• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
no já ještě uvidím zítra zavoláme do nemocnice jestl ji to nepřejde průjem 4.den už by byl dlouho :frowning2:
a ty kolečka vím že to není ono ale tak stejně jednou bude golfáč potřeba...
28. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
jasně že golfáč jo, ale fakt si vybírejte aby měl co největší kolečka, protože ty malé jsou hrozné.
A co říkala její MUDr. na ten průjem? My ho měli skoro 14 dní i s horečkama, takže vím co to je. Hlavně, aby to bylo dobré a Mišce bylo líp.
Jdu chrnět, zítra ráno jedeme plavat. Přeji dobrou noc. čauky
28. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
užij si plavání a dobrou noc :slight_smile: já čekám až radkovi skončí superman
dr. říkala že pokud nebude teplota a zvracet nebo řvát tak vydržet, kojit, max rýže mrkev banán , voda a trpělivost...
28. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak ja kukala na miss a moje 6 vypadla a vyhrala ata priserna bloncka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou noc :pensive: :pensive:
28. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
ahojte,
noc super, miska teda usnula až před 22 ale kojení ve 2 a 4 a vstávala po dlouhé době až v 7.30. nekadila v noci :slight_smile: jedeme na trnavu dopoledne, babi s dědou budou vozit a pak hned zpátky...tak to jsem na sebe zvědavá na lyžích.
pak napíšu papa :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
dobre ranko..je ja bych taky na lyze :grinning:
petan noc jako vzdy a ted uz jsem nemocna aj ja bolest v krku hrozna,kasel a snad nebudou teploty..to ja mam vzdychy 40citky a nejsem schopna niceho :cry:
1. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
ahojte, kde je kdo? :slight_smile:
tak miška tak nějak kadí zelenou vodu, zítra zavolám zase dr co s ní. nemá teplotu neblinká, jen kojím a jí banán. uvidíme co nám řekne zítra dr.
dopoledne jsme byli na trnavě, teda překvapilo mě že ten poslední úsek cesty přímo tam nebyl upravený a auta tam měly docela problémy. miška usnula v autě a pak se v kočárku vzbudila, ale asi to bylo tak zajímavé že vydržela 1,5h sedět a vozit se a koukat. děda jí na kočár přidělal lyže a jezdili si kole - teda moc nebylo kam ale třeba do půlky sjezdovky a miška pozorovala vlek a lyžaře :slight_smile: pak jsme v té hrací místnosti nakojili a přebalili...je to docela fajn tam. akorát jsem fakt zmlsaná francií takže mi to přišlo moc krátké :slight_smile: ale lyže fajn, první 3 jízdy jsem jela divně, ale pak jsem se do toho dostala :slight_smile:
tak uvidím co mi řekne dr. ale na srazík to asi s námi není, sakra sejdeme my se někdy?? :frowning2:
1. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
tak už zas končí víkend:frowning2: To je hrozné, jak to letí. V pátek i v sobotu jsem měla návštěvu. Konečně jsem mohla pozvat kamarádky, ještě jí neviděly. Tak to bylo faj, že jsme pokecaly. Jedna je těhotná, v srpnu čeká mimi. Dnes byl Petr dopoledne v práci, já byla u našich. A odpoledne jsme byli kočárkovat. Bylo nádherně:slight_smile:

zlobi: tak to je super, že ta lyžoovačka konečně vyšla. Děda má super nápady:slight_smile:

adeli: hodně tekutin do těla, drž se!!

honzi: tak to bylo faj stěhování, že to bylo v jednom baráku, patře. Odpočívej, ať zas nelehneš.

Holky, otestujte golfky. Až potom budem potřebovat, vaše rady budou cenné. Teda ještě nevím, zda golfáč budem kupovat. Protže ten sporťák Teutonia je lehký i skladný do mého malého autíčka. No uvidíme, až to bude reálné:slight_smile: To je hrůza, jak ty peníze letí:frowning2:
1. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojte holky, my byli dnes plavat, super, Mates byl ve svém živlu, stříkal okolo sebe nejmíň metr:slight_smile: fakt řádil. No hlavněže se mu nesmí do ouška dostat voda-nehrozí. Pořád se smál, instruktorka z něj byla vedle a ptala se mě jestli je pořád takový, že je to mega smíšek. Ona je z něj skoro vždy vedle, ale ¨dnes opravdu neměl chybu. Jsem jí říkala, že je skoro pořád takový:slight_smile: Škoda, že jsem nemohla potápět, dělali opět nové věci. Jsem říkala, že až bude moct, tak se Mates utopí už měsíc a něco nebyl pod vodou:frowning2: Pak jsme byli na návštěvě. Po obědeě mi chrněl hodinu venku v kočáře a pak jak se vzbudil tak jsem s ním ještě hodinu rajtovala s kočárem, chtěla jsem se projít, když bylo tááák krásně:slight_smile: pak ještě cupkal po svojich venku, rajtoval s autíčkem, fakt super den. V 19h vytuhl totálně mrtvý:slight_smile:
Zlobi: tak to jste se měli super na těch lyžích. No vidíš to jak se Mišce líbilo v kočárku. No jo Alpy to opravdu nejsou, ale na to, že to je kousek od baráku tak to stačí a je super, že to tam pro ty děti je.
Já jedu za 14dní do Alp na otočku na jeden den. Už se těším, protože to budu poprvní v Alpách a asi naposled. Příští rok budu s Matesem jezdit tady a pomalu ho dávat na lyžečky:slight_smile:
1. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Zítra napiš jak jste dopadly u MUDr. teda zelená voda, to není moc dobré :frowning2: To se mě vždy Dr. ptala jakou to má barvu, zelená je problém:frowning2: Snad to bude v pořádku a brzy bude Miška zdravá.
Teda holky my se fakt nesejdeme vám pořád něco je:frowning2: ALe tak abyste byli všichni fit co nejdřív.
1. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
teda vy mate plany..u nas lyzuji jen ja a taky nemam s kym nekde jit na lyze tak nevim jak to budu delat s petkou ale chci ho to naucit..

jinak u nas se spinka a doufam ze bude noc lepsi a budik pozdejsi
1. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ahojte,
peti to je paráda už to začíná být zábavnější že? :slight_smile:
kdy ti začínají masáže a plavání?
murin alpy se ti zalíbí, kam jedete?
mates je fakt neuvěřitelný smíšek - jsme to říkali i o mišce ale co znám matese tak hadr :slight_smile:
no hned ráno volám dr. jako mišce nic jiného není, kdyby člověk neviděl ty plínky tak neví že jí něco je...
1. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Mony já ani nevím, neptala jsem se. Jen švagr říkal, že jestli chci jet, že jede se spolupracovníkem a jeho ženou. Ségra nechce, protože se vrátí po 5dnech z dovči.jedou na hory někde do Beskyd, ale švagr to prý zvládne:slight_smile: Říkala, že bude hlídat Matese, tak místo ní pojedu já. Sice asi vykradu banku, ale tak jednou to chci zkusit. Malého chci učit lyžovat jen o to půjde, lyže už máme, takové ty dětské:slight_smile: ale stejně učit lyžovat až od 3let, dřív se to nemá. Jen ho prostě potahám příští rok tady po zahrádce:slight_smile:
Mates je opravdu číslo, hlavně ta jeho rozkéřená pusina pořád. Holky v tom plavání dnes jste ho ještě takového neviděli, fakt neměl chybu. Táta fotil, ale všechny fotky jsou rozmazané:frowning2: Dodám pak foto z autíčkem venku a na žebříku-lezl tam se mnou:slight_smile:
Miška je taky smíšek :grinning: No přesně jak říkáš, to bylo to samé u nás, akorát, že Mates měl do toho horečky:frowning2: na pohled jak kdyby mu nic nebylo a ejhle ucho:frowning2: Takže fakt radši volej co a jak
1. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Adeli: tak můžeme jezdit spolu, já taky budu jezdit sama a učit matese lyžovat. Budeme jezdit jen tady a bude to super.
1. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
nebo ta trnava ještě s někým a střídat se u dítek v tom koutku :slight_smile:
1. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
murin..no to muzeme..snad bude do pristi zimy chodit :wink:
1. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
adeli: neboj chodit do té doby bude. Zatím žádné pokusy?
Mony: na té Trnavě je to fakt dobré, mě ten svah stačí a pro děti je tam taky pidi vlek:slight_smile:
Já se teď zabrala v předělávání albumů a dělání fotek. Dodala jsem nějaké:slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
pekne uz jsem kukala
no zadne pokusy..dr.rikala ze rychle vyrostl a nez se zpevni svaly....atd vzdyt ted ma 90cm a 13 kilo..
1. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
bre ranko..noc jak vzdy a budik v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
bré ránko
my noc v poho 2 kojení a vstávání v 7. nekadila v noci až tedf ránoa už to má hustší. dr. říkala že by se to mělo už zhustovat a tak týden ještě to bude mít divnou barvu. jen kojit a banán a vařenou mrkev...
2. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: ....co je s váma....vidím že se pořád maroduje :frowning2: ...nic já valím na anglinu, i když mě taky začíná pobolívat v krku, tak se budu muset večer nadopovat vitaminama...papa....
2. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
ahojte holky, my noc super. Ráno jsem jela s Matesem na kožní ohledně toho znamínka na pusině. Znamínko to opravdu není, je to mazopvá žláza-kosmetický problém. Pichá se to jehlou, jinak to odstranit nejde:frowning2: MUDr. to teda za mé pomoci zkusila propíchnout, Mates řval jak nevím co, pak to zkusila máčknout, ale nešlo to, bylo to málo pichlé, ale už sebou moc házel tak jsme to radši už nezkoušeli. Jsem říkala, že to zatím neva a až bude větší tak, mu to nechám oddělat. Teď to asi fakt nepůjde. Napsala mi radši framykoin, kdyby něco to udělalo. má to zadělané zelenkou. Pak jsme byli na návštěvě... teď tu máme ségru a díváme se na kouzelnou školku a pak budeme pouštět video jak jsem včera Matese natočila u jídla a u cupitání po cestě u baráku.

teda holky, tady není vůbec nakecáno, co se děje?

Mony: tak to je dobré, že se to už lepší s Miškou.
2. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
si taky říkám že se dnes flákáte!
mur radek to měl taky ale veliké a řezali mu to
ale mates už se zase řehtá že?:slight_smile:
no uvidíme prý se bude čistit ted..ale ještě jí to zlobí...
taky jsem mišce pustila kouzelnou školku a je u vytržení :slight_smile:
jani další marod? at už je teplo
2. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
No marod doufám že ne, právě se dostávám s Kájou z pěkně hnusné rýmy....Mates si zas užívá doktorů..Kájoš má zase na levém stehně hemangiom....vyrazil se v porodnici po očkování...pořád jsem čekala, že je to jen nějaká reakce na to a zmizí...pak jsme s tím šli na kožní...kožní nám řekla, že by to mělo do 3let samo zmizet...jinak se to dá perfektně odstranit pomocí laseru, tak zatím to nechávám tak, až by jí to začlo vadit, tak pak teprve ten laser...
Jinak co Miška a katar?.....dobré už?
2. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
tak holky už chrníme, tka mám klid. Mates padl únavou jak dudek:slight_smile: dnes spal za celý den 30min, takže u flašky hned vytuhl. Jak psala Marka, že jí došli přesnídávky od Hami, tak nám už taky. V krabici byla 1 frutapura, 1 zelen.příkrm s masem, kojenecké mléko Hami 3, rámeček na fotku a ještě mini knížečka s radama a receptama od hami, super. Akorát tam budu muset napsat, aby mi to posílali příště na novou adresu.

Mony: Mates se hned chlámel u MUdr. stačilo aby oddělala jehlu a začala psát do pc a hned bylo veselo. Jen u toho pichání brečel. MUDr. říkala, že se to dá i laserem odstranit, ale že zůstává jizva. Tak já jsem na to už zvyklá, tak to necháme zatím tak a až bude o něco větší, tak to zkusíme znovu. Jsem ráda, že to není nic vážného, toto se dá přežít :grinning:

janista: to co píšeš tak má i terezka od té mojí kámošky. Říkala že se jí to udělalo v porodnici a už se to zvětšuje, ale že to zmizí, říkala do 5let, tak říkala, že to zatím nebude řešit. No sand znovu nelehnete. Co to sluníčko ty dny otevřených dveří, kdy tam chcete jít? Já jsem celý týden sama s Matesem doma, babička i ségra jedou na dovču na hory, takže budeme válčit opuštění. Jen v pátek jedu na otočku lyžovat do Rakouska, tak to nemůžu, jinak můžu kdykoliv.
2. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Murin....ten hemangiom je prý u novorozenců častý, musím jen dávat pozor, aby si to nerozškrábla...hrozně to prý krvácí...ten laser je teď výhoda....moje máti si už taky byla odstranit nějaké znamínka a loni byla na odstranění křečových žil a byla moc spokojená...byla předtím i operačně, ale s tím laserem se to nedalo srovnat.
Ten den otevřených dveří je v pondělí a v úterý, já bych šla spíš v to úterý, protože chci stihnout odpoledne anglinu, ale klidně můžem i dopol, to by mě bylo jedno...
Alpy jsou zážitek, jenom jeď :dizzy_face: .... když máš tu možnost, my byli s partou ze střední v Hinterstoderu a vzpomínám na to dodnes :sunglasses:
2. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
Já jdu spacifikovat bandu, už by mohli jít taky spat, ale nevypadají na to :rolling_eyes: :grinning: ....Filda tu zpívá Jožina z bažina a Kája na to trsá :grinning:
2. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
jj laser je dobrý. Já na něj chodila po odstranění znamínka a nejde skoro nic vidět. Mě je to jedno který den a jestli dopol. nebo odpoledne. Záleží na vás. Já se podřídím, máme to kousek.
No já v Alpách nikdy nebyla avždy jsem chtěla. Tak aspoň jednou si to vyzkouším a odpočinu si od Matese. Ségra mi ho bude hlídat, akorát bude muset asi i ten další den, abych si odpočinula a dospala brzké vstávání. Pojedeme prý ve 4h ráno:frowning2:to mě asi zabije:frowning2:
2. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
no tady se to porad flaka..vcera jsem nacuhovala a dneska taky a nic :confused:
2. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
teda ty máš veselo:slight_smile: Kde k tomu Jožinovi došel? No mě Mates vytuhl, protože spal jen 30min, což je na něj málo a teda procházku měl dlouho po svojich-tlačil si kočárek a pak auto, takže byl unavený a ještě ho ségra vyčertila.

adeli: co vy už je to lepší? No já nevím co se děje, dřív tu bylo nakecáno a teď nic. Všechny schvátila nemoc:frowning2: ty jsi stále u mamky nebo už doma?
2. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.