• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Zlobi, teda Miška si zažívá :cry: ...už ji to drží nějak dlouho, snad už brzy bude dobrá.
Jak už jsem psala, nám na ten průjem pomohl "kulíšek" a nutrolin, sice to byl vždycky boj, dostat to do Nikči stříkačkou, ale holt muselo se :frowning2: ....a zabralo, myslím, že ten kulíšek ani nebude "vonět" nikomu :frowning2:
8. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
jejda vy kecaleny,,na docitani nenam cas :unamused:
jinak bre ranko..petan dneska budik opet v pul pate..tak snad se na ten cas zase nevraci :angry: :angry: :angry: na tu patou

co se tyka toho chicca..tak ja ho mam a jsem spokojena..skladny ne jak jine kocary ktere date do auta na pak uz nic jak na tom odkazu od marky :wink: ..lezet se v nem taky da pekne a cena je vic nez super..ja bych proste za kocar 20tis.nedala no ani je nemam..a taky u nas musim hledet na kolecka pac mame silene chodniky a tenhle me dst velke..nektere ty sportaky maji moc male
8. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Mě se Adel taky moc líbí :slight_smile: říkala jsem to hned jak jsem tě viděla, že ho máš v UH a i když jsem si zkoušela byl super ovladatejný ....a většina, co ho má je spokojená, zatím jsem na lepší ani nanarazila, jen mě to překvapilo jak tam mamina píše o tom, že se jí tam mimi sesune na jednu stranu :confused:
8. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky!Malého jsem chtěla kojit jen do půl roku ale pořád mu chutná a nemusím kupovat ty drahé mlíka.V noci už pije jen jednou tak to jde.Někdy si dá i přes den.Míšu jsem kojila jen asi tři měsíce pak už jí to nestačilo.Jak se bavíte o těch kočárech tak větší kolečka na golfáčích jsou lepší? :slight_smile:
8. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
....můj názor na golfáče je asi takový, že ho používám jen jako nouzovku, sice nezabere v autě moc místa, ale časem je z něho hrkač...díky tomu, že nemá tak pevnou konstrukci....náš, když jedu tak hodně zahýbá do leva...já jsem velice spokojena s Hermesem...do auta super...má stejné skládání jako Casualplay, takže jen přehodím madlo, podkopnu kolečko a je složeno :slight_smile: a kontrukce je fakt bytelná...
Marky, dorazíte zítra nebo v úterý do Otrok?
Mony, co Mišula dneska, klesla jí teplotka?
8. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
malý začíná mět rýmu. :frowning2:
8. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
me se nikam nesune :sweat_smile:
a co se tyce kvality,,tak ja ho mam od kamosky a ta ho mela 2 roky..a ted ja ho mam uz pul roku a porad je dobry..
hermes??to neznam a ja druhe neplanuji a drahy kocar nechci..pak to nejde prodat ani za pulku..a kdyz si vemu ze ty korbicky a kacary jsou tak male..petan byl v hlubokem 4mes. :astonished: :astonished:
8. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
ted vařím oběd malý mě otravuje a chce taky vařit :wink: :angry:
8. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
deli..petan chce taky porad varit :grinning: :grinning: :grinning: a krmit se sam :grinning:
8. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
adeli jsou to kluci zvědavý u všeho chcou být :wink:
8. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
malý spí tak tomu říkám spáč :wink:
8. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky, my noc děs!!! malý se v 2h vzbudil a do 4h nespal, nebrečel jen si prostě pořád sedat, stoupal. Dala jsem si ho i k sobě do postele, že usne, ale mu se líbilo po mě lozit, nakonec vytuh rozpláclý přes mé břicho,t ka jsem ho předělala do postýlky a opět se probral, tak jsme mu v ty 4h dala mléko a hned výtuh:slight_smile: Ráno jsme jeli plavat, super, akorát mě štve, že se pořád nemůžeme potápět, dělají tolik nových věcí ach jo. Snad nám ve čtvrtek řeknou, že už můžeme.
Marky a jaký teda máte ten kočárek, přihoď foto.
Já jsem s tím sprint spokojená, je lehký jak golfáč, má velké kolečka, spojenou rukojeť, zádová opěrka je pěkně měkká, což je pravda, že u těch golfáčů tak není jak píše Janista.
Holky musím končit, máme tady ségru a oni pak všichni i s našima odjíždějí na dovču, tka se jdu loučit. Večer snad budu moct posedět u pc:slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holčinky :slight_smile: !!!
Tak já jen v rychlosti :wink: ,za chvilinku jdeme ven.Noc už jako obyčejně na houby,Matýnkovi se nějak od dvou do čtyřech nechtělo vůbec spinkat :frowning2: .teď jsme už po obědě,já jsem měla opravdu sváteční obídek :grinning: ,vařenou klobásu s křenem a chlebem :grinning: ,nestíhám :wink: .
Moni :slight_smile: ,tak aspoň že to jde z Mišky všechno pryč a doufám,že už jí bude jen a jen lépe :slight_smile: .Co se týče kočárku,samozřejmě si ho musím ozkoušet,po netu bych nic nekupovala bez zkušenosti a následně z golfkama počítáme,teď bych chtěla jen sporťáček :slight_smile: .A ten srazík zítra,to vůbec nevím,Marcela se mi ještě neozvala,možná se to Vojtíkovi taky zhoršilo :frowning2: ,no nevadí,není všem dnům konec :wink: .
A holky,mohla bych s vámi zítra když tak do toho Sluníčka?Na chvilku :grinning: ?Ještě se sem dnes určitě dostanu,jen nevím kdy,Matýnek mi dopoledne spal pouhých 40 minut a to jsem doufala,že když spal tak špatně v noci,bude to chtít dospat,ale ouha :frowning2: ,ale už kňourá,tak valíme ven,aspoň že to počasí je dnes fááááááájn :grinning: .Tak zatím páááápi :slight_smile: .
8. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
malý se mi vzbudil!
8. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky to sluníčko je zítra :astonished:
8. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak ja jsem hodila vanu a uklidila a pujdeme ven..konecne aj u nas sviti slunko a neprsi a tak pujdeme ven :grinning:
8. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
u nás taky svítí slunko je jasno :wink:
8. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:

tak miška teplotu už nemá jen průjem a hrozný kašel a rýmu, ale přes 2 týdny chrčela a nic z ní nešlo tak ty kapky na odhlenění očividně fungují. zítra se zeptám dr. na toho kulíška sama radši nic ordinovat nebudu.

mur copak je matýskovi? nám tohle miška dělala když jí rostly zuby, ale vám se to projevuje jinak co?

do slníčka bohužel nepůjdu - plačící smajlík - nemůžu tam mezi ostatní s takovou nemocnou miškou :frowning2:

a kočárek - si člověk musí rozmyslet k čemu ho chce (mpůj názor :slight_smile:) - my sporták máme a golfky chceme na cestování autem, ale protože budeme jezdit do kempů a kopců tak něco s většími koly (deli - čím větší kola tím líp zvládají terén - nej jsou nafukovací veliké) ale zase chceme aby když bude naložené auto tak aby se kočárek dával až naposled aby šel hned jednoduše rychle vytáhnout (golfky jdou dát i za sedadla právě)- ty malé sportáky co má mur jsou dobré ale jak se složí musí dospod auta a to právě nechceme. pak taky si myslím že pro roční už jsou ok, pro půlroční bych asi radši volila sporťák, přeci jen je asi pohodlnější. a my třeba ty golfky chceme používat fakt zatím jen na cesty, jinak chodit se sporťákem pak až bude chodit tak golfky mít s sebou jako jistotu. a multiway proto, že mají velké prostorné lůžko takže si v tom tu hodinku dvě pospí ale na nějaké dlouhé vození a spaní bych to nechtěla.
jo pak jsme přemýšleli o solaru - to je takový mezi sportákem a golfkama - normálně lůžko to má větší jak sportákový xlander! takže možná popřemýšlej ined i o tom - a ted na kvítkové ho prodávájí za 2600 lonské barvy.
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=248

uf jsem se tu vykecala :slight_smile:
8. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
tady se mrkněte na fotky Burunduka :slight_smile: ještě jsou i albíni - zkusím najít :slight_smile:
http://www.tweetysroom.estranky.cz/fotoalbum/burunduk-paskovany/burunduk-paskovany
8. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
holky 18.3.-22.3. je v brně veletrh pro dítě kdo by chtěl něco :slight_smile:
a budte tu někdo :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
zlobi ahojky :wink: tak co Miška? byli jsme venku a malý chtěl pohladit všechny pejsky i boxera a Lukynek má rýmu :frowning2: nevíš kdy je ten den otevřených dveří v tom Sluníčku.
8. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
8. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
deli já myslím že je po+út
miška nemá horečku ale průjem a chrčí :frowning2: ta rýma je děsná
a pročpak jsi chtěla kojit jen do půl roka? jak píše marky mě to taky ted baví :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
No myslela jsem jak malý bude mít zuby ,že mě bude kousat ale zkusil to jen jednou a kojení je určitě i pohodlnější ,nemusíš nic chystat hlavně v noci :slight_smile:
8. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
jo tak, tak miška má ted v 10měs první zuby - je fakt že rovnou 4 ale ještě mě nekousla :slight_smile:
jako je to pohodlné a ted jak jen kojím anemusím chystat ani jídlo tak paráda (jen kbyby to nebylpo kvůli tomu průjmu :frowning2: :slight_smile:)
8. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
malý už má 16 zubů a další mu už mu rostou ,strašně slintá :slight_smile: v 10 měsících jsme byli u zubařky ted v18 půjdeme zase.Doktory nemá vůbec vlásce a vždycky strašně řve :unamused:
8. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojky všechny zdravím po delší době...už jsme doma od rodičů...přihodím fotky, máme jich za ten týden spousty :wink:
8. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj honzinečko máš hezké fotky.Adélka je moc šikovná a moc jí to sluší :slight_smile:
8. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
zlobi koukni se na www.věcičky.cz a nebo na www.naše malé miminka.cz :wink: mám sešit a tam různé stránky a nebo i si chceš o něčem jinem tak řekni :wink:
8. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
tak ozvěte se kde je kdo :angry: :cry:
8. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.