• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No Zlobi, počítejte, že to chytnete taky :rolling_eyes: :sweat_smile: ...oba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
no peti 4-6měs a jste ve spor'ťáku :slight_smile:
marky no teda dík :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si chtěla udělat čočkovou polívku tak nevím...
28. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Peti, dyť za chvilku drandíš se sporťáčkem, počkej jak to uteče :slight_smile: ...ten tvůj je opravdu o dost lehčí :sunglasses: , mě by zase ta tvoje barvička vyhovovala, já ty barevné zase moc nejsem :sweat_smile: ...ale fak pěkný, tak neplaš :grinning:
Tak holky, jdeme už konečně vaříííít!!! :grinning: :zipper_mouth:
28. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojte holky, vy jste kecaleny. My od rána stěhujeme z mé ložnice skříně vedle, předěláváme poličky, abychom s Matesem měli v ložnici více místa na řádění :grinning:

Zlobi to je mi líto Mišky. Kup jí nutrolin-B. Je to sirup volný v lékárně a je fakt dobrý. A ten ápoj kulíšek mi Mates pít teda nechtěl a tím jsem mu zprotivila i flašku, hrnek. Takže radím stříkat stříkačkou jestli ho koupíš. Jinak já při průjmu dávala hodně banány, borůvky, a tu rýži s mrkví nebo jablkem a rohlíky. Máte výhodu, že u toho můžete kojit, já nesměla dávat UM. Jinak co mi u průjmu říkala Dr. tak že nemám dávat žádné ty křupky, že to není moc dobré. Jinak s tím jídlem to buď ráda, že Miška neloudí. My fakt nemůžeme jest nic před Matesem jinak dělá fakt šílené scény-řve, štípe dokonce někdy i kouše. Fakt mazec, takže to ho fakt uklidním těma křupkama a nebo kousekem rohlíka.
Tyto golfky jsou pěkné, taky se mi líbily, ale nakonec vyhrál sprint kvůli rukojeti a prostornosti. Ale jestli ti děda dodělá k nim rukojeť tak to bude super! Kočárek co má Marka bych si nekupovala, protože sporťák s kočárku uděláš a zachvíli Miška stejně bude chodit a tahat se s těžkým kočárkem je děs, když dítko jde vedle tebe.

Marky dobře navař.
28. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
teda murin
vy máte zábavu i o víkendu :slight_smile:
s průjmem uvidíme, rýže a mrkev projde skrz nestrávená, tak zkusím banán, křupky jí, tak přestaneme. naštěstí mám to prso :slight_smile:
a ten golfáč mě překvapil jak je prostorný, záda má vyšší jak zopa a když tatka udělá tu rukojet tak to bude fajn.
právě jsem si říkala že k capkání bude ten golfáč lepší a na zimu s fusakem se vrátí do tohoto asi :slight_smile: já nechci ten co mají holky to spíš jsme uvažovali o něčem co máš ty, ale rozmluvili nám to v obchodě že na další zimu to nebude stačit a pak stejně budeme chtít golfky takže vydržíme s tímto a pak golfky :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
jj mám i o víkendu zábavu. Celou skříň vyklidit, přenést, opět tam ty věci naházet... Teď děda vrtá poličky a já Matese bavím u pc s kravinama, pošlu na mail, je z toho hotový, už to viděl 1000x za sebou a pořád se chláme:slight_smile: Už je ale unavený, vstával dnes v 6h a nespal, takže půjde pojest a chrnět a já to pouklízet. Mají dojít ségra a jdeme všichni k tetě.
Golfáč je fakt pěkný. I tuto barvu jste si vybrali? Ty křupky radši fakt nedávej, mě Dr. řekla při průjmu nedávat. Nakup Mišce i borůvkové přesnídávky... snad to bude brzy lepší.
Malý už řve,t ak musím jít krmit. zatím čauky
28. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
ještě nejsme rozhodnutí ještě koukneme na jiné, nám to vždy dlouho trvá já projdu vše na trhu než něco koupím :slight_smile:
barva ta červená, ta city nebo stříbrná...
28. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
marky..tak zeleny co jsem mela od narozeni byl novy ale petan je velky a tak nam byl uz malej a tak jsem ho v srpnu prodala..pak jsem si za penizky za ten kocar koupila opet zelenkavej s puntikama co tady mela monca..no a pak jsem si chtela koupit fusak do sportaku a kamoska me prodala to chicco za 1500 aj se zimnim fusakem..a jeden mam u mamky a starsi at porad nemusim vozit kocar k ni..

mon..to je to chicco co mam ja akorat uz nedelaji tu barvu co mam ja..a ja tam k tomu mam aj zimni fusak..muzu doporucit pac je super skladny do auta ne jak ty velke kravy :grinning: :grinning: a ten zeleny puntikaty se hrozne blbe sklada a zabere moc mista
28. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
tak na netu se mi líbi tyto ještě

http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=202&barva=9061
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=347&barva=11004

ale odmítám tolik dát za golfky:slight_smile: je fakt že jsem se ale přesvědčila že na netu a naživo je rozdíl. ty chicco se mi na obr nelíbí ale naživo to jde :slight_smile:
28. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
mon..ten druhy je krasny ale za golfky bych to teda nedala :confounded:
petan uz lezi pac byl hotovej a na me taky neco leze kurna..jdu si udelat cajdu
28. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
no šak jsou krásné ale ta cena, už z principu nee.
no já jsem na nervy z mišky už aby jí to přešlo :frowning2:
28. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
mon..ja jsem taky na nervy :confounded:
28. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
a jak je na tom peta?
28. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojte holky, tak už mám taky klid:slight_smile: Malý mi spal po obědě 2,5h v postýlce i jsem tam byla nahlížet jestli dýchá:slight_smile: pak jsme šli k tetě, stříhala celou rodinu kromě mě a Matese. Ale toho chce taky sjet,a by mu to ještě zhoustlo. Teď jsem řekla, že ještě ne, ale na jaro ho asi nechám ostříhat, aby je měl ještě hustčí a třeba se mu to začne ještě víc vlnit.
Mony co Miška pořád má průjem? Jinak ten jane solo jsem chtěla, zamilovala jsem se do něj na první pohled, ale můj mi nadal, že za tolik si nebudu kupovat kočár i když je lehký. Řekl max za 4tis. tak jsem vybírala chicco a sprint. Mě se ještě líbí golfky espiro. Jinak ten peg perego se mi moc nelíbí a ta cena je teda katastrofa!

Adeli snad ještě nelehneš i ty.
28. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
28. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky holky, vidím, že se tady řeší golfky...no my je chceme když jedeme do RBKu, tak PP zabere celý kufr a taky na výlety v létě a na ježdění do Zlína busem...
No my už jsme přestěhovaní, jen to nemáme ještě uklizené, jen ložnici, obývák a kuchyn, jinak chodba, kumbál a pokoj jsou zaneřáděné...a jelikož se tento byt bude prodávat za rok, tak je možné, že si jej koupíme, uvidíme...nebylo to tady nic moc, ale o moc jsme to tady vylepšili...líbí se mi tady víc než v tom minulém...
Zítra k nám dorazí Jirkovi rodiče, už se na ně těším, mají prý pro Adélku hodně věcí a pojedeme do sklípku nachvíličku...
Zlobí, ty kočárky co se Ti líbí mně taky ,ale jak říkáš, za golfky tolik peněz ani náhodou, já jsem chtěla jen do 3tis, protože jsme dali 12tis za GT3...chtěli jsme ten Cam je levný a není špatný, uvidíme...schovali bychom si ho i na druhé mimi...
28. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj Honzi, to je super, že jste už přestěhovaní. A úklid další místností počká. Teď i odpočívej, aby jsi znovu nelehla. Te%d bydlíte kde v UH?
nemají cam malinkaté kolečka?
28. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
murin..no peta nic moc a ja taky ale nas by nemel kdo opatrovat :cry:
uz zase rve tak jdu
28. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
adeli to je náš uděl na vše samy:frowning2: hlavně,aby jste byli oba brzy jak rybičky!!!
28. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
No já jsem se na ně ještě moc nekoukala...uvídíme, tady v Nextíku mají dost velký výběr golfek...
Bydlíme ve stejném domě i vchodě i patře

:wink: :wink: :wink:
28. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
ahojte,
no miška je relativně v klidu, akorát prostě furt tlačí a leze z ní zelená voda víceméně :frowning2: po každém kojení se vykadí a i mezitím. kojím a dáváme vodu tu docela pije a snědla trochu banánu ale vyblila ho...tak uvidíme ještě zítra. teplotu měla 37,5 takže na hranici...už je to 3.den už by to mohlo přejít ne? :frowning2:
co vy odpoledne? my jsme uklízeli, přes týden nezvládám tak jsme se do toho pustili.
ten jane je pěkný ale ten chicco multiway má velké kolečka a my to chceme do terénu do kempů lesů ... uvidíme, ale jsem ráda že už jsme začli, chceme ho na konci května a to je tak akorát než všechny zkouknu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
my ho chceme taky v kbětnu, na narozeninky...
chudák Miška...co jí je?
28. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Honzi vy jste se stěhovali jen přes chodbu? to muselo být pohodové stěhování. Mě se zdá, že ty golfky cam mají opravdu pidi kolečka. To je tak na suché chodníky, jinak teď by s něma člověk asi neujel a teda nechtěla bych být dítětem a jezdit po žulových kostkách.
MOny kup ten nutrolin-B sirup na ten průjem, ještě si kup toho kulíčka a nebo smectu a nebo biopron junior-ten dávám ještě Matesovi teď, je to po ATB, na lepší zažívání... a jak měl Mates průjem(měl ho skoro 14dní) tak když nechtěl pít toho kulíška, tak mi řekla MUDr. dávat neslazenou matonku-dávala jsem neperlivou. Že obsahuje taky dobré látky, že něco do sebe to mimi dostat musí.
28. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Zlobi, smecta je fakt super a můžou to i mimi...přidáš to malé do jídla. No stěhování v pohodě, malá byla andílek :wink:
28. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak mě teda řekli smectu do pití, že se má pít a to mates teda nepil. Díky smectě a kulíškovi jsem mu zprotivila flašku i hrníček a pak i lžičku, takže to byl pak boj do něj dostat i obyč,vodu a tu matonku. Musela jsem nakonec stříkat stříkačkou několik dní. Pak se otrkal po několikati dnech a pil z hrnku matonku.
To jste měli opravdu dobré stěhování. Adélka to celé absolvovala s vama nebo někdo hlídal?
28. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
no do jídla určo ne, páč nic nejí jen kojíme a zítra uvidíme jak jí bude kdyžtak zavoláme na pohotovost...prý když kojím tak zas ty podpůrné věci nepotřebuje. smectu znám sama z cestování :slight_smile: ale ta je hnusná i pro mě to nevím jak bych to do ní dostala...ted pije vodu docela dost- na nás tak aspon tak...
mur taky chci větší kolečka my teda do kempů a do terénu ale i tady na ty příšerné chodníky...miška i v našich nafukovacích brble ze spaní když jí tu vozím ona nejradši spí v klidu bez ježdění :slight_smile:)
28. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
mě ta smecta taky teda nejela a ten kulišek taky ne, jsem říkala, že se nedivím, že to Mates nechtěl. Tak jsem byla pak ráda za tu matonku, to mu šlo a ten nutrolin-B to mu jelo a Biopron mu dávám do pití. Takže dobré. No myslím si, že jen díky kojení ji to nepřejde, měla jsi jí něco dát, aspoň by se jí rychleji ulevilo. miška ti nechce jest ani rýži nebo mrkev? Já jsem pak vařila brambory a mrkev a Mates to jedl sám rukama, lžičkou nic nechtěl.Nakonec jsem ho nechala jest rukama i rýži s mrkví-ta byla sice všude, ale aspoň to jedl. Na snídani dostal vždy rohlík nebo pár piškotů(to bylo poprvní co je dostal) přes den rýži, mrkev, brambory a banány a večer opět banány s borůvkama. Jak jsem začala dávat ty borůvky, tak ho to brzy přešlo.
Máš výhodu, že se Mišce líbí spát při spaní, ale zase na výletech ji to bude asi vadit. Ale opravdu co chcodím s tím sporťákem, tak vidím, že ty větší kolečka jsou opravdu potřeba.
28. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
murin ona by i jedla, jenže to projde nestrávené ven...nebo to vyblije...počkám ještě do zítra a uvidíme, kdyžtak koupím nějakou borůvkovou přesnídávku, i když tam v ní bůhvíco bude..
jj vidím jak jsou důležité, i když do města a na léto stačí i malá kolečka...
a na spaní kdyžtak se u nás spí v šátku na výletech :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak to jí zkus koupit ten biopron junior, je to dobré na zažívání, když jsou potíže... je to prášek v sáčcích a rozpustí se v troše vody a nebo se dá do jídla. Já jsem kupovala borůvkové přesnídávky Hami než jsme objevili borůvky v mražáku. Chudinka malá, snad ji to přejde a bude v pohodě. Je to děs, když se díváš jak je mimi nemocné... :frowning2:
no já pomalu nadávám i do města, protože ty sporťáky, golfáče majím plastové kolečka a to moc drncá a rachotí a žul.kostky nebo nerovné chodníky jsou opravdu kalamita! To vždy říkám chudák Mates.
28. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.