• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak 9 jsme nenašla. Ale mám jiný.
6. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
půjdu pak do města tak se mrknu na to aha. jinak tv nahrávám má to jít na primě že?
6. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
jj na primě. Já pokud nebudu msuet jet nakoupit tak se budu dívat a nahrávat taky, ale na video. Takže jestli to budeš na dvd, tak si pak překopíruji. No jsem zvědavá co tam vše bude. Snad se tam Mates mihne:slight_smile:
no nic jdu obědvat, pak Mates a jde chrnět.
6. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky holčinky :slight_smile: !!!
Jsme po obědě,Matýnek měl brambor s cuketou,s plnou pusinkou se rozkašlal a udělal mi solidní cuketovou masku :grinning: ,no to se holt stává.Máme i odcvičeno a za chvilku vyrazíme ven,počasí nepočasí,musíme se vyvětrat :wink: .
Holky :slight_smile: :Já bych to s tou podobou nějak neřešila :grinning: ,fotky určitě zkreslujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Moni :slight_smile: :Jednoho Radka znám,ale ten tvůj to určitě není,to bych si přece pamatovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Marky,Moni :slight_smile: :Děkujeme za pochválení :slight_smile: .Na kontrole kyčlí si paní doktorka myslela,že je Matýnek holčička :slight_smile: ,teda do té doby než ho viděla nahatého :grinning: .
Holky tak my teda pomalu půjdeme,než začne zase pršet :frowning2: a večer zcela jistě páááááááááá :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
...přidala jsem pár fotek ze včerejška...měli jsme mega náročný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dopol focení na Baťově.....když jsem si vybírala téma, měla za pultě vystavené zrovna fotky Terezky a Matýska...Matýska vytáhla ukázat a pořád mě přesvědčovala, ať Káju nechám tak vyfotit, tak jsem jí na to odpověděla, že se známe, a proto bych chtěla jiné téma :slight_smile: ...tak nakonec vymyslela, že bude fotit vsedě s dortem s čelenkou na hlavě...tak jsem jí řekla, že to taky nebude to pravé ořechové a taky nebylo, Kája nemohla v sedě vydržet ani minutu a čelenku pořád odhazovala v dál...já spocená jak myš, jak jsem jí tam pořád naháněla, zato Filda rozdával při focení Velikonoc usměvy na celé kolo...pak jsem jeli na oběd k našim...malá usla na zahradě a chrněla 2hodiny!!!...pak jsme jeli vozit za kámoškou zase na Baťov, v 5 hodin angličtina, Filda tam "vyhrál" mega dinosaura, za to že se nejvíc snažil :sweat_smile: , no ale budem ho muset příští týden vrátit, je totiž putovní ...tak nevím, jak to vezme, protože s ním chodí i spávat :grinning: ...jak jsme dorazili domů, tak volal súsedek, ať si dojdem zahrát s děckama bowl, takže domů jsme nakonec dorazili až v 20:45hod....
Holky, kdyby jste si chtěly přes týden zahrát bowling, tak to můžu domluvit a zamluvit to jen pro nás....mají tam i dětský koutek s hračkama a mega prostoru na běhání....však mrkněte na foto...
6. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
Teda dneska je venku hnus fialový...byli jsem venku na skluzavce a vrátili jsme se špinaví jak prasátka...Kája se tam 2x zabořila obličejem do hlíny :sweat_smile:
6. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Jani, tak to musela být sranda :slight_smile: My jsme šli za dědou a cestou začalo pršet, tak jsem nasadila pláštěnku a pak jsem vytáhla deštník, ale ten se mi v ruce rozpadl na dva díly, tak jsem trochu zmokla :frowning2: Doufám, že už bude brzo jaro...
6. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Kači, to byla, jak jsme přišli, tak všechno co jsme měli na sobě muselo do pračky....jooo už by se mohlo začít konečně jařit :sunglasses: :grinning: ...nic jdu chystat svačinky a dám Kájoša spát...je už pěkně protivná...
6. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile: ,
Matýnek spinká a to jsem ráda,protože okolo půl šesté přijde švagrová s neteří,tak aspoň bude trošku odpočatý :wink: .Dodělala jsem zatím to album :slight_smile: ,a to díky Monči,takže Moni,ještě jednou děkuji :grinning: .Na procházce jsme byli,ale jen hodinku,v tom počasí se to nedá,bléééé :confounded: .
Murin :slight_smile: :Máš moc krásnou fotečku a mám otázečku,váš Matýsek je Matěj nebo Matyáš :grinning: ?A to měl teď někdy narozeninky,že :sweat_smile: ?Tak všechno nejlepší :slight_smile: !!!
Kači :slight_smile: :Taky jsem se vrátila mokrá jako myš :frowning2: a deštník jsem se ani neobtěžovala vytáhnout,to bych s tím naším patnáctikilovým kočárem asi neuřídila :grinning: ,ale máš pravdu,ať už je jaróóóóó :slight_smile: .
6. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
ahojky :wink:
6. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky Ivi :slight_smile: !!!
Budeš tady večer?Psala jsem ti na ICQ :slight_smile: .
6. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Holky, tak jsem vás zkoukla v TV...Monča nepřehlédnutelná s tím jejím páčem :grinning: ...Matýsek šel taky vidět, jinak Murin...záznam je i někde na netu...myslím že to bude na www.rtv.cz...zkus se podívat...vy jste dnes byli v KM...to kdybych věděla, mohli jste si stavit u nás...však přístě až pojedete, dej vědět...
Holky, kdo dorazíte v pondělí do toho Sluníčka?...my tam budem na stopro v pondělí a asi i v úterý, tak se tam snad potkáme....dorazíte i "nové" mamči?
6. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
dobře Denčo!
6. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
holky mám nové fotky :wink:
6. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
ahojte
tak já byla odpo v práci pak pěšo za prababi kde byla i babi s dědou tam jsme jukli na tv prababi pyšná že jsme v tv :slight_smile:
radek mi musel přeložit co to je "s páčem" :slight_smile:
jdu si dělat jídlo sna ještě budu a dopíšá na vše :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se spinka..
dneska jsem byla venku ale tady je to pekny hnus porad prsi :angry:
tak jdu umyt mamce nadobi a delat dortik pro kamarada :grinning:
juknu na foto a jeste juknu co se tady deje :grinning:
6. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Mony...tož to v Práglu neznáte?.....páčo-řepa-háro :grinning: ......hezky jste tam pěly v té reprtáži :grinning:
Adel....hnusně bylo všude i u nás :rolling_eyes:
Nové mamči ...jak se vlastně jmenujete??? Ined asi Denisa?...E-bony asi Katka, že?...Delikates to fakt neodhadnu...asi jste to tu už řešily....ale dneska jsem nějaká zhnilá na to dočítání :pensive:
6. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Janisto já jsem Iva :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se už spinká. Dnes jsme byly na manipulaci, bylo to super. Jen ta cesta do Zlína, děs běs:frowning2: Myslela jsem, že to nestihnem. Hrozná zácpa, jak auto stálo Terka řvala. Přijedem k bazénu, nemám kde zaparkovat. Došla jsem 5 min před. Terka měla hlad, tak jsem jí jen poškádlila prsem a šly jsem na manipulaci:slight_smile: Byla hodná, pozorovala. Příští týden jsou prázdniny a za 14 dní začínáme i s vaničkama. To jsem zvědavá, doufám, že budem zdrávy. Přijela jsem domů pěkně utahaná, spojená (strašně tam mají přetopeno) a hladová. Hrozná kombinace:frowning2:

adeli: ty jsi cukrářka, pořád děláš nějaké dortíky:slight_smile:

zlobi: to mně mrzí, že jsem to neviděla, jste takové hvězdy:slight_smile: Zkusím to najít na netu v archivu

deli: kukla jsem do alba, máš krásné dětičky:slight_smile:

jani: jé to je super, že budeš na Baťově, ráda bych vás viděla. Doufám, že bude pěkně ať můžu kočárkovat. Jo, jo ve fotografii je Terka hvězdou:slight_smile: Ty jsi teda akční maminka, já bych teď dvě nezvládla:slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky, nějak se tu pěkně rozrůstáme:slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
tož jani to fakt v práglu neznáe, hele jo! :slight_smile:)
tady "chčije a chčije" a to máme na zítra naplánované nákupy s tatínkem - podívat se na botičky , kočárek, hračky, záclonu pro mišku :frowning2: tož to jsem zvědavá, když už ho vytáhnu na nákup tak bude pršet ne? :frowning2:

jani to jte teda měli den!

ten bowl zní skvěle to bysme mohli, akorát ted léčím pravé zápěstí :frowning2:

a sluníčko - ráda přijdu, akorát ted má mišk anějaké kapky na rozpouštění hlenů a fakt to funguje, což je dobře, jen hrozně kašle a teče jí z nosu tak to nemůžu ostatním udělat...uvidíme jak jí bude.

ahoj kačko dlouho jsem tě tu neviděla :slight_smile: jak vám je?
6. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
ined: tvůj Matyášek je opravdu hodně podobný Mišce od zlobi:slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
holky tak můžete juknout tady :slight_smile:
http://www.emurfilm.cz/

hele s tím matyáškem neblbněte! :slight_smile:)

už se ti to peti rozjíždí ty aktivity co? a budeš chodit i na masáže?
6. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Deli, díky za nápovědu :dizzy_face:
Peti, díky za kompliment....zvládnout se to dá :slight_smile: ....však to znáš sama, i s jedním je někdy dost práce...
jeee...taky bych chtěla, aby mě někdo masíroval...ty děti mají :grinning:
6. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
chtěla jsem, ale teď mám ve středu vaničky a v pátek manipulaci, tak to zatím stačí. Jak se otrka, klidně budem navštěvovat i něco jiného.
6. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
já chci také masáž, Petr když ho přemluvím vydrží tak 2 min a pak už ani heverem:frowning2:
6. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
už mně zas vyhazuje od PC:frowning2:
6. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
já se nedám!!!:slight_smile:
Peti, doufám, že se tam potkáme...dám ti vědět až budeme v herně...
autor
jé to já taky miluju masáže...ale nesmí se to dělst když je dítko nemocné, což je u nás skoro celá zima :frowning2:

peti nedej se! :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.