• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
lakai: no s tím spánkem jsem na tom jak ty. Teď už je to lepší, ale teda jen díky tomu, že mám pokoj nahoře a wc je dole a to se mi opravdu v tom chladném baráku nechce:frowning2: ale v bytě jsem byla co hodinu na záchodě a když jsem byla těhu, tak i co půl hodiny. To jsem opravdu nespala.Já trpím nepsavostí od mala, ale na dnešek se mi teda krásně spalo a na wc jsem šla až se Mates vzbudil na jídlo a pak jsme chrněli dál:slight_smile:
Teď mám chvíli klid. Děda si vzal Matese do kočáru a šli na prochajdu než půjde do práce.

janista: tak to je mazec s Fildou, chudák Kája :frowning2: No však ta mu to bude zachvíli vracet:slight_smile: A teda ten budíček to musí být opravdu něco :slight_smile: by mě asi trefilo. Vidím, že ti dává Filda opravdu zabrat a ještě k tomu nemocný taťka, to je děs. Nemocný chlap je na zabití, oni totiž i s rýmou umírají :angry:

Honzi: však nic nedělej, vylež se, to je nejdůležitější.
25. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Murin....tak to máš recht....pořád musím vařit čajíky a na všechno by hned bral prášky :grinning:
No jak začne Fila po ránu vyzpěvovat, tak ho okamžitě posílám za tatínkem do ložnice, ať si taky užije :grinning: ...nechtěl mi totiž věřit, že začal tak brzo vstávat....
Teda máte hodného dědu :slight_smile: ...tak si užij ten klid :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
a co taťka na ranní zpěv a Kája, nepřidávfá se? :slight_smile:
jj děda i babička jsou hodní. Malého uspal, nechal ho venku v kočárku a já u pc čekám kdy vstane.Jsem oblečená pro případ, že to bude brzy, tak bych s ním šla ještě jezdit já.
25. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Kája naštěstí ještě nevyzpěvuje...taťka nevím, jak se mi podaří Fildu vystrnadit, tak většinou ještě upadnu do komatu :grinning:
náš děda nevozí ani jeden :frowning2: ...jen můj taťka si někdy vezme Filu na procházku....nosívají ovečkám (ty co jsou naproti Barumu) starý chleba nebo jdou na most sledovat vlaky...ale to Filu moc nebere...jak to nejsou traktory nebo dinosauři, tak děda moc neuspěje :grinning:
Karla teď vstala, ale ven už nejdem ....je brutus usoplená, začíná se jí to zhoršovat....no a to jsem si lebedila, že už jsme dlouho bez rýmy....na zítřek jsme měli objednanou solnou jezkyni na poliklinice v Otrok., tak jsem to musela zrušit...
25. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky..
tak ja mela dneska narocny den..servis a vymenu oleje..zitra me ceka technicka a taky musim k dr.pac petan zacal hrozne kaslat asi to ma na pruduskach :frowning2:
25. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak momentálně jsem bez dítěte :sweat_smile: ...tatínek jel k babi a vzal si Nikču sebou, poprvé bez mámy :wink: tak jsem zvědavá jak to dopadne, už by i mohly dojet, jsem jak na trní :slight_smile:
Vrhla jsem se na úklid, tak konečně tu máme zase trošku jako u lidí :grinning:
Jani, ty máš teda veselou rodinku :grinning: ...sice budíček v pět hod. s Jožinem by mě asi kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň je sranda :sunglasses:
Adel, to já taky nenávidím tyhle prohlídky, naštěstí to za mě vždycky udělá můj...Tak aspoň ža už to máš za sebou.
Honzi, už je líp? Pořádně se vykulíruj, práce a stěhování počkají :wink:
25. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
marky..no ja nemam chlapa doma a tak musim ja vsechno :unamused:
25. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojte holky,
jani já pak musela za malým, jak jsem to dopsala,tak se vzbudil a řval.Takže jsem s ním dala velkou prochajdu a čekali jsme na babi až dojde z práce a jeli jsme nakupovat. Neodolala jsem a koupila malému krásné body s medvídkem Pú-v tescu mají novou kolekci. Ale vzala jsem mu 18-24měs,takže si chvíli na něj ještě počká. Vzala jsem i kámošce, jdu se zítra mrknout na její Terezku:slight_smile:
Adeli: to jsi dobrá,že i toto děláš. Za mě to taky dělával manžel, ale holt teď už to budu taky dělávat sama :frowning2:

Marky za celou dobu jsi poprvní bez Nikči? tak to já jsem bez malého co chvíla:slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jj vím Adel :confounded: , ale zase fajn, že nejsi na nikom aspoň závislá.
Tak já už mám obě "zlatíčka" konečně doma :sweat_smile:...Nikča už spinká a prý u babi byla úplně v pohodě, na mámu si ani nevzpoměla :pensive: akorát jak už blížila její hodinka, tak začala být ukňouraná a to už pak jely domů....takže v pohodě, někdy si můžu vyrazit :wink:
Holky, kde jste kdo? :confused:
25. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Murin :slight_smile:
Jj, takhle beze mě poprvé, teda když nepočítám že je u babi u nás v Břez. a já jdu třeba na kavčo ke kámošce :slight_smile: , ale to jen na 1-2hod :wink: ...jo a jednou vlastně hlídala moje mamka, když jsme byly na stavbě, takže to vlastně nebylo až tak "poprvé" :sweat_smile: ....No ale u tchýně jo :grinning:
25. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Murin, ty bodíčka z tesca máme taky, jsou bezvadná, zase bych je vzala na léto, my zatím pořád ještě oblečeme tu vel. 6-9 měs. :sweat_smile: jsou z krátkým a teď přes zimu je dávám místo nátělníčku :wink:
25. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojte holky
vy jste toho nakecaly!
já taky jezdím s autem na technickou radek nějak nestíhá, většinu věcí doma zařizuju já...ale mě to baví
murin co dáblík spinká?
miška dnes měla rozhozený režim spala málo před cvičením pak p oněm a potřetí v 17h na 45min a pak se vzbudila a totální mamináč...ted jsem ji uložila tak jsem zvědavá co z toho bude
murin já byla bez malé max 2,5h na dobu mezi kojení, jak kojím furt..
jani ty máš doma veselo teda :angry: a filda nějak přestává káju zvládat co? :frowning2: a s tou rýmou lituju a znám, miška už zase druhý týden chrčí my asi taky budeme furt zahleněný :frowning2:
dnes se ve cvičení "malovalo". barvičky na prstíky a tapkat, starší děcka docela jo, miška se v tom vypatlala a pak se šla mazlit, takže jsem byla celá žlutá od barvičky. ona spala málo před cvičením a celou dobu se mazlila :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Zlobi to zní hezky to "malování" :slight_smile: ...taky musíme něco takového vyzkoušet, pořád vymýšlím něco nového na zabavení a za chvíli asi dojdou nápady :confused: :sunglasses:
25. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak to já jsem bez Matesa skoro pořád a pohodě. Akorát když je to na ten celý den, že je u .... tak to už mi vadí a je mi moc smutno :frowning2: Ono je to jiné, když člověk nekojí, tak ho může hlídat kdokoliv jak dlouho chce. Ale tak mě Mates stejně pije mléko jen před spaním a ráno, jinak přes den už má normální jídla. Mates usnul,konečně :grinning: V 19h šel spát a 2h čertil. Pořád ne a ne spát. No nedivím se po tak dlouhém spaní v noci a odpol.spal 2h,takže je vyspaný až až. No snad i na zítřek se tak vyspí,bude mít náročný den.

Mony: takže říkáš víc jsi byla žlutá ty než Miška. A máš aspoň doma výtvor nebo jste to tam nechávali? Mony y nechceš Mišce kapat ten nasivin,aby se rýmy zbavila?

Marky: tyto body co myslíš tak ty já dávám 9-12měs, ale pomalu nám budou malé. Taky je dávám místo nátělníku, přece jen je to body lepší, že nemá holé záda. Ale toto tam měli body jako kolekci s obrázkama z pohádky Medvídek Pú a to bylo vždy po jednom za 119kč, ale jsou opravdu krásné a měli na výběr moc barev. Já Matesovi vzala zelenkavé a kámošce růžové.
25. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Aha, no my máme ty bodíčka taky z té kolekce s medvídkem Pů...a bylo jich tam myslím 6 ks v balení za tusím 250kč :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
marky nikču už by to mohlo bavit, a jsou barvičky nezávadné může je i jíst ale nechutnají jím :slight_smile: a prý to jde dobře vyprat - uvidíme :slight_smile:
výtvor e dal vzít domů ale fakt nebylo co :slight_smile:)
murin nevím já mám v pr..sliznice z kapek tak se toho bojím, dávám jí vincentku ještě chvíli počkám...už je to na ústupu se mi zdá...
já si ani neumím představit být bez mišky i ty 2,5 hod mám po ruce telefon a už jsem nervní :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
toto jsou jiné body, zítra dodám foto. Ty co je těch více kusů máme taky, ale s autíčkama:slight_smile:
I jíst se ty barvičky můžou, tak toby mě zajímalo z čeho to je. Mony kdyby se to nedalo oprat, tak příště v montérkách:slight_smile: já jsem zvyklá, že mi Matesa třeba hlídá ségra a teď už i babička...Tel. mám taky u sebe, ale stejně mi nikdo nevolá i když třeba pláče. Naštěstí je na všechny zvyklý,takže s něma vydrží a hraje si. Aspoń tak můžu někam jít když potřebuji.
25. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
no ne že jsou na jídlo, ale že nevadí když to ochutnají...
no nevím nějak mě to nechytlo myslím, že je miška na to ještě malá. jinak dneska hrozně vykládala, furt baba tata brrr a furt a furt až mě bolela hlava :grinning:
25. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zlobi a to je to cvíčo v Nekky? Jak staré děti tam jsou?
No už to nastává i vám s tím "mudrováním" :grinning: ...u nás Nikči huba jede pořád a dokáže i pěkně zanadávat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
to jsem pochopila,že nejsou jako na jídlo,ale že je můžou i sníst. No u nás by to šlo hned do pusy. Já už jsem šílela,když Mates nechtěl zabrat,už jsem na něj i zařvala,protože mě to už lezlo krkem jak furt žvatlá...a on se mi začal smát...
holky jdu na kutě, zítra mě čeká perný den,tak ať jsem fit. Mony zítra ahoj. holky dobrou noc. pa
25. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ty barvičky znám i mamka mi o tom říkala, prý to ve školce používají :wink: ...ale tak ještě musím nakoupit nějaké igelity na zem, aby se to dalo použít i doma :grinning:
25. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
jj to je to cvíčo, no právě nejvíc dětí je v nikči věku :slight_smile: miška a ještě jedna holčička jsou nejmladší a další jsou tak o 1,5měs starší...od března budeme chodit cvičit ještě do berušky kde budou jen dubnové a květnové děti.
jojo ona dřív jen nadávala když sejí něco nelíbilo ale dnes žvatlala furt :slight_smile:
murin doražte :slight_smile: a dobrou :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobrou Murin :slight_smile: ...ty ji asi jako jedna z mála opravdu "dobrou" mít budeš :wink: :grinning: ....Já už taky za chvíli povalím.
Ať si zítra dítka pěkně pohrají v Yamaze :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
marky to měli v nekky jestli znáš takové ty igelitové ubrusy, ochrání to dobře a je to "bytelnější" :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zlobi, do té Berušky bych taky chtěla nějak z jara chodit, švagrová tam chodí s malý a prý dobrý, ona mi o tom právě říkala :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
jj prý je to tam dobré už se těším začínáme 17.3.
25. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jo, myslím, že dětem se to bude líbit určitě :slight_smile: ...aspoň se zabaví a i rodiče se něčemu přiučí :wink:
No nic, já valím taky na kutě....Tak dobrou Zlobi :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
taky valím už jsem poklidila tak dobrou :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak ja se taky loucim pac rano jedeme k dr.
dobrou :pensive: :pensive:
25. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
dobré ránko
tak miška se v noci kroutila chrčela kolem 2 jsem chtěla jít odsát a než jsem to nachystala tak usnula a měli jsme první kojení ve 4.30 :dizzy_face: :dizzy_face: večer usínala sice dlouho - 30min - ale sama a vstala tedy v 7.
akorát holky mě budí její vrtění, chrčení apod...si říkám, že bych se líp vyspala ve vedlejší místnosti - jako jí nic není, nepotřebuje mě, ale mě to budí :frowning2:
26. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.