• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin..no ja se nebojim ve snihu..ale u nas je to sama vedlejsi cesta :confounded:
23. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Krasne fotecky :wink: Prihodila jsem taky...
23. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
tak jsem se vrátila z kontroly - vícemeně zbytečné. akortá jsem ráda že mám školu smyku jsem ji dnes využila teda cesty děs a to je po městě..k nám jsem viděla dvě auta že nevyjela...
jinak marky já si ted koupila nové lyže a jeste mám ty předchozí i s vázaním takže můžu zatím půjčit kdykoliv 150cm carvy
jdu krmit malou pak písnu pa
marky super fotky ta u toho pytle je úúúžasná :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, pěkné fotečky:slight_smile: Tak dnes je to opravdu na školu smyku:slight_smile: MUsela jsem do lékárny. Už týden chodím s receptem a né a né ho vyzvednout. Je tam děs běs. Terka ale vydržela pěkně spát, tak jsem udělala kolečko a pak jsem před barákem odhrnovala sníh. Dobrovolně:slight_smile: Terka spala a já jsem si říkala, že jse půjdu odreagovat a trochu zaposilovat:slight_smile: Teď jsem pokojila a dala jí do postýlky, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží.
23. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
zlobi: tak už je ti lépe?
23. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
peti
pěkná posilovna :slight_smile:
ale i jo, jen ten kašel je otravný ale na průduškách to není tak vydržet, mi řekla dr. že by mi asi pomohlo přestat kojit že mě to vysiluje ale to jsem odmítla takže to prý bude trvat dýl to léčení...
23. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky, tak konečně mi malý usnul. To byl děs ne a ne spát. A to dopoledne už nespává. Jsem myslela, že hned po obědě zabere, kde by. Od 11h jsem se snažila ho držet, aby ležel, samozřejmě hned stál... ale konečně vytuhl, nechala jsem ho vyřvat a pomohlo to:slight_smile: Jak se vzbudí jdeme krosit s kočárem a pak sáňky.

Mony: takhlavně,že je to lepší.

Marky: my už chodíme spát jen 1x denně, dopoledne už spát nechce. Usnul by jedině v kočáře a to s ním nejdu a nebo v autě, když někam jedu.
Moc pěkné fotečky.

Peti:to jsi si dobře zaposilovala.
23. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Zdravím maminky a těhulky že zlína. Můžu se k vám přidat?:slight_smile:
23. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj lakai :slight_smile:
a ty jsi maminka, nebo zatím těhulka? Nás tady moc těhulek zatím není, ale snad se brzy přidají :slight_smile:)
Ty seš přímo ze Zlína?
Když tak je diskuze i tady, zkus kuknout :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=67833&vOffset=630&vGroupOffset=80&vGotoLast=1#end
23. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj Lakai, vítám tě taky tady:slight_smile:
Marky snad se brzy přidáš jako těhulka:slight_smile: tak teda jsem taky nakukla do té jiné diskuze ze ZL a docela jsem hleděla...
Mě Mates pořád chrní, chvíli se sice probral, vypadl mu dudinek, ale hned usnul, to bude vyspinkaný. Já pořád procházím kočárky...
23. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Díky za přivítání. Jsem zatím těhulka ve 4 měs.
23. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
No uvidíme, ale moc tomu nedávám, navíc když pořád kojíme o 106 :slight_smile:
Já právě chystám s malou na tu poštu, tak snad tam nějak dorazíme :slight_smile:)...tady pořád chumelilo a teď to trošku ustalo, snad nebudeme jak sněhuláci :slight_smile:...pak chci zkusit ty sáňky.
Taky zvažuju prodej toho mého kočárku, na léto už bych chtěla přece asi jen něco lehčího...Tak zkus dát inzerát i sem na ten tvůj kočárek, já už jsem tu prodala hodně věcí, teď i dvoje laclíky :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak to gratuluji :grinning: Ale neboj, to těhu tak rychle uteče, že se ani nenaděješ a budeš chovat prcka. A jsi přímo ze Zlína? Někdy pak s nama můžeš na srazík.
23. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak to je super lakai :slight_smile:...a už víte co to bude, nebo ještě ne?
Zkus si opravit údaje co máš udané tady v pase, háže ti to tam nějaký 482tt :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
kojení není antikoncepce:slight_smile: držíme s Matesem palečky. Ty chceš prodávat kočár? být tebou tak si ho nechám pro druhé teda pokud nechceš jiný a pro Nikču si když tak můžeš pořídit golfáč.
Marky já právě zvažuji, že bych prodala tady ten a koupila si s brzdou na ty brusle. U nás mě to nevadilo, tam auta nejezdili, ale tady jezdí moc aut, všude samá křižovatka, tak by s brzdou byl lepší. No uvidíme. Zatím je super na sníh, protože ten sporťák sněhem krosí blbě. Musím si ho nafotit a zkusím ho dát na net a uvidíme jestli se prodá. Když ne,tak nevadí. Nechám ho v záloze pro ségru na zahrádku.
Mě se Mates teď vzbudil, spal 2h v postýlce. Dám mu najest a vyrážíme na sáňky. Místo kočáru vezmu sáně a bude se jen vozit. Na kopeček půjdem až mi dojde ségra z práce.
23. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
holky, chceme s mojím kouúit golfky...nevíte něco o cam znčce?
vítám lakai...odkud jsi?
23. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
ahoj vítám lakai :slight_smile:
teda mazec některé věci na té diskusi...
honzi taky se mi tam jeden líbil i chicco a pak zopa fusion, ale vy teda ty kočárky střídáte, to si ani tohoto moc neužijete za ty prachy za který byl...
já chci nějaký lehký do auta, ale úplně položitelný a větší kolečka než klasický golfky a to je ten cam, chicco a zopa...ale počítám až v létě
a co chceš murin ty za kočárek?
23. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
Jsem přímo ze Zlína. Myslíme,že čekáme holčičku,kterou si moc přejeme. I na screeningu v prvním trimestru nám pan doktor v nemocnici řekl,že to na ni vypadá. Zitra jdu na kontrolu a tam se to dozvím najisto. Taky budu vědět výsledky z triple testu a z toho mám trošku strach.
23. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
ahoj lakai
já jsem taky ze zlína, jediná odsud. skama přesně jsi? já z JS. to si dáš na prohlídky v tomto počasí..
a jak se jmenuješ? :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj zlobidlo. Jsem taky z JS. A jmenuju se lucka. Bude to zajímavé,ale naštěstí ještě nenesu v bříšku velkou zátěž,později to bude horší. Ty už jsi maminka nebo těhulka?
23. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
luci podívej do vizitky maminka 10měs čertíka :slight_smile: a kde na JS já na Křibech :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
Krásné fotky a ještě krásnější miminko. Já jsem z Podlesí. Z té nové výstavby.
23. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
děkuji :slight_smile: tak to je někde nad 2seg že? tak se můžeme někdy potkat? :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
zdravim lakai :grinning:
tak ja jsem doma z venku..no peknej hnus.a jetste zacalo prset :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lakai..ty bydli tak ja je asi tech 6 novych panelaku?,ja jsem tam byla cca 2 tydny pro postel u jedne pani a knihovnu..krasne byty..hod nejakou fotecku
23. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
Ano,je to kousek nad druhým segmentem. Ale spíše na kocandě. Určitě se můžeme někdy potkat.
23. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
My už jsme taky zpátky, u nás to samé Adeli, pěkně se rozpršelo :frowning2:( takže sáňky už dneska asi nevyzkoušíme.
Honzi golfky CAM má moje švagrová a myslím, že byla spokojená, ale mě se zdají malé, ona má tuším portofino, ale super lehké :slight_smile: a skladné.
Mě se Zlobi taky líbí golfky s těma většíma kolečkama, hlavně jsou určitě lépe ovladatelné, myslím, že Adelinka má Chicco, ne?
23. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
mně se líbí toto:
http://www.detske-potreby.cz/zopa-kocarek-fusion-hrazda-1839-p.html
http://www.detskydum.cz/detail/dema-step-lux-140301/
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=848099
http://www.detske-potreby.cz/chicco-ct-03-extreme-1172-p.html
něco takového, ale chci toto madlo ne ty dvě samostatné...
to je zatím výběr přes net naživo může zaujmout něco jiného..
u vás prší? no potěš :frowning2:
23. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Určitě fotečky v nejbližší době pořídím. Myslím,ale že ty myslíš úplně tu nejnovější výstavbu. Ale i v nás jsou krásné byty. Jen to dělníci trochu na pár místech odflákli.
23. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
jj ja mam chicco a jsem spokojena
sere me to odhazovani denne..jen pro predstavu jak to mam dalekohttp://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2430988#navigator
Jj, prší :frowning2:(
Zlobi ty jsou moc pěkné, nejvíc se mi líbí ten první i cena je super :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.