• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Zlobi já přeju že Míška se brzo uzdravý :slight_smile: :wink:
7. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Murin :slight_smile: ,já jsem si dělala jen srandu,je fakt,že ten kelímek je opravdu malý :unamused: ,to by snědl i náš Matýnek a ještě by to zazdil 200ml mléka :grinning: .U Kopecké jsem jednou byla,akutně,naše dr. měla dovolenou,jako na potvoru,ale v pohodě,je tam výborná sestřička :slight_smile: .Ty brďo,lyžovat,to bych taky hnedka jela,akorát jsem na tom už pěkných pár let nestála,ale snad bych si vzpomněla :slight_smile: .A s tou tetou...podle mé zkušenosti si myslím,že to bude úplně v pohodě,určitě jí usne jako špalík :grinning: .
Moni :slight_smile:,ano,samozřejmě se jedná o cukr ovocný :slight_smile:,já myslím,že to bude o zvyku.Však víš,všude slyšíš hlavně nic příliš nesladit a člověk je pak zblblý :grinning:.Nakonec to Matýnkovi zachutná,zdá se,že to bude dobrý jedlík :wink:.
7. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
mur ono nesmí mimi kravské mléko, ale MM má správné lactobacily a probiotika...
je to děsné fakt..
my stejně skončíme u toho multiway, chtěla bych Jané, ale nedám 8tis za golfky
deli díky :slight_smile:
ined já nedávám zatím nic kde by byl bílý cukr...
dělám na pc naše domácí účetnictví - si hlídáme co utrácíme už jsme zvyklí, tak ještě můžu psát to zakamufluju ale za chvíli budu muset jít. radek uspal mišku ...snad se trošku vyspí chudinka
7. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
multiway zatim vede i s chippolino :wink:
7. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Deli :grinning: !!!
Dlouho jsme se neviděli,jak je :slight_smile: ?
7. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
který je ten chippolino?
7. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
ined on už ti pije 200ml mléka? to začal pít teď můj Mates na noc a to má rok a většinou to stejně nevypije.
Sestřička u Kopecké je fakt dobrá. No já tam byla jen jednou, přešla jsem k ní až teď, poprvní jsem tam byla na roční prohlídku a dobré i MUDr.
Lyžování nezapomeneš. Já nestála na lyžích 2roky a teď sjem byla 2x lyžovat a super:slight_smile: Chci zkusit poprvní Alpy, příští rok už jen tady a to s Matesem, pomali ho postavím na lyžečky:slight_smile:
holky já teda sladím, ale medem. Ale Matesovi jsem ještě nic nepřislazovala, přesnídávky jsou sladké dost a na pití má nejradši jen vodu a nebo bylinkový čaj. Ty šťávičky mi nepije ani pořádně naředěné vodou, takže super. Ale teda sušenečky může :grinning:
7. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jane je dobrá značka akorát jeden golfáč se nám líbil a stál 4 tisíce zlobi ale je to dobrá značka! :wink:
7. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky a ohledně sporťáčku nějakou menší radu by jste neměly :slight_smile: ?Chtěli by jsme něco lehčího na léto,kvůli mhd a tak a na zimu si necháme ještě ten náš tank :slight_smile: .V nebíčku mi paní na pc ukazovala jeden,že ho mají dostat koncem března,značka to byla tuším Volver nebo tak něco,ale ruku do ohně bych za to nedala :unamused: .A stojí jen 2600 kč,není to nějak málo?Já se v tom houbelec vyznám a většina z vás už má přece jen větší dítko :slight_smile: .Ale nehodlám dát za sporťák třeba 8 tisíc,to nee,na to nemáme a stejně mi to přijde zbytečné :wink: .
7. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
mony a tak mě napadlo zkus se zeptat MUDr. na probiotické kapky, jsou opravdu super, ale 5ml stojí 64O kč, denně se dává 5kapek, takže je to docela dost, ale hodně maminek si je nemůže vynachválit i já je měla pro malého 2x a opravdu super.
Tak mě naštěstí u pc nikdo už nekontroluje. Jen sem tam babička má problém, že jsem počítačový maniak... Jane golfky jsou nádherné, tak jsem je chtěla, ale manžel byl hodně proti té ceně, takže jsem měla smůlu. je pravda, že za golfky je to dost.
7. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
zlobi ten zelený bez toho fusáku ani ten to není ten jak tam je ukázaný složený .
7. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
ined však před chvilou na icq tá hlava mě už nebolí a malý už je klidnější vypadá že usne. :wink:
7. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
zlobi to je ten jak tam je napsaný že je to favorit :slight_smile:
7. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak volver neznám. Nebyl to babydesign wolker? http://www.detskyraj.cz/zbozi/4584-baby-design-walker-2008
ty ceny jsou tak normální, jak který kočár je cenově dostupný. Já mám tento: http://www.kocarky.cz/kocarek-babydesign-sprint.html a stál mě 3000kč. S ním jezdím jen když jedu autem, protože ta velká kráva se mi do něj nevejde, tak jsem šla do menšího a hlavně lehčího
7. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Murin nóóó,to mu dělám ráno,v poledne už papká zeleninku,ale pomalinku,dávám mu to tak postupně a to mu udělám tak 180 ml,většinou mi tu 30- 60 nechá,odpoledne zase 200 ml,dnes už teda byla první ovocná svačinka,ale jen asi pět lžiček a večer kaši,kupuju nemléčnou rýžovou,nebo rýžovo-kukuřičnou sunarku a smíchám to s nutrilonem :slight_smile: .V noci pije jednou 180 ml,ale nechává tak tu 30 :wink: .Čajíky bylinkové nechce vůbec :frowning2: ,ho to nadavuje,tak mu dělám fenyklový od sunarky,ale dávám hodně vody a málo toho čajíku-je granulovaný.Šťávičku mu dělám švestkovou,kvůli kakání,teď už s tou zeleninkou mu to dělá problém,tak mu vždycky večer po posledním cvičení dám tak 20 šestkové a 30 vody.Sušenky jsme včera dostaly od švagrové,píšou že jsou 6+,ale jsou tak malinké,že bych měla strach mu to dát,se s tím zadusí :confused: .Je na to ještě moc malinký :slight_smile: .Doktorka byla taky v pohodě,ale s tou sestřičkou se dobře vykládá :grinning: .
7. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
malý je zas divoký chce jít na chodbu a předvádí se děla že spí a když přijdeš tak skáká :frowning2:
7. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
to ti toho mlíčka vypije teda dost. To mě tolik nepil,když byl malý. Teprve teď jsem mu začala dávat víc, aby mi celou noc vydržel. Mě pije jen večer před spaním nutroš a pak jak se vzbudí ráno(kolem 6h) a pak už má jen normální jídla přes den. Kaši už mi odmítá. Ale co si řtu kolik by měl mlíka vypít, tak to pije teda málo. A to mu dávám ještě 2 a měl by mít už 3, ale si říkám, že když mu to stačí, tak proč měnit.
Já granulované čaje zatím nezkoušela.
7. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
my používáme večer čaj na spaní
7. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
čaj na spaní? to jako že místo mléka dáváš čaj a nebo je to nějaký čaj na spaní?
7. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
já ještě kojím a někdy mu dávám před spaním čaj od Lerosu s medunkou
7. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Muri to bude asi on člověče :grinning: ,ona mi tu značku jen říkala,tak jsem jí moc nerozuměla,ale vypadá to stejně :slight_smile: .A co si o něm myslíš,je kvalitní,myslím to tak,jestli nám třeba do těch dvou roků Matýnka vydrží?Ten váš je krásný a není vůbec drahý,ten by se mi fakt líbil i ta barva,chtěla jsem nějaký s červenou :slight_smile: .My teda autem moc nejezdíme,ale zas budeme jezdit mhd do Zlína a tahat tu naši patnáctikilovou potvoru,či kolik to váží se mi celé léto tahat opravdu nechce a navíc ten kočárek musíme mít v bytě a nemůžeme se teď v chodbě ani pořádně obout :wink: .Moc děkuju za odkaz,aspoň ho můžu ukázat manžílkovi :slight_smile: .
Ivi,to chceš jako říct,že Lukinek nespí :confused: ,to je ale ořežproutek :grinning: .
Muri,ještě :grinning: ,probiotické kapičky jsme měli trojr,na prdíky a nám teda bohužel nezabraly :frowning2: ,ale možná na upravení střevní mikroflóry můžou být účinnější :slight_smile: .
7. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
NoLukynek to je nezmar :slight_smile:
7. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
No já nevím,podle toho co píšou na škatuli nutrošu,tak pije podle tabulky,teda ne že bych se tím striktně řídila,když nedopije,nenutím ho,on ví kdy má dost :wink: .Já mu dělám raději o trošku víc,kdyby náhodou,aby neměl hlad a měl na výběr,jako z prsenka :slight_smile: .No a ještě k tomu mléku,Matýsek už určitě papá i mléčné výrobky ne?Tak to mléčko co nevypije má v těch mléčných výrobcích :slight_smile: ,já bych si s tím hlavu nelámala,jestli dobře papká a prospívá,tak to je nejdůležitější,čert vem nějaké tabulky,žádné děťátko není tabulkové :wink: .
Holčinky,já se s vámi rozloučím,bere mě spaní a bůhví jaká nás čeká noc,Matýnek dnes opět slinil jako bernardýn a ručička mu k pusence už asi přirostla :frowning2: .Tak všem přejeme dobrou noc a krásné sníky a zítra páááááápi :slight_smile: .
7. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
já probio kapky měla pro malého na trávení, první měl zácpu a pomohli, pak měl průjem a taky na to pomohli, nemohla jsem si je vynachválit. Jsem říkala, že aspoň když tolik stojí tak jsou na toto účinné.
Ined já mám ten sprint, ale s tyrkysovou barvou. Jsem s ním spokojená, protože breaker je těžký jak nevím co a tento unesu složený v poho v jedné ruce. Ten walker je podobný má akorát menší kolečka, což si myslím, že na to jen ten sprint lepší že jsou větší, takže i ve sněhu docela projedeš. ALe wolker má místo madla pultík. Je lepší to vidět fakt vše naživo. A nebo jít do golfáče.
deli: jestli Lukynek nespí, tak to ti nezávidím, já se teď na malého letěla mrknout, vrtěl se a když jsem za ním došla, tak už seděl v postýlce, ale jak jsem ho položila tak hned chrněl :slight_smile: já jsem večer vždy ráda, že brzy usíná, akorát včera mi dal teda zabrat.
7. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
já se pro dnešek loučím holky a krásné sníky :frowning2:
7. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
ined já se podle tabulky na nutr neřídila, mates pil vždy míň, nechtěla jsem mu roztahovat žaludek. Ale mléčné výrobky opravdu jí, utloukl by se bílou activií:slight_smile: teď ani nevím kolik by měl vypít, jsem se už pěkně dlouho nedívala. Zítra se mrknu. Vypije mi max 200ml 2x denně. Měl by vypít 500ml denně, ale to nevypije jen vyjímečně.
Jinak ta ruka u pusy vím co to je, my ji tam máme pořád a když ne ruku, tak vše ostatní. Vše musí ožužlat, ochutnat...
Přeji dobrou noc taky valím na kutě. Zítra ráno máme plavčo, tka musím být fit. Dobrou a klidnounoc. čauky
7. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
ahojte, dobré ráno :slight_smile:
včera mi vypadl net a už jsem znova nešla.

miška usnula před 21 ale do 23 se budila po půl hodině, a celou noc chrčela a tak, ale kojení 2x a docela spala jako že nebečela a nebyla dýl vzhůru akorát jsme museli přebalovat v noci. teplotu má 37,6 takže dobré celkem, nudle jí teda tečou potokem, asi ty kapky na odhlenění zabírají akorát se rozkašlala pěkně :frowning2:

probiotické kapky jsme měli kvůli prdíkům, nevím žádný velký úspěch to nebyl...

kočárek - ined se hlavně rozhodni jestli chceš sporták nebo golfky. pokud si koupíš sporták tak na 90% budeš ještě kupovat golfky potom. nebo si koupitnějaké golfky alá chicco multiway, které jsou prostorné a až do lehu a mohli by ti vydržet i jako sporták i jako golfky, ale nejsou moc na zimu pro nechodící dítko.
jdu někam mrknout na netu na to chippolino.

deli ty ještě kojíš to je fajn, já chci také dlouho. no vidíš marky nechtělas nechat kojení v roce? nikča má jiný názor co? honzi taky chtěla do roka, to jsem zvědavá :slight_smile: deli v noci spí jak, kojíš během noci?
8. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
aha tak chippolino mají na nás malá kolečka, chceme větší kvůli terénu, chceme ho hodně na výlety, do kempů a tak :slight_smile: ale jinak je pěkný a lehký.
8. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme se včera vrátily až večer od babi, tak už jsem za váma ani nekukla :unamused:
Dneska se odpoledne chystáme do lázní, tak jsem zvědavá jak se tam bude Nikči líbit :slight_smile: ...snad nám do toho nic nevleze.
Jinak vidím, ža se tu stále řeší ty kočárky, my už jsme se včera rozloučily s naším :cry: , ráno si u nás byly pro něho zájemci, my jsme tedy nakonec vzaly druhý kočárak PP Centro, ne nový z druhé ruky, zatím jsem ho ani moc nevyzkoušela, protože včera bylo počasí hnus, tak jsme venku ani nebyly :angry:
Taky se mi moc líbí ty golfky Chicco, ale jak jsem tak procházela různé diskuze, našla jsem zajímavé zjištění :confused: ...kukněte http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1565592 a http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=26180&vGroupOffset=0 a http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=26180&vGroupOffset=0&vOffset=30
Je to fakt strašně moc informací, snad každý kočárek má pro a proti :rolling_eyes: a pak si z toho vyberte :grinning:
8. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdu vás trochu podočítat ať jsem taky v obraze :wink:
Jj Zlobi, Nikča má na kojení jiný názor :grinning: , ale u nás je teď u kojení docela sranda, tak mě to baví :sweat_smile: ....samozřejmě nepočítám v noci :rolling_eyes: :angry: to neeee!
Murin Matýsek je šikulka :slight_smile: ....už se na vás těším někde do té herničky až si budou moc s Nikčou pohrát :slight_smile:
8. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.