• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
9. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
tak nakonec jsem poslala vše. Malému jsem sundala plenu a opět pokaděný, dnes po 9:frowning2: už má opět červenou prcinu, tak teď ji větrá tak jsem to doposlala. Až vytvrdne, tak sem opět sednu. zatím pa
9. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
tak ozvěte se někdo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
miška je mooooc protifná a uplakaná a nic nezabírá chjo :frowning2:
9. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
to je blbé ale jak se uzdravý tak zas bude všechno O.K 1 je nejhorší období :frowning2: a potom bude dobré období :wink:
9. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
teda holky super fotky ze sluníčka! :slight_smile: vypadá to tam moooc pěkně, akorát pro mě je to minimálně hodina cesty :frowning2:
mur co mates? spinká? a co to kakání
vidíš jani co karel a jeho opruzeninky?
jinak jani fotky jsou úúúúžasné, hlavně ta předposlední jak stojí v té sukýnce! :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
1 jako první rok? :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem musela do tesca na nakup a na plenky a taky koupit konvici pac stara me bouchla :confounded:
petan uz spinka a tak konecne klid :grinning:
mon..no ten kasel je na delsi dobu :cry: mame sirup a nejake leky ale nic moc :frowning2:
9. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
tak holky už jsem tady. Mates vytuhl hned po jídle :grinning: tak jsem rychle vletěla do sprchy, nakrmila ryby, v rychlosti pouklízela a teď mám šábes :grinning: :grinning: Mates dnes kadil 9x, děs, pořád smrad čuchám:frowning2: to jsou ale ty blbé zuby. Celý den prcka v poho a teď večer červená strašně, asi v nich byl dlouho:frowning2:
Mony je to tam opravd moc pěkné, děti se opravdu vyřádily a je super, že jsou tam 2 herničky, takže můžeš střídat a ještě je tam tělocvična, takže to opravdu velmi rychle uteklo. Pro nás je zase hodina cesty do ZL, ale tak já všude autem a tím je to na 20min.
Adeli: na jaké pleny jsi jela do tesca? já jdu zítra do schleckeru na pampers, mají v akci. To je mazec s tou konvicí a to ti bouchla i s vodou?
9. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se konečně dostala k PC. Terka už spinká. Tak mám chvilku kuknout na net.

murin: děkuji za fotečky, je vidět, že jste si to užili:slight_smile: Jsem ráda, že jsem vás ještě zastihla

zlobi: vy si to Miškou opravdu pořád předáváte:frowning2: Určitě ty atb brzo zaberou a už bude lépe. S jarem se vše zlepší

janista: fotečky jsou krásné, mně se také nejvíc líbí Kája v sukýnce. Je tam kouzelná:slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
peti tak co vytuhla ještě v tom kočárku nebo jsi šla se zpěvem domů?:slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
murin: jak jsme se rozloučily hned přestala:slight_smile: ona se musela předvíst:slight_smile: usnula, tak jsem ještě hodinu jezdil. Pak ještě tak 20min spala na balkóně.
9. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
ty jo a to ti už zase chrní? to je bájo:slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
tak radek jde uspávat to jsem zvědavá.
mur my to máme k sobě dost daleko no :frowning2: ale ted je vas aj z batova vic máte bydlet aspon na travnikach :slight_smile:) ale tak snad spravíme auto a budu zase mobilní :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
mur..jo i s vodou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se lek..
ja pouzivam tesco fialove..on je ucuranek a vydrzi mu stejne jak pamp.tak hugg.tak tesco..tak proc zbytecne kupovat tak drahe
9. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo dik za fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky holky...děkuji za fotky, já myslela, že jdete až zítra, alespon jsem to tak pochopila :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
to bych se lekla taky, to by byla moje smrt:slight_smile: a co Petřík, nelekl se taky?
aha, já že tam mají nějaké v akci. Teda já tď zkouším huggies a teda jsem nespokojená, zlaté pampers. Koupila jsme si po dlouhé době v DM plenky babylove a taky super. Já ty tesco měla jednou a moc se mi nezamlouvaly, ale spousta mých kámošek je používá. Jsem taky říkala, že bych měla přejít na levné, protože kadí i čůrá ve velkém a teď ty prachy nejsou....

mony vy máte pokažené auto? to jsem nevěděla.
9. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Murin, díky za fotečky :wink:
Taky chrníme, ale čeká mě ještě žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel, mají v Tescu ty plíny v akci? Já je někdy taky kupuju ty fialové, ty jsou fakt dobré.
Jani, fotky naprosto úžasné :slight_smile: , ty děti vypadají táááák kouzelně, když sedí a nehýbou se :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Moni, tak můžeme někdy ty cesty do Otrok. spojit a prostřídat se s autem :wink:
9. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Honzi říkaly jsme že dnes jdeme. Zítra tam jsou taky otevřené dveře :slight_smile: Kdybych už neměla domluvenou návštěvu na JS, tak bych tam šla zase. Jdu opět ke kámošce na Terezku a jdeme kočárkovat.
9. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
jj máme rozbité to naše auto - resp. někdy jede někdy ne, někdy zkysne v půli cesty takže s ním radši nejezdím s miškou. ale po zimě ho dáme spravit jestli to nebude dražší než auto :frowning2:
marky jj v pohodě tím autem už by to bylo lepší ale hodinu v busech by mi miška fakt nedala :frowning2:
kdy se vůbec marky stěhujete blíž ke mně? :slight_smile:
s plínkama se nepřidám já si zvykla na látkovky úplně a max ty eko z DM. ale ted s tím průjmem leda látkové protože papírovkama to jde skrz a vše je pos...látkovky to udrží...
tak my spát tak jednoduše nebudeme...:frowning2:
9. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
mur..no ja je taky malemu davala pac porad cural a kadil i 8x a to bych prisla na buben :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty fialove jsou dobre

marky..maji je za 245 v akci stoji 190..ted nejsou ale i tak porad lepsi jak 460 za pampers :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
No zítra budu v tom Zlíně ohledně danového přiznání, chci to mít z krku a navíc mi mají vrátit peníze, tak jsem ráda...teda snad mi je vrátí...
9. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Zlobi, stěhování je zatím v nedohlednu :unamused: , už radši nikomu ani neříkám kdy, pořád se to oddaluje, tak prostě až budeme bydlet, tak budeme :slight_smile: ....To znám ty staré auta, já musela mazdu taky odstavit, myslela jsem, že jen na zimu, ale odevzdali jsme i značky, tak to bude asi na dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Ale už jsem si zvykla i toho favoritka, jako za mlada :wink: , zatím nestávkuje a jezdí, tak v pohodě :grinning:
Při tom průjmu jsme byly taky vždy skrz na skrz :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jsem převlíkala komplet i 5 denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já Hugies pleny používám a jsem spokojená, je fakt, že přes noc měním 2x a i přes den dost často, ale nám vyhovují a taky bráváme ty Tescové.
9. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
já kupuji pampers za 345kč-to jsou v akci a není to zase tak moc je jich tam totiž víc. Ale bez akce bych je nekoupila. Někdy ty tesco opět zkusím, hlavně teď když rostou ty zuby.
Mony to se divím, že ti ty látkovky to udrží a papírové ne. Me se nestalo, že by to neudrželo a to Mates opravdu mívá plnou nálož a když šla z něj voda, tak taky dobré. Třeba vyjímečně měl trošinku body, ale to tam měl i načurané hodně, ale jinak opravdu v pohodě. Třeba je to tou nemocí, že nechce spinkat.
Já zítra zkusím trajflem až na JS, tak jsem zvědavá co Mates na to, ale tak on v kočáře sedí v pohodě, no uvidíme.
9. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
no petan vypije i 2l a tak na staci ty pac jsem stejne porad prebalovala..huggies jsem mela taky rada
9. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
petřík vypije 2l? tak to nevypiji ani já. to je dobrý! My 2 hrnky dáme za den. Nevím kolik mají obsah.
9. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hrníčky budou max. 250ml :wink: ....my za noc dáme taky hódně, ale přesně to nevím, z toho prsa to nezměřím :sweat_smile: ale 2x totálně pročúraná plenka.
9. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
jsem vycetla ze na kilo ditka 1.2deci..petan ma 13 tak to tak bude..vetsinou kolem 1.5l a vic..dr me rikala ze ditko vypije vic nez dospelej :confused:
9. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.