• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
zlob..no to je bzro..ale kdyz se jim chtelo..petrik bude chodit tak v 18 mes. :grinning: :grinning: on je fakt nemozny.. :astonished:
3. led 2009 v 18:48  • Odpověz
zlobi: čtverečky mám, teď jel Petr koupit ten olejíček a vyzkouším to.
Máš nějaký konkrétní olejíček?
3. led 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
v lékárně jsem řekla dětský slunečnicový a dali mi v takové malé tmvé sklínce asi za 13kc...a PA mi říkala klidně stolní slunečnicový :slight_smile: tak pak dej vědět jestli to šlo!
3. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme před chvíli dorazily z návštěvy od švagrové. Jsem totálně K.O. a úplně jsem ráda, že zítra bude klídek doma :slight_smile: Včera se nám totiž tady návštěva pěkně rozjela a pařilo se do 4 do rána, ale bylo to fajn :wink: Já jsem naštěstí pořad "kojící", takže jsem měja jen 2 pivka, ale spánek chybí, tak dneska nejspíš zalehnu zároven s malou :slight_smile:
Peti, tak jsme na tom asi s informacema stejně, mě o tom taky nikdo ani neříkal :unamused: , spíše že se to nemá zbytečně moc čistit a rozevírat, tak fakt nevím :confounded: já teda po koupeli dávám jen dětský olejíček a to na celé tělíčko, samozřejmě při přebalování taky krémujeme.
Jinak s tou váhou dítětě, my taky nejsme nějak tabulkový, někdy mi Nikča přibrala třeba jen 200g za měsíc, takže taky nic moc, ale Dr. to nikdy nějak neřešila, když prospívá. A kojit kojím docela často i teď, já totiž kdybych Nikči jídlo nepřipoměla, tak vydrží třeba i půl dne nejíst, ona si sama neřekne.
3. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Jinak teda fotečky máte Peti nádherné , malá je fakt kouzelná :dizzy_face: ...a s manželem jsou správná dvojka :wink:
Honzi, Adélka je už velká slečna, zdá se mi za teď hodně porůstla :slight_smile:
Zlobi, už se moc těším na srazík, až nám ty naše dítka předvedou nové kousky, co se zase naučily :wink:
3. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
marky, taky mák těch návštěv až až :slight_smile: koukám, že si užíváet :slight_smile:
a jsem ráda že nejsme jediný tabulkový - hlavně že máme rozumné dr. co nejedou podle tabulek ale podle dítěte individuálně :slight_smile:
na srazíku se bojím ať se miška zase v klidu nerozhlíží co se děje a nezapomene se hýbat. jak tu byl Matýsek tak přesně po něm koukala jak tu lítá a skoro se nehla :slight_smile: i když je fakt že svoje první lozící krůčky udělala když tu byli murin s matesem aspo'ň máme svědky :slight_smile:)
3. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Jj, taky jsem ráda, že máme rozumnou Dr. :wink: ...to vždycky jen moje moje mamka "ta zase málo přibrala :astonished: , málo jí krmíš, má hlad, atd..." :sweat_smile: Znáte to :wink:
Přesně jak píšeš, děti se první rozkoukávají a nikdy moc nepředvedou to co doma, no nejsou to přece "cvičené opičky", že? :grinning: ...Naše malá je taky na návštěvě první půl hodinku jako andílek, jen sedí kouká a pak se pomalu rozjíždí. Tak jste měli besedu, Murin :slight_smile: ... to byl takový minisrazík, co?, ale určo příjemný, aspoň si Miška pohrála s chlapákem :grinning:
3. led 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
jo marky to já slýchávám od tchýně že "to ještě dožene" je malá co jí dáváš..... :slight_smile:
no stejně se zatím miška nikde nepřešdvedla tak jak doma...:slight_smile:
a s matýskem si nepohrála, jen otáčela hlavu doprava doleva kam zrovna lítal :slight_smile: by si mates v tomhle rozumněl s naty :slight_smile:)
3. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Jo, to máš pravdu, já jsem na něho taky moc zvědavá, věkově bude tak nějak jak my, jen kluk, už to bylo potřeba mezi těma babama :grinning:
A půjde na srazík i Murin a kde to vlastně bude teď?
3. led 2009 v 19:55  • Odpověz
tak moje dr.je na .... :angry: porad se ji neco nelibi a jede podle tabulek..nas petrik se ani tabulkovej nenarodil :grinning: s mirama 4250 a 56..ted uz ne ni prdim ..jsem zvedava co me rekne na rocni..kterou mame az po dovolene pac tam ona nebyla
3. led 2009 v 19:56  • Odpověz
No právě Adel, ono tě to pak zbytečně stresuje...přece jen je každé dítko origoš, tak proč to pořád srovnávat!
3. led 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
a nejde vyměnit adel? já jsem fakt vděčná za mou i jí volávám a ptám se je ochotná.
jo adel když krmíte kolem 22 kdy předtím? a v kolik chodí spát? a na toto kojení se budí sám nebo ho budíš?
3. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Páni, ale teda pěkné míry měl :astonished: ...no a těď jak to může někdo srovnávat třeba s Miškou, že? :sweat_smile:
3. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
mon..petrik papa kolem seste a kolem sedme jde spinkat..kolem desate +- se budi sam..pak mu dam az rano

marky..no ona je divna..no asi ji vymenim
3. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
no to jsou míry, miška měla ve 2,5 měs 52cm a 3950 :slight_smile: tak pak srovnávej....a hned týden po porodu u dr. zvedala hlavičku a otáčela ze strany na stranu :grinning:
3. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
marky..no to jo..petrk mel to co ma miska ted ve 2,5mes. :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
no tak a pak srovnávej! krá....:frowning2: no miška jde spinkat po papání to je jiné no...ale jí kolem 20.30 pak jde spát a chceme kojit tak ve 3-4 a pak ráno a časem odbourat i to v ty 3-4. uvidíme no...
adel vyměň ju
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
petrik je takovej pohodar a zhnilej..on zacal lozit 1.12.takze v 11 mes.
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
no tak každé dítko je jiné, máme na cvíču holku co začala chodit v 9.měs a kluka co se otočil v 8....
a podívej na nikču ta taky začala brzo...to fakt nejde srovnávat. se divím že vás ještě neposlala na vojovku s takovým přístupem
3. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
no asi jo..nevim jestli tam mam jit na rocni nebo uz k jine
3. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
no na tu roční už bych šla k jiné osobně....
3. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
mon..ja jsem tam chodila ..poslala nas tam dr.hned z porodky pac petrik byl priduseny a ona si myslela ze je tak stoceny tim pridusenim a ono to pak bylo tim ze mel malo mista

a na vojtovce me zase dr.rekla ze je to mrzacek a tak jsem ju poslal do PRDELE..ze nic neumi
3. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
aha a cvičili jste nebo jak teda?
3. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
ja mam na ty dr.fakt stesti :frowning2:
3. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo pul roku..pak jsem byla na kontrolu v nemocnici u te dr.co nas tam poslala na rizikovce a rikala ze je sikovny a vse je O.K.jak pohybove tak podle testu a podle genetiky..tak uz jsem na vojtu nesla..ale kdyby rekla ze je to spatne tak bych pokracovala
3. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
aha tak hlavně že jste v pořádku už :slight_smile: a na tabulky se...:slight_smile:
3. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
na ne uz s.. :grinning: :grinning: no jdu do vany a spinkat
3. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak ja jdu..kdyby jsem to rano nestihla tak se mejte pekne..pa pa za tyden :slight_smile:
dobrou noc :pensive: :pensive:
3. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
a jo hezkou dovču!!!!!! :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem opět tady. Malý chrní, ale teda než vytuhl to byl děs. 45min jsem seděla u jeho postýlky. Jen tam sedím a čekám až začne být vláčný, pořád se točil dokola postýlky, z bříška na záda... pak si párkrát sedl, stoupl, tak jsem ho zase položila. Už to vypadalo, že dobré, tak jsem se snažila potichu vykrást z pokoje, ale vrže mi postel i podlaha i klika, tak se vždy vzbudil a hned stál. Takže jsem si tam opět musela sednout. Sice nemusím nic dělat jen sedět, ale i tak už jsem si chtěla sednout k tv.
Holky kašlete na tabulky, mi jsme taky o něco větší a napapanější:slight_smile: apetit malému opravdu nechybí. ¨Marky to máš dobré, že si Nikča na jídlo nevzbpomene, to malý by jedl pořád, hlavně jak vidí někoho tka je jedno, že už svoje snědl. Prostě otesánek :slight_smile:

zlobi kam jdete bruslit? na stadion? to já na bruslích nestálo od 16. Teď jezdím jen na inline bruslích
3. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.