• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
dobré ráno
tak my noc zase po 3 hod řev, ale 10 min nošení a spala pak kojení ve 3 v 6 a od 6 se vrtěla a teď už jsme půl hodiny v pokoji a řve a řve a řve něco jí je, ale nevíme co, takhle nikdy neřvala :frowning2:
adel na nošení fajn, ale jak říkala dr. drobnější děti bývají čilejší...tak to je hned tu hned tam....:slight_smile:
3. led 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
jo adel jaká byla noc?
a peti terezka je nááááádherná už se na ni moc těším - samo p o6i nedělí a ještě toto počasí....si počkáme ta bude nádherná pořád :slight_smile:
3. led 2009 v 07:21  • Odpověz
dobre ranko
mon.u nas super..papal v 9.30 a pak az 5 rano s jednim probuzenim,jen knoural malicko a spinkal..tak u nas super..a pak spinkal do 7h.
3. led 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
takže u vás to adel zabralo to je super, miška to moc nezvládá :frowning2: ještě dvě noci a vzdáme to...místo kojení musíme nosit...a ted je dva dny fakt uřvaná protivná, třeba zuby nebo nevím...ach jo
3. led 2009 v 08:37  • Odpověz
a proc ji nosite??ja jsem ho nechala rvat a ted uz pohodka..ale byla to hruza ho nechat vyrvat
3. led 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
no protože řve tak že by zbořila barák...a petřík pak sám usnul?
3. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
a já po minutě její řve brečím taky...
3. led 2009 v 08:58  • Odpověz
petrik rval jat tur..presne tak ze by byyyarak zboril a pak sam usnul
3. led 2009 v 09:02  • Odpověz
jezis co me to napsalo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 09:03  • Odpověz
taky jsem brecela s petulou,ale vydrzela jsem..nepomuze vam cumel?
3. led 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
aha tak malá si stoupla v postýlce to ji musíme sundata dudel plive ale potřebuje ho k usnutí...
3. led 2009 v 09:10  • Odpověz
tak petrik si nestoupne a rve jak tur..teda ted uz ne..a taky ted ho davam spinkat po 3 hod.co se rano probudi a nechala jsem ho at rve..a ted spinka i 1 az 2h.dopoledne..vetsinou tak 1,5hodky..tak super aspon neco udelam :grinning: :grinning: kdyz nesedim tady :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:47  • Odpověz
ahojky holky, včera mně klekla klávesnice, tak jsem nemohla psát:frowning2:
Holky S.O.S., včera jsem tu našla v debatě o "srostlé pipce". Šla jsem se podívat a Terka má ty vnitřní pisky do půlky slepené. Jsem úplně vyplašená. Na netu jsem našla odborný název synerchie. V pondělí hned půjdem k Mudr. Co jsem zanedbala? :frowning2: Koupu jí při každém přebalování. Ubrousky téměř nepoužívám. Máte s tím některá zkušenosti?
3. led 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky peti..tak to bohuzel neporadim.. :slight_smile: ale byla jsem taky porad vyplasena..co jsem cetla jsem jsem kontrolovala a byla zbytecne vyplasena..ale pro klid v dusi si zajdi k dr.pokud myslis ze je to tvuj pripad
3. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
ahoj peti - no to nás varovali v porodnici vás ne? musí se to takovýma čtverečkama co se kupujou v drogere nebo v lekarně, ty se namočí do olejíčku slunečnicového dětského a tím se jí pipka umývá a vjedeš lehce mezi to ať to nesroste...
není to jen slepené? než půjdeš k dr zkus to jemně tady těma čtverečkama..?
adel? tak to je úspěch, jsem ráda, že vám to zabralo!! jenže miška jde v postýlce na 4 a do stoje, a ještě neumí slézt takže k ní prostě musíme a je fakt, že řvát ji nenecháme ani jeden dlouho
3. led 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojte holky, vás dočíst... My noc dobré, malý usnul v 19h a spal do 5.15h do rána, najedl se a do 7h chrněl. Ale dopoledne nechtěl spinkat, spal jen 30min a to normálně venku v kočáře spí 1-2h. Jinak jsem teď sama, malý jel na prázdniny...:frowning2: ale večer se mi vrátí, naštěstí :slight_smile:

Peti já bych neplašila, to se ti třeba jen zdá a vřele ti můžu doporučit nečti si články o nemocech...to by jsi zešílela a hned by jsi myslela, že to hned malá má. Já jsem taky jednou cosi četla a byla jsem vyplašená, nervní jak nevím co, že je malý nemocný... jen jsem si to namlouvala.

zlobi jak píšeš, mě když se malý vzbudí noci, tak hned stojí a sám si nelehne, to ho musím položit, ale to třeba taky řve jak tur. Ale u mě je to opravdu jen vyjímečně :grinning: Spíš to dělá až ráno jak chce jest. Ale jinak toto dělá když ho dávám spát do postýlky přes den, pořád se snaží zvednout, opravdu vříská na celé kolo. Já ho držím tak aby se přetočil max na bok(jak by šel na bříško hned by stál) a tak ho chvíli držím, mluvím na něj, trošku ho poplácávám po řiťce a do 15min to zabere a chrní. Ale dá to zabrat, to dítko má opravdu sílu a ještě když slyším jak šíleně řve, tak je mi taky dobreku, ale co naplat.
3. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
holky jdeme ven je tam nááádherně, ale přemýšlíme zítra o lyžování na hodku na dvě ve zlíně chcete swe někdo přidat?
3. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
zlobi já bych ti dala navečer vědět. Musela bych si domluvit hlídání. Ozvu se co a jak. Ale lyže bych dala:slight_smile: Užijte si to venku. Je tam fakt krásně, škoda že nemám malého:frowning2:
3. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak u nas uz jsme po obidku a cekame na petrika az se probudi a pujdeme ven..u nas konecne napadlo malo snizku :grinning: vecer dobalim..nejvic hader ma petulin :grinning:
3. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
tady je taky sněhu:slight_smile: Ségra už mi psali, že chystají sáňky, takže zítra vyrážíme poprvní na sáňkách. Jen doufám, že se to přes noc neztratí.
Já akorát sedím nad fotkama a tvořím rámečky:slight_smile:
Adeli tak si užijte cestu, snad vám snížek i počasí budou přát. A ať se vám to tam vše vydaří.
3. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak jsem doma z venku takove je tam kosa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
murin..no snizek se ti neztrati v te zime
3. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky, my byli taky venku, je tam krásně...byli jsme se projít kolem Moravy, můj fotil, tak máme plno krásných foteček, pár jich nechám vyvolat a koupím rámeček a dám na zed....
Petulko, jak píše Monča, čtverečky a olejem docela drsným způsobem se to strhává, aby to nestrostlo...dr mi říkala už hned 4dny po porodu, at to udělám vždy rychle a olejem to jde dobře...prý to může pak opravdu srůst...snad to bude dobrý, ale k MUDr raději zajdi...
3. led 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
tam je kooooooosa! jsme se vrátili až teď ještě jsme se zastavili u prababičky. lyže dejte vědět...
honzi ty to nějak strháváš? já to čistím denně večer a zatím dost jemně, nic jsem nemusela dělat drsného.
holky máme NOVINKU!! miška si sama vlezla do toho lehátka FP co máme všechny - pak si málem vylezla na křeslo u kterého to stojí, pak se v ní otočila a slezla po rukách dolů!!! no nám začíná teda doma zábava....
3. led 2009 v 17:13  • Odpověz
mon..no vidis sikula..petrik sice lozi ale jen po zemi :wink: jezis ten je tak zhnilej..

honzi...no ja si taky davam fotecky ro zamecku a ted hledam misti kam je dat..videla jsem ze to ma nekdo na chodbe a ja mam neco zase v kuchyni..jinak se me to nikam nehodi barevne..jsem si rikala ze to dam na schodiste ale nevim jestli to neni blbe :confounded:
3. led 2009 v 17:28  • Odpověz
ahojte holky, tak už mám opět doma veselo a plný barák:slight_smile: to je taková krása:slight_smile: Jinak jsem konečně dodělala fotoknihu a ještě jsem nadělala plno fotek s rámečkama....
jinak co se týče vyvolaných fotek v rámečcích, tak těch mám doma opravdu plno. Mám je skoro všude. A teď chci fotky pozvětšovat a udělat jednu zeď plnou foteček.

zlobi: to je Miška opravdu šikula. Ta vám dá taky pěkně zabrat. No už se na ni s Matýskem těšíme.

adeli neboj, on se rozhýbe
3. led 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
tak fotek moc nemáme pár v ložnici jednu v obýváku a na zdech máme foto z nepálu z himalájí a z turecka.
adeli ono to přijde není zase o co stát takhle brzo:slight_smile: nale je super jak jsi ho naučila spát, my mišce změnili režim přes den aby chodila spát dřív ale noci zatím děs
murin dává nám zabrat a věřím že dá ještě, snad se na srazíku ukáže, ona je vžycky zaražená a trvá než se rozkouká a rozhýbe :slight_smile:
honzi: budeš chodit na tu znakovku? budeš to stíhat s prací?
lyže: tak se nikdo nehlásí a teď se ozval radkův brácha ať jdeme s nima zítra bruslit, takže jdeme bruslit
3. led 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
jo a dneska jsme do mišky dostali asi 6 lžic tekutiny - rozředěné ovocné šťávy. ale víc už nechtěla
3. led 2009 v 18:21  • Odpověz
zlob..no on je strasne zhn ilej ale moooc :angry:

to neni brzo..kamosky malej chodil v pulce osmeho,simca v 8 mes.a aj kamosky petrik v 9 mes...ten nas porad nic on si ani nechce stouponou..jako kdyby ty nohy nebyly jeho :unamused: :confounded:
3. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Holky, díky za rady. Bohužel jsem tyto informace v porodnici nedostala. Vždy při koupání jsem se to snažila zbavit nečistot, ale asi to bylo málo:frowning2: Hned v pondělí zajdu na kontrolu.
3. led 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
adeli tak to neva, fakt není o co stát :slight_smile: a chodit v 8měs je fakt brzo
petra: zajdi, ale zkus to večer na něco olejíček a jemně projet jestli to pomůže
3. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.