• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mně už je marky 2krát proplachovali...dnes se napařím, i vanu si dám...je mi fakt nanic, jen ležím a už jsem i z bolesti zvracela :confounded:
24. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
marky a jak se jí to líbilo? :slight_smile:
honzi ty jsi přecházela předtím nějakou nemoc, mně se to většinou nevyplácí pak se mi to šeredně vrací tak to konečně pořádně vylež
24. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojte holky, my dnes super den. Dopoledne jsem šla s malým a dědou na sáňky, ale ne sáňkovat, jen jako procházku po cestě. Malý mi vtěch sáňkách vytuhl,tak jsem ho pak u baráku přendala do kočáru a chrněl hodinu. Doma by mi nespal. Po obědě jsem s ním šla na prochajdu kočárem, pak jsem ho nechala stát na dvoře a stavěla mu sněhuláka. Jak se probral, tak jsme šli naproti ségře a šli zpátky domů. Málý řádil s tetkou a já uklízela a pekla. Dva dny mě honí šílená mlsná, tak jen žeru, fakt žeru sladké, tak jsem hned musela napéct.
Můj bratránek donesl Matesovi autíčko.odrážedlo, tak se na něm celý večer vozil, ale sám se teda neodráží.

Janista: tak to je super ten odkaz na dětský koutek. Já bych v týdnu klidně zajela, není problém. Mates vydrží beze mě, když má kolem sebe hračky a jiné děti. Jinak v kočáře a v sáňkách mi taky vydrží tak není problém se s hlídáním prostřídat.

lakai: to je blbé, ale tak snad se ti to brzy spraví a budeš fit.

honzi: zkus se fakt napařit a pořádně.

Marky dodej foto sněhuláka. Já už na fotu pracuji:slight_smile:
24. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
mur teda náročný den :slight_smile: ty se fakt nezastavíš :slight_smile:
jaké vozítko pošli foto :slight_smile:
já si mišku netroufnu nechat někomu koho tolik nezná :frowning2:
24. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak jsem dala Foto :slight_smile:
Zlobi no líbilo se, už jsem měla strach, že bude zase naplákat jak u babičky, ale neee....líbilo se a čím rychleji jsem jela, tím líp :slight_smile:
Murin, tak jestli to odrážedlo má až od teďka tak neboj za chvíli se rozjezdí, u nás už to jsou pořádné prdy :sweat_smile: ...škoda, že není teplo a nemůžeme s tím ven.
24. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo a všechno nejlepší Matýskovi k dnešnímu svátečku :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Marky: tak na vás se sněhulákem nemám. Zítra se polepším:slight_smile: Pěkné fotečky. Super, že se Nikči sáňky už zamlouvaly:slight_smile: Odrážedlo máme už jedno doma, ale nechává se jen vozit, sama teda ne. Toto jí donesl bratránek, co ještě našel doma po dětskách.
Dodala jsem foto. Mony tak to mě je to jedno, malá jak vidí račky a děti tak je jedno s kým je.

Děkuji za přání k sátku pro Matěje:slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
a jo vidíš matýškovi vše nej :slight_smile:
marky super fotečky hlavně ta poslední ! :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
Murin pěkné fotečky :slight_smile: ...máte pěknou hernu v koupelně :grinning:
No u nás staví sněhuláky soused, ne já :wink: ....jen aby zítra byl nějaký ten sníh, tady už ho moc teda není, na cestě vůbec, jen na zahradě a tady kousek za barákem, kde jsme jezdily, jinak to taje :confounded:
24. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
super fotky murin to byla líbačka :slight_smile:
jdu umýt a zkusit nakojit a uložit, ale budu neutečte!:slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky..

Kraste a Marka..máte krásné fotečky.. :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
Luci díky :slight_smile:
i já jsem nakukla k vám do albíčka, Davulínek teda pěkně roste :slight_smile: Jak se máte? Kdy s náma někam vyrazíte na nějaký ten srazík? :wink:
24. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
tak jsem uložila a uvidím co bude.
už pár večerů si sama vykládá v postýlce a pak usíná..:slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak to máš dobré usínání :slight_smile: ...my usínáme stále spolu a u prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdy jsou ty časy kdy jsem dala do postýlky a usnula do 10min sama, pak se těma nemocema narušilo a teď ne a ne najet na ten starý režim :confused:
24. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
to nám taky po nemoci to nešlo ale naučili jsme znova...pár dní křiku..chodili jsme do ložnice po minutě řevu dýl jsme nevydrželi ale odcházeli a naučila se za pár dní usínat sama.
24. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
My taky zase brzo najedeme :sunglasses:
Vidím, že tady se už asi chrní :pensive:
24. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
já nechrním :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jj vidím, že to tu táhneš :wink: ale já už budu muset končit ....už mi můj čas na PC vypršel :grinning: :frowning2:
Tak se mějte, dobrou holky :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
no poklízím vybuchlou bombu pak půjdu taky spát :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem se dostala sem az ted..
co se tyka zanetu v tehu ja ho mela asi 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu juknou na foto :grinning:
24. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
dobré ráno
noc nic moc, nějak kníkala vzlykala a kojení zase 3x no uvidíme jak to půjde dál...
25. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
Zlobidlo
Ty jsi teda ranní ptáče. Ale já dnes musela vstát taky brzo. Čeká mě uklízení a praní.
25. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
lakai já ne to miška :unamused: vstávala před 7 já jsem spíš sova než ranní ptáče. jak je? my za chvíli jdeme na cvučení
25. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Zlobidlo
Ale jo,jde to. Jen kdyby venku aspoň trošku svítilo sluníčko. Aspoň tam ale není taková kalamita jako včera. Kam chodite cvičit?
25. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojte holky, my noc úžasná!!! Malý včera vytuhl v 19h, vstával až na jídlo v 6h a ještě usnul a chrněl do 8.19h. To se ještě nestalo. Já jsem krásně vyspaná:slight_smile: Taky bych vám moc přála takové noci :slight_smile:
Včera mi vypadl net a nechtělo se to rozjet, tak jsem se dívala na tv. Teda docela mě i štve, že neníi sníh na cestě, tak nemůžu jet s Matesem na sáňkách, musím je neíst v ruce:frowning2:

Marky: teda to máte dobrého souseda, pošli ho i k nám :grinning: No já se dnes vrhnu na dalšího sněhuláka jak bude Mates chrnět po obědě. Odpoledne jedu s babičkou na velký nákup.
25. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Murin
Tak to ti závidím. Já lítám 6x za noc na wc a mám to spaní hrozně trhavé. A co až to malý vyleze. :confused:
25. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky holky, stěhování za dveřmi a já ležím...nejsem scvopná ani na WC dojít a jak na něj sednu, mám zimnici...hlava bolí, že chodím opatrně...nic jsem neudělala a ani nevařím...takhle blbě mi nebylo snad nikdy :frowning2: Krásné fotky holky :wink:
25. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
....o nocích raději nemluvím...Filda má teď novinku...vstává v pět hodin a začne zpívat dokud všechny nevzbudí...jeho oblíbená je Jožin z bažin každé ráno :sweat_smile: :grinning: ...můj jak je teď pochlazený, tak spí v ložnici a já s bandou v pokojíku, takže vyspaná nejsem už celý týden...navíc už to od něho chytají oba a začali mít trošku rýmu, takže jsem Filu musela odhlásit ze školky...z čehož mám obrovkou radost :rolling_eyes: ...doma je teď bugr všude, pořád se spolu rvou a malá už je od Fildy celá dobitá....včera jí chytl za kapuci od mikiny a šlahl s ní o zem, když si s ním chtěla hrát a dneska mu brala papír na kreslení, tak se po ní ohnal, že má další šrám na pusince....mno "ZLATÁ ŠKOLKA"...už aby zase co nejdříve nastoupil :angry: ...ráno, když má jít je na umřítí, ale pak mu odtrne a je jak rybička :grinning:
Chválíme fotky...vidět že snížek se velmi líbí všem :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jani a do kdy se musíte přestěhovat......však máte ještě čas...neříkala jsi do května?...teda holky, to vám nezávidím ty nemoci :frowning2:
25. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Murin, tak to lyžování bysme mohly klidně spáchat třeba přístí týden, jestli mi děcka neomarodí ....však se domluvíme kdo by jel...
Kaiko, gratuluji k negat. triple testům...hlavně že je malá v pořádku :slight_smile:
Luci, .....teda ten Davi je fešák :wink: ....v kolik chodíváte ven?.....dlouho jsem tě u nás nepotkala....my vycházíme před půl 12 a tak do 13-14hod jsme venku podle počasí...dneska ale Kájoš spí ven venku, když Fiĺda není ve školce...
25. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.