• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, já zase vůbec nepoužívám ty vlhčené ubrousky (teda jen když venku musím) vždycky jdeme pod vodu a někdy i když je jen počůraná.
Kdy jdete do toho sluníčka?
4. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
deli tak to máš taky ponočníčka, miška spí od 21.20 ale taky je to naní vcelku brzo :slight_smile:
a srazíky bývaly každý týden...jenže pak začala zima a nemoci a dloooouho nebyl ale snad zase budou pravidelně! :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky,je to tu super a brzy opět přijdu :slight_smile: .Dnes už se s vámi rozloučím :wink: ,protože máme divoké noci,už dobrý měsíc se nám klubou zoubky :frowning2: a Matýnek se budí tak po hodince a půl a to je pak maminka opravdu k.o. :pensive: .Takže všem přeji dobrou a co nejklidnější noc,ještě jednou moc děkuji za krásné uvítání a slibné zítřky :grinning: .Pápi Denča+ zatím spící Matyášek :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Marky, však já ty ubrousky používám jen venku. Doma jedině heřmánkový čaj a v něm máchám vatové tampony od babylove a je to super na utírání. Pod vodu to mám teď blbé, babička mají krátké baterie a udržet Matesa najedné ruce pro mě dost těžký úkol, protože se pořád vrtí. Jinakdobrou noc a s úklidem to nepřeháněj:slight_smile:

holky do toho sluníčka nevím v kolik jdeme. Janista říkala že písne, mě je to jedno, mám to kousek.
4. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
no ale který den mur? :slight_smile:
ined dobrou :slight_smile:
taky bych se měla sakra zvednout a jít spát :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Marky,my máme jedničky dole, dvojky na hoře, jedničku nahoře a teď leze druhá, takže bude 6zub...ubrousky používám taky jen na cestách...dobrou Marky, Ined
Mony, mě k doktorovi nikdo nedostane pokud neumírám.....i když tam budu muset zajít mám 4roky propadlou tetanovku...
Fialku mám už zase koupenou, jenom si na ni nikdy nezpomenu, protože ji musím mít před oběma schovanou :sweat_smile: .....teď zas v rádiu říkali, že je prý karcinogenní....nové průzkumy prý
:confounded:
Holky...opět tu dávám leták :wink: ...kdyby se chtěl někdo přidat...
http://www.ddmslunicko.cz/images/letaky/09_02_prazdniny.jpg
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobrou noc ined. Snad budeš mít klidnou noc.
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
jé já bych šla, ale uvidím možná v úterý pojedeme do prahy a v pondělí mám v 16h nehty tak předtím :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
janista. tak to budeš muset jít na více pichanců, když máš propadlou tetanovku:frowning2: to už máte taky hodně zoubků, ale zatím vedeme:slight_smile: Jsem četla v jakési diskuzi, že hodně holek používána zadek imazol, nezkoušela jsi ho? mě zatím zabírá ten seba med, bepantehn a z DM a teď má pěknou prcku.
Mony uvidím jak mi to zítra vyjde, v kolik bude stávat a pak svačit. ale stavíem se pro vás každopádně.
4. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
jo a výzkumy - to je vše jednou tak a jednou tak..a dáš jí to jednou a trochu..
no miška mi ted plakala tak snad nebude zlá noc jdu vážně spát dobrou :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
murin jasně.
imazol nám nijak nepomáhal, beptanthen hodně i ted jak měla průjem, ale každé dítko je jiné že...ale te bepanthen nám ted zabral fakt dobře...
a jdu, už tu nejsem :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Holky, co tradičně úterý 13hod....myslím to sluníčko?
Murin, mě zase kámoška radila nějaký Sudo krém, ale ještě jsem si ho nekoupila, zatím pořád používám ten DM, teď mi kámoška donesla na vyzkoušení Indulonu dětskou, tak zkoušíme i tu...
4. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
indulonu dětskou mám taky a není to žádný zázrak,tu používám normálně když má zadek v pohodě, to nechci plítvat těma dražšíma krémama:slight_smile: Ten sudocreme mám taky, stojí něco kokolo 70kč. Je taky dobrý a je i na ekzém spaleninky... je to něco jak bepanthen.Mě je to jedno který den a v kolik. Si řekněte vy ostatní, já jsem sama doma s Matesem a mám to co by kamenem dohodil:slight_smile:

Dobrou noc mony. Zítra čauky
4. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak klidně i to pondělí, však to na angl stihnu...tak dobrou noc, když už všichni mizíte....já jdu žehlit ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak dobrou noc, jdu taky na kutě, zítra opět náročný den. čauky
4. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
bre ranko..no docitat vas nebudu kecalky..
u nas noc jako vzdy :confounded: ale dneska jedu k mamce a snad si odpocinu pac vcera volal petr ze dojede az 20 :frowning2: :frowning2:
5. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
brý ráno,
my noc dobrá ale od rána pláč a pak velké tlačení :frowning2:;
jak jsme mluvili o tom bolení hlavy tak jsem se dnes vzbudila a šílená boles thglavy :frowning2: a do toho ukňouraná miška no potěš ..chjo..
příští týden uvidíme jak pojedeme do prahy to bych tam jela út-čt tak bych šla do sluníčka v pondělí. ale mám ted týden jen kojit protože nestravuje jídlo tak nevím jestli pojedu...
5. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: ,tak jdeme jen pozdravit,za chvilinku už půjdeme na procházku a jelikož Matýnek opět vstával v šest :frowning2: ,je už dost nevrlý.Ikdyž ho musím pochválit,pěkně si hrál na dece a nechal mě utřít prach a zalét kytky :wink: .A noc byla taky dá se říct solidní,vstávala jsem jen asi šestkrát :grinning: ,plus ve čtyři krmení :slight_smile: .Beru už zavděk čímkoli :grinning: .
5. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
ahoj ined :slight_smile:
jejda 6x jako podat dudla? a krmíš jednou v noci? tak aspoň tak :slight_smile:
já asi budu muset ven před yamahou aby si aspon trochu pospala...doma řádí sice si mne očíčka ale spát ne když je tu tolik zajimavých věcí...
5. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojte, tak Bet konečně usnula. Sláva. Jinak noc hrůza - krmení o půl noci, pak ve tři, pak v půl šesté a asi v šest budíček... Že by zuby?

Ined, já jsem taky z Otrokovic.

Zlobi, co všechno děláte v yamaze?
5. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky Moni :slight_smile: !!!
Tak ven nejdeme :frowning2: ,Ivce usnul Lukýnek doma,taky jsem zkoušela dát Matýnka do postýlky,ale neeeeee :frowning2: ,plakal a plakal.Tak ještě chvilku počkáma zkusím to znovu :wink: .jsem si myslela,že bych chvilku taky spočla,ale asi nemám nárok :frowning2: .A co je to ta yamaha?Znám to jen jako značku hudebních nástrojů :grinning: .
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky ebony_kacko :slight_smile: !!!
A kde bydlíš?A nemáš prosím Tě radu i pro mě,jak uspat toho našeho ořežproutka :grinning: ?
5. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Tááááák,zdá se že i my spinkáme :dizzy_face: ,otázka je na jak dlouho :slight_smile: .
5. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
inedto znam ..petrik je hore aj 10x az 15x..dneska asi 7x.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsem mela nerva ze snad petra z okna vyhodim..a to petr ma dojet az 20..jeste ze dneska jedu k mamce..ze jsem si kuwa nekoupila psa
5. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem doma z yamahy
holky jukněte na www.yamahazlin.cz
zpívá tam lektorka a s dětma se do toho různě chodí houpe, tleská apod. moc se jim to líbí. a kdyžtak jukněte zítra na primu v 17.40 dneska nás tam natáčeli :fearful: a prý to bude i v AHA novinách... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak dlouho spinkal ined nebo jeste spinká? :slight_smile:
miška před yamahou nespala a ted usnula v šátku po cestě dom, tak jsem jí jen přendala na balkon do kočárku a jdu pojíst :slight_smile:)
adel co se stalo?
5. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: jak se máte
5. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
aho ivi :slight_smile:
no náročně miška je uplakaná tak si furt hrajeme at ji zabavím. hážeme si míčkem má z toho hroznou prču :slight_smile:
co ty? :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
malý taky zlobí :frowning2: pořád lozí na skříně :confused:
5. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
dali jsme jinou fotku :wink:
5. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
oblíbená zábava dětí koukám, miška kramaří svoje ponožky a čepice...:slight_smile:
5. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.