• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin..tak budem bloudit spolu :grinning: :grinning: :grinning: tak ja jsem se vdala 21.7.2007 a byla jsem v patem mesici a vsichni me rikali at nikam nejezdim....
4. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
aha tak to jo. No já sice byla u moře ve 4.měsíci. Jsem si vynutila dovču, jsem říkala, že to bude na nějakou dobu asi poslední... a opravdu byla:frowning2: Ale bylo to moc náročné, jeli jsme do Chorvatska autem a přece jen to nebylo už ono. Letadlem bych to neriskovala vůbec.
Třeba nakonec někam pojedete k moři a když ne letos, tak příští rok.
4. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Murin, jedem s babčou (mojí mamkou).....můj nás nikam nepozve :frowning2: ...on je jen samá práce...týden by nevydržel bez kompu :grinning: ... děda totiž jezdí každý rok s chlapama do Chorv. na jachtu, tak aby to babči nebylo líto, vyrážíme spolu...no když seženu sponzora, tak na to Tahiti letím s vama :grinning: ...kámoška tam byla zámořskou lodí....na fotkách ráj na zemi :sunglasses:
...Mates bude asi velký milovník zvířat :grinning: ...Kája si zatím psů a koček nevšímá.....zatím ji berou jen ty slepice :slight_smile:
Nahá jsi krásná jsem včera neviděla ...jen kousek začátku...dívala jsem se minule, to tam byla ženská co zhubla 50kg za 6měsíců, teda to obdivuju...já nejsem schopná zhodit ani 2kg......ten Šula (moderátor) říkal v TV, že má přítele, tak asi proto manželovi nevadila ta ochytávačka :grinning:
4. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojte, právě jsem se vrátila od kožní a dítě eště spinká, tak si vás snad kousek přečtu. Jo, a mám na vás dotaz - byly jste všechny na Oskarovi, když jste byly těhotné?
4. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
ti chlapi jsou teda hrozní,všichni do jednoho, místo dovči sedět doma...s babičkou si to užijete. A děda je taky dobrý drak nechat manželku doma a vyrazit si s chlapama... No já taky sponzora na tahiti neseženu, prachy sice budou, ale ty nechám pro Matese a nebo si přistavíme tady. ALe hned bych někam jela, užila si a to pořádně, ale bohužel:frowning2: Matesovi se líbí vše co se hýbe, ale jinak je to posera :slight_smile: sestřenčiného pidi štěňátka yorkshira se bál, kámoščineho teriéra taky. Akorát se divím, že se sápal na tu kočku, ale asi věděĺ, že je za sklem, tak proto se asi nebál :grinning: pořád šahal na okno a snažil se pichnout kočku od oka:slight_smile: Dokonce jsme sledovali i mravence, co se nám tady jeden zatoulal. Prostě, co se hýbe, to je jeho. A ty slepice jsou dobré na pozorování. Máte dobré, že je máte u sousedů, to já jsem narazila u kohosi ve vedlejší ulici, tak tam na ně chodíme a díváme se přes plot.

tak já mám spolupracovnici co zhubla 70kg za 8měsíců a teda je to úplně někdo jiný, akorát se obléká pořád jak kdyby byla tlustá. ALe teda jsem říkala, klobouk dolů, protože mě nešlo shodit ani kilo. ale teď to jaksi jde samo, takže se dopuji sladkým, protože mě vše padá a už pomalu nemám v čem chodit.
Tak to asi proto byl ten manžel v klidu a nebo do TV to nedal znát a doma určitě něco říkal. Protože ten moderátor ji šahal co chvíli na prsa, objímal ji.... ale říkala jsem sympaťák chlap a on je na chlapy:frowning2:
4. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj ebony: tak teď jsem asi blbá, ale co je oskar?
4. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
murin..tak ja mam opacny problem..me taky nic neni.. :unamused:
ja jsem nejvic zhubla 20 kilo za 3 mesice ale to jsem nic nezrala :frowning2:

taky nevim co je to oskar?
4. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Muri, to screeningový test, který se dělá v prvním trimestru těhotenství.
4. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se stále chrupká, tak mám chviličku než půjdeme ven :slight_smile:
Murin, myslím, že Oskar se říká tomu UTZ vyšetření které se dělá už asi ve 13TT (jakoby triple testy, ale už dříve) a doplácí se tuším těch 1400,-
Ebony, já na tom nebyla, šla jsem až ty testy později :wink:
Téda Jani, vy se s babi máte, hned bych někam vyrazila :slight_smile: ...my asi letos na dovču taky nepojedem, možná jen někde tady v ČR.
4. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak Kačka už byla rychlejší :slight_smile: ...a vy jste s byly?
4. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Marky, já na něm byla už v 11TT a nic jsem neplatila a pak už jsem nebyla na těch triple testech.
4. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ahojte,
tak já měla od ráná šíííílený řev, jak to slyšela dr v tel. tak hned at přijdeme. takže jsme přišli v 10 a z polikliniky odcházeli ve 13! byli jsme na ušním - v pořádku, pak na ult bříška (kvůli tomu průjmu) a v pořádku a na krvi a v pořáku. akorát vůbec nečůrá takže jí ten průjem odvodnil. takže pít pít pít...dr. si myslí že jí bolí bříško z toho průjmu že k tomu bývají křeče. hlavně že víme že jí nic není...je to mazlivý mamináč ale ted už je to lepší...

jinak na oskarovi jsem nebyla dr. mi to nabízel, ale dělá se nějk v prostřed týdnu a já sem jezdila z prahy.

a dovča - plánujeme vodu pod stanem (jen tatínek na lodi my na souši :slight_smile:) pak prodloužené víkendy beskydy, jeseníky (snad s kámošema a mimčama) pak týden někde tatry a pak týden asi v září asi řecko. my jsme cestovatelé a já trpím za ty dva roky co jsme nikde nebyli už se těšííím jak bude tepleji a budeme jezdit ven a ven a ven :slight_smile:

mur přidám se na tahiti :slight_smile:
jani at je ti líp, já na takovou bolest v krku dostala atb bo jsem měla zánět nosohltanu
ebony pročpak se ptáš? :slight_smile:

a už nevím co kdo psal
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
tak u nas uz se spinka..ja povesim pradlo dam si teplou cokosku :grinning: a pujdu pomaloucku balit..
mamka me rikala at zitra dojedu tak snad se nenakazi..to by me mrzelo
4. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojte holky, u nás se taky chrní, já už mám po koupeli a teď budu relaxovat u tv:slight_smile:
Díky za vysvětlení. Já na oskarovi nebyla, kolem mě jen 1 kámoška, jinak nikdo. Tď myslím se nic už neplatí mám dojem, ale za mě za to chtěli těch 1400kč a to jsem si říkala, že ne.

Mony: tak hlavní je, že Mišce nic není. Je pravda, že průjem hodně odvodňuje. Mates taky nechtěl pít a to jsem mu do toho musela chytat tu moč a nebylo z čeho.4h jsem čekala se zkumavkou než trošku ustříknul:frowning2: dopuj mišku stříkačkou, jinak do ní toho asi moc nedostaneš. Teda to budete mít super dovču, to by se mi taky líbilo!!!
4. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
adel tak aspon se zabavíš u mamky :slight_smile:
mur dneska docela pila ten čaj od tebe...za celý dopol suchou plenu pak jsem ji furt lila ten tvůj čaj a atak minim. deci vypila a měla úplně mokrou plenu.
akorát mi tak řádila ve vaně že mi sklouzla ze sedu pod vodu (to už jsem jí předtím dvakrát chytla) ale v pohodě si zakašlala a pak mi klouzala po přebalováku na pračce a lasi sejí líbilo být půlkou těla ve vzduchu páč se chlámala a dělala to furt. to jsem už s málem infarktem vzdala a šla jí obléct pýžo do obýváku..:slight_smile:
jj už se moc těším, já teda moře vůbec nemusím, ale mišce na tu rýmu..
4. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak hlavně ať pije. Mě Mates už několik dní po sobě vypil za den 2hrnečky. Do jednoho mu dělám čaj a do druhého jen vodu a vše normálně vypije :grinning: a to já za celý den max skleničku, jsem na to pití hrozná.
To teda Miška pěkně řádila :grinning: :grinning: :grinning: přece nebude ve vaně jak mrtvá ryba :grinning: koupeš ve velké nebo ve vaničce? já teď jak má Mates ještě to ouško, tak v malé a on mi z ní normálně vylézá, spíš stojí než sedí. Ale vidím, že začíná být Miška pěkný drak, jen tak dál ať si mamko užiješ :grinning: :grinning: :grinning: já už radši přebaluji a oblékám jedině na zemi,ale to ho honím všude.
já bych k moři jela hned, ale nebaví mě se vyvalovat, stačí mi se okoupat a pak už se nudíma potřebuji něco dělat. Ale tak s mimčem se člověk u moře nudit určo nebude:slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
koupu ve velké vaně, ucho máme v pořádku už i tlak takže pohoda...normálně tam leze sem a tam a řádí ale dneska se překonávala teda...já už taky oblíkám na zemi, tam sundavám plenu jak má průjem že jde hned pod vodu, ale dneska mi zase předvedla že už ne...:slight_smile:
jinak furt kroutí hlavou jako "nenene" a když řeknu "nenene" tak zakroutí hlavou a chláme se :slight_smile:
no právě mi nebaví ležet vůbec ale stejně spíš budeme chodit a moře spíš kvůli vzduchu :slight_smile:
to piješ málo !! já tak 2,5-3l denně jinak mě bolí hlava a mám žízen. jen za noc vypiju 0,5 - 1litr. ale to je i kojením. ale i dřív jsem musela mít vodu u postele na noc...
4. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak my spinkáme pěkně od půl osmé, je vidět, že když dávám spát jen jednou denně tak to funguje.
Dneska jsme sami, můj jel na Prahu a zůstává přes noc, aby si mohl ráno naložit.
Murin, my taky zvládneme už i dva hrnečky :wink: ....já piju taky docela dost, teda snažím se a přesně jak Zlobi, tak i mě bolívá hlava když piju málo.
4. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Téda Miška dneska perlila :wink: ...já mám taky vždycky strach když předvádíme ty akrobatické kousky :grinning:
Murin, Matýsek má dobré divadlo :sweat_smile: za oknem....my už jsme kočku viděly několikrát úplně na živo u nás a nebojíme se, ani psů, zatím.
4. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky,
přišla jsem nakouknout :wink: .Mám šestiměsíčního synka Matyáška a jsem z Otrokovic :slight_smile: .Zlobidlo mě trošku zná :slight_smile: .Všechny moc zdravíme :slight_smile: .
4. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
jo a s těma zvířátkama, když bylo mišce asi 6měs a byli jsme u našich oni mají dva psy tak z nich byla vedle. ale ted jsme byli na návštěvě u kámošky co má velkého psa a knourala na něj, ale když přišel tak sice knourala a šla ke mně, ale když odešel tak lezla za ním. ale byl to pohled úžasný, lezla a knourala že se bojí, ale zvědavost byla větší :slight_smile: pak jí olízl nohu ona uhnula ale pak mu ji strkala k tlamě :grinning:
musíme do té zoo až to budou všici vnímat to bude zábavy :slight_smile:)
4. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
jé ahoj denčo (ined :slight_smile:) to jsem ráda, že jsi sem napsala :slight_smile:
hele ale to by stálo za to to tu přejmenovat na "otrokovice a okolí" :angry: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj Ihned77 :slight_smile:
zase další Otrokovice :sweat_smile: ...no asi tu diskuzi radši přejmenujeme :grinning:
my jsme naštěstí mezi :wink:
4. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak já právě nepiji vůbec. Mě hlava nebolívá, nevím co je bolest hlavy. Musím to zaklepat. Ale dnes, zrovna teď začínám cítit ledviny, že by už potřebovali. Jak jsem chodila do práce, tka jsem pila hodně, to jsem vždy na silu, v těhu taky, ale teď vůbec. nějak ani není čas a mě nenapadne se napít, to opravdu musím mít žízeň. Budu se muset polepšit. Piju hodně akorát když jsem marod a to jsem opravdu minimálně.
Mony malý taky běhal za psem, ale jak se otočil k něm tak zdrhal za mnou a vylezl by mi pomalu až za krk. Pak už se otrkal trošku jaks ním byl dýl, ale jak pes začal čichat, tak hrůza. Mu se líbí vše zdálky, že se to hýbe. Já dám zoo co nejdřív až bude pěkně.
ahoj ined: z kama z Otr. jsi? já bydlím na baťově.
4. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jejda promiň, já ti zkomolila přezdívku :fearful: ....jsem si říkala, že je nějaká zvláštní a to já neumím číst :grinning:
Takže se učotě někdy na srazík s Matyáškem přidáte, že?...mimochodem je to moc krásné jméno na kluka :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já se taky těším do Zoo :slight_smile: ...loni jsme byly, ale z toho Nikča určitě nic ještě neměla.
Teď jak jdeme na procházku a potkáme někoho se psem, tak je hned "haf haf" až by mi vylezla z kočárku a někdy mi začně štěkat i v autě, když třeba za sklem uvidí pejska :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak předně moc děkuji za přivítání :slight_smile: .
Murin-bydlíme na trávníkách,přesněji dům hrůzy-jistě znáš :grinning:
Marka-vůbec nic se nestalo :slight_smile: a na srazík se přidáme velice rádi,děkujeme za pozvání,neodmítneme :slight_smile: .
Ten název bych raději nechala,tak jak je,nerada bych vám tady dělala nějaké změny :grinning: .
4. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
jj ten barák znám, bydlí v něm i můj bratránek:slight_smile: a je tak hrozný? Někdy se můžeme sejít na kočárkování:slight_smile: a srazík jak bude tak určitě dojdi. Ale bůh ví kdy bude jto to tu samý marod:frowning2:
holky s tím návzvem mysleli to, že nás je tu hodně z Otrokovic a Zlíňačka jen Monča:slight_smile:
Mony jdeš zítra do yamahy, mám se stavit?

Marky, tak to je Nikča šikula. Mě mates teď nechce vůbec mluvit. Se tam řekne táta nebo teta, bába a jinak nic. Jo vlastně skoro celý den říká mňam, hlavně jak uvidí jídlo, to je nejdůležitější slovo u nás. Ale jinak nic a jen si brble ty svoje miminkovské žvásty:frowning2:
4. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky dala jsem foto
4. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
My už žvatláme docela dost, ale většinou taky jen co nám pasuje :grinning: ...a nadává a brble :sweat_smile:
Murin, super fotečky, ta s kočičkou je bezvadná :slight_smile:
Co to je ten "dům hrůzy" :confused: ?
4. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.