• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
díky deli :slight_smile: juknu...zítra jdeme koukat :slight_smile:
deni, dobrou
taky mizím :slight_smile:
domlkuvíme s o víku na příští týden :slight_smile:
6. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do postele..pa :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile:
6. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak ahojte a krásné sny já se pro dnešek taky loučím zítra :wink: :slight_smile: .
6. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
teda kde je kdo ? :slight_smile:
7. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky,
zrovna mám chviličku tak jsem se přišla kuknout:slight_smile: Terka dnes nechce spát. Teď si s ní šel lehnou Petr. Jsem zvědavá, kdo bude spát dřív. Já jdu uklízet koupelnu a WC. Odpoledne přijedou naši, babičky a sestřenky. Jdu něco dělat. Kafíčko jsem si už dala, Teď volá práce:slight_smile:
Přeji pěkný víkend, nenecháme si ho pokazit počasím:slight_smile:
7. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj Zlobi tak jak šly nákupy objevili jste něco? :slight_smile:
7. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojte holky, vás dočíst je děs:slight_smile: včera jsem se sem už nedostala, dala jsem malého chrnět v 19h, ale milost pán do 21.30h předváděl hysterický řev, tak jsem to nakonec vzdala a odmítala za ním pořád chodit a šla si lehnout za ním a vytuhla jsem s ním. Chtěl asi maminku u sebe. Ale fakt to byl šílený řev, když jsem vždy odešla z ložnice. Jinak noc super:slight_smile: Vstával až v 8h, najedl se a vyrazili jsme si koupit AHA i v tom dešti, samozřejmě tady na Baťově už vyprodané, takž enemám. Nevíte jestli tam byla nějaká ta fotečka? Jinak v tv jsme my moc nebyli, ale tak Miška je tam hvězda s Mončou:slight_smile: Teď mi Mates spí už hodinu a půl tak jsme zvědavá kdy vstane. Včera jsem byla s ním i mamkou nakupovat a teda Mates si to rázoval po celém tescu pěšo, ale sám bez držení. Byla to sranda, ale pořád jsem ho musela honit, šel klidně za cizíma. Neodolala jsem a koupila mu v CA 2 krásné tričenka na léto.

janista: ty jo, paní vám ukazovala fotku Matese, tak to je dobré:slight_smile: klidně jsi Káju tak mohla nechat vyfotit, mě by to nevadilo. Jinak do sluníčka já půjdu, tka mi napiš v kolik tam jdete a dorazím s Matesem. A na kočárkování před nebo po se hlásím, takže dejte vědět. My jsme sami doma totiž.

Mony co jste pokoupili?

Adeli: jak je u mamky?
7. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky..mon me nesel kun :confounded:
jinak noc desna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: porad hore a rano rev rev rev a od 4.45 hore :angry: :angry:

mur..jj dobre akorat to hnusne pocasí :unamused: se neda jit ven...malej je sikula jak cupka :grinning:
7. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
adeli: mě to doteď taky nešlo, jsem si říkala co je. Pořád mi to hlásilo chybu:frowning2: Asi Petříkovi rostou zoubky.
Nám asi taky, pořád šíleně slintá, kadí, pořád tam má ruku. Malý fakt už krásně cupitá, včera opravdu neměl chybu v tom tescu. Pak jsme ho dali s mamkou na takového houpacího koně jak se tam dávají ty prachy, aby to s dětma jezdilo. ALe mi ho tam jen posadili, abych si ho vyfotila na mobil. Pokud se mi to podaří tak dodám. Jinak jsem se tam stavila za kámoškou do lékárny a dala mi pro malého plno vzorků od seba mes-super. Prý mám chodit častěji, vždy mi něco dá :grinning:
Já byla s malým i v tom děšti venku dopoledne. Teď mi vstal-spal hodinu a půl v postýlce, ale ven s ním už dnes asi nejdu. Až zítra až všichni odjedou na dovču:slight_smile:
Adeli a nemůže to být třeba i změnou prostředí, že Petřík pořád řval?
7. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holčiny kde jste všechny? Venku by mohlo už přestat pršet určitě by se zlepšila nálada na mě to počasí už působí depresívně :frowning2: Malý zas vymýšlí samé kravinky.
7. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahojte

my teda děs. miška se vzbudila o plnoci a nemohla spát jsem ji nakojila a zjistila že hřeje - a taky že jo 38. ráno 37.3 tak jsme šli ven že ji to třeba prospěje.

něco jsme koupii - kšíry do židličky, hračky do vany (ty lepící na vanu) a potvrdili se že golfáče multiway je zatím nejlepší pro nás (i když oba nemusíme chicco :slight_smile:)
na botičky jsme nešli protože usnula tak at se nebudí

pak jsme akorát na čepkově nakukli na výstavu plazů a ještěrů a já se zamilovala do zvířátka Burunduk (zimní veverka) taková malá prý podle ní je kreslený Chip a Dayle :slight_smile: ted najdeme co potřebuje a asi si ji pořídíme, chceme domů nějaké zvířátko.

miška ted má zase 37,8 hodně se rozkašlala a spustila se jí rýma, pořád moc zeleně kadí už jsem z toho fakt špatná

mur vy když jste měli průjem tak jaké barvy? a vy jste měli teploty že? a trvalo vám to 14 dní jestli si pamatuju?
ti ale včera vyváděl mamináč ..
a co ten peta? to jsou zase skvrny na slunci? :frowning2:

jinak ani nevím že nešel kůn, snad už půjde :slight_smile:
7. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
jo aha taky nemám vzpomněla jsem si až doma :frowning2:
7. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile: !!!
To máme zase krásně hnusné počasíčko,co :frowning2: ?Venku jsme byli po obídku,ale jen na hodinku a stejně jsem byla mokrá jako myš :unamused: .No ale co se nám dnes stalo :confounded: .Dopoledne Matýnek jako vždy spinkal,ale jen půl hodinky.Seděla jsem u pc a odpočívala :grinning: ,mimochodem ani mě koník jako na potvoru nejel :angry: ,a slyším jak už se Matýnek v postýlce vrtí a šustí :slight_smile: .Tak jsem vstala a šla hned k němu a on normálně,jak jsem na něho promluvila úplně vykřikl jak se lekl :frowning2: ,byl někam zadívaný a asi mě prostě tak rychle nečekal chuďátečko moje,tak mi to bylo táááák moc líto :fearful: .Hned jsem ho začala ňuchňat a omlouvat se mu :frowning2: .
Odpoledne jsem mu dala první ovocnou svačinku :slight_smile: ,nejdřív jsem mu chtěla dát ochutnat banán,ale mám doma koupené svačinky frutapura a včera mi švagrová donesla taky a zrovna jablko-banán,tak jsem mu to teda zkusila dát.Mrkvičku teda papal s větším nadšením,no a pak jsem to zkusila a šok...to je sladké jak cosi :confounded: ,úplně přeslazené,takže buď mu to budu přimíchávat do doma dělané svačinky,nebo nevím.Byla jsem fakt překvapená,čekala jsem,že to bude doslazené,ale tolik :unamused: ?
Holky,AHA taky nemám a to jsem se stavovala v Bille na kafčo z automatu(já si tak zpestřuju procházky :slight_smile: ,akorát se mi pak chce strašně moc čurat :grinning: ,a ještě jsem si říkala,jestli něco nepotřebuju :unamused: ,no jo,hlava děravá.
Peti :slight_smile: ,pěkný víkend i Tobě :wink: .
Murin :slight_smile: ,já jsem zvědavá na Matýska,to je šikulínek,když už tak pěkně ťapká :slight_smile: .A co se týče nákupu v CA,ani já nikdy neodolám a vždycky malému něco koupím''do zásoby'' :grinning: .
Moni :slight_smile: ,tak to mě opravdu moc mrzí,že miška je taková nemocňounkaná :frowning2: ,posílám skřítka ozdravníčka :slight_smile: .
7. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
ahojte,

tak mi kyne těsto na vánočku to jsem zvědavá jak to dopadne, kynuté těsto nedělávám.
něco na mě asi taky leze, mám taky trochu teplotu a není mi dobře, no snad je to jen z únavy nebo na sebe furt něco prskáme s miškou..:frowning2: už chci jaro a léto

ined na to bacha na to lekání to je nebezpečné :frowning2: hlavně že to dobře dopadlo, psala jiná maminka jinde že takhle vylekala dítko a to přestalo dýchat tak jí tatínek foukl do obličeje a pak se nadechla teprve.

jinak frutapura není doslazovaná to fakt nevím, nám moc chutná...

jo to jsem vám nepsala, našli jsme vyfouklé kolo u kočáru a v něm zabodlý napínáček :frowning2: musí jít radek zalepit...
7. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: ...jdu jen na skok...za chvilku doveze můj Kájoše, jsou i s Fildou u babičky a Fil tam bude dnes spát...
Ined, kdyby jsi nás potkala ve měste, tak si myslím, že nás zaručeně poznáš...jsme k nepřehlédnutí :grinning: ...jinak holky my budem ve Sl. asi hned od 13hod...vezmu to po cestě ze školky...
Mony, prosím tě co je to za výstavu na tom Čepkově...my zítra plánujem ty Dinosaury v jablku....mělo to být překvapení pro Filu a můj mu to samo vykecal, zajdem tam asi i do kina na Bold 3D, jestli budou ještě lístky.
Jinak Káji kakání u zubů vždycky zřídne a zežloutne, tak jak když byla kojená....a smradu plný barák...no hrůza....celý den lítám jen s plenkama do popelnice.
Murin, teda ten Mates to taky brzo rozlítal...před pár dny první krůčky a už mu to tak krásně šlape :slight_smile: ...v pondělí ti napíšu, až dorazíme do herny....
Peti, děcka jsou na prázdninách, tak taky makám, šůruju celý barák, pekla jsem, vařila a ještě mě čekají 2koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
Všem pěkný víkend, i když venku nic moc teda :confounded:
7. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
Moni :slight_smile: ,já jsem ho nechtěla polekat,ale už si budu dávat veliký pozor :frowning2: :slight_smile: .Jsi mě úplně vyděsila :fearful: ,naštěstí se nám to stalo poprvé a doufám,že naposled :frowning2:.
Jani :slight_smile: ,a podle čeho myslíš že vás zaručeně poznám :grinning: ?
7. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
já neříkám že schválně, jen bacha na to :slight_smile:

u nás to moc nevypadá na to pondělí s tou nemocí...ted ji měříme se mi zdá že hřeje víc :frowning2:
7. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
Denčo, za prvé je nás trošku víc, pak oba jsou jak pytel blech a Kája taky v kočárku už nevydrží...někdy ty naše proch chtějí pevné nervy :sweat_smile: .....a podle čeho poznáme vás?...musím se pak mrknout, jestli máš v albu nějaké své foto...
Mony...už si ani nepamatuju, když jste byly naposledy zdravé ...u vás se ty bacily fakt vyřádí :frowning2: ...tak snad už bude brzy líp :slight_smile:
7. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
..už to vidím, tmavé vlásky...jaké máte vozidlo (kočár)? :grinning:
7. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
furt ted no...ach jo :frowning2:
ta výstava byla jen dnes dopol jani :frowning2:
7. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
Jani :slight_smile: ,kukla jsem ti do alba,ale myslím,že vás neznám :slight_smile: ,avšak fotečky máte moc pěkné :grinning: .Kočárek máme světle modrý Tako a já nosím modrou čepici a šálu,světle modrou :grinning: .Mě nejde přehlédnout,jo a pořád kroužím okolo městského úřadu,parku,polikliniky,dřevky a sýpky :grinning: :confused: .
Moni :slight_smile: ,to snad ne,že by se Mišce přitížilo :frowning2: ?Jak se to vyvíjí :frowning2: ?Jo a dívala jsem se na tu frutapuru a je tam 14%přírodního cukru,já nějak nesladím,tak možná proto mi to přijde sladké jak cosi :grinning: .Ale to jen tak,o nic nejde :slight_smile:.
Murin :slight_smile: ,krásné fotečky :slight_smile: !!!
7. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojte holky, už chrníme, já mám po koupelně a relaxuji u medvídka. Odpoledne dojela ségra, tak si hrála s Matesem a já měla nohy na stole:slight_smile:
Mony_ Mates měl horečky 14dní a to měl pořád 38-39 neklesalo to a průjem měl u toho 3týdny. Barvu ale zelenou neměl, měl buď hnědou a nebo žlutou, spíš žlutou. To se mě proto MUDr pokaždé ptala jakou to má barvu, říkala mi, že zelená je problém:frowning2: Na teplotu jsem dávala nurofen a pak ty ATB z ušního-ty zabraly hned(ty jsme dostaly po 14dnech) teploty pak už vůbec neměl. Ale pořád jsem dávali moč, chodili na ty odběry krve(z té hlavy a rukou). Takže být tebou vletím asi ještě k MUDr. Miška pláče nebo je normální? mě Mates i když měl ty horečky, kadění, ouško, tak neřval, byl v poho, jak kdyby mu nic nebylo.
Ty jo vy si chcete pořídit veverku? tak to se pak dojdeme mrknout. Dej nějaký odkaz na ni, ráda se na ni kuknu.

Ined: my taky dlabeme frutapuru, moc nám chutná i mě. Akorát mě vadí, že to je tak malý kelímek:frowning2:

janista: budu kolem té 13h počítat s tou herničkou. Dám spát malého hned po jídle, aby byl co nejdřív vzhůru. JJ mates dobře už šlape, ale doma se mu dnes moc nechtělo, ušel jen v obýváku a pak rychle na kolena, aby byl rychleji:slight_smile:

Jinak v AHA opět nic nebylo. Ségra to prohlížela v novin.stánku a nic:frowning2:
7. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky z Otrokovic,chodíte některá k mudr.Červenkové na polikliniku :slight_smile: ?
Murin :slight_smile: ,nesmíš to Matýskovi papat,pak mu ten kelímek bude stačit :grinning: !!!Je fajn,že sis dáchla,to je zapotřebí :wink: ,taky bych potřebovala nějakou hodnou tetu :grinning: .
7. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
no já volala ted i na pohotovost a prý je to "normální" a trvá to..
ještě má plný nos a kašle no děs.
ined ale tam je jen cukr z toho ovoce ne? aspon to tak chápu?
radek uspává nemůžu tu moc vykecávat ale něco dělat :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ined: já mu to nejím, ale taky bych si dala. Když mu ho dávám, tak mu musím dát 2, jeden už mu nestačí:frowning2: ale někdy dám jen jeden a křupky a bavím ho, aby zapomněl, že má ještě hlad:slight_smile:
Já chodím k MUDr.Kopecké, ale Petraovca chodí k Červenkové. Teda musím říct, že tetku, mám opravdu hodnou a Mates je z ní připrděný:slight_smile: V pátek bude hlídat hned od rána, jedu s jejím mužem lyžovat do Alp asi na Hochkar, takže bude i uspávat,tak to jsem zvědavá. To si myslím, že si pak bude muset celý víken dáchnout:slight_smile:

Mony: tak když řekli na pohotovosti, že je to normální, tak asi jo. Neřekli ti něco, že bys jí měla dávat do jídla? já ti zapomněla dát toho kulíška.
7. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
mony proč nemusíte chicco? já jsem s tou značkou móc spokojená!mám od ní plno věcí a nemůžu si stěžovat.
7. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
mur do jídla - my jen kojíme. no všichni říkají kojit kojit kojit...
nevím přijde mi to takové "modní" a leckdy předražené...ale tak ty golfky pro to co my chceme vypadají nejlíp. jako na "městské" chodzení bych koupila jiné ale my je chcem do terénu trochu a na výlety a na to jsou snad dobré to vypadá.
já jsem z mišky nějak mimo :frowning2:
7. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak my zas mléko a ml.výrobky nesměli:frowning2:takže jen rýže,mrkev, banán, brambory..tak jsem mohla, teda spíš do jídla musela dávat na ten průjem věci a nebo do pití.
mě se chicco výrobky líbí a fakt musím říct kvalitní. Já bych i do města volila ten multiway a nebo ten espiro, mají stejně velké kolečka...
to chápu, já byla taky mimo, když Mates měl pořád horečky, kadil, nejedl... je to na mrtvici když nemůžeme pomoct. Já nespala měsíc kvůli tomu, protože to ani spát nechtěl:frowning2:
7. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.