• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jo nedej se!!!...taky máš nárok, ne :grinning:
6. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
jani: ve školce jsem zvládala i 3měsíce cca 25 dětí sama (to byla kolegyně nemocná). Začátek s Terkou byl opravdu náročný. Těším se na léto, jak bude větší a šikovnější. Budem si tu dovolenou užívat :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
jani: super, do herny bych nešla, ale před nebo po bych vás ráda viděla. Na hernu si ještě chvilku počkáme, teď musíme být zdravé na ty vaničky
6. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
peti nebudeme ti brát iluze :slight_smile:

ale jo už je to veselejší :grinning:

deli pěkné výlety :slight_smile: míša vypadá jako hrdá sestřička :slight_smile:

a co je to za kočárky - poznávám multiway a další? :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
25 je asi mazec....obdivovala jsem tu naši pančelku Petrušku, že loni vyrazila s malochama na Lešnou...nedokážu si to představit...to je furt...kakak, čurat, papat.... :grinning: ....záhul to byl pro mě se 2
6. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
jasně že před hernou :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
někdy to byl opravdu záhul, ale teď mně příjde náročnějjší jedno (zatím). Někdy, když má Terka den D, tak bych se raději vrátila k těm 25. To mně přišlo jdnoduší. Ale nestěžuji si:slight_smile: Každá si tím musíme projít. Bude lépe, už je lépe:slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
už je hore, tak jdu zas uspávat
6. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dobrej večír :sunglasses: !!!
Tak i u nás se už spinká,chvála bohu :grinning: .Návštěva dopadla dobře,akorát jsme měli menší zdržení a pak nastaly fofry :confused: .No hlavně ta vojtovka je brzda :unamused: .
Jani :slight_smile: :Ty jsi úplný sherlock holmes :grinning: ,ale trefila jsi to správně :wink: .
Moni :slight_smile: :Samozřejmě jsem v tv viděla prd a starou belu,protože ač jsem měla primu puštěnou,uteklo mi to :frowning2: ,musela jsem se věnovat návštěvě,ale po očku jsem pokukovala :grinning: ,ovšem marně,asi málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Peťo :slight_smile: :My jsme se s včera s manžílkem na Mišku dívali v albu a on to řekl hned:Jéééé,ona vypadá jako náš Mates :grinning: a fakt,že jo,ale jedná se opravdu o podobu čistě náhodnou :sweat_smile: .
A ještě jednou Jani :slight_smile: :Já bych do toho Sluníčka šla :slight_smile: ,ale nejsem si jistá co na to bude říkat Matýnek :confounded: ,je přece jen ještě prcek a taky aby přece jenom mezi dětma něco nechytil,to by nám tak chybělo.Ale tak snad na chvilku by jsme mohli :grinning: .V kolik to je,nebo v kolik tam plánujete jít a taky kdo :slight_smile: ?
Ivi :slight_smile: :Krásné fotečky Lukinka a Míši :grinning: a i ty kočárky jsou pěkné,to jsou sporťáky nebo golfky?Já se v tom ještě tak nevyznám :wink: .Hlavně ten červený je krááááásný,to by měl Matýnek ferrari :grinning: .
6. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
u nás, je teď taky koncert...odpol si krásně pospala, tak ji asi na chvilku ještě vyndám, ať nebudí Filu, i když toho nemá šanci vzbudit, spí jak dřevo už půl hoďky...
..no ale jak odejdu od PC, je tu můj, tak se projistotu loučím..
Ined77...říkají ti tady Denčo, tak jsem to nějak odvodila...herna je od 13hod...ale pak bysme mohly domluvit nějaký kočárkový sraz, až bude venku hezky....
6. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
peti..cukrarka ne ale bavi me to :grinning:

mon..je ja bych sla hned nakupovat :grinning:
6. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj Denčo to jsou všechno golfáče, a co zítra šla bys ven kdyby bylo hezky :wink:
6. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jani :slight_smile: :Čas je to dobrý,ale asi ještě uvidím,ikdyž alespoň před bych určitě mohla,aspoň bych pozdravila švagrovou :slight_smile: .a na kočárkový sraz se rozhodně móóóc těším,to si nenechám v žádném případě ujít :grinning: .
Peťo :slight_smile: :Já Ti řeknu,že když vidím kočárek s dvojčátkama,tak prostě nechápu,jak to někdo může zvládnout :confused: ,nebo mít miminko a doma další o něco málo starší''miminko'',tak okolo dvou let,já prostě opravdu nechápu,jak to ty mamči dělají :astonished: .Já mám někdy Matýska až nad hlavu,když má svůj den,tak jen chovám a chovám a utěšuju a mazlíkuju...ruce jako opice,vyřízená,hotová :grinning: .Ale je pravda,že je to už lepší,jak to mimi trošinku odroste,pak už to jde,no ale zase čekají další nástrahy,ale mě to táááák bááááávíííííí :slight_smile: :sweat_smile: :slight_smile:.
A masáže?...já bych držela jako hluché dveře,ale Moni...je to stejné jako u vás...ach jo :grinning:
6. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
deli napiš prosím jak se jmenují kromě multieay :slight_smile: díky
adel šak setaky těším jen se bojím že nám to déšt překazí chtěli jsme pěšo..
6. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojte, tak u nás už chrní oba :grinning: i manža po náročném týdnu :wink:
Jani, fotky jsou naprosto dokonalé :grinning: ...jako vždy, Kájoš se nezapře :sweat_smile:
Já tu TV propásla, byly jsme zrovna venku a začla mě zvonit upomínka :confounded: ...pořád jsem čekala až přestane pršet, tak jsme šly pozděj, zkusím juknout na net jestli to tam bude :wink:
6. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
už jsem to našla na netu
http://www.emurfilm.cz/
mě radek i masíruje :slight_smile: iluju to:slight_smile:
musím mrknou na fotky vaše:slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Denčo a co zítra šla bys ven? :wink:
6. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
kdyby bylo vhodné počasí :slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky Adelinko :slight_smile: ,Tebe jsem ještě nepozdravila a nakupovat bych šla taky hnééééd :grinning: .
Ivi :slight_smile: ,aha,mě to přišlo jako sporťák,no vždyť říkám,že se v tom ještě moc neorientuju :grinning: .Ven bych šla,ale asi až po obědě :unamused: ,ale ty jsi asi chtěla dopoledne že?Víš co,já bych ti písla ráno sms,jak to vypadá,anebo spíš na icq jestli budeš online,ju :slight_smile: ?
Moni :slight_smile: ,nemůžu se na to podívat ani na tom odkazu,chce mi to ověřovat kopii :slight_smile: a dál mě to nepustí,bo asi nejsem legální :grinning: .
6. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Moni, super :wink: ...teď jsem na to kukala, už jste skoro hvězdy :grinning:
6. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
ined..ahojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
no díky :slight_smile:
ještě to mělo být v aha tak jsem zvědavá kdy to tam bude a jestli vůbec :slight_smile:
co vy marky vy jste v pořádku? miška se ted převaluje v postýlce a chrčí :frowning2:
6. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
:grinning: holky z Otrokovic,víte co?Já jsem dnes jela na procházku a u každé maminky s kočárkem,kterou jsem potkala,jsem přemýšlela,jestli to není někdo z vás :grinning: ,teda kromě Deli,s tou se známe osobně :wink: .
6. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jj, my jsme zdraví :slight_smile: ...zítra se chystáme k babi, tak snad i tam jsou zdraví, ať zase něco nechytneme, minulý týden jsme se tam nedostaly a už je jim smutno :grinning: akorát to počasí vypadá blbě na zítra :angry:
Ine, no proto musíme udělat nějaký ten srazík, aby jsme se příště už poznaly až se potkáme :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Moni ty kočáry jse jmenují Chippolino,Cam,Sprint... a ten zelený s fusakem ten nevím? Sprint je ten červený.
6. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Marky já jsem samozřejmě 100% pro a to co nejdřív :grinning: ,kdy by to tak mohlo být a kdo to má vlastně na starosti domlouvat srazíky?
6. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
deli díky, to jsou modely na které jsme asi koukali :slight_smile: ještě máme čas chceme ho poprvé na vodu někdy v květnu asi.
ined kdokoliv :slight_smile: prostě se domluvíme a potkáme se :slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak se domluvme Moni na brzo :grinning: :grinning: :grinning: .
6. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Moni 2 kočáry se jmenují jinak ten s tim fusakem jse jmenuje flash a ten červený Sun tak že to není Sprint jinak je to na www.růžovýpanter.cz :wink:
6. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Holky já se pro dnešek loučím,jsem nějaká znavená :dizzy_face: .Ještě dva dny budeme s Matýnkem sami,tak musím nabrat alespoň trochu sil :wink: .Všem přejeme co neklidnější noc a sladké sníky :slight_smile: a zítra páááápi :grinning: .
6. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.