• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Však to lyžovanání nějak domluvíme, ne :slight_smile: ...takže murin může odpoledne, já bych se musela domluvit s mojeho mamkou, aby vyzvedla a pohlídala Filípka ze školky, prababička malou nebo bych si tam vzala mamku na hlídání...tak by to možná taky odpoledne šlo :slight_smile:
Jani....bude to nezvyk ...zase tatínci opět celý den v práci :frowning2:
Peti, ...a na procházky už chodíváte?...jestli jo, mohly bysme se jít třeba projít po Baťově příští týden a kdo by chtěl by se připojil?
Adel, ...tak to jsme si nějak nevšimli, že nejsou už volné termíny na léto :sweat_smile: ...jinak mám ještě vyhlídlé AB apartmány v Morávce...jsou pro hodně lidí...minule nás jelo 17, takže sháníme něco většího...
2. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
adeli fakt závidím :grinning: No já dnes říkala ségře, aby vytáhli ze sklepa sáňky pro malého a že s ním vyrazím sáňkovat:slight_smile: Jen doufám, že ten sníh hned neroztaje.

honzi taky jsem vypila dost vínka, ale sama a jen za silvestra:slight_smile: ale bylo móóóc dobré. No jo po dlouhé době jsem si dala do nosu:slight_smile:

peti kdybys chtěla na procházku nebo něco pomoct tak dej vědět. Jsem kdyspozici:slight_smile:
2. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
No jelikož já jsem daleko, tak otroky nee...ale jak bude sraz v UH, tak se ráda připojím... :wink:
2. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
janista: na procházky už chodím, ale zatím dle počasí. A i moc dlouho ještě nevydržíme venku, protože přes den chce Terezka prso tak cca 2hod.
2. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak se můžem Murin přístí týden domluvit, když bude venku zrovna obstojně, tak se můžem jít chvilku projít.... mě je to jedno kdy, akorát kolem poledne chodím pro Fildu, jinak obleču děcka a za chvilku jsem autem na JS :dizzy_face: , stejně se tam musím ještě stavit za kámoškou, tak bych to spojila a pokud by mohla Peťka s Terkou, tak se k nám můžou připojit...a ost. samo taky :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo klidně můžeme na prochajdu, já jsem venku s malým skoro pořád. Zítra dopoledne vyrážím s kočárem na nákup, hlavně na čerstvé rohlíčky:slight_smile:
jinak možná i dopoledne ty lyže by šli, nějak bych si to mohla zařídit.
2. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
janis..no nejsou na leto vubec..teda pokud jsem to dobre pochopila..co to je AB apartmany??mas stranky ??
murin..vy tam mate tolik snihu??na sankovani??
2. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
jo máme, tady máme kousek takovou hrázku a tam jsem se chodívala sáňkovat a bobovat coby malá. A dneska jak jsem byla venku, tak plno děcek jezdilo na bobech na malém kopečku. Ale je to spíš na boby než na sáňky.
2. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
ahojte,
tak s procházkou v otr nevím, malá vydrží v kočárku jen když spí a to je 2x denně jinak se tam nudí a řádí....
lyže - tak to asi leda ve zlíně na kojení. dneska jsme koupili ovocnou šťávu tak jí to zkusíme na zapití, ale uvidíme, prostě nic nechce. takže musím být každé 3 hod doma. radek je doma pondělí a pátek, ale pracuje...ale nějak by to zvládl tvářil se chápavě :slight_smile:
srazík - tak zlín nebo malenky je mi to jedno. honzi ty teda srazík v UH budeš zvládat? teď se ale přiznám že v tomto počasí sama s malou do auta nesednu na to se necítím v tomto řídit dál než ná nákup...
2. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
mon..a ty ji jen kojis??vzdyt bude mit devet mesicu to uz by neco mohla..nebo teda odstrikej a pojed na lyze :wink:
2. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ne už dokrmuju, ale zapíjí to mlíkem...vždycky. a odstříkat nemůžu, odmítá jakoukoliv flašku, hrnek, cokoliv...:frowning2:
2. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
mon..a co pres prst se strikackou jako v porodce to taky ne??
2. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak my šťávičky nee, nějak mu to nejelo. Ale teda voda do něj teče proudem. Dnes normálně vypil 1,5hrnečku a do toho samé jídla křupky..no v roce se neunese:slight_smile:
2. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky jdu chrnět. Přeji pěkný večer a dobrou a klidnou noc. pa
2. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
no s tou stříkačkou jsem to nezkoušela...už mi na to přišla velká :slight_smile:)
murin dobrou :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
Počkej Zlobi, ty jen kojíš v 8.měsících? A kolik malá váží? Má váhu, co by mělo mimi mít v 8měsích?
2. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
A křupky dáváš? My jíme křupky ve velkém....bio jáhelné, kukuřičné a taky a rýžové...
2. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
jejda jak jste přišli na to že jen kojím....vždyŤ jsme tu xkrát řešili co už jí :slight_smile: ale vždy to zapije mlíčkem...
2. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
vždy zapije mlíčkem? tak to my nee...
2. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
křupky uvažujeme, ale tak nějak si nejsem jistá k čemu vlastně jsou, spíš mi to přijde jen jako pamlsek, ale začneme, zatím jen zeleninové příkrmy (1 týdně s masem, 1týdně se žloutkem) a ovoce a teď začneme bílý jogurt. kaše jí moc nejedou, jak kdy...
2. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
jojo šak jsem se tu nedávno ptala co kdo a kolik jí a kolik toho jí miška...
no nechce nic, ještě zkusíme ovocnou šťávu, ale zatím odmítá vše a všechny nádoby...dr. jí hlídá a zatím to vypadá ok, ale snažíme se jí učit, prý jsou některé děti takové...
honzi kolkrát denně teda kojíš?
2. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak křupky ji zasytí, když jdeš ven a nechceš v té zimě kojit...my jich máme moc rádi a taky to má vitamíny...pamlsek to není, není to ani sladké, ani slané...není to nic nezdravého :sweat_smile:
2. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
já kojím tak 4krát denně a 1krát v noci...víc nee...ono je těžko učit na flašku ted, moje MUDr to říkala, že od začátku s vodou a tak...ony pak odmítají ty děti nádoby...
No a kolik vážíte?
2. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
no nezdravé ne, spíš nějaké hodnoty, ale tak chystáme se na ně, už jednu měla, jenže ji chtěla spolknout a kuckala jak nemá zuby tak jí nenapadlo že by to žvýkala...tak snad to časem pochopí. a chci nechci musím prostě po 3 hodinách přes den musím prso vytáhnout páč nepije...
2. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
no ona flašku vzala jak jsem měla problém s kojením, ale teĎ jí nějak odmítá...vážíme 6,5 kg, porodní 2,8 takže v půl roce předepsaný dvojnásobek byl ale tak naštěstí naše dr není tabulková dítě zkoumá vidí jaká je šikula co dělá a že má počůrané pokakané pleny nepláče a chodí i na krev kvůli té chudokrevnosti takže pod kontrolou je...
2. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
Nic, my jdeme spinkat...dobrou noc..
2. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
dobrou :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
je zlob..6,5kg to se mas..petrik to mel cca ve 2,5 mesicich :grinning: a ted ho tahat..no moje zada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
honzi..dobrou :pensive: :pensive:
2. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak ja uz taky jdu dobrou :pensive: :pensive:
2. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.