• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
adel pak dej vědět jak jste dopadli ..držím palce
26. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
bre ranko..noc jako vzdy..budik kolem seste..dneska jedem k te dr.ale az po obede ja jsem zapomela ze je tam dneska az od jedne
26. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojte, tak postýlku už předělávat nebudeme... Už jsme poučení.

Marky, plavat chodíme do Nekky ve Zlíně. Dneska jdeme podruhé, tak jsem zvědavá, co na to Bety. Dneska vstávala před čtvrtou a znovu usnula asi až v osm a spala do půl desáté. Teď konečně usnula, ale je jakási protivná, asi není vyspaná :frowning2:
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
ahoj kačko a už je to lepší když jste postýlku vrátili?
a jak se ti líbí v nekky? to jsou vaničky že? to se mi tam moc líbilo :slight_smile:
to může být fakt protivná z nevyspání.
normálně mně se miška vzbudila v 7 a nešla spát před yamahou a usnula ve 12 ale to usnula při převlíkání :slight_smile:)
26. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zlobi, jo, od té doby, co to má zpátky spí v pohodě. Zatím chodíme do vaniček - bazén je až od půl roku. Je to super - plaveme i doma a Bety se to moc líbí.
26. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Doufám, že už jsou dneska trochu líp odhrnuté chodníky. V úterý jsme jely do cvičení do Zlína a to byla dobrá posilovna v tom sněhu. No, už tam zas sněží :frowning2:
26. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
no já teď chodím ven jen v šátku :slight_smile:
jj my taky šli na bazén v půl roce, akorát jsme toho museli nechat, miška měla dvakrát zánět středního ucha. nevím jak v centru ale tady jsou chodníky děs. v kolik hodin máte vaničky? já jdu pak do práce a tu mám kousek od kenny
26. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Na 16:30
26. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
to je do 17.15 co? budeš tam pak chvíli čekat než půjdeš ven?
26. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky kecalen:slight_smile:
Včera mně celý den nejel interenet:frowning2: A dnes vás asi nedosčtu:frowning2: Terka konečně usnula, jdu něco podělat. Včera mně spala jen v kočáře, do postýlky vůbec nechtěla. Tak jsem byla nucena jít 2x ven a pak byla 2x na balkóně. Zlobi, jak jsi říkala. Je to super, že tak jsi schopná něco udělat. Dnes jsme byli v Napa. Šla jsem dololedne vyvenčit psa, Terku i sebe. Usnula a vydržela v kočáře 4hod. To byl rekord v kočáře i spaní. Chodila jsem jí neustále kontrolovat, neveřila jsem tomu. Odpoledne jsem jela do obi, koupila jsem si kytičky. Udělala jsem si radost. Dnes mně tak po 14 dnech přijel Petr brzo z práce (18hod, jinak jezdí kolem 22hod). Tak jsi ho jdu užít:slight_smile:

zlobi: ten šátek je super, ven s ním ještě nechodím. To až bude trochu tepleji. Těším se na ten kurz.

ebony: také začnem do měsíce chodit na vaničky, už jsme v pořadníku. Je super, že se to Bětce líbí
26. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Všem přeji pohodový večer a klidnou noc:slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zlobi, promiň, nestihla jsem se sem už podívat. Šly jsme ještě s Bety k paní doktorce.

Peti, je to super. Plaveme i doma. Akorát dneska měla nějakou blbou náladu, takže skoro celé plavání prořvala. Co už.
26. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojte holky, v yamaze dobré, akorát Mates se mnou nespolupracuje, spíš chodí za paní instruktorkou:slight_smile: Jinak u kámošky super. Malá je rozkošná, je to malý bobánek.Pěkně jsem si pochovala a Mates opravdu neměl chybu. Malá ho brala 5min, ale nebyla s ní pro něj zábava,tak šel čertit sám. Vyhazoval hlínu z kytek, pak dvd, pak šíleně pištěl, ječel... ale holky chlubím se Mates se tam rozchodil a přešel sám u nich jejich celý mega obývák a to několikrát. Domů jsme dojeli po 18h a tady chodil přes celý obývák, přes kuchyň až do koupelny.No nádheras, je to šikula:slight_smile:!!!! Foto dodám až zítra,teď jsem na notebooku a to je děs.
Jinak teda říkám zlaté Otroky. Na JS jsem nebyla schopná zaparkovat, tak jsem šla kus s kočárem, ale teda KALAMITA!!!! to se nedalo jet s tím kočárem. Musela jsem i kousek kořár i s Matesem nést v rukách. Jak jsem šla od kámošky k autu tak mě viděl starší pán a nabídl se mi pomoct, protože viděl, že ipravdu zápasím s kočárem. Říkal, že jsem chudiny s těma kočárama. I on říkal, že mít ty malé kolečka jak jsou na golfkách, tak to už by bylo úplně v ...
Peti včera jsem viděla Terku u vás na balkoně, no spíš kočárek jak jsem venčila Matese:slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky, teda kde jste všichni :confused: ?
Murin, no šikula šikovný je ten Matýsek, na příštím srazíku už nám budou děti běhat s Karlem :slight_smile:
Jo, ty cesty jsou fakt mazec, já jsem dneska musela kus cesty taky nést kočár, když jsem šla uličkou do Malen :confounded: ...Fakt dobrá posilovna!
26. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj Marky, no nevím kde jsou všechny, já jsem na pc a pořád a nikde nikdo:frowning2: Když srovnám chodníky v Otr. a ve ZL tak je to rozdíl v Otr. jsou opravdu upravené, ve Zlíně je to fakt kalamita. No kdybych měla velký kočár, tka se to ještě nějak dá, ale s tím sporťákem to bylo fakt děs. ALe ten jsem aspoň mohla poponést.
No už se těším na srazík jak tam všichni budou běhat:slight_smile: to bude vichr :grinning:
26. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jj, normálně mě už připadá Nikča táák velká když cupká :slight_smile: :cry: ...je to hrůza, jak to letí.
No aspoň máš ten kočárek zase lehký na přenesení, to já mám co tahat :confounded: ...ono tady v Mal. jsoou chodníky pěkné, ale já musím vždycky těma uličkama když jdu do centra a tam je to děs :frowning2:
26. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
to mě taky Mates přijde že už je to kus chlapa a ještě k tomu on je vysoký,takže mě už přijde jak staré děcko. No byl to dnes rozdíl vidět skoro 2měs.mimi. Je to opravdu hrůza jak ten čas letí. Fakt stráneme rychle:frowning2:
26. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
My neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...to jen děti rostou :grinning:
26. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
ha ha ha. Ale já už se chvílemi cítím jak důchodce:slight_smile:
No nic jdu si lehnout. Zítra mám opět náročný den. Dojde bratránek s 6-tiletým synem, tak tu bude opět veselo. V sobotu dojdou ségra na návštěvu a všichni jdeme k tetě. Já to mám teď vše tak nabité, že nemám skoro na nic čas :slight_smile:
Dobrou noc a klidnou noc. čauky
Jo pozdravuje tě Dana. Někdy zajde s nama.
26. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
To je dobře, že jsi pořád v jednom kole :slight_smile:
Děkuji za pozdrav, už se těším až s náma někdy půjde, aspoň se zase pokocháme mimiškem :slight_smile:
Taky už půjdu spát, tak "dobrou" :pensive: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,

no já děs, nebyla jsem schopná nic...pořád ještě nejsem OK, ale dnes už musíme stěhovat, dočíst vás je nemožné...
myslete na nás, jdeme na to...papa a krásný víkend
PS: Adélka už se včera vykadila poprvé na nočník...měla jsem z toho radost :wink:
27. únor 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
jeee už se moc těším, až uvidím Nikču s Matýském cupkat....mno možná už budou i lítat, než se s vama uvidíme...nebute trvat dlouho a přidá se Miška, Adélka, Peťa.....protože jak píšete, ten čas taaaaak letí :sunglasses:
Jani, pevné nervy při stěhování....jak se říká, lepší vyhořet než se stěhovat, ale vše se dá zvládnout a navíc to nemáte daleko, tak to nebude taková hrůza...do kdy se musíte přestěhovat?
Kája včera taky hodila minibobek do nočnáku, ale zbytek chtěla do plíny, nechce sama na něm moc sedět, teda jenom oblečená...
Peti, moc dobře si vzpomínám na ten kolotoč kolem miminka :sweat_smile: , jinak Napásky mám hodně ráda, dají se tam dělat hezké procházky, dá se jít ke koníkům, nebo kolem Moravy...
Kačko, tak aspoň se se Betynka nebojí vody, my na vaničky nechodily, ale v létě už jsme normálně jezdili na koupák...oba mají vodu moc rádi naštěstí...

Jinak my hrůza noc, Kájoš usl až o půl jedné a vstával v 6hod.....v noci se hrozně zaprudila, tak jsem ji musela nechat skoro hoďku větrat na ručníku a pak ještě ta děsná rýma, můj už byl na ni tak vzteklý, tak jsem mu připomněla, tak mu bylo celý týden, jak tu pořád hekal a vzdychal, že je mu blbě....
Teď čekám na dědu, má nám přijet zapojit anténu, máme jen pokojovou a na tu je příšerný signál, tak nám podaroval od nich z domu, my jsme si sem objednali digiTV, ale čekací doba je min. 6týdnů...
27. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky..vcera uz jsem nestihla juknou.bylo toho moc a vecer tady zase sedel otec :angry:
petan u dr.dobre..sice kasle hrozne ale na pruduskach to neni ale ty noce ohromne :angry:
27. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
tak u nas uz se lizi a ja mam konecne trochu klid..
kde jste vsechny dneska :confused:
27. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahojky holky,
konečně jsem se dostala PC. Ale asi né na moc dlouho. Terka má usínat a Petr to asi nezvládne a bude volat o pomoc:slight_smile:
Teď jsem měla lepší dny od pondělka. Terezka usíná v kočárku. Vydrží v něm spát i dvě hodiny, paráda. Tak buď procházka, nebo balkón. Konečně i něco doma podělám. Dnes jsme se potkaly s murin a Matýskem. Moc mě to potěšilo. Příští týden už musíme konečně na to kočárkování. Ať pokecáme. Holky dnes bylo nádherně, hned jsem měla lepší náladu.

honzi: ať proběhne dobře stěhování

janista: v Napa se dá opravdu pěkně kočárkovat, ale i Baťov není špatný:slight_smile:

tak už je to tady............jdu uspávat:slight_smile:
27. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojte holky, tak konečně Mates vytuhl. Tento týden má teda usínán strašné. Kde jsou ty časy,že v 18.30h chrněl, teď nejdřív v 19.30:frowning2: Dneska jsem měla opět hektický den:slight_smile: Hned ráno mi volala kámoška jestli s něma nechceme jet cvičit do nekky,že by jim to jinak propadlo, tak jsem řekla jasně. Hned jsme vyrazily. Jezdívá do Kromclu. Malý se tam vyblbnul, jako jediný tam chodil a normálně vlezl do toho tunelu, ale byl kratí jak v Malenách. Super, ještě 2x s něma můžeme,ať to nepropadne. Po obědě jsem šla s Matesem na prochajdu a potkala Peťu, ale to už psala. Pak došel bratránek s jeho 6-ti letým synem, tak Mates byl ve svém živlu:slight_smile: Unevený jak nevím co, ale spát ne, ale tak naštěstí už dobré.
Jdu stahovat foto.
27. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
honzi: taky přeji pohodové stěhování. A snad naposled, pak už jedině do svojeho. Tak hlavně že ti je o něco líp.Gratuluji k bobku do nočníku

janista: sice chodíme po svých, ale ještě je to taková vrávoravá chůze a padá na zadek nebo na kolena. Ale jde, to je hlavní:slight_smile: Karlovi taky gratuluji k bobku do nočníku. To my teda nee, neusedí tam ani 20vteřin, hned z něj sleze a na wc taky sedět nechce. Takže to neřeším a nechám to až na léto, to bude lítat bez plenek.
27. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
Teda dneska koukám pěkně mrtvo tady :confounded:
Peti, super, že už jste trochu zajeté a Terka vydrží v kočárku, ono se jim tam lépe spinká...a dnes bylo opravdu nádherně i nám se dobře chrupkalo 2hod na prochajdě v kočárku :sweat_smile:
Jani, no myslím, že holky se ještě honit nebudou, my taky ještě tu chůzi musíme dopilovat :wink:
Murin, děkuji za nádherné fotečky :slight_smile: ...Terezka mi tam připadá podobná na maminku :wink:
27. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Teda Murin, pro tebe by měl den trvat aspon 48hod., aby jsi všechno zvládla :grinning: ...ale aspoň super, že se nenudíš :wink: , i když teda já osobně neznám žádnou maminku na MD co by se nudila :grinning:
27. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Marky opravdu se nenudím, spíš bych potřebovala pauzu, opravdu jen hodit nohy na stůl a nic nedělat. Síce teď mám možnost, ale zase pro změnu dávám dohromady fotky, čistím si maily... ale je pravda, že taky žádnou co je na MD neznám, že by se nudila.
Terezka je opravdu podobná na Danu, ale bradu a pusu má po tatínkovi. Moc jsem nefotila, fotila dana a říkala,že mi foto pošle, ale to nevím kdy bude, tolik času nemá, ještě má šrumec doma:slight_smile:
Vy se s tím spaním máte. Mates býval veliký spáč a teď řes den děs a to chodí spát už jen po obodě. Když je v postýlce tak jen 30min a v kočáře tak dlouho co se s ním jede. Teď když ho postavím na dvůr, tak je taky za 30min vzhůru, děs, takže musím jezdit :frowning2: Ale stejně i tak mi spí hodniu, max hodinu a půl za celý den a to ještě to usínání si posunul, ach jo.
27. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.