• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jejda tady je nakecano :astonished:
tak u nas uz se spinka :pensive: dneska petan skarede spadl ani nevim nac bo jsem byla na wc..jen jsem slysela ranu a rev..boule obrovka a rozsekla aj krev byla..jsem se tak lekla ze jsem malem dostala infarkt ani jsem nedocuuurala :confounded:

zlob..ja mam aj tento kocarek..v srpnu koupeny a nepouzivany..kdyby jste nekdo chtel...ale nemam zarucak pak jsem ho asi omylem vyhodila
:confounded: http://www.detskydum.cz/detail/dema-step-lux-140302/
23. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojte holky, tak na sáňky jsme nakonec nešli. Byla jsem s malým projít se kočárem, pak nakoupit do zásoby pleny a šli jsme vyzvednout ségru, to už vyloženě pršelo, takže smůla:frowning2: Jsem říkala aprílové počasí, ráno tak krásně sněží a odpoledne prší jak nevím co:frowning2: Jinak ¨Mates suverén projde přes celý obývák, sice jde jak kdyby byl napitý, ale jde :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj deli: já jsem taky z Otr.taky z Bahňáku. Mám ročního Matýska:slight_smile:

Zlobi: ty kočárky co jsi poslala, tak to jsou ty co mám já-mám ten sprint. A je fakt lehký a ty kolečka jsou dobré. Jinak jsem se rozhodovala mezi ním a golfkama chicco-multiway, ty měly tlusté kolečka. Ale nakonec vyhrál ten sprint. Protože golfáč když se veze jednou rukou, tak jedeš šejdrem a tady si chytnu madlo uprostřed a je to dobré.
jinak nevím jaký kočárek bych chtěla, ale každopádně nějaký použitý a s brzdou na nový teda nemám. Ale pokud neseženu nějaký slušný, za rozumnou cenu,tak si nechám tento. Tady tento nikdo nemá, jinak ostatní kočárky jsou na každém rohu stejné.

Adeli: tak to je síla s Petříkem. Už je to dobré?
23. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
murin..no je dobry ale rval jak das.ted uz spinka :pensive:
23. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
mony já chtěla tyto golfky http://www.detske-potreby.cz/chicco-multiway-topazio-16-p.html
ale vyhrál http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyDesign-Kočárky%20BabyDesign%20Sprint%202008%20-%20barva%2005%20tyrkysov-1018.html

lakai: tak mě teda nenastřihávali a v pohodě. Porod dobrý. Ale teda ty sestry na 6ti nedělí... no spíš u mě to byla jen jedna sestra, která byla fakt kráva ale ostatní super. Co se týče dětských sester, tak si nemůžu vynachválit. Je to fakt o tom jakou chytneš dobu jestli je hodně maminek a nebo míň. Jak mají více práce tak jsou nepříjemné. Ale neboj se ničeho. Je pravda, že je lepší si to vše dopředu nastudovat. Jinak časopis miminko taky nějak nemusím. Co se mi líbilo tak časák maminka, ale teď už jsem dlouho nic takového nečetla.
23. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
adeli: bobišek malý, ale tak hlavně že už je to v pohodě. Teda to máš pěkný kus na odhazování. To by mě zabilo:frowning2:
23. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak chrníme :slight_smile:
Je fajn, že nás zase přibylo, snad to není je pro dnešek :slight_smile:...aspoň to tu trošku zase žije.
Dneška venku fakt hnus :frowning2:, ale máme i foto se sněhulákem, jak jsme dojely z venku, tak nám ho soused postavil, hned jsme se šly vyfotit, začalo pršet a teď jsem nakukovala na zahradu a už je po něm :frowning2: škoda!
Murin, ten kočárek se líbí i mě a myslím, že to je ten co měla tenkrát Adelinka na srazu v UH, nebo je mu podobný.
23. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Adeli, to no je naprd, člověk si nemůže ani odskočit, já ji teď vždycky i na tu chvilku když jdu na WC dávám pro jistotu do postýlky...ona když sedne na toho koníka, nebo na odrážedlo, tak je fakt divoch :frowning2:(
Ale hlavně, že se nic vážného nestalo...to ještě bude úrazů!
23. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já jsem rodila taky ve Zlíně a zkušenosti tak nějak jak píšou holky, na sále úplně super, na šestinedělí už to bylo o něco horší, ale záleží vše fakt na lidech, nebo spíše jak se která sestra vyspí :slight_smile:)
Epi jsem neměla, dalo se to zvládnout i bez něho :slight_smile: ...nástřih jsem taky měla, docela rychle se vše zahojilo, takže je to fakt individuální...Ale podruhé bych tam šla rodit určitě ráda zase :slight_smile:)
23. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
marky..jj to je tem samej..ale ja mam peknejsi barvu :grinning: :grinning: :grinning:
no to se mam nac tesit az bude chodit
no to odhrnovani mam na dietu :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak já měla vybranou tuto barvu těch golfek a nebo ještě tm.modrou s béžovou, ale nakonec vyhrál ten sprint. Váhově jsou nastejno,takže dobré.
Jinak co se týče wc, tak Mates chodí se mnou. Jak vidí, že někam jdu tak jde za mnou a nebo začne brečet a já na něj z wc volám a on dojde a začne mi tam zavírat dveře a když dosáhne na toal.papír, tak ho rozmotává:slight_smile:
Marky dodej foto:slight_smile:
Já jsem taky Matesovi stavěla sněhuláka, ale jen pidi. Na velkého mám udělanou jen velkou kulu, že budu zítra pokračovat, ale jak tak sleduji, tak do rána z ní nebude nic:frowning2:
23. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Murin
Tak snad budu mít štěstí. I když je lepší se nad to asi povznést.maminku čtu pořád je to dobrý časopis a aspoň se lecco dozvím.
23. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
murin..on taky vzdy jde ale byla reklama a ja sla.......
23. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
lakai. fakt to záleží kolik tam bude porodů .Já tam ještě byla v době, kdy se malovalo,takže i to ty sestry stresovalo, některé maminy dokonce byly i 3 na pokoji. Fakt šrumec. Ale pokud nejsou problémy,tak si tam člověk přetrpí 4dny a jde domů a už má na mimi klid... rodina ti pomůže, takže buď v klídku.
23. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
ahojte
adeli chudáček a už dobré?
to odhazování je děsné teda nezávidím
murin a ty chceš co za typ kočárku ted ještě menší? a to je ten se kterým chodíš...třeba co jsi měla v yamaze?
miška taky chodí s emnou na záchod nesnese být beze mě ani chvilku
23. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
adel a proč ten kočárek nepoužíváš?
23. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Foto se sněhulákem přidáno :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
no to je boží marky já čekala sněhuláčka a to je obr :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jj mega :slight_smile: ... jako za mých mladých časů, když jsme koulely :slight_smile:......škoda, že už je po něm :frowning2:(
23. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
jaktože je po něm?
23. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
teda marky to je fakt mega sněhulák. Neříkej mi, že už roztál. Já měla vplánu takového dodělat zítra.
Zlobi: já chci prodat ten velký kočár, neboť se mi do auta nevejde a místo něj jsem si chtěla koupit nějaký s brzdou, abych měla na ty kol.brusle. ALe když neseženu za dobrou cenu,tak si ho nechám a budu jezdit na bruslích s ním. Přece jen má velké kolečka a teď do sněhu je super. Ten co jsem měla v yamaze je lehký sporťák,taky jsi ho měla na fotkách. ten používám když někam jedu autem. Je dobrý i v tom sněhu není nejhorší, ale ty nafukovací velké kola co jsou na tom druhém jsou k nezaplacení.
jinak jaký kočár s brzdou je mi jedno. Jen se dívám po bazarech. Nový nechci, to bych se nedoplatila.
23. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
No rozpadl se :frowning2:...on byl trošku nakřivo a teď jak začalo pršet, tak se celý rozpadl.
23. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
chudák sněhulák :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
zlob..pac mam chicco a ten je super a je aj s fusakem a ten ma jen vytepleny nanoznik..jo petan uz dobre
23. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Adeli ty v tom chiccu nevozíš už fusak? mě se to zdá málo, zase tak teplé to není. Kámoška v něm vozí několik dek. Chtěla jsem ho, ale pak jsem si řekla, že tam fusak asi nenarvu.
23. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
aha a to chicco máš jaké?
chudák sněhulák :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
mony myslím, že Adel má to co jsem chtěla já akorát žluto černé jestli se nemýlím.
Holky loučím se, jdu na kutě. Mějte se a přeji dobrou a klidnou noc. pa
23. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ajo
no já nechci tuto rukojeť ale tu jednu celistvou
nonic taky jdu spát dobrou :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
murin..psala jsem ze chicco ma fusak tak pouzivam jen ten a ten druhy me tady stoji..tak kdyby me nekdo zajem za 2tis aj s plastenkou emitex :grinning: :grinning:
dobrou murin :pensive:
23. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
No Zlobi, to zase bude výběr kočárku, co?...je opravdu z čeho vybírat.
Holky taky pádím, mějte se :slight_smile:
Dobrou a klidnou noc všem :slight_smile: Pa
23. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobro noc a hezké sníky:pensive:
23. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.