• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak u nás se už také spí, jsem zvědavá, jak dlouho:slight_smile: Dnes jsem také stříhala Terce nehtíky. Byla to divočina:slight_smile: Žehlení mě naštěstí nečeká, to až po víkendu:slight_smile:
5. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
ale zato včera usnul až před desátou případ malý :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
ebony: kam chodíte do vaniček?
5. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
holky, když si vzpomenu na těhotenství, kolik bylo času na sezení u koníka:slight_smile:
5. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
ebony kačko z kama jsi my z Trávníků
5. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
já jsem také z Otrokovic, Baťov
5. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
Otrokovice se opravdu pěkně rozrůstají:slight_smile:
5. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
otrokovice už mě štvete :angry: :grinning:
mám doma tatínka musím opatrně tady :slight_smile:)
5. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Deli, od nádraží (vlakového).

Peti, do Nekky.
5. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
malý se mi vzbudil!!!!!!!!!!! :cry:
5. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
dobře :wink:
5. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
tak to je kousek :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
chvilku jsme tam bydleli :slight_smile: ale na nádražní jsme .bydlely ale to bylo dávno :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojte holky,snad už chrníme,dnes pozdě na nás. Dojela jsem od kámošky později a kdesi cosi a ještě k tomu se m nechce chrnět, ale tak snad už zabere ať mám klid.
V yamaze je to opravdu pěkné a když srovnám s tím cvičením v nekky, tak yamaha vede, přijde mi to pro ty děti lepší a přínosnější.

Peti: já jedu zítra dopoledne s kámoškou do cvičení do Kromclu, má náhradní hodiny, tak jedeme s Matesem s něma. Ale po obědě bych šla, to můžeš taky?

deli, Ined, až budete vozit tak písněte a já klidně za vama dofrčím.
5. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
kde jste všechny?
5. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
tady snažíme se uložot dítě spalo dnes jen od 12-14 tak třeba usne, ale nevím nevím :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
u mě to byl taky děs uspat, usínal opravdu dlouho, byla jsem tam u něj snad co minutu a to spal malý hodinu a půl.Ale chrní jak medvěd:slight_smile: teď jsem poslala opravdu dojemný mail.
5. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
tak ted tu zase nikdo není :frowning2:
musím od pc tatínek prudí že je doma at se věnuju jemu :slight_smile:
dobrou noc všem a aahoj zítra :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
dobrou noc Mony. A uklidni taťku:slight_smile: pa
5. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile: !!!
Tak já dnes taky jen na skok :wink: ,dnes ještě máme tatínka doma,ale už zítra a celý víkend bude opět v práci,takže večery pochopitelně budu trávit s vámi :slight_smile: .Uspat toho našeho chlapečka dnes byla opravdu liga :frowning2: a do finále se mi pěkně fest zakakal,ale jak :grinning: :astonished: ,jak jsem ho utírala,začalo to lézt a nechtělo přestat :confused: :grinning: ,no jo no,to bude všechno od těch zoubků :frowning2: .
Kačko,my jsme taky z trávníků :slight_smile:
Murin,klidně se můžeme domluvit,já budu ráda,akorát nás budou důchodkyně napomínat:zařaďte se dámy :grinning: (Deli ví :grinning: ).
5. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Halóóóóó,je tu někdo :frowning2: :slight_smile: .
5. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
já jsem ještě tady, dívám se u toho na ordinaci a čistím si maily:slight_smile: To znám to kadění jak rostou zoubky, to říkám,kde se taková nálož v těch dětech bere, kor když kadí několikrát denně. Nám asi taky zase nějaký roste, pořád má vraženou celou ruku v pusině a dnes kdail 6x.
Důchodkyně taky znám, ale to neříkají jen důchodkyně. Stejně i ty důchodkyně a ostatní se zastaví naprostředku chodníka a my je nemůžemě nijak objet.
5. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
kde pracuje tvůj, že jde dělat celý víkend?
5. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Murin klidně se k nám můžež přidat bude nás aspon víc, a Denčo tu důchodkyni jsem dnes viděla v Albertu a dělala anketu s nějakou ženskou a byla tuze důležitá :wink:
5. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky půjdete taky do toho sluníčka na ten den otevřených dveří?
5. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
a kde je to sluníčko
5. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
tady na baťově, teda myslím, že to mají tady. Ale asi jo. Je to vedle gymnázia, kousek od Spoláku.
5. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Murin
5. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak dobrou noc a krásné sníky zítra!!!!!!!!!!!! všichni. :wink:
5. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo dík za odpověd :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.