• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No my spinkáme jak kdy, někdy vytuhne i dopoledne a pak dá třeba hoďku i odpoledne :wink: ...ale moc dopoledne taky nenaspíme, už ji moc ani nenutím, odpoledne jsme většinou venku tak se mi pěkně prospinká v kočárku a výhoda, že vydrží i když se nejezdí :wink: ...aspoň to!
Usínání docela v pohodě, většinou vytuhává u prsa.... :slight_smile: stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem zvědavá do kdy.
Jinak jsme se poslední dobou docela "rozjedly" :confused: ...a to jsem moc ráda, nikdy to nebyl žádný velký jedlík a teď kolikrát čučím, co všechno sní :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
mě Mates dřív taky vydržel i když se s ním nejezdilo, ale je to tak 14dní a je to děs to jeho spaní:frowning2: Sice když večer usne, tak spí bez probuzení 10h a pak ještě třeba 2-4h jak se nají,takže to spí hodně, to mi hodně lidí závidí, ale já chci i přes den chvíli, aby se mu to vrátilo.
Já bych zase potřebovala,aby v jídle ubral nebo se zachvíli neunese:slight_smile: Oběd moc nechce, ale sušenky, křupky rohlíky to jo. Jak mě vidí něco jest, tak by zešílel a to je třeba zrovna po obědě. Mamka mi pořád říká buď ráda, že jí, ale tak on až moc. Pořád chodí a mňam mňam...
27. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jj buď ráda, že jí :wink: ....dyť je to chlap :sweat_smile:
Navíc teď nám začínají chodit, tak to se musí posilňovat :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
no nic jdu si lehnout, zítra máme opět náročný den, beseda u nás a my pak besedu u tety. Dobrou noc.
27. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dobrou, měj se :slight_smile: ....pěkný víkend :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj a dobrou holky :slight_smile:
...já už jsem spala, ale vzbudil mě hlad :sweat_smile: ...na oběd jsem měla jen zelen. polévku, co jsem vařila děckám a teď večer jsem po Káji dojídala jen kousek jabka...takže jsem to musela dohnat teď 2 párečkama v rohlíku :grinning:
Teda Murin vy návštěvujete, ale lepší než trčet doma :slight_smile:
....jinak Kája je taky pěkně nenažraná :grinning: :sweat_smile: ...pořád se musí něčím dopovat, dneska našla v kočárku Filípkovu čoko Milenu co si donesl od babičky, přinesla mi ji a říká "koko"...tak jsem jí musela ždibínek dát, když si o to tak hezky řekla :grinning: ...včera zase našla v šuplíku Milku a pořád mi naznačovala, ať jí rozdělám, takže před ní budu muset začít sladké schovávat :grinning:
My s nočníkem taky počkáme, ten boban byl jen odchytnutý a jak jsem ji posadila na nočňajs, tak to začala hned zadržovat, ale asi leze další zub, protože celý den zas průjmovala...
Já jdu do hajan, protože zas očekávám budíček v 5 :confounded: ...papa :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
27. únor 2009 ve 23:07 • kejrovapetra
dobre ranko holky..noc jako vzdy..petan chrble hrozne..snad se to brzo zlepsi

kejro..a kde bydlis??
28. únor 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojky holky,my jsme z půlky přestěhovaní....noc jakžtakž...
já se těším, až na srazíkách budeme cupitat a tak...
28. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
kejru taky vítám a odkud jsi? Pokud z UH, tak klidně se můžeme na kočárkování domluvit... :wink:
28. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak jsem vás dočetla ale už vím prdlajs na co jsem jak chtěla reagovat :slight_smile:
mám toho moc - miška má sra*ku jak...furt jen kadí a rýže i mrkev prostě projde nestrávená vypadá to děsně. takže budeme jen na prsu včera jsme i volali na pohotovost a máme ještě dnes počkat a uvidí se. ale jinak nepláče nic, tak aspon tak. akorát je to děsný mamináč. i v yamaze musela být furt u mě i když si tam jindy hraje s dětma.
peti je fajn že se vám spinkání lepší. murin tak holt už je mates velký kluk už nepotřebuje spát přes den tolik no :frowning2: s tím jídlem si osobně myslím, že by neměl tolik "mlsat" ale radši jíst pořádný jídla, ale radí se mi to dobře když miška nežadoní o jídlo když jím já :slight_smile:
ahoj kejro :slight_smile: vítám odkud přesně jsi?
28. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
jo a nějak se nám posunulo vstávání vstává pravidelně v 6.30 bléé (vím jani 5 ráno to není...:slight_smile:)
28. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,-Zlobi, no teda :frowning2: :cry: ...to vypadá, že máte taky nějakou tu virózu, to je fakt děs, my měly to samé, ale ještě i se zvracením.
Zrovna jsme se chystaly k babi a volala mi, že ségra s malým vyráží taky na pohotovost, že od včerejška zvrací a má teplotu, takže nejedeme nikam. Už jsem měla zbaleno, no ale nechci to už radši riskovat, jeden průběh nemoci mě fakt stačil :frowning2:
Tak se hlavně opatrujte a kulílujte a jste brzy fit :slight_smile:
Zlobi, vyzkoušejte ten iontový nápoj kulíšek, nám to moc pomohlo, sice to Nikča dobrovolně nepila, ale musela a v den, kdy na to byla nejhůř fakt pomohl :wink:
28. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
jé marky to je děs taky , koukám, že to tu řádí jsme chtěli jít dnes nakoupit tak asi radši mezi lidi ne. a ještě jsme chtěli zítra jet na tu trnavu a babi s dědou že tam budou kočárkovat a pak nakrmí ale bude na prsu a vůbec..ach jo já ty lyže mám asi zapovězené...
díky za rady a podporu, ještě uvidím co dneska, nezvrací a už nemá co kadit tak kadí zelenou vodu, je mi jí líto ale vypadá to že to snáší zatím dobře.
jo a jsme se koukali na kočárky a pani v obchodě chválila ten co máš ty a honzi a říkala že je super že vydrží až do golfáčů že ho doporučuje..ale sporťák máme, ted koukáme po nějakých těch golfáčích, ale trochu větších i na spaní ale malých do auta na výlety, jedny se nám líbí na cesty ok na spaní taky další zimu ještě ve sportáku a pak bysme s něma měli vystačit.
honzi co vlastně ty chceš za kočárek jsi psala že taky sháníš?
28. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak se mi aspoň podařilo NIkču uspat a můžu v klidu vařit obídek :slight_smile: ...odpoledne zajde chvíli na prochajdu, snad nebude pršet :unamused:
No jo Zlob, prý je toho plný Zlín :frowning2: i kámoška s tím leží od čtvrtku...to máte aspoň o něco lepší průběh, snad se toho brzy zbavíte. U toho je aspoň výhoda kojení, jinak by chudátka asi nic moc nemohla :unamused:
Já jsem s kočárkem taky spokojená,ani bych neprodávala, ale zase kdyby mi tu trčel třeba 3roky kočár za 12tis.tak by mi to bylo možná líto :confounded:
28. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
ja ja snad vystacim s tim co mam..kocarek honzinecky se me libi ale nemam na nej prachy.
tak petan lezi a snad bud aj spinkat a ja jdu rychle vysat pac ma dojit pani na pov.ruceni..
28. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
A vybraly jste nějaké golfky? ....a sporták máte jaký, to myslíš jako z toho hlubokého co máš teď?
28. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
Adel, no teď už je určitě zbytečný takový kočár kupovat :slight_smile: za chvíli Peťula začně běhat...ale já ho mám od narození a zatím jen jeden, ale ty koukám, že už máš vysřídaných dost :grinning: , to jste měly pokaždé nové, nebo z druhé ruky? Ono se možná na těch 12tis i dostanete, ne? :sunglasses: ...nic ve zlém :wink:
28. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
jj sporták z toho patrona se udělá - dá se ta tyč vepředu a má to polohovací nožičky...
a golfky..najdu, zatím se nám líbí tyto http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chicco-Multiway-Complete-09
jsou fakt prostorné, (záda ma vyšší než některé sporťáky) až do lehu, polohovací nohy, kolečka takový bytelnější , pláštěnu, nánožník, skladný...fakt se nám líbí :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
tak noc stejná, spala jsem s prsem venku:slight_smile: Ale pomáhá to. Do 24hod v postýlce a pak už s nama v pelechu. Včera u nás odpoledne byla návštěva, Terka se předvedla. Byla ukňouraná. Chtěla jsem jí dát do kočáru a tam řvala. Chtěla být s náma. Tak si mnula oči a kňourala, celou návštěvu. Dnes odpoledne bude také návštěva, dorazí kamarádky. Konečně, ještě Terku neviděly. Těším se:slight_smile: Ráno jsem potřebovala do obchodu. Tak jsem jela s kočárkem, usnula a teď spinká na balkóně. jen to štrachání přes byt s kočárem je děs. Ale hlavně, že spí:slight_smile:
honzi: super, že už jste skoro přestěhovaní

kejru: zdravím, jéé malé mimi. Terka už nebude nejmladší:slight_smile:

průjmy: teď to opravdu asi zas řádí. Mluvila jsem s kolegyněma ve školce a říkaly, že je škola zamořena s..ním. To snad neskončí:frowning2:

zlobi: vám to lyžování není přáno:frowning2: To je škoda, tak moc jsi se těšila. Ať se Miška brzo uzdraví!

janista: bašti, ty už nepotřebuješ chudnout!:slight_smile: Já vím, to se mně říká. Někdy jen s jedním dítětem zjistím, že jsem toho moc do pusy nedala. A ty máš dvě a už pohybující:slight_smile:
28. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
marky to nám přesně říkala pani v obchodě, že lidi nechcou dát moc za jeden kočárek a pak jich koupí víc a dají víc. my snad vystačíme s patronem jako sporťákem a pak ty golfky a ty budeme používat na výlety. jsme přemýšleli jestli sporťák, ale ten máme a kupovat nějaký který bude o 10cm menší je blbost, a pak až ty golfky takže nějaké bytelnější a trochu větší a snad to bude vyřešené :slight_smile:
peti návštěvy budou fajn :slight_smile: průjem děs, ale myslím, že máme ještě docela dobrý průběh...
28. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Jj Peti, no malý to určitě dotahl ze školky :confounded: ...mamka mi říkala, že tam je toho plno, ona už je proti tomu asi imunní.
Zlobi, ty jsou pěkné, i mě se líbí, akorát ta rukojeť asi není moc dobrá :confounded: ale je to na zvyku, myslím, že Adel má tyto a psala, že je spokojená :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
No nic holky, jdu něco dělat, než se mi NIkča zase vzbudí :sweat_smile:
28. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
jéé, tady se zas vybírají kočárky:slight_smile: Letos bych s tím neměla vůbec problém. Jsou tak krásné barvy. Loni jen černá, šedá:frowning2:
28. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
jo jsou to ony? tak to se zeptám, fakt jsou pěkné a děda nás slíbil že nám udělá hliníkovou rukojeť vcelkku nasazovací :grinning: taky toto nemám ráda :slight_smile: tak s tou rukojetí bych to brala :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
peti máš dobrý pěkný kočárek...:slight_smile: neplač :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
já jdu také vařit, zatím pa pa:slight_smile:
šikovný děda, tak takový "vylepšovák" bych brala taky :wink: ...díky za tip :slight_smile:
autor
tak až budete potřebovat dodáme, děda šikovný mamka ve fabrice má stroje, není problém :slight_smile:)
taky musím vařit...ale leze na mě asi taky nějaká sr..:frowning2:
28. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
zlobi: s kočárkem jsem mooc spokojená, je lehký, skladný,....ale ta čená:frowning2: Sporťák už mám veselejší. Vínová, šedá, černá. To bude fajn. Jak člověk kupuje 3v1, musí trochu dělat kompromis v něčem.
28. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.