• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak u nas uz se lezi v postylce.. :pensive:
jdu pojit a taky asi zalehnu..ale na prime je naha jsem krasna tak jsem se chtela juknout co to je :confused:
3. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Marky, Ty jsi prodala kočárek? A v čem budeš vozit druhé mimi? Co když se zadaří brzy? No já si ho chci schovat i na druhé, asi jsem blázen...
Jinak my už besedujeme, zítra jedeme do Zlína, tak se těším...přihodím kdyžtak pak fotky...
3. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
ježiš ta je dneska uknouraná ach jo...
adel radši lež...
honzi proč bys měla být blázen že si ho chceš schovat? někdo schovává někdo ne, i když ty jsi říkala že chceš druhé mimi až za dlouho, bych ho asi prodala na tvém místě. ale to je na každém :slight_smile:
jdu za křiklounem, se ani nenajím dneska asi :frowning2:
3. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojte holky, tak jsme byli s Matesem jen vyzvednout ségru a šli jsme dom. Malý s ní řádil, já se mezitím nabarvila-mám moka čokoládu a mám to tmavé, takže se mi překryla ta červená:slight_smile: jsem zvědavá jaké to bude na denním světle.
Delikates: tak to je opravdu náhoda s tím kočárem. Jak psala zlobi tak mám modrý s béžovou. Bydlím na Baťově. Ale chodívám pěšky až do Kvítkovic, tak není problém si dát někdy scuka.
Marky: taky jsem si myslela, že si kočárek necháš pro druhé. Já bych si ho za normálních okolností schovala a teď nevím. První zkusím prodat sporťák, pak když tak tady ten. Nevímjestli ho nemám když tak nechat pro ségru na zahrádku. No uvidíme.
Mony to určitě Mišce rostou ty zoubky, proto je taková. No snad bude zítra líp. Jinak já nejsem schopná se najest a to je Mates vysmátý. On se chce totiž vždy jest to co já a nedej bože mu nedát. Večeřím až chrní, to je jediný klid u jídla:slight_smile:
3. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
murin ale to bych večeřela ve 22h! :slight_smile:
nevím zoubky nebo něco k té rýmě nedejbože ucho už jsem z něj vyplašená...fakt nevím co s ní :frowning2:
já si kočár nechám na druhé (pokud nějak nezklame jako sporťák :slight_smile:)
3. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak to by byla opravdu pozdní večeře:frowning2: To se opravdu najez dřív. Radši s ní zajdi k doktorce ať máš jistotu, že jí nic není a jsou to opravdu ty zoubky. Je to vše s tím spojené. Jak měl Mates ty horečky, průjem, tak mu začalo to ucho a vylezl mu do toho zub a Dr. říkala, že je to vše spojené.
Mít chlapa, tak si taky kočár nechám na druhé, ale tak se rozhodnu. Ale asi si ho do léta nechám, na kol.brusle bude lepší jak ten sporťák co mám.
3. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak my už taky spíme, opravdu je lepší ji dávat spát jen jednou, odpoledne jsme zase na procházce tapaly po svých, tak se aspoň pěkně unavila a padla :slight_smile:
Dnes jsme měly taky kňourací den :unamused: , ale rostou nám ty dva horní zubáky tak možná proto.
Jinak s tím kočárkem, já bych ho taky nechala, ale z vlastná zkušenosti vím, že když jsem na mimi moc připravená, nechávám věci, atd...tak zrovna to nejde, ale i tak, mám ráda změnu a možná za ty dva roky už by se mi líbil třeba zase jiný a navíc za ty peníze bych ho pak už určo neprodala...tak asi tak.
Honzi, no vozit bude zase v nějakém druhém kočárku, no :slight_smile:
Murin a který chceš kočárek prodat?(nebo chtělas)já jsem myslela, že máš ten breaker a ten sporťáček.
3. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky, jsem nakrátko...zapomněla jsem to napsat...vepředu nakrátko a vzadu delší :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jééé Honzi, no to jsi toho ztihla teda dost :grinning: ...nahoď foto, ať se inspirujeme :wink:
3. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Marky já mám ještě jeden sporťák(kupovala jsem použitý), měla jsem ho u našich, abych si nemusela vozit ten breaker k našim(nemusela se s tím tahat). Takže ho chci zkusit prodat a zůstanou mi 2 kočáry. A pak se uvidí a asi prodám i ten breaker. Sporťáček mi bude stačit, protože Mates bude zachvíli jen lítat po svých. No uvidíme.
Já to říkám, že je lepší spát už jen jednou denně, dítka jsou pak večer unavené a brzy vytuhnout/teda jak kdy/
No je pravda, že vše brzy klesá na ceně a jak se vám to povede, tak si koupíš jiný, v dnešní době není problém si vybrat:slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
teda honzi, fakt dodej foto jsem zvědavá. taky uvažuji o změně, barvu už mám, ještě vybírám nějaký střih. Až mě padne něco do oka tak vyrazím ke kadeřnici:slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Aha, tak to ani nevím, ten jsem ještě neviděla :slight_smile: ...Jj přesně tak :wink: A já mám změny ráda, navíc za chvilku tu máme jaro a to je na změny jak dělané :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já jsem s ním nikam nejezdila, jen u našich. Spíš v něma Mates byl jen, že stál na dvoře a chrněl. Včera jsem si ho nafotila a zítra ho snad někde vystavím
3. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jj, určitě to zkus, dobrých pár korun a navíc by ti stejně jen někde zabíral místo a třeba ještě někomu poslouží :wink:
3. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
no právě, zabírá místo. Jsou 2 kočárky v garáži a třetí je v kufru, ale když mrzne,tak i ten je v garáži a to je garáž plná krámů, lyží, kol...takže se nedá ani hnout:frowning2:
3. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
přesně tak za pár let se ti bude líbit úplně něco jiného. já uvidím ale když budu spokojená se sportákem tak si ho asi necháme.
mur zkus prodat a budeš mít na permici, ale neměla by stát víc jak 25EUR na den si myslím
já bych taky experimentovala ale to by radek nepřežil :slight_smile:
já jsem tak utahaná jak furt knourá a řve :frowning2: uvidím jak bude ráno a kdyžtak zajdu k dr...
3. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
...dneska jsme byli v Otrok., ale ani venku jsme nebyli....hrozně mě škrábe v krku, tak vzal děda Fildu na procházku, Fildovi se vůbec nechtělo, chtěl čučet na Minimax a Jimjam, tak ho děda utáhl na to, že půjdou do obchodu, došli s mega krabicí od pomela (byli na ní nakreslení totiž dinosauři :grinning: ) plnou kokyn a to jsem dědu upozorňovala, že může jen 1 věc, tak ho mám naučeného, on by to tam totiž vykoupil všechno...malá usnula po cestě v autě, tak jsem si ho postavila na dvoře pod okno a nechala ji tam spát...docela si schrupla...spala min. 2hod :sweat_smile: ....to jsem čučela jak puk....nějak se nám to odpolední spaní začíná prodlužovat, včera spala v kočáru taky tak 1a1/2hod....jen tak dál :slight_smile:
Jinak my máme kočáry taky 3....trojkombinaci a golfáč po Fildovi a sporťák nový....ale prodávat zatím nic nebudu...nechám je tak do 3let a až pak prodám příp. nechám pro šváru, ale u něho ho to na dítě v dohledné době moc nevypadá...
3. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
To znám :slight_smile: ....a to můžeme být rády, že nejsme v paneláku, tam jsou ty místa pro "krámy" asi více omezené.
3. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak na pernamentku ještě mám, mates bude bez jídla.Ne dělám si srandu:slight_smile: snad do té doby ještě dojde rodičák. No já se ti Mony nedivím, že jsi utahaná. To je totálně vyčerpávající když dítě řve a hlavně stresující-teda aspoň u mě, já už jsem pak vynervovaná, když je to celý den(naštěstí to je u mě opravdu jen sem tam)
Janista: já ti dám párty ubrus co měl Mates na oslavě, co jsem mu koupila.Jsou na něm dinosauři, ale jsou kreslení pro děti, ale pěkní:slight_smile: Takže výlet v létě máte jasný-Dinopark, že?:slight_smile: ALe jinak mu závidím tu krabici plnou kokyn, já chci taky. Zítra musím zajít do obchodu, došly mi zásoby:frowning2: Třeba švára překvapí a brzy taky do toho praští:slight_smile: a nebo vlétnete časem na 3 :grinning:
3. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Téééda Murin, vy už jedete tento víkend?....závidím :wink: :slight_smile:
Do Dinoparku máme teky naplánovaný výlet, ale až se trošku oteplí :slight_smile: ...myslím, že Janista tam jezdívají každý rok, ne? :grinning: nebo jsem se spletla :sunglasses:
3. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
já bych hned jela jsem na trnavě měla pocit že než se do toho položím jsemm dole a vzpomínala jsem na 3km sjezdovky ve francii...snad příští rok :slight_smile:
jaký dinopark? nám asi bude stačit lešná :slight_smile:)
3. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
marky jedeme tam jen v pátek brzy ráno a po lyžovačce hned domů, ale až ten další pátek. už se móóóc těším :sweat_smile:
Taky chci jet do dinoparku, u nás budou jen výlety po okolí, tak snad se budou Matesovi líbit. Víc bohužel:frowning2:
3. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
já chci objet tady všechny zoo-Lešná, Olomouc, Hodonín a ten Dinopark-tam je taky zoo u toho. Je to ve Vyškově a je to tam prý moc pěkné. Holt u nás dovča nebude a asi pěkně dlouho, takže budou msuet stačit výlety po okolí.
3. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dyť i to okolí je pěkné :slight_smile: ...a s dětmi to bude příjemný výlet vždycky, ať je to kdekoliv :wink:
No nic holky, pro dnešek už mizím....
Dobrou noc všem :slight_smile:
3. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
tak já jsem snad uspala dítě, ve 21jsem zhltla jeden chleba když fascinovaně stála u pračky co prala ..
jsem totálně grogy..a to mi tu doma vybuchla snad atomovka podle toho bordelu :frowning2:
3. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
dobrou noc Marky. Já už se pomalu taky loučím. takže přeji dobrou a klidnou noc.
3. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
jéjé tak dobrou všici...
3. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
bre ranko..
murin..ja budu jezdit stebou..pac u nas dovca taky nehrozi..pet ne jen to ze maji na dietach o 7500min ale taky jim nedavaji uz premie coz je dalsich 2500..tak letos to more nebude a ja se tak tesila..mela to bejt nase svatebni cesta :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno......my jsme měli ráno veselo, taťka zalomil klíček v zapalování, tak jsem musela Fildu odhlásit ze školky, pěšky bych to ráno do školky nedala, furt mě pobolívá v krku...jak kdybych polikala hřebíky....zítra máme na 10hod focení na Baťově...konečně...dáme si ty 2témata...1rok s Kájou a s oběma něco velikonočního pro babči...
Holky nesmutněte....ty ZOO taky stojí za to....my máme projeté snad všechny od Dvora Králové po ten Hodonín....máme spoustu zážitků z tama...v Oloumouci v dětském koutku sežrala koza Fildovi kapesník, když se chtěl vysmrkat :grinning: , v Hodoníně taky v DK Fila trošku vyprovokoval beránka, když na něho dělal berany duc...ten se rozběhl, nabral ho a smíkl s ním o strom atd....
Marky....do dinoparku jezdíme pravidelně samo :grinning: ...my to z tadyma máme po dálnici kousek...minule si Filda od našich dotáhl knížku Toulavá kamera a našel si tam dinopark Plzeň a pořád s tím otravuje....nechce si nechat vysvětlit, že je to trochu z ruky...
Murin, dinoubrus schovej...třeba bude Mates taky postižený dinosaurama jako náš Filda :grinning: ....ve školce je to úplná mánie, dokonce si prý dinosaury nosí i holky :grinning:
Mony, teda ty mě děláš chutě s tou Francií :sunglasses: , ale já zas nějak pokročilá nejsem, takže se vyřádím i tady na Rusavě :grinning:
Adel, nás kdyby k moři nevyvezla babča, tak se tam taky nikdy nedostanem.....
já celý týden vybírám tu dovču, chtěla jsem Sardínii nebo Korsiku, ale všechny odlety jsou z Prahy...my chceme z Brna bo Kája není žádná cestovatelka, v autě se jí moc nelíbí....mě stačilo, když jsme jeli do těch Hatí a do Polska....řvala celou cestu....nelíbilo se jí, že je připoutaná.....
4. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojte holky, Mates vytuhl, tak si vyřím něco sobě-špagety, nechce se mě vyvařovat a bůh ví jak dlouho bude spát. Noc se dala :slight_smile: Ještě jsem včera mrkla nakonec na to Najá jste krásná. No divím se, že tam ty baby jsou, tak se vystavovat v TV, ale teda změnili ji pěkně tu hlavu. Taky bych potřebovala takového rádce, ale mimo tv. Jinak moderátor ve svém živlu, chudák manžel když to viděl jak pořád na ni šahá a té babě to ani neva.

Adeli: klidně můžeš, aspoň nebudu jezdit sama s Matesem a někde bloudit. Vy jste nebyli na svatební cestě? jak dlouho máte od svatby?

Janista: teď to jedete k moři s babčou a nebo to i s tvojim? vy se máte. Taky bych jela. Jsem říkala, jak dostanu prachy letíme s Matesem na Tahiti a ségra se toho chytla, že pojede s nama. No akorát já jsem si dělala srandu :grinning:
teda to máte zážitky z těch zoo, nebojí se Filda po tom chodit mezi takové zvířata, když mu pořád něco dělají?:slight_smile: Mě ty zoo budou stačit a Matesovi taky. Dneska jsme měli o zábavu postarné. Sousedovic kočka si spletla okna a hupsla na naše, tak jsem hned dala malého na parapet a dívali jsme se na ni, pak jsme ji dali i mléko. Malý hotový z toho, viděl poprvní kočku z blízka. Ona chodí totiž k sousedům na okno a oni ji pouští dovnitř, tak chtěla k nám. ALe to bych ji z tadyma asi nedostala, ona se totiž normálně bojí. Takže byla jen za okne. 40min jsme seděli a čučeli na ni. Pak u druhého okna jsme zase čučli na sousedovic psy-na ně se díváme denně a několikrát.
4. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.