• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, možná půjdem i pondělí a úterý, kámoška tam dává malého do těch tygříků v pond. dopol a chce aby si to Filda taky zkusil a pak v úterý bysme mohly zajít do té otevřené herny pro prcky...dám ti pak ještě vědět dopředu v kolik dorazíme...
Já nejsem taky žádný ranní ptáček, ale pokud neřídíš a můžeš si v autě schrupnout, tak je to v poho, horší to má řidič teda....když jsme byli v Chorvatsku, řídila jsem celou cestu tam i zpět a na zpáteční cestě jsme nejeli ani po dálnici, tak jsem řídila 15hod. v kuse se 2 zastávkama, ale nikdy více...byl to záhul na oči....
Jožina mu můj našel na you tube a od té doby ho slyším 30xdenně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel, ten Peťa je teda filuta :grinning: ...taky jsem přihodila nějaké foto..
2. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
...ale už ráno teda...to tu nikdo nebyl :confused:
2. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
já jdu žehlit a pověsit prádlo....mám toho jak pro celý dětský domov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
jsem tu jsme byli po nakupech je tu někdo?
2. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
já jsem tady:slight_smile:
janista: pěkné fotečky. Teda to jsou dinosauři a Karel jako uklízečka jak sbírá ty kolečka nemá chybu :grinning: však klidně napiš v neděli nebo v pondělí jak budete vyjíždět. Není problém, mám to kousek a budeme sami. Nechce se ještě někdo přidat?
nebudu řídit, takže budu chrnět, no tam asi ne, ale zpátky už jo:slight_smile: Budu čerpat síly na Matese:slight_smile: Teda to jsi dobrá, že jsi říkila do Chorvatska, to já bych nedala ani omylem. Nejdál sem řídila na Slovensko na konec a do Polska.
2. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
a kamže se přidat?
jo jani v jablku jsou jakýsi dinosauři modely velké a dá se s něma fotit a snad i nějaké soutěže.
koupila jsem borůvky zítra je dám mišce..
2. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
příští týden je v Otr. ve Sluníčku dne otevřených dveří-jsou tam kroužky, herna...
Jaké jsi koupila mražené? Já teď likviduji u našich mražák, mají plno mraž.věcí ze zahrádky. Dneska jse dávala matesovi švestky, holky ty mu jeli jak nevím co. Ještě tam mají meruňky, jahody
2. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
no nevím nějaké mražené nemám přístup k jiným borůvkám :frowning2:
aha tak uvidíme jestli nepojedee do prahy tak se přidám páč příští týden jsou jarnáky a nejsou žádné cvičení
švestky z frutapury mišce taky moc chutnají
2. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
já mám taky mražené doma, ale vlastnoručně trhané babičkou:slight_smile: Jinak dávám hami borůvkovou přesnídávku. Ta frutapura je opravdu dobrá, akorát mi zdlábneme najednou 2 kelímky. ale tak vyjde to jak skleička jiné přes, tak co. No já jsem zkoušela koupit v obchodě i blumu a taky mu to moc jelo. Akorát jsem ji nechala doma ještě dozrát, aby byla měkčí a sladší. Mates se jen olizoval:slight_smile: Zkouším teď různé čerstvé ovoce, zatím mu vše jede:slight_smile:
Jé vy si uděláte výlet, to se máte! taky bych jela. Já asi vezmu nějakou kámošku a někam si zajedeme, ať nejsem sama.
2. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
no ještě uvidíme jak bud mišce
na tu hami jsem koukala ale to z větší části z jablek a jen málo borůvek to radši ted ty borlvky mražené.
tak někdy přijeď k nám :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
pokud nepojedete, tak bych dojela. Ještě se tam mám stavovat každý týden k Daně na kočárkování, tak bychom mohly když tak společně. Jsem říkala, že vždy po yamaze dojedu, ale když nebude, tak pojedu stejně co doma.
2. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo Murin dík :slight_smile: .....kostým jsem chtěla vyrobit, ale vůbec jsem nevěděla jak to, i babička říkala, že s tím nepomůže, tak jsem ho nakonec koupila na netu....to bylo radosti :grinning:
Mony, díky za tip :wink: ....teď se na to dívám
http://www.zlatejablko.cz/novinky/dinosauri-ovladli-zlate-jablko.html
....mno ten se asi zblázní až to uvidí :grinning:
Mony, tady je ještě jednou leták k té akci...herna kulička
http://www.ddmslunicko.cz/images/letaky/09_02_prazdniny.jpg
...tam jsme právě jezdívali, když byl Fila malý...
Mony...jak jsi psala....co já bych dělala bez toho netu...musím najít vše...to je moje taková úchylka :grinning:...
Holky...bacha švestky prý projímají....
ještě k těm výletům...jak bude některý den pěkně, mohly bysme dát třeba sraz na Lešné, co říkáte....my jsme dneska byli kousek pěšo na proch....no ale u sousedovic slepic jsme ztvrdli snad půlhoďky :grinning:
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky nebo se můžem příští týden srazit v tom jablku...my tam budem muset....nedá se nic dělat :grinning:
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
janista: opravdu pohotová. To já když něco hledám tak to nemůžu najít:frowning2: jj švestky projímají, ale teď mě je to momentálně jedno, Mates má kulichy, takže dobré, ale stejně jich moc nesní, že by z toho najednou měl srajdu:slight_smile:
Lešnou bysme dát mohly. Já ji mám v plánu s Matesem a asi i několikrát:slight_smile: A slepičky už jsme taky pozorovali, jsem si připadala jak blb, že jsem pořád říkala a slepička dělá kokokodák... :grinning:
2. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jo Lešná pro ně bude pěkná procházka, než to celé projdem, tak to je tak na celý den :grinning: ....my jsme tam v prům. tak 4xročně....ono toho taky ve ZL pro děcka moc není....sousedi už jsou zvyklí, s Fildou jsme tam stávali taky často a už tam zase budem stávát :grinning:
2. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
vím švestky jedla když měla zácpu
ty dino tam vypadají pěkně, tak když nebudu v ph tak můžeme zajít :slight_smile:
lešnou určo - snad to miška usedí nebo vezmu šátek :slight_smile:
ted se tu miška mazlila s tím tygrem velkým :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
jooo holky už aby bylo hezky, ať můžou maloši pěkně capkat venku :slight_smile: ...malá se dneska tak 3xvyválela v kaluži...v té kombinéze se jí špatně utiká....zas ale vedro nemusím...
2. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
dobrou musím za radkem :slight_smile: a zítra se polepšete tady :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobrou Monči....já zas musím uvolnit PC, můj tu má ještě nějakou práci, takže se taky loučím...
2. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
murin..no petan malicko lepsi a ja cim dal horsi..takze nevim jestli se k vam pridam a ten pristi tyden mam pondeli ockovani a streda zubar..a od 16 ten kurz..tak snad budu aspon zdrava
tak valim do postele pa a dobrou :pensive: :pensive:
2. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky,
nám se teď dva dny nějak nedaří večer usínat :unamused: ...dneska až po 22.00 :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vidím, že už tu budu asi sama.
Jdu si aspoň něcoo počíst :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jééé Adel ještě nespí :wink:
Tak ...dobrou :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
bre ranko..noc celkem dobra a budik v 7 asi petan vedel ze je me zle..ja jsem uplne hotova..lezet nemuzu pac petan nechceboli me snad uplne vsechno :frowning2: :frowning2:
3. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
ahojte,
zrovna jsem chtěla napsat že doufám, že tu dnes někdo bude..
adel to je mi moc líto taková nemoc a jsi doma nechceš být u mamky at ti trochu pomůže? bych napsala at se vyležíš, ale když jsi na to sama tak těžko ach jo :frowning2:

holky jsem ani nepsala ale tchýně od 18 do ted dělá v jednom podniku vícemeně mistrovou a v pátek 15min před koncempracovní doby poslední únorový den dostala výpověď - má 2,5roku do důchodu a hypotéku na barák co si staví. no děs :frowning2:
3. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko,
my jsme vzhůeu už od půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , noc vcelku dobrá, kdybych neměla prsa tak nevím :frowning2: :grinning:
Jak jsem vás tady tak procházela co jste napsaly, je vidět, že zase řádí ty nemoci :unamused: a jak u dětí tak u nás, to je fakt děs :frowning2: ....Hlavně se kulírujte, vím, že s dětma to nejde, alespń rámci možnost.
My jsme zatím zdraví....ťuk, ťuk, ale to taky nikam moc ani nechodíme, jen ven na procházku.
Zlobi, to znám, je to hrůza s tou prací, i pár lidí v mém okolí takhle dopadlo :frowning2: , oni si neváží ani těch, co tam dělají celou věčnost :unamused: ...Jedině by mohla požádat alespoň o předčasný důchod, to už může ne?
3. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
jo a miška mám hnusnou rýmu :frowning2:
no může na pracák a pak předčasný důchod jenže za rok do předčasného je 1500 míň na měsíc už nafurt a to je dost :frowning2: je to děs
aspon vy že jste zdravé :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Jj, je to hnus s tou prací ted :angry: ...ani můj teď nemá zdaleka tolik kšeftů, co míval :unamused: Nejhorší, že nic nenaděláš, kór když už je starší ženská, tak to ji málo kdo zaměstná :unamused:
Teda vy s tou rýmou už zase zápasíte :frowning2:!Už ať je tepleji, snad pak bude chvilku pokoj.
Jo, jinak jsem asi úspěsně prodala můj kočárek, i když nerada, ale je fakt, že teď už ho tolik nebudem potřebovat a koupíme jiný, trošku lehčí a levnější :grinning: a penízky ještě zbydou :slight_smile:...Jste mě tady navnadily s těma kočárkama a já jsem to zkusila, ani jsem nečekala, že bude zájem :sweat_smile:
3. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
jako tu trojkolku jsi prodala? a v čem ted budeš vozit?? :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Jj, to trojkolku...No ještě jsem ji neprodala, ale už mám zájemce :slight_smile: ....budeme muset koupit hned nato druhý.
3. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
ty jo to bylo rychlý teda :slight_smile: a už máš vybraný jaký? :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.