• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
TAK TO NE, JEDU DO ZLÍNA OHLEDNĚ DAN PŘIZNÁNÍ :frowning2: To se zas všude rozčílím :confounded:
9. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
holky to jedete až ten další týden do toho Brna že? já bych se přidala,ale to bych se asi bála takovou dálku sama autem, jedině, že bych někoho splašila k sobě a jela za vama.
taky bych si měla jít zapsat malého do pasu, kdybych náhodou o prázdninách dala to Tahiti :grinning: :grinning: musím si ještě jít předělat trv.bydliště, nechat si ho zapsat do OP a jít pro příspěvek za plavání, tak to asi nechám vše na středu, snad Mates nebude protestovat v lítání po úřadech.
To Kája teda pěkně mluví, to u nás nehrozí, u nás je vše mňam, včera normálně okusoval dřevěný stůl a bylo mňam.
9. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Honzi tak to je škoda. Ve čtvrtek jedu ráno do UH na ušní, tak jestli by jsi se chtěla pak sejít není problém. Budu tam určitě do oběda, tam to trvá a pak se podívám asi po městě.
9. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Jani, však kdyby jsi to stihla, tak se tam stav....pojedeš norm. 55 od nádru, vystoupíš u Spoláku a z tama je to kousek
Murin, tak se dneska domluvíme na tom Brnu, já musím jít umýt Káju, normálně mi tu pod stolem hodila šavli, nevím co se děje, před chvilkou vypila mléko, tak se asi přepila či co...
9. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
teda chudák Kája, my jsme se zase durch posrali. Teda to není možné, od rána kadí co půl hodiny a vždy plnou plenu:frowning2:
9. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holčinky :slight_smile: !!!Téda vás dočíst :grinning: ...
No u nás noc hrůza děs,každou hodinu minimálně dvakrát vzhůru,to už přece není normální :confounded: a trvá to už dobře měsíc :frowning2: .Do toho stále zelené kakání :frowning2: ,volala jsem ráno doktorce a podle ní to nic není,nesmí ta stolička být vodnatá a zapáchat,což u nás není,tak snad to bude v pořádku :slight_smile: .Prý to může být reakce na nějaké jídlo...že by ten první banán včera :unamused: ?Hlavně jsem ráda,že to nic není,teplotu nemá,to hlídám pořád i kvůli cvičení a je stále živoučký a v pohodě :wink: .Matýnek opět dnes nacvičoval to lezení,je to sranda ho pozorovat jak se chuďátko snaží a dře :sweat_smile: .Nemají to ti malošci vůbec jednoduché a to se sotva začal přetáčet!!!Asi to chce všechno dohnat,ten můj budulínek :slight_smile: .Dnes má přesně půl ročku :grinning: ,neskutečně to letí :confused: .
Muri :slight_smile: ,Tipa a Tapa si půjčím ráda,kdyžtak bych si to vypálila :wink: ,když to nebude bavit Matýnka,mě na 100% :grinning: .Dnes teda pojedeme,už jsem domluvená s Deli,jen doufám,že to stihnem,ale asi mi bude Matýnek spinkat :unamused: .Původně jsem chtěla jít na Baťov pěšky,aby se prospal po cestě,jenže v tomhle počasí ani omylem a taky bych tam dorazila až tak o půl druhé,než pocvičíme a poobědváme,tak budeme rádi,když to stihneme na těch 13 h. busem :wink: .
Moni :slight_smile: ,tak to mě mrzí,že vás opět čekají takové štrapáce :frowning2: ,chuďátko miška.Určitě mi pak písni na icq jak jste dopadli,odpoledne budu žehlit,tak se nechám online :wink: .
Honzi ahojky :slight_smile:,my se ještě ''neznáme'',máš moc šikovné dítko,když už tak brzy chodí na nočníček :grinning:.Jsem zvědavá,jak se k tomu postaví náš Matýnek až přijde čas :slight_smile:.

Holčinky všechny :slight_smile: ,nové fotečky jsem ještě nestihla zkouknout,ale napravím to brzy :wink: ,nějak nestíhám či co :grinning: .
9. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky ined, neznáme, musím kuknout taky na Tvé fotky. Kde bydlíš v otrokách. Tak na čtvrtek si Tě murin píši do diaře a určitě se mnou počítej.... :wink:
9. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky Honzi :slight_smile: ,teď jsem se koukala na tvé fotečky,Adélka je moc krásňoučká holčička :grinning: .Bydlíme na trávníkách :wink: .
9. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
děkuji, i Matýsek je krásné "mimi" :wink: tady jsou snad samé Otroky....znám tam dost lidí a na Trávníkách mám tetu...
9. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Honzi,taky děkujeme :grinning: .Matýnek je hezoučký,ale je to rošťák,ale to klučina být má :wink: .Jj,taky jsem překvapená(mile),že je tu tolik maminek z Otrokovic :slight_smile: .Já v Hradišti neznám myslím nikoho,ale párkrát jsem tam byla,máte pěkné náměstí :slight_smile: .
9. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky :slight_smile: ,já jdu pomalu chystat věci,obídek Matýnkovi a tak,ať pak nelítám jako na sabatu :grinning: .Počasí se asi moc už neumoudří,ale nenecháme si přece zkazit náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Matýnek stále ještě spinušká,což je dobře,aspoň bude odpočatý :wink: ,třeba to pak celé neprospinká,no však se uvidí,já budu mít oči na šťopkách a dokořán :grinning: .
Jani :slight_smile: ,doufám,že Kája není nemocná,ale opravdu se jen přehltkala mléčka :wink: .
Muri :slight_smile: ,vezmi si sebou hodně plenek,pro jistotu :wink: .
Tak já se jdu hýbat a zatím pááápi :grinning: .
9. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, tak se za chvíli uvidíme :slight_smile: ...Kája je v poho, zkoušela jsem teplotu...nemá, ani bílý jazyk a teď tu řádí jak tajfun...já jdu vytáhnout auto...musíme pro Filu a ještě berem sestřenici co je tu na prázdninách, takže bude veselo...
9. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
je vy mete sraz??jsa to nejak prehledla :confused:
mur..a co je v brne..to jsem taky nevidela :confused:
9. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Adelinko :slight_smile: ,ahojky, jdeme do Sluníčka na Baťov :wink: ,přijď taky :grinning: ,budeme tam tak okolo 13 hod. :wink: .Přijď určitě :grinning: !!!
Tak za chvilku pááááá :slight_smile: .
9. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ined..ja nemuzu jsme s petou nemocni :frowning2: uz druhy tyden :angry:
9. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
ahoj holky

tak vy si užíváte ve sluníčku.

my byli u dr. nejdřív na krvi - poprvé nám jí nebrali z prstu ale z žíly, moc jim to nešlo a praskla a má tam modřinu a toho řevu! :frowning2: pak jí tam dělali výtěr ze zadečku to se jí taky moc nelíbilo. krev v pořádku, pak ušní, uši v pořádku a pak k dr. a tam zakašlala a bylo jasno. si jí poslechla a má zánět průdušek a má antibiotika :unamused:
já jsem v noci začala taky kašlat a pofrkávat, my si to snad budeme přehazovat furt :frowning2: jinak říkala, že u dětí bývá, že když mají tu zadní rýmu tak polykají hleny a z toho ten průjem. jestli jo, tak by ten průjem mohl přejít až zaberou antibiotika..každopádně nám dala nějaký Hylak.¨
atb tak 8-9 dní a nikam ven takže budeme zavřené doma, ale je mi fakt blbě snad to nebudu mít taky ale bojím se teda.
tak asi tak :frowning2:
doufám, že tu budete at nejsem tak sama :slight_smile:)
jani to jsem ráda že se tam fildovi líblo
ined co kakání už lepší?
adel a co vám je?
9. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
nas trapi porad ten kasel..ve stredu jdeme taky k dr.mel jit na ockovani a porad neni dobry :confounded:
9. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
kašel trvá dlouho :frowning2: a máte na to něco?
9. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: :wink:
9. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: tak jak bylo ve slunicku?:slight_smile:
9. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky,
tak už jsme taky doma, Nikča si cestou schrupla v autě a teď už zase čertí s taťkou :slight_smile: ...ve Sluníčko bylo fajn, ale strašně rychle nám to nějak uteklo :sweat_smile: byly jsme až do zavíračky do 16.hod.Myslím, že dětem i mamčám se tam líbilo, bylo tam i více možností se vyblnout, holky pak určitě dodají foto :wink:
Nové maminky i dítka na srazíku byly moc fajn, zase jsme se aspoň rozrůstly....ale teda Deli má tááák hodně děti, obě, jsem koukala :astonished:...já chcí takííí, aspoň na 1 den ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi, co to zase čtu :cry: , teda Mišička malá, pořád jí něco trápí, ale aspoň, že ATB snad rychle zaberou i na ten průjem a brzy zase budete určitě fit :slight_smile: ...tak se holky "kulírujte" :slight_smile:
9. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj Zlobi dobrý malý si tam hrál skákal sMíšou na trampolíně jezdil na skluzavce byli tam Murin,Janista,Marka,ined. at se malá dobře uzdraví tak to vydržte malý má kašel a rýmu
9. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jé vy se máte, závidím..
dr říkala že atb zaberou až za 3-4dny...a navíc mně je čím dál hůř, už mám teplotu :frowning2: my se z toho snad nevyhrabeme :-/
radek zítra odjíždí do prahy takže to bude krušné, ale bude chodit babi...
deli tak to si pěkně hráli, luky je taky nemocný?? :frowning2:
9. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
zlobi.... my zítra jdem na vážení a měření ted snad něco řádí (nemoci) jak jsem četla tak i adelinka je s malým nemocná tak nevím je to prostě hrůza :frowning2:
9. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojte holky, tak už jsem taky tady. Jak jsem šla ze sluníčka tak mi volala Peťka jestli jsme někde venku, tak jsem s ní ještě kočárkovala. Matesovi začaly padat oči, tak jsem šla dom, aby se probral, protože tak by mi nechtěl večer spinkat. Dnes spal 30min a v herně řádil, tak snad bude hned výtuh jak ho položím do postele. Dotek mám hromadu. Až bude chrnět tak pozmenšuji a dodám.

Ined a Deli: pošlete mi do IP mail.adresi vaši, abych vám mohla taky poslat foto z herny.
Herna je moc pěkná, jsou tam 2 a 1 tělocvična. Už jsem se tam ptala na cvičení, ale berou až od 15měs, takže v září se máme přihlásit. Říkám jedna z nejlepších na srazíky.

zlobi: to je děs s Miškou i tebou. ALe hlavně že přišli na to co Mišce je. ATB zaberou a bude v pohodě. No sand do příští yamahy budete ok.

janista: pěkné fotečky z té fotografie!
9. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
...teda Mony, to je pech s těma nemocema...kukni na naše foto z ateliéru....třeba tě to trochu rozptýlí :grinning: ...to Sluníčko bylo super, od doby jsem tam chodila s Fildou přibyly 2 nové herny...Murin snad dodá foto, fotila dnes nejvíc...díky za pochvalu
:slight_smile:
9. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
jo klidně murin budem rádi za fotky :wink: :slight_smile:
9. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Zlobi malý trochu chrble :frowning2: a trošku potahuje nosíkem (rýma) :frowning2:
9. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
tak jsem něco poslala, ale musím jít dát malého chrnět, je už ubrečený, unavený. Takže pak dodám zbytek:slight_smile:
9. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.