• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
a jake chicco adel?
23. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
holky, tak už máme holčičku.......naušnice:slight_smile: To bylo křku:frowning2: mezi píchnutím jedné a druhé jsem musela jít prodýchnout na balón. Nechybělo moc a omdlela jsem. Bylo to rychle, jen jedna šla hůř provléct. Pak ani prso nectěla, jak křičela. Teď jí jdu uspávat.
lakai: ahojky, to těhu opradu rychle uteče. UJe pochopitelné, že se testů bojíš, ale určitě bude vše o.k.
23. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
někam se mně stratila fotečka. Co to?
23. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
tak jsem dala novou:slight_smile:
23. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
petraovca
Zatím mi to utíká strašně pomalu
23. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
adeli: tak to máš taky pěknou posilovnu:frowning2:
23. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky mamci!Jsem tu nova mam 17mesicniho syna Lukáška a 9letou dceru Misu. :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
ahoj peti,
no já jsem ráda že je nemáme, až bude větší tak se jí nastřelí, já nedávám ani očkování...
luci to uteče a pak budeš vzpomínat jaký to byl klídeček :slight_smile:
ahoj deli, kde bydlíš? já mám 10mes Michaelu :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
ahohojky delikates, máš pěkné dětičky, dívala jsem se ti do alba :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Zlobidlo
Já vím,jsem ráda když tam ještě je.:slight_smile:
23. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
Nerodila jste náhodou nějaká s epiduralem? Pokud nebude moc rychlý porod a stihne se to,tak si ho chci nechat aplikovat.
23. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
luci mně to za začátku šlo rychle a rozmluvili mi ho, tady ho nedávají moc rádi ani moc často...
23. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
bydlim vOtrokovicich,odkud jsi ty zlobidlo
23. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
ahoj deli, tak to je dobré, další z otrokovic, to je děs, to přejmenujem na Otrokovice a okolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem ejdiná opravdu ze zlína - ted ještě luci :slight_smile: a jak se jmenuješ?
23. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
jmenuju se Iva a ty?
23. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
jo vidíš :slight_smile: já jsem monča ale stejně mi tu říkají většinou zlobi, jsem zvyklá :slight_smile:
kde v otr bydlíš? a přidáš se na srazík někdy? chodíme hlavně do heren do MC
23. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
jsem z Travniku,jo rada se nekdy pridam :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak uvidím Mončo. Já ani nemám strach z toho porodu,jak z nástřihu,jinak bych si ho možná ani nedala
23. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
delikates: tak to se tady Otrokovice rozmáhají:slight_smile: Já jsem také z Otrok, Bahňák.
23. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
můj manžel je z trávníků z té kostky u Skleničky :slight_smile:
luci já se toho nástřihu a šití taky moc bála nechtěla jsem to ale udělali to a v pohodě...
23. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
Jak se k vám rodilo ve zlíně? Spokojenost s péči atd. Četla jsem v časopisu miminko jeden článek maminky co tam rodila a ti ji tam teda strašně zanedbali v baťovce
:confused:
23. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
já jsem rodila v prosinci, byla jsem mooooc spokojená. Měla jsem štěstí na sestřičky i ostatní personál. Hlavně ženské sestry byly fajn.
23. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
luci časopis miminko mi přijde hodně zvláštní a nemyslím to jako pochvalu...a nic není samozřejmě černobílé, ale já jsem spokojená byla s porodem, na 6i nedělí horší...tam co sestra to originál a většinou nic moc...je lepší tam jít s vlastními informacemi a názorem protože tam mi každá sestra říkala něcojiného a to bylo frustrující. miška byla dva dny na intermediální péči a tam to bylo SUPER. tak asi tak...
23. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
asi je to strašně individuální. Měla jsem výhodu, že když jsem rodila já, bylo méně porodů. Tak 3 dny jsem byla na pokoji sama. A asi i to bylo znát na sestrách, asi to měly volnější. Často jsem tam měla nějakou sestru, chodily vykecávat. Rodila jsem císařem a péče byla v poho. 4 den mně přidělily sousedku na pokoj, také rodila císařem. Měla "štěstí" na horší sestry na směně. A ta péče o ní po porodu byla nebe a dudy.
23. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
no je to o sestrách, ale řekla bych že porod dobré a na 6i nedělí raději spoléhat na sebe, laktační poradkyni a návštěvy :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
porod celkem v pohode ale na sestinedeli byly pekne neprijemne sestry
23. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
no koukám všichni trvdí to samé :slight_smile:
chce to vědět něco o kojení atd já rodila předčasně a neměla to nastudované...tak jsem byla odkázáná na sestry a to nic moc...
23. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak díky že to vím, aspoň se dopředu budu informovat. Časopis miminko jsem četla ještě předtím,než jsme měli internet. Máme ho teď čerstvě.:slight_smile:
23. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
jj a do porodnice dochází laktakční poradkyně to mi taky nikdo neřekl a vím to až teď :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
každopádně mně se líbílo v rámci předporodního kursu navštívit porodnici to bylo příjemné že jsem nešla na "cizí" místo
23. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.