• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
zlobi: objevila jsem na slůně.eu kurz vázání šátku, ale je to pro děti od 0-6m, přihlásila jsem se
22. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
našla jsem něco o uční na nočník:
Jak naučit děťátko chodit na nočník? ..máme pro Vás pár tipů, které mohou pomoci..
Je dobré, když děťátko registruje nočníček i v období, kdy je na něj "ještě brzy".
Mějte nočník v koupelně již od narození miminka, aby jej děťátko vidělo, když se koupe. Nočník tak nebude neznámým předmětem.
Nechte dítě hrát si s nočníkem, může na něj dávat "čurat" panenku, medvídka ...
Dovolte děťátku sedat na nočník i v plence, předejdete tak jeho možným obavám a srtrachu, které mohou některé děti pociťovat z neznáma
Nenuťte dítě sedět na nočníku dokud se nevyčurá - pochvalte jej i za to, že "jen" sedělo na nočníčku
Když má děťátko svůj první úspěch, chvalte - chvalte a chvalte. Tleskejte, zpívejte, tancujte - to je správný způsob, jak Vašemu děťátku blahopřát :wink:
Použití samolepky :copyright:My Wee Friend:tm: je veselý bonus a odměna pro Vaše dítě. Bude Vaše dítě motivovat k tomu, aby chození na nočník bylo co nejdříve úspěšné.
22. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
peti to je fajn ten kurs, ale mě by asi zajímaly až další úvazy..tak snad bude i další kurs. ale mohli bychom se pak potkat?
dítě si nám vykládá v postýlce tak neví jak usne, ale je úspěch že nepláče :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
zlobi: je jasné, že vám by vyhovovaly už i jiné úvazy (pro starší). Jediné z čeho mám strach, že to bude trvat 90min a Terka mně nevydrží. Setkat se pak můžem:slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
asi vám dnes bude vykládat pohádku Miška:slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, jdu také spát. Zítra nám snad už konečně dorazí Dorazilová:slight_smile: Bude píchat naušnice. Tak si dnes snad neco nadespím, jsem zvědavá, jaká bude noc zítra.
22. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Všem přeji klidnou noc:slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
peti..ja malemu za vsechno tleskam a chvalim..on ma hroznou radost :grinning:
22. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
peti hodně štěstí s dorazilovou. držím palce já si to neumím představit...si počkáme :slight_smile:
dobrou noc holky :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky,
my noc super. Včera jsem se tady ani nedostala, byli jsme ve Zlíně slavit narozeninky mojí maminky a jejího přítele, tak bylo super. Jinak mně je dnes hrozně a to chci už pomalu stěhovat. Bolí mě v krku a hlídat Adélku je děs. V sobotu chytla celé DVD a vytáhla si ho k sobě na zem...děs. Nestíhali jsme s Jirkou.
Holky, venku valí sněhu. Včera jsme chtěla malou povozit na saních, ale máme rozbitou ohrádku, nevíte, kde se dá koupit nová? Moc bych si ji přála. Adélka včera dostala od babi 2body, jedno tričenko a nádhernou knížečku říkadel. Malá knížky miluje...
23. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
dobre ranko..u nas noc jak vzdy a budicek az v 7 :grinning:
honzi..to maji vsude
23. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak noc tak nějak, ale dnes mám mamináčka zase to bude den...
honzi my máme doma kino sestavené a repráky na zemi a prostě k tomu nesmí. zkouší to, ale vždy ji řekneme "nene, nesmíš" někdy přestane, někdy ne, dostane po ruce. ale už to chápe, když j tomu jde tak velmi opatrně a dívá se jestli ji vidíme. je nutné stanovit pravidla co nejdřív.
ohrádku koupíš v jakémkoliv sportu, viděla jsem ji i v tescu
kdy se stěhujete?
23. únor 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,
moc vás zdravíme po víkendu kecaleny :slight_smile:)...nestíháme dočítat!
My měly noc v celku jako obvykle, jsem zvědavá, do kdy se ještě bude budit na to kojení.
Jinak víkend suprový:slight_smile: v sobotu jsme byly u babi, zrovna tam byl "fašank" nebo co, jak chodí ty maškary po dědině, no Nikča nestačila zírat. Byly jsme i na těch sáňkách, ale nějak to Nikču nebralo, pořád chtěla jít domů(protože jsme ji vzaly od děděk z pokojíčku :frowning2: ) takže zase sáně nic moc, no ale dnes ráno mi sem tchán dovezl jejich staré sáně, takže můžeme chodit jezdit i tady :slight_smile:)
No a včera jsme byly doma, odpoledne jsme vyrazily všichni na prochajdu, byla zima, ale fajn, Nikča pak chrněla 2,5 hod :slight_smile: ...navečer se tu zase stavila ségra s děckama jak jely z obchodu, takže zase šrumec :slight_smile:)
Jo jinak teda holky...v pátek jsme se tak nějak "rozchodily" :slight_smile:) a chodíme už pěkně a čím dál víc v sobotu u babi už pěkně lítala s děckama, jen ještě občas zapomene, že to už umí na nohách, tak ještě klekne na kolena a valí na nich :slight_smile:)
Zkusím vás trošku podočítat a hlavně " marodi" ať je brzy lépe!!!
A oslavencům dodatečně vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka :slight_smile: jak Peťanům, tak i Peťce k narozkám :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojte holky, my noc jako obvykle, super:slight_smile:

Honzi: ohrádku koupíš opravdu všude.

Mony: na té Trnavě je to tam dobré, pohodový svah, lidí akorát a dětí plno:slight_smile:

Marky: tak to je paráda, že se Nikča rozchodila. Je šikulka. Jinak opožděně gratulujeme ke 13.měsícům. Nikču nebraly sáňky? tak to je škoda. Nás berou a moc. Někdy musíš s nama, když uvidí více dětí na saních tak se jí to zalíbí.

My uděláme tak 7 kroků a padáme na zadek a nebo na kolena. Ale teda dnes po ránu mi přešel půlku obýváku sám, hleděla jsem. No jo dostal na snídani buchtu co jsem pekla a náramně mu šmakovala:slight_smile:

Co srazík zítra?
23. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky,
taky my noc, takjak vždy. Prso neustále venku a Terka na něm:slight_smile: To musí být pohled. Už ani nesleduji hodiny. Pak se k ránu tak podělala, že musela být kůpačka. To jsem jí probrala a bylo po spaní. Teď už tak hodinu ´í uspím na ruce odnesu do postýlky a za pár minut křik a znovi a znovu. Jsem zvědavá, kdo vydrží. Chtěla jsem jít do fotografie přidělat foto a do lékárny. Ale je tu hrůza. Určitě nic odhrnutého. Tak to vypadá, že budu trčet doma. HUrá na žehlení:frowning2:

honzi: jak píšou holky, v každém sporu jí najdeš. I v intersparu jsem ji viděla. Nebo ve sportissimu ve Staráku.
23. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
marka: to je fajn, že jste si užili víkend
murin, marka: gratulace ke krůčkům. Jen tak dále:slight_smile:
23. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Peti: tak z našeho okna vidím, že cesta odhrnutá není a myslím si, že hned tak nebude. Já půjdu s Matesem po odpoledním spánku na sáňky, možná ještě i před obědem, aby se unavil. Uvidíme. Teď mi tady řádí. Otevřela jsem okno a dala mu doruky snížek a on se chláme, samozřejmě i okoštoval:slight_smile:
23. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
ty jo marky šikulka! :slight_smile:
peti to jsou mimča no..toji časem snad přejde, za pár týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten sníh je fakt brutální! ven jdu jedině s šátkem, odmítám se tahat s kočárkem..jak usne miška na balkoně tak jdu na kontrolu k dr. pokašlávám ale myslím, že bych mohla na srazík. kdo by šel a tímpádem kam? :slight_smile:
murin jak je velký ten koutek pro děti? radek se zase tváří skepticky..
23. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
mony u vás bych s kočárem taky asi nešla, ten kopec u vás je děs:frowning2: ale u mě je to pořád na rovince,takže provětrat se půjdeme a nebo pojede na sáňkách a zkusím k nim přidělat deštník-slunečník, co mám na kočárek:slight_smile:
Ten dětský koutek nevím jak je velký, vevnitř jsem nebyla. Je to prostě buňka. Zkus se mrknout www.rstrnava.cz jestli to tam bude, je to spojené s pokladnou.
Já na srazík klíďo nebo jen na prochajdu a nebo sáňky:slight_smile:je mi to jedno
23. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
tak my asi prochajda moc ne...y poitřebujeme akci :frowning2: ale klidně jděte na sanky, ja půjdu příští týden mám toho nějak dost tento...at taky řeknou ostatní :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
No holky ještě to není ta pravá chůze :slight_smile:)...ale i tak je to pokrok.
Právě jsem přebírala poštu, dorazily nám nové lacláčky, tríčo, džínová šatovka :slight_smile:)...no už se musím krotit s těma nákupama.
Zkusím pak dodat pár foteček.
JInak s tím srazíkem, mám pořád strach z těch herniček, aby jsme si z tama zase něco nedotáhly :frowning2:...tak uvidíme.
23. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
holky tak jděte na procházku saně...já se přidám příští týden...snad už do herny :slight_smile: mám toho fakt dost tento týden takže nebude vadit :slight_smile:
i tak je to super marky tkaové krůčky :slight_smile: za chvíli bude lítat
23. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
Murin, tak Trnava a lyžovačky vypadá moc hezky :slight_smile: a ségra nelyžuje, že švagr jezdí sám? Ale aspoň, že máš s kým, to u nás nelyžuje ani ségra, ani švagr :frowning2:...aspoň že vy jo, tak někdy razím s váma :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Nééé holky, klidně jděte i do té herny, mě Nikča právě taky moc v kočáře nevydrží když nespí, dyť jste to viděly naposled v Otrokovicích :frowning2: ...a ty sáňky, dneska půjdeme odpoledne zajet, tak snad ji to chytne :slight_smile:)
23. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
no ja bych sla na nejaky srazik ..uz jsem vas dlouho nevidela..ale do zlina nejedu az na jaro pac cesty des des :confounded: :confounded: a do herny taky ne..ted to radi :cry: a taky mame rymu a teplotku :frowning2:
tak na jare paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
ségra taky lyžuje, ale byla na neschopence, až dnes šla do práce, tak snad si z ní zase něco napřinese. je náchylná na nemoci, ale člověk se nediví mezi těma děckama... takže jsem teď jezdila sama se švagrem. Jsem ráda, jinak bych byla pořád doma s Matesem. Chceme na otočku do Alp, to ségra nechce,že je to dlouho autem tak říkal, že vezme kámoše:slight_smile: Sice asi budu muset udělat útok na tu banku, ale neva. Nic si nekupuji, tak aspoň lyže si teď dopřeji když je sníh. Ségra jedou na týden o jarních na lyže do Beskyd.
Marky kdyby jsi chtěla někdy na ty lyže není problém, půjčila bych ti od ségry a můžeme vyrazit. AKorát o jarních svoje lyže půjčuji jí, chce je vyzkoušet a pořídí si asi taky nové, takže to budu bez lyží já:frowning2:

Mě je to jedno, mě v kočáře Mates vydrží. V herničce je ve svém živlu a se sáněk je unešený. takže si řekněte kdo chce kam.
Teda to bude Nikča šik baba:slight_smile:
23. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
adeli: hlavní cesty jsou dobré, akorát ty vedlejší jsou děs. Já už jsem si zvykla i na řízení ve sněhu, jedu sice jak šnek, ale jedu :sweat_smile:
23. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Jj, snad nám to někdy vyjde a vyrazím s váma :slight_smile:..moc ráda.
Tady teda chumelí od rána a cesty jsou děs, i ta hlavní před barákem, je toho tam plno a nestačí to ani odhrnout :frowning2:
Já se odpoledne chystám na poštu, tak jsem zvědavá, jestli pojedu na saních, nebo s kočárem :slight_smile:)
23. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
tady pořád taky chumelí, už mám na autě víc jak 10cm sněhu :frowning2: už by to i stačilo ten sníh. Nám odpoledne dojde ségra, takže nakonec půjdeme na sáňky až s ní. Teď tu montér Béďa opravuje židli:slight_smile: Mates našel dědův kufřík s nářadím, tak si ho hned zapůjčil :grinning:
23. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak opraváře máš doma :slight_smile:) aspoň je pořád veselo!
Mě se právě podařilo Nikču uspat, teď 3dny po sobě nechtěla už dopoledne vůbec spávat, tak jsem myslela, že už budeme spávat je jednou denně a neee :slight_smile:, tak aspoň toho víc podělám.
Zkusím vás sem dát pár foteček z víkendu.
23. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.