• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Je to holka čiperka co?
5. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
no mi povídej...včera spala za den 1,5h, probudila se ve 14 a usnula ve 21.30...a to celou dobu řádí a řádí..
půjdeš příští týden do toho slunička?
5. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky holky,
nezanevřela jsem na vás!!!!!!! :slight_smile: Jen jsem teď pořád nějak v trapu. A když přijedu domů, už nemám moc možností sednout za net:frowning2: Ale slibuji, že se to zas zlepší:slight_smile: Terka je teď hodňučká, teda, když jí to moc nerozhodím a má to, co chce, tak je zlatá:slight_smile: Zítra začínáme chodit do nekky klubu. Začneme psychomotorikou, pak něžná náruč a vaničky. Těším se, budeme chodit i s maminkou, co se mnou ležela na pokoji v porodnici.

srazík: už by mohl být, je to hrozné, jak jsme pořád byly nemocné, pěkně se to tu točilo:frowning2:

holky z otrokovic: zdravím:slight_smile: Co kočárkování?

murin: co děláš zítra dopoledne, nepůjdem kočárkovat? Klidně se přidejte i další:slight_smile:

dovolená: letos se moc těším, pojedeme po ČR a SK. Jen pohodka:slight_smile:
5. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
krén na prcku: také zatím používám ten bepanthen, zatím v poho¨

adeli: hlavu vzhůru, zlepší se to. Já vím, že se mně to říká. Jsi dobrá, že to tak zvládáš!!!
5. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
zlobi: v úterý jsem viděla tchýni, jak vozila Mišku:slight_smile: Poznala jsem podle kočárku
5. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
ahoj peti :slight_smile:
to je super že je terka hodná :slight_smile: kampak chodíte ? :slight_smile:
my a kočárkování - věčné téma...až herna :slight_smile:
se těšíš do nekky co? :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
jé tys byla ve zlíně? jsi se měla ozvat :slight_smile:kdepak jsi je potkala? :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
Akam jdete do Sluníčka?Ahojky Petro kočárkování dobré chodíme skoro každý den dopoledne.
5. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: !!!
Ivi fotečka moc krásná :slight_smile: !!!
Adelinko a co vás trápí :frowning2: ?Taky zoubky?Nebo já si aspoň myslím,že u nás to jsou zoubky :confounded: .
Moni,Matýnek spal neuvěřitelnou 1,5 hodiny v kuse a bez zakňourání :grinning: .
5. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
zlobi: ozvala bych se, ale byla jsem s manžou, potřebovali jsme do pojišťovny a pak jsme jeli domů. Do nekky se těší, hlavně, že bude změna:slight_smile: Viděla jsem je u přehrady, projížděli jsme kolem autem. Cáráme jen po rodině. Často jsem u našich, s mamkou kočárkujeme. Něco dobrého navaříme. Je to volnější, jak jsem u ní. Také víc ruk:slight_smile: a hlavně mají baráček s velkou zahradou a tak pro kočárek super. Jak usne, krásně na terase spí.
5. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
ined: Matýsek je šikulka, to člověk i něco udělá:slight_smile: Mně Terezka vydrží v kočárku i dvě hod, ale doma tak 45min a to musí být úplné ticho. Teď máme období spaní v lehátku:frowning2: Moc mně to vadí, v postýlce se jí vůbec nelíbí. Tak to tak teď musím řešit. Jak to jde je v kočáře, jinak lehátko.
5. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
aha peti tak to jo no vozila já byla v práci :slight_smile:
tak to máš dobré činnosti :slight_smile:
zlaté terasy a balkony že? :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
zlobi: jo, jo, teď mně spí na balkóně. Byla jsem na poště, od 13.45hod spí:slight_smile: paráda:slight_smile:
5. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ty jo to sis dala kafíčko a máš nohy na stole ne? (teda uklízíš, žehlíš nebo něco podobného že? :slight_smile:)
5. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky Petraovca :slight_smile: ,
Matýnek musí mít na spánek taky tichučko,takže když spinká,neudělám lautr nic,leda můžu tak žehlit :grinning: .ale v lehátku mi ještě neusnul ani jednou,ani s vibracemi,leda v postýlce nebo v kočárku :wink: .
5. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
jé holky tak to mi malá spala v obývákuu toho televize já telefonovala a nic...jsme si řekli, že najedeme hned na tento režim a naštěstí se povedlo. ale v noci ji někdy vadí i šustění našich peřin , jak je tma chce klid :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
Terka u hluku spávala tak do 2 měsíce, to jí vůbec nevadilo. Teď je tomu jinak.

zlobi: začala jsem si vařit jídlo. Už je hore, tak jí mám na rameni :slight_smile: Jdu kojit a pojest:slight_smile: Ale kafčo dnes už také bylo:slight_smile:
5. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
tak dobrou chut peti ..i terko :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Moni :slight_smile: ,teď jsem se dívala na fotečky Mišky :grinning: ,je naprosto kouzelná a shodli jsme se s manžílkem,že je podobná našemu Matýskovi,nebo on jí :grinning: ?Jak to :astonished: :grinning: ?A víš co bych potřebovala vysvětlit ještě :grinning: ,jak je udělaná ta fotečka ve vaně?Víš určitě co myslím :slight_smile: .Já jsem z toho jelen :astonished: :sweat_smile: .
5. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
ined hoď taky nějaké fotečky sem :slight_smile:
podobní s matýskem? fakt? ty jo :zipper_mouth: :sweat_smile:
no to je taková ta věc kterou se otáčí aby se zavřel špunt...a v tom je odraz mišky (samozřejmě to bylo skvěle naleštěné :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ne vůbec :slight_smile:) a to je celé to manžel :slight_smile:
a děkuju za pochvalu mišky - nebo jste si chvállili matýska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
moni,pochopitelně jsme chválili mišku :grinning: ,jak je krásňoučká a šikovná.já jsem dnes byla s tou peťou,jak jsem ti říkala a ta její malá bude mít deset měsíců a má normálně úplně husté a dlouhé vlásky po ramínka,to jsem čučela :confused: ,to miška je proti ní miminečko :slight_smile: ,ty vlasy tu maličkou hrozně zestaršují,ikdyž je drobňoučká :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
ahojky tak neflákáme se píšeme :slight_smile:
tak dlouhé vlásky ty joooo, je fakt že miška vypadá hodně mladounce nikdo jí ten věk netipuje :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
dívala jsem se ti do alba :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
hezké fotečky i v tom centru :wink: málému ted stříhám nehtíky a je pěkně divoký strhává věci!!!!!!!!!!! :slight_smile: pořád něco tahá. :frowning2:
5. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
no stříhání nehtíků je u nás teda problém :slight_smile: no miška stahuje oblečení a věci z křesla a nedá pokoj dokud tam něco je :slight_smile: takže u vás doma to taky večer vypadá jak po výbuchu bomby jo? :grinning:
5. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
to jo ale už usnul :wink:
5. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
mám tam žehlení vůbec se mi nechce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
jééé spánek před 20, 21 hod. ty jo , ticchá závist :slight_smile:
žehlení blééééé hodně síly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych šla kočárkovat? Akorát vy jste všechny z Baťova?

Jinak jsme dneska byli plavat a hrůza. Museli jsme ukončit hodinu, protože Bety měla hysterický záchvat :frowning2: . Tak si dáme dva až tři týdny pauzu a pak to zkusíme v jiný čas... Doufám, že to pomůže. Voda jí nevadí, ale dneska jsme zjistili, že je to tou místností.
5. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.