• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, Matýsek už si to taky pěkně "mašíruje" :slight_smile:
Taky musím vytáhnout malé ven odrážedlo, ale mám obavu, aby hned nebylo rozbité koleno, nebo něco...jezdí jak dábel :grinning: ....a navíc u nás ani není velice kde jezdit, před domem jezdí hodně aut a na zahradě je jen malý a krátký chodníček.
4. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mates mluvil hodně v 10měsíci a pak najednou přestal a fakt skoro nic. A teda máma neřekne ani omylem :angry: :angry: :angry: s kočičkou mám několik, ale musím šetřit místo, už to budu mít zase skoro plné:frowning2:
4. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
no miška říká tata baba ale neví co to znamená, ta teda takhle žvatlat jak nikča nebude :slight_smile:
murin jojo jdu stav se :slight_smile:
no otroky tu mají nepřekonatelnou převahu!:frowning2: :slight_smile:)
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
My mámu taky moc neříkáme :wink: ...tatínek zatím jednoznačně vede :sunglasses:
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
marky to se tak říká baráku, ale skoro ani nevím proč. Mě hrozný teda moc nepřijde.
No já venku radši dávám malému něco o co by se opřel, protože sám daleko neujde, takže by byl na zemi a jak se něčho drží tak letí jak nevím co. to ho pomalu nemůžu dohonit. Ale aby se odrážel to ne. S babičkou jsme ho na to posadily a pustily směr garáž(je z kopečka) aby ho to nutilo se odrážet, no kde byl, 2x pohnul nohama a spíš botama brzdil. Prostě ne, on s tím bude chodit, ale sedět ne. U nás se dá na cestě jezdit pěkně, moc aut tam nejezdí takže dobré. N ajaro budeme krosit s tříkolkou až ji koupím.
4. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ale bude Zlob., neboj...ještě si budeš dávat klapky na uši :grinning: počkej, jak se rozkecá :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
:wink: ahoj holky jak se máte? :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mony ty dítka ještě neví co to je, neumí si to srovnat. říkají co jim prostě nejvíc jde a je nejlehčí. Ale teda to mňam, to fakt mates ví co je, jen co uvidí něco najídlo tka je mńam. Dneska seděl a ládoval se hlínou a bylo pořád mňam. Pak pichl ruku mamce co pekla zákusek pro taťku do práce(má narozky), tkamu to jen opláchla, ale blbě a malý si pak cucal ruku a pořád bylo mňam... otesánek:slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak u nás už je klid....spí všichni tři jak Šípkové Růženky :slight_smile:
Jinak já byla taky spíš na hory, hrozně se mi líbil sever...Norsko, Švédsko....no ale pak jsme jeli taky kvůli rýmě do Chotv. a super...teda byli jsme autem, objeli jsem celé pobřeží a ostrov Pag po Zadar, každý den na jiné pláži, takže taky spíš taková poznávačka...ale teď si jedem vyloženě "odpočinout" a taky s těma dvěma se moc nikam chodit nedá...
Kájoš nemohl ani za nic dnes zabrat....kadí o stošest....leze jednička nahoře...pokaděná byla dnes 8x, takže je mega zapařená, že ani nemohla usnout na zádech...ještě jsem ji nechávala před spaním větrat...to cvrkla Fildovi do postele, ale nakonec usnula, když ji tatínek škrabkal po zádech :grinning:
Na ZOO se těším moc, teda spíš na to až bude venku konečně hezky a teplo....už aby to bylo!!!!!! :sunglasses:
Ahoj ined77, vítám tě tu...dům hrůzy znám taky teda... jsou tam 2 vedle sebe....já jsem chodila na Trávníky na základku, tak to tam znám moc dobře...
U nás byl dnes návštěvní den...první přišla Hanka a Adámkem, zeptat si proč jsme nebyli ve školce, pak došla prabába a pak tchýně.....Kája zas teď skoro na všechno kývá ano, jedině když se jí zeptáme, jestli půjdem umýt hlavičku, to dělá nenene :grinning: ..bavila tím dneska všechny...pořád jsme jí dávali různé otázky a ona odpovídala...no byla to sranda....jsme čučely jak všemu už rozumí potvůrka :grinning:
4. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
no je fakt že mates je otesánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miška taky ted kroutí hlavou když řeknu nene je to srandovní. a začne se houpat na nožičkách když se pustí hudba nebo řekne tanyny. to už je prča s těma dětma :slight_smile:
marky hlavně aby nepištěl jak mates od murin :wink:
deli ahoj :slight_smile: doufám, že sem budete s ined chodit častěji - to prásknu, ined a deli se znají :grinning: zase další otrokovice, já to vzdávám :slight_smile:
doufám, že se rozrosteme! :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
ahoj jani,
vy máte furt veselo, jako rozumí moc dobře potvůky naše! :slight_smile:
jenže jak miška udělá nene hlavičkou a u toho se směje tak by jí člověk skoro nic nezakázal :slight_smile:
hele ale v zoo budou snad všici chodit a budee mít golfáče :slight_smile:) bysme měli udělat sraz ještě se sportákama :slight_smile:)
teda matýsek od ined asi nebude chodit :slight_smile:)
4. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mony a z kama se znáte, jestli se můžu zeptat....
Já teda v léto odjezdím se sporťákem....s golfáčem jsem si užila dost....člověk se nadřel jak Bulhar :grinning:
4. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jj, určitě by jsme něco mohly v ZOO spáchat :slight_smile: ...že by nějaký "mega srazík" :grinning: Otrokovice-Zlín :wink:
Ahoj Jani, teda zase perný den,co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
jé jaktože se s golfáčem nadřeš?? porad nezkušeným :slight_smile:)
poznali jsme se na netu s ined, a ta se zná s deli a deli šla náhodou sem a pak se holky bavili, že se obě baví se "zlobidlem" (s ined na icq a s deli tady) tak a doufám,že nevadí že to tak práskám :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Aspoň to tady víc žije, když je nás tu více :wink: ...je aby tu s náma vydržely :grinning:
4. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
no to by teda měly holky s náma vydržet! :slight_smile: už abysme zase začaly srazíkovat...! :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Murin,barák je docela dost hrozný :frowning2: ,hlavně na bydlení s mimčem,ale zatím to musíme vydržet,ale budeme s tím něco dělat,do léta bychom chtěli být pryč :wink: .Na kočárkování se určitě sejít můžeme :slight_smile: ,teď chodíváme s Ivkou(Delikates),taky sem chodívá :slight_smile: a na srazík se móóóc těším,do teď jsme byli s Matýnkem sami :frowning2: ,protože žádnou maminku kamarádku jsem neměla.Já jsem vlastně taky spíš zlíňačka,protože trvalé bydliště mám pořád tam :grinning: .
4. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
no je to takový otesánek,ale zase tak moc nejde vidět, že má 10kg, na svou výšku je ok. Má jen kýty, ale ty má po mě, jinak břišáky má pěkně vypracované. já měla v roce 13kg, takže Mates je v pohodě :slight_smile:
Tak to mi nekroutíme hlavou vůbec, ale děláme teď pst prstem před pusou, vždy řeknu ticho a Mates hned dá prstík před pusinu:slight_smile: teď ho učím posílat pusinky, ale zatím mu to nejde.
Mony přestěhuj se :grinning: :grinning: :grinning:
já golfáč nee, já budu mít svůj lehký sporťáček.
4. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
janista: u vás je opavdu veselo. Nepomáhá Karlovi ani ten heřmánek? malý měl teď taky zaprzenou prcinu od kadění a pomohl heřmánek a od babylove ta heřmánková mastička na zadek. aky kvůli těm hovišám trpí, to mají s Karlem stejné.
4. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Murin, dyť Mates není vůbec tlustý, prostě pěkně stavěný, na něm se to stratí...já bych mu dopřala to "mňam, mňam" :grinning: :wink:
Je úplně jedno kdy s jakým kočárkem :wink: :grinning:
Ined77, tak to jsi tu správně, teď už sami s malým nebudete :wink: ...těšíme se na vás, aspoň zase další chlapák mezi náma :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
To jo Marky...už mi dodělávají hlasivky z toho škrábání v krku...jsem zítra zvědavá na to focení...Kája bude asi uplakaná....bolí jí ta zapařenina...hrozně se kroutí pořád
Mony, my bydlíme v kopci, jak má ty menší kola, tož je to někdy pořádná makačka....oproti tomu sporťák jede téměř sám...
Murin, na noc jsem ji 3xnamazala tím Sebamed a pak maxi vrstvu toho zeleného DM...zítra uvařím ty kamilky, ale asi nebudem vůbec doma, tak nevím kdy...máme focení, pak k našim na oběd, pak za kámoškou na Baťov, pak angličtina....
4. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Téda holky, já to fakt neznám ... my jsme fakt ještě nikdy zapruzení nebyly. To musí být děs :frowning2: , jak pro mimi, tak pro maminku :cry: ....Hlavně ať se brzy zahojí.
4. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Marky to je...já si musím po přebalení umýt i 3xruce a pořád na nich cítím strašnou kyselost....já to od Fildy taky neznala až teď :frowning2:
4. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
jani jestli to má až takhle hnusný tak to zkus vysušit tou fialkou, my to měli jednou a fakt hned byl pokoj. a ted byla trochu jak měla průjem a ještě jsme použili nějaký vzorek, ale to si myslím, že by byllo slabý, já bych to fakt napatlala fialkou (i když víme jak to u vás dopadá :slight_smile:) pomohlo ji to minule?
já si myslím, že budu mít sporták náš dlouho i na příští zimu, otázka jak moc bude chtět ťapat sama, to bych se pak nerada vláčela ještě s ním...uvidíme.
my ten menší sporták nakonec zavrhli, že by se v něm příští zimu nevešla s fusakem, a že bysme stejně golfky kupovali tak snad vydržím s naším sportákem a s golfkama...uvidíme
jani dojdi si k dr to není sranda toto :frowning2:
a mates není vůbec tlustý to fakt ne, a fotky jsou božííí :slight_smile:) se těším jak zase bude řádit v yamaze. miška asi ne, je mamináč :slight_smile:)
4. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Téda to je boj :frowning2: ...už aby byly aspoň všechny ty zuby venku, jestli to má z toho. Kolik už jich máte? My zatím 2 dole celé venku a teď se klubou nahoře 2 :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zlobidýlko :grinning: ,nevadí,že to na nás práskáš,od toho jsi přece zlobidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .
Ivi(Deli) ahojky :slight_smile: ,co Lukýnek spinká?
Holky do ZOO bych klidně jela,jen nevím jestli mi tu cestu Maťulka vydrží :confused: ,on totiž v kočárku docela dost pláče,protože chce ven :frowning2: (Delikates potvrdí :slight_smile: ).Ale do té doby ještě trošku povyrosteme a už by jsme mohli být teoreticky ve sporťáčku,tak snad by jsme to všichni ve zdraví přežili :slight_smile: .
4. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
marky,zatím ho v jídle neomezuji,jen ty sušenky dávám pravdu jen sem tam. my ze začátku taky v pohodě se zadečkem,ale jak malý začal jest pevnou stravu a když mu lezou zuby, tak kadí taky 8x a je strašně háklivý na ty hoviša. Sice hned jak dotlačí,t ka ho přebalím, ale stejně se stihne zaprudit. Ale teda na heřmánek nedám dopustit. Doma ho umívám jen tím a jen když někam jdu tak ubrouskama. Takže vím co Janča s Karlem zažívá. Chudák malý.
Jani: snad vám to focení vyjde. Teda a máte taky nabitý den.
Já jdu opět po yamaze ke kámošce za Terkou, budeme pak kočárkovat po obědě. Mony nechceš se přidat?
Ined: a kam byste se chtěli stěhovat, taky někde v Otr. nebo jinam? jak půjdete s Deli kočárkovat tak písněte, klidně dojedu a půjdu s váma. Nebo nechcete se přidat ke mě a janistě na den otevřených dveří v tom sluníčku?
4. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
:slight_smile: Denčo ještě nespinká číslo jedno,kdy plánujete ten srazík?
4. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jj holky, uteče to a za chvilku tu máme léto :sweat_smile: ...to bude žůzo pro nás i pro děti :grinning:
Pro dnešek už se budu pomalu loučit, jdu ještě něco poklidit, ráno bude zase brzy budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte hezky....dobrou noc všem a doufám, že budete s náma častěji :wink: ( Deli a Ine :wink: )
4. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
murin tak uvidíme kdy půjdete, když to bude v době kdy bude spát a v 15 dojde babi...se domluvíme zítra :slight_smile:
zase kolem 10 dojedeš? klidně dřív jak budete chtít :slight_smile:

no ini - nebo denčo :slight_smile:) mi taky miška nechce být dlouho v kočárku to doufám, že už bude trochu tapat. ted lobuju za srazíky v hernách pro nás procházky taky nejsou :slight_smile:

jezis já hlava děravá kdy je to sluníčko? :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.