• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
23. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojte holky, my noc opět super:slight_smile: jinak tady do rána pořádně nasněžilo a pořád sněží. Je to tu jak v pohádce :grinning: Děda akorát chudák odhazuje sníh, abych pak vyjela s kočárkem na cestu:slight_smile: Zachvíli malý pojí a jdeme stavět sněhuláka a povozit se na sáňkách, kdyby náhodou pršelo odpoledne tak jak včera.

adeli: to má i fusak nebo jen ten vyteplený nánožník?
24. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
bre ranko..u nas noc jako vzdy a budik v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mur..chicco ma fusak zimni a ten druhy Demo ma vytepleny nanoznik
24. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
dobre rano
tak my noc dobré, asi to fakt byly "jen" zuby..tak do dalších zubů je snad klid...:slight_smile:
já si je nejdřív všechny prohlédnu naživot je jich moc a budeme ho potřebovat až později, takže kolidně murin jestli ho chceš nebudu ti stát v cestě :grinning:
24. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás taky noc docela dobrá, spinkalo se až do 8 hod. :slight_smile: ...a máme už na cestě dva zoubky nahoře :slight_smile:, včera už mi o ně normálně skřípala :slight_smile:
Tady taky napadlo hodně snížku, ale prší a vypadá to, že zase bude tát :frowning2:
24. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
...teda to bylo dočítání uffff :grinning: ....můj už konečně odjel do práce, včera mu nebylo dobře, tak marodil doma, no ale jsem zvědavá, kdy se tu dnes objeví ... počítám tak na oběd ho zas máme doma :sweat_smile:
Teda to jsou novinky....Mates i Nikča už cupkají....tak to už si budou moc příště hrát s Kájošem na honičku :grinning:
Murin, ta Trnava zní zajímavě....tam bysme mohly vyrazit třeba i přes týden s dítkama a sáňkama a nějak bysme se v tom hlídání prostřídaly a vyvezly malochy na sáních :slight_smile:
Vidím, že řešíte už golfáčky na léto :sunglasses: ...my máme ještě po Fildovi, ale tak po roce a půl už jsme ho vyloženě měli jen na spaní, doma na procházky jsem jezdívali v té tříkolce a jinak chtěl všude jen pěšo...to ještě nebýval tak zhnilý :grinning: , ale dobré vybírat polohovací kvůli tomu spaní, ale to už jsou dneska snad všechny...
Zdravím novou maminku a maminku čekatelku :wink:
24. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
marky tak si ho rychle užijte :slight_smile:
jani už si na vás zvykl, se mu s váma doma zalíbilo jo? :slight_smile:
jj "golfky" chci do úplného lehu..
a nevím kdo by vydržel s tím mým ďáblíkem v kočárku ona leda dopol že spí, a pak musí řádit...ale zní to lákavě :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, já jsem dnes chtěla vyrazit do Otrok....slíbila jsem babičce, že sestavíme....už se jí stýská..a ještě mám jet za kamoškou na Baťov....no ale mám obavu z těch cest, i když u nás už je prohrnuto, ale zas aby nezačalo odpoledne sněžit, tož fakt nevím, jestli ty návštěvy dneska neodložit....
Normálně teď si Kája donesla sama nočník a sedla si na něj dobrovolně....
Jinak jsem se s mojím včera nachlámali....zeptal se Káji, jestli se chce jít koupat a ona začal kývat hlavičkou jakože jo....mysleli jsme si, že je to haluz, že nám rozumí, tak se jí můj ptal, jestli umyjem i hlavičku a ona na to ..nenenenene :grinning: :grinning: :grinning:
jo zalíbilo....má tu pohodičku...pustí si televizku, dělá na PC a čeká co bude na obídek :grinning:
Mony....třeba by si Mišula vydržela chvilku hrát v té herničce a pak bysme je mohly vyvést na sáňkách...já můžu vzít saně s ohrádkou i babyboby...a pak bysme mohly zajít i někam na obídek....co na to říkate holky?
24. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ale tak jani zni to lákavě :slight_smile: jsem pro :slight_smile: zabavíme raubíře a snad to půjde :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Mony, když se chce tak to jde :wink: ...my jsme s Filou cestovali od malinka...vždycky jsem nabrala kufřík plný hraček a knížek....abych ho zabavila, když jsme se šli třeba někam najíst a do auta...dodnes máme auto jako pojízdnou hračkárnu :grinning: ...ty se konečně dobře vykurýruj, ať se ti to pořád nevrací a ať můžem někam vyrazit......nepřemýšlela jsi o nějakých homeopatikách?
24. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
jani nejde o hračky, jí nebaví sedět a nic nedělat, ona potřebuje lézt, stát chodit...prostě vkočárku se vzteká...to víš že jak sedí tak se snažím prodlužovat pobyty venku at se s ní něco dá dělat :slight_smile:
no dr. mi řekla že by mi asi pomohlo přestat kojit že mě to moc vysiluje, ale to jsem zamítla, uvidíme příští zimu holt asi už ikojit nebudu a uvidíme jestli to bude lepší
24. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
tak ja se balim opet k mamce tento tyden mam servis a technickou tak at tam nemusim litat s petosem

marky ..petos to dela porad..to skripani zubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
My taky odjíždíme nakonec...už volal i děda, hodil fintu, že chce pomoct na netu vybrat nový šporák :grinning: ...cesty jsou prý v Otrokách sjízdné :grinning: ....
24. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
ještě přidám odkaz na ten dětský koutek....to měli fakt nápad :slight_smile:....dětský koutek jsem ještě na sjezdovce nikde neviděla...
http://rstrnava.cz/pro-nejmensi-navstevniky-detsky-koutek-uz-i-na-sjezdovce/
24. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
no janča aby to hned nenašla na netu :grinning: vypadá to dobře asi to zkusíme. bych mohla říct tchánům at si v sobotu udělají výlet budou dopol chodit s kočárkem malá spát my lyžovat a pak se nakrmí a pohraje v koutku to zní dobře :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
hmmm to jsem taky nikde nevidla..a treba budou mit vice navstevniku -maminek :grinning:
tak ja valim k mamce paaa :grinning:
24. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak teď jsem se vrátila z kontroly. Ráno byla pěkná kalamita,ještě jsem dojela k doktorce pozdě a sestra mi pěkně nadala. Triple testy mi vyšly negat. Ale zato mám opět vysoký tlak,bílkovinu v moči(zvýšenou) a zánět dělohy. Vůbec nevím jak jsem k tomu přišla. Malá na uz pěkně řádila. Škoda jen že necítím pohyby.
24. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
ahoj laki
tak hlavně že je malá ok, a co ten zánět dělohy může jí to nějak ublížit? :frowning2:
pohybů si ještě užiješ :grinning:
24. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky jak to jde?Malemu roste asi zub a je pekne protivny :frowning2:
24. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mončo,myslím,že ne. Aspoň doktorka nic neříkala.
24. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
tak aspon tak laki ! :slight_smile:
deli mi neříkej že nás to čeká tak dlouho ty zuby...
24. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
má 16 zoubku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky,
tak to zas byla dnes kalamita:slight_smile: Musela jsem do lékárny, vytáhla jsem sousedku. Jsme plný barák maminek:slight_smile: Přijdem po hodině k baráku a Terka pořád spala, tak jsem ještě odhrnovala před barákem sníh. Vše hotovo a ona pořád spala. Tak jsem vyjela s ní nahoru, dala jí na balkón, vydržela spát 2hod. Nevěřila jsem svým uším. Tak jsem i navařila:slight_smile: Teď už zas je ukňouraná, tak jdu uspávat.

adeli: to jsou kluci:slight_smile:, člověk si nemůže ani zajít na wc

lakai: gratulace k testům, snad ta děloha bude brzo o.k.

janista: ty jsi pohotová:slight_smile:

zlobi: chápu, že i přes řeči lékařky nechceš přestat kojit. Terka strašně ráda jezdí autem. Jak jí dám do autosedačky, hned spí. Cestování bude v poho.
24. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
monco a kde ve Zline bydlis?
24. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
deli na JS křiby a ty kde?
peti toje zlatá šípková růženka :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ja na Travnikach
24. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
zlobi: ať jí nepřechválíme:slight_smile: Ještě se to nestalo, aby tak dlouho vydrželo. V postýlce 45min a v kočárku, dokud jedu:slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
ajo šak jsi to říkala...tak to dopadá když chystám sebe i mišku ven a ještě u toho chci vykecávat že? :slight_smile:
tak já mizím ...
no třeba se blíží lepší časy peti :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojky holky, včera jsem sem už ani nešla, je mi hrozně...ucpala se mi rýma a nemůžu se ani pohnout, jak mě bolí hlava...
zdravím nové maminky :wink:
24. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky,
tak my jsme si dneska konečně užily sáňky :slight_smile: ...před chvílí jsme se vrátily, posvačily a teď už čekáme na tatínka.
Jo a máme zase sněhuláka :slight_smile:
Vidím, že tady se rozrůstají Otrokovice, ještě že je to takový kousíček.
Jani, to vypadá fakt bezvadně s tím dětským koutkem, se divím, že to někdo nevymyslel i dříve.
Honzi, tak se pořádně vykulíruj, já to měla taky tu rýmu zaraženou a dva dny mě bolela hlava, pak jsem se zkoušela napařovat nad slanou horkou vodou a zabralo to, pěkně se mi to uvolnilo...a prý pomáhá i dát do té vody Alpu :slight_smile:, ale to jsem nezkoušela.
24. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.