• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
jsem tu jsem gruntovala kuchyň :slight_smile:
8. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
deli hod prosím přesný odkaz a ty miminka nejak nefungují jak je to přesně?
8. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojte holky, já stále uspávám, už mě to leze krkem:frowning2: Jak se jen vzdálím od posýlky na metr, tak řev:frowning2: Chodím jak miška, mám už prošlapanou trasu, kde mi nevrže podlaha a stejně se probere, fakt děs poslední dobou:frowning2:
8. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás je snad výtuh, alespoň na 3-4 hod :wink: ...doufám :sweat_smile:
My jsme dnes měli bezvadnou neděli, nakonec jsme odpol. jeli do aquaparku a bylo to super :sweat_smile: , Nikča samozřejmě za zač. ze všeho zase vykulená :grinning: , ale pak žúžo! Cestou jsme se stavili u tchánů, tak se nám zase vydováděla se psíkem, mají labradora (teda Mega velkého a vyžraného :sweat_smile: ) a normálně ho krmila piškotkama, takže psíky máme rádi :slight_smile:
Zlobi, pěkný kočárek a hlavně super cena :wink:
A zítra se tedy něco koná?
8. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
deli to má prcek ale zubů. Kam chodíš s ním k zubaři? já nemůžu pro malého žádného sehnat, nikdo nebere:frowning2:My máme 8,ale vypadá to, že fakt rostou další-špičáky nahoře,tak jsem zvědavá kdy vylezou.
Mony o tom kočárku jsi to psala dobře. Jinak ale dnes jsem hodila řeč s maminou co jsem potkala-měla multiway a on nejde do úplného lehu, dítko mělo vyvýšenou hlavičku i na obrázku na netu to tak je vyfocené.
Dneska při kočárkování jsem potkala Peťku s manželem, byli venčit Terezku, já venčila Matese:slight_smile:
Do sluníčka jdu, dáme sraz ve 13h, před ním?

honzi já si říkala co je s tebou. Pěkné fotečky.
8. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
ty jo koukám na tu veverku, vypadá moc roztomile. To k vám budeme chodit jestli ji pořídíte.
8. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
zlobi musíš si to napsat přes internet a nevíš jak se dává tyhle fotky co mám v albu do rámečku? :wink: ahojky Murin jak se máš? :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
a kdy jdeš zítra a nebo v uterý? zubařku máme Dynkovou a je v Barumu. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: !!!
Téda holčinky,vy jste se tu nějak rozjeli :grinning: .My jsme dnes byli se švagrovou venku na procházce,tak jsem ji potahala všude možně,ona toho totiž moc nenachodí,je líná :grinning: ,tak jsme chodili a chodili :wink: .Matýnek spal jako špalík :slight_smile: .Ale že bylo dneska odpolko krásně,úplně jsem lapala sluníčko :grinning: .Pak jsme se zastavili v cukrárně :wink: .Domů jsme přijeli o půl čtvrté a Matýnek už měl hladík jako tygr,dostal první banánek a moc mu chutnal :slight_smile: .Ale pak už mi nechtěl spinkat,zato teď spinká jako andělíček,akorát jsem chtěla v podvečer žehlit a to nějak nevyšlo,zkoušela jsem mu pustit krtečka na dvd,ale holky mám poznatek,půlroční mimčo prostě krtek v telce nezajímá :grinning: ,takže se nežehlilo,budu až zítra,až bude doma tatínek :frowning2: .Taky máme novinku,Matýsek se převalí na bříško,začne krčit nožičky pod bříško,tím vyšpulí dupenku a snaží se snad lézt :confused: ?!Jenže mu to pochopitelně nejde a tak se začne vztekat,prostě nemá trpělivost :grinning: .Ale je houževnatý,jakmile ho dám na zádíčka,protože to ještě neumí,převalit se zpátky,okamžitě je na bříšku a maká znova :grinning: .Chuďátko u toho funí jako dostihový koník :grinning: .Jo a víte co ještě :frowning2: ,dneska kakal dvakrát a tu druhou stoličku měl úplně tmavě zelenou :confused: a špenát nebo brokoličku nepapal,tak teď nevím,jestli raději nemám skočit k doktorce :confounded: .
8. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
já se mám super, měli jsme s Matesem pěkný den a teď jsme na několik dní úplně opuštění :frowning2: Bylo mi smutno když všichni odjížděli a já musela zůstat doma. Jsem pak byla kočárkovat a pak jsme dali s Matesem prochajdu pěšo, akorát daleko jsme nedošli neboť sousedi mají psy, tak jsme se šli mrknout, ale jeden blb začal hned štěkat a Mates se lekl a řev jak nevím co, tak jsme šli zpátky a u jiných sousedů jsme zkysli a dívali se na jejich kočku(ta k nám chodí na okno a dáváme jí tam mlíčko :grinning: )
já chodím do Barumu k Chajruševovi. Ptala jsem se jestli veme Matese a říkal jedině k MUDr. co tam dělá s ním. Oni jsou mega drazí, tak se mi tam moc nechce, ale nic jiného mi nezbyde.
už snad chrníme:slight_smile:
Marky jdeš do toho sluníčka taky? to jste se měli pěkně o víkendu.
8. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
jj Ined, dneska bylo fakt náááádherně :slight_smile: ...šikulka ten Matýnek, za chvíli bude v herničkách lozit s holkama :wink:
8. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Murin :slight_smile: ahojky,nechci slibovat,ale naše zubařka by vás možná vzala,je v Malenovicích.Dr.Brucknerová,dříve Houšťová,dala bych ti na ni kdyžtak telefon,za zeptání nic nedáš :wink: .Já už k ní chodím asi deset let a jsem spokojená a mám i domluveno,že nám pak vezme Matýska :slight_smile: .
8. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
ined souhlasím, že krtek bere děti až jsou větší,nás taky jako malé nebral a teď stejně jen chvilku. Nás bere František z kouzelné školky, to je jediná chvíle, kdy sedí fakt v klidu a to je co říct!!! takže si zkus nahrát Františka všechny děti ho milují:slight_smile: Jinak je to šikula, ani se nenaděješ a bude lozit. Ale buď zatím ráda, že s emu to nedaří, pak už jen a jen budeš hlídat:slight_smile:
deli: jdu zítra.
8. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
ined tak mi dej prosím číslo, já bych si tam zkusila pak brnknout. Pošli mi ho do IP. díky.
8. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
denčo kdy jdete do toho Sluníčka zítra a nebo v úterý? :wink:
8. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Murin my chodíme naproti tak to je dobré!!!!! :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Murin k tomu zubařovi chodí i ségra s oběma děckama a je fakt dobrý, ale drahý :slight_smile: ...neboj, tobě ten týden rychle uteče a za chvíli se ti všichni vrátí :slight_smile:
Takže se jde zítra do Sluníčka, možná se přidáme :slight_smile: ?
8. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
dík za odpověd Murin já totiž jdu zítra
8. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jo holky, kde má Honzi nové fotečky :confused: ?
8. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
Chajruševje dobrý, ale fakt drahý. Ale mě právě jeho sestra říkala, že on se bude specializovat jen na určité věci, takže vše ostatní i jeho pacienty přebere doktorka. Mě teda ještě v květnu vezme, ale pak už bude brát jen lidi na to co bude dělat. Takže nevím jestli k ní přihlásit Matese, ale zkusím to. Zítra cinknu a uvidíme co řeknou, třeba ho nevezmou.
Marky Janista psala, že tam dojde ve 13h, vyzvedne Fildu a jede. takže jako obvykle. Takže půjdete?
deli: tak si dáme sraz kolem té 13h u sluníčka?
8. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Murin, tak snad jo, doufám, že nám do toho nic nevleze :slight_smile: a kde to je to Sluníčko a na štěrkáči vzadu?
8. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Marky sluníčko je v té ulici jak bydlím. Když půjdeš od spoláku, tak je tam první po levé straně gympl se základkou a hned za hřištěm(směr k mému baráku) je nízká budova a tam to je. Když tak tě někde počkáme jestli chceš.
Nové fotečky tam nemá, dívala jsem se na staré.
8. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak a Sluníčko je na zítřek domluvené! :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Murin jasně přijdem tam i s Denčou !!!!!!!!!! jú :wink:
8. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
sakra holky mě tak mrzí to sluníčko ale nemůžu tam mišku v tomto stavu vzít to by mě měli maminky rády :zipper_mouth:
8. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jo to kdybych si pamatovala která ulice to byla :astonished: :grinning: , no snad nějak trefíme, pojedu asi autem a zaparkovat se tam dá?
Přihodila jsem pár foto z dneška :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
marky krásné fotečky,fakt jste si to užívali:slight_smile:
Já se chlubím, Mates je model, jeho foto pod vodou je vyvěšené na nástěnce u bazénu :grinning: Příště to tam vyfotím:slight_smile:
Marky jak jsi u Spoláku, tak pořád to cestou rovně a kousek je hned ta škola a pak to sluníčko. Zaparkovat se tam dá. Je to ul. Spojenců
8. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky Marky :slight_smile: ,myslíš,že to fakt tak začíná lozit :grinning: :grinning: :grinning: ?
Muri :slight_smile: ,co se týče ještě té mojí zubařky,v životě jsem tam nic neplatila :unamused: ,možná už teda asi vybírá poplatky,já tam byla naposledy těhu :wink: ,tak nic nechtěla,ale budu držet palečky ať to vyjde :slight_smile: !!!A zítra tedy okolo té 13 h tam s Deli dorazíme-do Sluníčka,jééé,já se těším :grinning: .Kolik z nás tam zhruba bude?Škoda,že nemůže Zlobi :frowning2: .
Moni :slight_smile: , kočárek je opravdu pěkný,ale já si nejsem jistá,jestli bych tam mohla Matýnka dát už třeba za měsíc,no musela bych ho vidět,každopádně je pěkný a cena víc než příznivá :grinning: .A ta ververka...či burunduk nebo jak se to jmenuje je božííííííííí :grinning: ,ale bude to rychlé a bude to hlodat :confounded: :grinning: .Mě ty odkazy nějak ušly,prostě nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jo Muri,člověče já toho Františka nějak nemůžu :sunglasses: ,ale asi bych si měla začít zvykat :grinning: .Matýnek se rád kouká na Sama doma,to je po obídku,spokojený,tak poslouchá a u toho něco ožužlává :grinning: .
8. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
marky máš hezké fotečky že je to ten aquapark v Uherském Brodě delfín tam jsme byli je to tam supr ! protože je tam i tobogán
8. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jééé,do Brodu jsme taky jezdili,tam je to super :grinning: ,už se těším až tam budeme jezdit s Matýskem.Mě tam vždycky nejvíc bavil ten vír,jak se to točí dokola,nikdy jsem z toho nemohla vyplavat a manžílek místo aby mi pomohl se mi smál jak trhlý :grinning: .A taky mě bavilo plavat v bazénu pod vodou,hraje jim tam music :sunglasses: :wink: .Tak jsem si krásně zavzpomínala :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.