• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ještě přesně nevím, ale nejradši bych šla do stejné značky....a i možná z druhé ruky :wink:
3. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
a golfáč? ty se mi líbily ty PP ale za prvé cena velká a za druhé říkali že není moc dobrý do terénu ale vy asi teréňák nepotřebujete co? :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
No právě, je to drahá značka :frowning2: , ale opravdu bezvadná, proto bych šla možná i do kočárku z druhé ruky.Golfáč úplně ještě ne, my v kočárku ještě odpoledne hodně spíme, tak to by pro nás nebylo :unamused:
Má vyhlídlý prozatím tento, ale je to starší kolekce http://www.detskyruzek.cz/kocarky/sportovni/peg-perego/peg-perego-centro-completo.asp
3. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
jj ten se mi líbí, a myslím, že ho má švagrová...a pak ještěčasem golfáč? my právě vybíráme nějaký větší golfáč ale takový aby se už další nekupoval...
3. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Uvidíme, možná golfáč už ne, tento je lehký, skladný ....třeba s ním vystačíme :wink: , nebo uvidíme časem a praxí :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
jj ale taky jsem na něj koukala, a na netu už stejně není k mání nový ale použití od 2500 :slight_smile: jen některé tyto kočárky mají nízkou tu zádovou opěrku, třeba co s emi líbila ta zopa tak ta měla o 20cm kratší záda než to chicco!
3. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
tak u nas se v kocarku nespinka..naposled kdyz mel tak 5 mesicu.
ja mam golfky a jsem spokojena..tyhle sportaky zaberou moc mista v aute a to na me cestovani neni
3. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
mon..no u mamky nechci bejt co kdyby to dosla od nas..ona je takova unavena po te chemo a nechci aby se ji pritizilo :frowning2: nejak to musim prezit
3. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
adel to jo to tam radši nejezdi ach jo...máš to těžký
a s tím kočárkem my ho taky chceme hlavně do auta a na dovči a sporták budu používat ten co mám a až bude tapat tak golfky se budou hodit. to chicco mi přijde hodně prostorný i na spaní že i když v něm petan nespí :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Jejda Adel, no to je děs :frowning2: ...kdyby to ty aspoň chápaly a trošku nás nechaly odpočinout, co? :wink:
A tvůj Petan kdy přijede? že by vás opatroval při "kulírování" :slight_smile: ...u tchýně to asi nehrozí, že? :confounded:
3. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
u tchyne to nehrozi..
jo peta sam nevi kdy dojede je to spatne s praci :frowning2: a do ceska je nechteji poustet
3. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
proč je nechtěj pouštět do čr?
3. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
proteze v cr neni tolik prace a je to mizerne placene a jim se to nevyplati..tak je treba tahaji aj 5 tydnu venku..petruv kamos byl ted asi 7 tydnu..no to ja bych uz byla odstehovana
tak ja jsem dovarila a petana jsem hodila do postylky a hned jak usne jdu za nim :grinning: :pensive:
3. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky, máme tady tchýni s tchánem, tak není čas psát...na víkend jedeme do Rumburku, tak se těším...přidám pak pár foteček.. :wink:
3. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Honzi, já že ještě stěhujete a vy už besedujete :sweat_smile: ...tak to je super, to jste rychle zvládly :slight_smile:
Tak normálně nevím, co je lepší, jestli dávat Nikču ještě spát dopoledne, protože dnes už o půl dvanácté byla tááák unavená, že nechtěla ani moc jíst a vytuhla :unamused: ......za hodinku bude určitě vzhůru a pak mi zase usne kolem páté a večer nebude chtít spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
bych asi zkoušela ji držet a dát po obědě a pak až večer. miška nám taky spávala kolem 17 a pak až pozdě a posouvali jsme jí to. ale taky bych ted potřebovala něco udělat s jejím spaním spí 9-10h v noci a po 2h jde dopol spát na 2-3h
3. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
No přesně takový režím jsme měly taky, jenže ne vždy usne dopoledne a pak usne zase po obědě a spí jen do jedné a navečer už je unavená :confounded: ...no uvidíme jak nám to bude vyhovovat, něco s tím provedeme.
Teď spinká, tak doufám, že mi na procházce aspoň chvilku vydrží v kočárku :slight_smile: ...i když v neděli už jsme šli pěšo v Ternu, za ruku (teda ne úplně až tam) a dobrý, akorát teda to byla procházka na hodinu :grinning:
3. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
k Ternu :wink:
3. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojte holky, my noc pro mě děs. Malý se vzbudil v O.30h a do 1.15 se pořád převaloval, stoupal...ale naštěstí nebrečel. jsem ho přebalila, zkusila dát vodu, to nechtěl, tak jsem ho položila, poplácala po řiťce a chrněl do 7.3Oh do rána:slight_smile: Pak jsme čertili, hráli si... A teď chrní:slight_smile:
Marky já dávám Matese spát po obědě, kolem 11.30h jí a pak jde chrnět do postýlky. Až se vyspí tak s ním jdu ven a buď ještě usne a nebo se jen dívá z kočáru. A spí mi až večer. Je třeba sem tam někdy unavený podle toho jak dlouho spal, ale držím ho do těch 18.30h a pak jde do koupele a chrnět. Dopoledne když teda už usnul, tak spal jen 30min a to samé odpoledne, takže dopol. už nechodí a je to lepší. Jinak gratuluji k prodeji kočárku, teda to byla rychlost. Já jsem si včera teprve nafotila sporťák, co jsem měla u našich, abych si nemusela brávat kočár s sebou. Je pěkný, ale tak 3 kočárky je už vymoženost. Takže první zkusím prodat ten a pak ten velký-ten si ještě rozmyslím. Jinak ten co jsi si vybrala je pěkný, to je styl jak mám já.

Mony co Miška, už je to lepší? Mony to ti spí dopol tak dlouho? to je teda Růženka, dospává asi noc:slight_smile:

Adeli: jaký kurz ti začíná? jsem asi něco přehlédla.
3. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
ty jo marky to musela být procházka :slight_smile:
murin tak hlavně že pak usnul.
no dopoledne 2hod jsoiu normální 3 občas...ale jak spí jen 9-10 v noci tak si myslím že to dospává páč jde spát tak 2-3hod po té co se probudí. ale nevím jak jí donutit spát dýl v noci...
no jo taky jsem si říkala že se zeptám jaký kurs :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
jj nakonec usnul a spal pak krásně. Mě většinou Mates spí v noci 11-13h a někdy vyjímečně 14h. Proto už přes den moc spávat nechce. Ale jinak spával taky dlouho dopoledne i odpoledne jak Miška. Většinou taky dopol šel spát po 9h a to třeba v 7h vstával. Až v 11měs se pohoršil se spaním dopol. ale tak už je to velký chlap:slight_smile:
Myslíš jako dřív chodit spát a nebo dýl spát ráno? Jsem si všimla, že Mates jak je ráno světlo tak už teda spát nechce, jak uvidí, že vidí a spatří hračku nebo mě, tak je po spánku. No jo aby těm detem něco neuniklo, že. Dřív večer ti Miška neusne?

Marky a nezkoušela jsi, aby si Nikča tlačila kočár? mě ho Mates včera vezl, sice jak píšeš, šli jsme jak šneci, ale dobré:slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
miš je dnes moc protivná a uknouraná nestíhám psát...
3. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
chudinka malá. Tak se jí věnuj a dej ji od nás pusenu. Já jdu něco upéct, když Mates chrní. Pak jdeme ven až vstane.
3. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky!Jak se bavite o tech golfačích,taky chceme nějaké kupovat,jinak mám trojkobinaci a ta když se přehodí rukojet,tak je ten kočár hrozně těžký.Vubec nevím pro jaký golfáč se rozhodnout.Malý je hrozně otravný a dělá samé blbovinky.Dcera Míša má ukol z matiky ajá matiku přímo nemusím.Jinak počasí je nic moc ani se nám už nechce ven. :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak ja jsem si lehla na chvilku s petanem..
jinak petan spinka 1x za den a to kolem te 11hod.nebo vubec :angry:

murin..na ty nehty delam kurz
mon..petan je uknourany a protivny asi od ctvrtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
adel: jo vlastně nehty, já myslela, že máš nějaký kurs s Petříkem. My ještě chrníme, už je to 2.5h. Jsem zvědavá kdy vstane, musím totiž ještě zajít na pečivo, tak snad ještě něco někde bude. Má dojít opět ségra, takže ji vzyvedneme ze školy, teda pokud to Mates nezaspí:slight_smile:

delikates: ahojky,co máš za trojkombinaci? všechny kočárky jsou moc pěkné, teď je opravdu hodně velký výběr a my pak nevíme. Ne jak za časů našich maminek, jeden kočár a hotovo. Taky matiku nemusím, byla jsem na takové věci blbá, ještěže mám chytrou sestru a švagra, budou malého doučovat jestli bude na tom tak jak já:slight_smile:
Někdy můžeme dát zcuka, jsem taky z Otr.

Tak Mates už vstává:slight_smile: pojíme a jdeme teda ven, taky se mi moc nechce, ale musím nakoupit a ještě se musí provětrat.
3. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
my máme kočárek baby active - breaker. Tak to je dobré že jsi z Otrokovic. z které části? :wink:
3. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
deli tak to máte s mur stejný kočár :grinning:
3. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
my ho máme modrý a Murin? :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
taky a číslo...už nevím jaké má :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.