• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ined já taky toho Františka nemusím, ale Matese bere a to moc, ale teda nemusím toho Michala, nejvíc mi tam sedí ten starý herec(nevím jméno). Já už znám názvy i pohádek z té školky. Si připadám jak blb že sedím vedle něj a dívám se s ním :grinning:
to bude super zítra. Tak ty, ined, já, marka, janista a to je asi vše.
8. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky díky :slight_smile: ...Deli, jj je to v Uh. Brodě :wink:
Ined, určitě to bude nácvik na lezení, my už touhle dobou taky lozily o 106 :wink: , máš se na co těšit :slight_smile:
Zlobi, radši to pořádně vykulírujte, ať se můžete brzy přidat, je to pech s těma nemocema :frowning2: ....to zvířátko je úžasné, to se bude určo dětičkám moooc líbit, taky by jsme pak došly na "kukanou" :wink: :grinning:
8. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak kouzelná školka u nás taky frčí :grinning: ...já ji taky nemusím, ale jsem ráda, že mám svoji "půlhoďku" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Muri,tak toho Michala taky nemůžu vůbec :unamused: ,nechápu co na něm ty děcka mají,zlatá Štěpánka a čertík bertík :grinning: .Já jsem se dívala na kouzelnou školku nedávno,dávali tam Tip a Tap a strýčka Fida a to já můžu,už odmalinka a strašně dlouho jsem to neviděla :grinning: .To je naprosto v pořádku,že se s Matýskem díváš,musíš mu přece spoustu věcí vysvětlit a tak,určitě se stejně už vyptává :grinning: ,nebo vlastně na to je asi ještě malý,že :grinning: ?No nevadí,každopádně jsi vzorná maminka :slight_smile: .Zítra se těšíííím :slight_smile: .
8. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
ined a chceš dvd Tip a Tap a strýček Fido? já ho mám, pouštěla jsem ho Matesovi, ale bere ho max 2min a hotovo:slight_smile: Nemá totiž čas se dívat dlouho na tv:slight_smile:
Jinak taky říkám, že čertík bertík se Štěpánkou neměl chybu:slight_smile: a studio kamarád taky. Teď to hřiště je o ničem:frowning2: Naštěstí se ještě nevyptává to a bude tak mě asi odvezou :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Marky naprosto ti rozumím :grinning: .A s tím lezením,to už abych vydrhla pořádně ten koberec,chci si půjčit od švagrové ten vodní,tak jsem to plánovala až tak na duben,květen a jak vidím,budu muset pospíšit :wink: .
Holčinky,já se opět loučím,jdu do spršky a pak hned chrnět,teda doufám :frowning2: .Zatím Matýnek chrupká hezky,ale to vůbec nic neznamená :frowning2: .Takže všem přejeme dobrou noc a krásné sníky a zítra se těšíme :grinning: :grinning: :grinning: !!!
8. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dobrou Ined :slight_smile: ....tak Pa zítra :wink:
8. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Muri :grinning: ,to bych byla ráda,mě se to fakt hrozně líbí,však se zítra domluvíme :wink: .A neboj,Matýsek je určitě šikula zvídavý,ten se začne vyptávat cobydup :grinning: .Já už mám nachystané encyklopedie,bo samozřejmě všechno nevím :grinning: .Tak páááááá :slight_smile: .
PS:Hřiště je volovina :confounded: .
8. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
teda kecalky :slight_smile:
jen jsem odběhla udělat banán v čokoládě se šlehačkou a ted skoro nemůžu dočíst! :slight_smile:
pustila jsem mišce kouzelnou školku a taky se jí líbí. :slight_smile:

s kočárkem jo žádný z těchto golfek nejde do lehu píšou 165st. je to vícemeně leh...
ined at matýskovi nic není s tím kakáním
zítřek vám závidím :slight_smile:

marky tos měla den - jdu juknout na fotečky
8. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
dobrou noc ined. Dvd ti půjčím a nebo vypálím není problém. Mě se to taky líbí:slight_smile:
holky dodala jsem fotečky z dneška:slight_smile: Ale taky se s vama loučím neboť jsem unavená za dnešek. Jen doufám, e nebude taková noc jak na dnešek.Přji klidnou a dobrou noc. čauky
8. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Murin, no super, Mates lítá jako drak :slight_smile: :grinning:
Dobrou...Pa zítra :wink:
8. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
no vy jste si to užívali marky :slight_smile:
mur snad vám týden uteče, kdyžtak se můžeme potkat když bude miška ok...
a veverka nás fakt zaujala (sice za ní chcou moc peněz ale co a žije 8 let) tak se musíme podivát po kleci a místě a popřemýšlet ale o zvířátkumluvíme dlouho a musíme nějaké co vydrží víkend samo a já chci mazlivé a toto se dá prý ochočit snadno. prý se pak i probíhá po bytě :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
MOny ty teda děláš chutě, si pěkně dáváš do nosu. To jsem neměla ani nepamatuji. ALe teda já taky mlsám o 106, dneska jsem snědla půl plechu opilého franty(buchty) nevím co je, ale pořád se musím íleně dopovat sladkým asi tělo potřebuje tu váhu co jsem měla.
no nic končím. tak paa
autor
murin nedívali jste se někdo dnes do aha?
autor
jj asi potřebuje energii si dopřávej, jo moooc se mi povedla vánočka se musím pochlubit :slight_smile:
dobrou kdo jde spát...radek uspává ale zatím řev :frowning2:
8. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
ještě jsem tady. Schválně jsem šla po plavču do kauflandu se mrknout a v AHA nic nebylo :frowning2: :angry: :angry: :angry: Zítra zkusím zase nakuknout někde.
Teda vánočku závidím, taky budu muset něco napéct na uvítanou a hlavně na páteční lyžovačku:slight_smile:
tak konečně dobrou noc. pa
8. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak dobrou a zítra se těšíme :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
mur..pekne fotecky :grinning:
dneska jsem byla u tetky na navsteve a jsem prezrana..
kukla jsem na vymenu..no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu spat pac otec je ozralej uz tri dny..chjo..chudak mamka..porad jen nadava a rype :angry: :angry: :angry: ho zabiju
doctu zitra
8. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Já už taky mizím, jdu ještě tady douklízet, jestli zítra zase budeme v trapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, já taky mlsám furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kila zatím nahoru nejdou, tak se to dá...horší asi až přestaneme kojit :astonished: ale to je zatím v nedohlednu, tak to neřeším :grinning:
Tak "dobrou"....těším se na zítra :slight_smile: Zlobi, nesmutněte, zase příště si nás užijete, snad už budou srazíky zase bývat pravidelně :wink:
8. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Přihodím holky pár fotek. Jinak už více jak týden ráno kadíme na nočník, tak jsem za to moc ráda...všichni koukali, jak je Adelí šikovná :wink:
8. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky kde jste kdo????
9. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jani, moc hezké fotky jsi přidala :slight_smile: ....teda Adélka už je na nich jak velká slečna a taky se umí tvářít :grinning:
Vy už sedíte na nočníku...já tam Káju zatím neudržím, ale máme ho pořád na očích, ať si na něj zvyká....
Včera jsem byli ve Zlíně v Jablku na ty dinosaury, pak v cukrárně a v kině na 3D promítání....no Filda byl samo nadšený...
Tak já jdu dočítat....
9. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojte
tak nám zase nemoc rozhodila usínání to bylo uspávání snad hodinu :frowning2: volala jsem ted dr. a máme znova přijít a znova uši krev moč výtěr ze zadečku no to bude radost...pak napíšu ale asi vás nestihnu bo budete ve sluníčku. držte nám palce!
9. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky
9. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
tak vám držíme palce a at se Miška uzdraví :slight_smile: :wink:
9. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte holky, my noc úžasná!!!! O malém jsem do 6.15h vůbec nevěděla, spal jak dřevo a já taky :grinning: pak se najedl a normálně ještě u mě v posteli vytuhl do 7.30h. No má to něco dosebe kdžy jde spát později. I když u vás je 20h normální, že?:slight_smile: Ale teda od rána řádí jak nevím co, už byl 4x pokaděný. Jsem se dívala, zatím žádné prořezání, ale vidět špičáky jdou.
teda počasí dnes děs! platí ten dnešek, že?

Mony držím pěsti a nechci si fakt pro mišku něco napsat, aby to měla co nejdřív ten průjem v pohodě. I kojené děti dostávají různé přípravky, i Marka dávala. Pomůže jim to rozhodně než jen čekat jestli se jim to spraví.

Honzinečka: moc pěkné fotečky Adélky, už je to opravdu velká holka a moc usměvavá. Ještě nedávno byla drobek:slight_smile: Ty se k nám nepřidáš do toho sluníčka? Jinak gratuluji k nočníku, my tam nevydržímě ani 20sekund, hned z něj odejde. V nočníku máme buď panenky a nebo balónky:slight_smile:

janista: to musel být Filda u vytržení a co na to Karel?

:grinning:
9. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
Mony, ...tak už žádné špatné zprávy od MUDr...
Na veletrh jezdíváme pravidelně....můj na Mobitex, já na Prodítě, švagr Rybářský, Filda na modelářský....my jedem v pátek, ale můj tam bude mít hodně pracovních schůzek, nechcete Mony jet taky v ten pátek, mohli bysme to projít spolu, protože Honza na nás asi nebude mít čas....holky nechcete se ještě někdo přidat???
Takže holky dneska teda dáme sraz v těch 13hod ve Sluníčku, jo?...já musím zajet ještě na pasové na úřad, chci zapsat Káju do pasů, protože od dubna jsou zas změny....ale měla bych to stihnout na tu jednu...
...teď mi tu Kájoš kramaří kuchyň, objevila náhradní náplň nápoje Sunárek v krabici, tak mi to donesla a říká koko....jak abych jí to rozbalila...tož jí vysvětluje, že to koko není
:grinning:
Murin, Kája byla na prázninách u babičky, byli jsme totiž i kině.....no to víš, byl v sedmém nebi :grinning:
9. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
....vysvětluju
9. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
KAM JDETE DO SLUNÍČKA?
9. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
na Baťov v Otrok vedle Mánesky
9. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.