Pokud ty vitamíny nebudeš chtít odkoupím je od tebe.

zlobi: tak zas nic:frowning2: Nesmíte nic plánovat, jak plánuješ, nevydaří se to:frowning2: Pořádně se vypoť.
22. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojte,
teda urin zááávidím, tak jestli je to tam takhle tak můžeme vyrazit s dětma příště na trnavu. já DOUFÁM, že příští vík už to vyjde! ale jak psala peta u mě je lepší si nic neplánovat. já většinou každý odjezd na dovolenou trochu omarodím a tak...
pak budu dýl ted jse přijeli z návštěvy. murin jestli nenajdeš zájemce tak já nějaké vitamíny beru, ted jse jedny koupila ale pak budu určo kupovat další.
zatím ahoj :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj Peti, to je dobré, že jste si dnešek tak užili a super, že Terka takkrásně spala. Jaké jsi si koupila ty chůvičky-philips? Ty jo latte, zase děláš chutě? a dortík, to se někdo má. Ale teda já si dnes taky pořádně zamlsala. Na snídani kousek makovce, odpoledne jsem měla 4 srdíčka z milky bonbošky a ještě jsem pěkla tvarohovou jablkovou buchtu, ale ta mi jaksi nenaskočila:frowning2: ale jinak je dobrá.
Ty vitamíny ti dám, já bych je jinak vyhodila. Je to pravda, že v zimě je to horší, taky se dopuji vitamínama, ale už ne mami.
22. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
adeli: pěkná chlapská fotečka:slight_smile: Dortík jsi pekla ty?
22. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
murin: ano koupila jsem pholips. Přišly mně ideální v poměru cena, výkon. A ještě nám jdou barevně:slight_smile: Tak to jsi také mlsala. 4 srdíčka? Tak to jsi dobrá, že jsi snědla jen 4. Já když něco sladkého otevřu, musím to celé sníst:frowning2: A pak nemám být, jak bečka. Už se těším, jak budu moc chodit na aerobic.
22. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
na latte se musíme někdy domluvit, musíte se z Matesem zastavit. At´ Terka pozná galána:slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
peti..diky..ja ja jsem delala..delam si vzdycky :grinning:
murin..knizecku,mlsani ale to spapa maminka ale on dostal ovoce,magnetickou tabulu do pokojiku..asi v breznu uz ho udelame..a penizky od moji mamky...nechce se me to vypisovat :grinning:
22. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja chci taky latteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee petrik by se ti jako galan nelibil?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
adeli: já jsem si to myslela, jsi šikulka!!
22. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak to je lehke jen piskoty,zakysana smetana,van.cukr,ovoce a zele :grinning:
22. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
adeli: líbil, líbil, tak že by jsme pokračovali v těch Petrech v rodině:slight_smile:
já jsem na dorty levá, buchtu ještě jo, ale dort. Tak to si netroufám
22. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
já taky ráda peču, ale s Matesem za zády se to nedá:frowning2:
Adeli já ti ještě dlužím to latté z toho Slunka:slight_smile:
Peti: někdy s Matesem dojdeme na návštěvu.
22. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
murin..ale nic me nedluzis :grinning:
ja taky delala u riti petana :grinning:
22. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
až bude manža zase odjetý tak zajdeme na to latté, klíďo dojedu:slight_smile:
Holky valím do hajan, jsem k.o. po těch lyžích. Bůh ví kdy bude Mates vstávat. Kéž by spal tak do 9h:slight_smile: ale to nehrozí:frowning2:
Přeji klidnou noc. ahojky
22. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
murin dobrou :slight_smile:
s tou trnavou jsi mě ale nalákala :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
peti jen mlsej, kdy můžeme, když ne teď :slight_smile: latté je moc dobré co? :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
mňam, mňam:slight_smile:
murin, dobrou:slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.