• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
A mléka dáváš kolik Mur.?
9. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
my vypijeme 3flašky 220, někdy jen dvě....ale jedna je pro ni málo a používám Pampers, jsou nej....Tesco jsem měla jednou a Huggies mi smrděly....
9. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdu do vany a nakutě...tak se mějte hezky. Zítra dorazím až večer domů :unamused:
9. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak to pije Petřík opravdu hodně, to mě Mates víc nedá než ty 2 hrnky, někdy vyjímečně. Přes noc spí jak mrtvý,takže to nepije vůbec. R8no má v plence tak klio, je totálně naducaná:slight_smile:
Marky mléko dávám večer před spaním, max vypije 200ml a pak ráno jak se vzbudí a to dá taky max 200ml. Někdy mu ještě ráno okolo 9h, ale to většinou vylívá, přes den mléko vůbec nechce.
9. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
murin: ano Terka spinká:slight_smile:

Plenky teď kupuj také pampers, mám z marka ještě tak 5 balíků, byly ve slevě, už jsem jak důchodce:slight_smile: Ale používám i DM a i huggies. Kamarádky pochvalují tesco, musím je vyzkoušet. Terka hodně čurá, jak to má trochu mokré (než to ta plýna vsaje) dostane škitavku. Tak třeba i 5x denně. Často jí přebaluji, peníze se točí:frowning2: Přes papírovky mně zatím protekla jen jedenkrát a to Petr přebaloval a neupravil gumičky:slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Honzi a ty už nekojíš? nebo co dáváš z flašky :confused: čajík?
9. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Přetahuji se s Petrem u PC:frowning2:
9. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Peti, tak hlavně vyhraj :grinning: ...u nás už chrní oba :wink:
9. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj Del a co u vás? Už se spinká....předpokládám, že asi ano, když jsou obě děti tak hodné :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
naopak :frowning2:
9. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
peti doufám, že vyhraješ :grinning:
Honzi to ti Adélka taky pije hodně. No budu muset Matesovi dávat víc. Taky dojedu zítra pozdě, taky budu ve Zlíně.
ahoj deli.
9. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
ahojte, tak jsem uspávala a uspala..miška prostě chtěla at ji držím jak jí nění dobře...
no papírovky nám prostě protýkají zádama, látkovka nikdy...
jsem docela ráda že nemusím tahat ty balíky plen z obchodu a pak do popelnice :slight_smile:
a vody my jestli vypijeme deci tak je to moc...
marky ty v noci přebaluješ? jeje :frowning2: to neznám - teda ted s průjmem jo ale jinak spí celou noc v jedné pleně...
9. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky. Můžeme se s Klárkou přidat? :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jo mur si dáte busem od nás na trávníky je to 40min a pak ještě na batov...to jsem na vás zvědavá. bych řekla dojděte, ale bude mít atb teprve druhý den to asi není ještě úplně bezpečné navíc když je blbě i mě :frowning2:
9. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zlob. no já jsem dříve taky nepřebalovala, ale jak začala mít totálně nacucanou plenu ráno, tak jsem si řekla, že jí to aspoň trochu odlehčím :slight_smile: ...ale přebaluju normoš v posteli po kojení, ona se vůbec nevzbudí a pak přenáším do postýlky.
My za den max. ty dva hrnky a do toho kojení, takže taky docela dost pijeme, si myslím :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
jé ahoj bobule a klárko :slight_smile: jasan!! pověz nám něco - jak se jmenuješ ty a odkud jsi - a opovaž se říct Otrokovice! (abys rozumněla, je to diskuse "zlín a okolí" a ze zlína jsem jen já a ostatní z Otrokovic :angry: :grinning: :grinning: )
9. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
jdu se ospršit ale ještě přijdu ne že zdrhnete! :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte Bobull a Klárko :slight_smile: ...jasně, že můžete, vítáme vás :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak nas petrik je trosku extrem :grinning: :grinning: :grinning:
bobule ahojky :grinning:
mur..co to bylo s tim brnem???ptala jsem se dopoledne :grinning:
9. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Zlobi, tak to tě potěším :grinning:
Jsme ze Zlína... z Letné... :wink:
Kláruš se mi narodila 1.7.2008 a jmenuju se Vendula :wink:
9. bře 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
tak ja jdu umyt flasky a dam si vanu a juknu jeste nez pujdu do postele :pensive:
9. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Děkujeme za přivítání :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to bude mít Zlobi radost :grinning:
Vidím, že háčkuješ čepičky, moc pěkné :slight_smile: "šikulka" jsi, jsou moc pěkné :slight_smile: a Klárce sluší :wink:
9. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Marky, díky... jsem se to z "nudy" na mateřské naučila podle internetu :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj bobule i Klárko, to má zlobi radost, že jsi ze Zlína,opravdu tady bodují Otrokovice. Máš šikovnou holčičku.
Adeli: to tady psala Janista se Zlobi, že je v Brně veletrh dětského zboží nebo něco takového, ale asi na to kašlu, Mates má věcí plno a teď stejně nemůžu utrácet.
Já taky v noci nepřebaluji. Když byl malý a v noci jsem mu dávala najest, tak jsem přebalovala před každým jídlem,a le teď jak spí celou noc, tak ho kvůli tomu nebudím. Ráno ji má sice opravdu fest, ale přece ho nebudu vytahovat a budit kvůli tomu. Jen když měl ten průjem a slyšela jsem že to tam hrklo, tak jsem ho přebalovala, jinak ne.
9. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky nedíváte se na víkend :confused: ?
9. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
bobule amáš nějaký odjaz na to háčkování? taky jsem o tom uvažovala. Sice moje babička sem tam háčkuje, spíš plete, ale já bych neměla nervy se to učit od ní a ona by ze mě taky asi zešílela.Čepičky vypadají fakt suprově.
Marky já ten víken mám jen jako kulisu puštěnou na pc, ale spíš mám zaplý jen zvuk, proč?
9. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
odkaz:slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky holčinky a ahojky Bobule a Klárko :slight_smile: ,Zlobidýlko vyhrožuje :grinning: :grinning: :grinning: .
Muri :slight_smile: ,za kolik mají v akci ty pampersky a všechny velikosti?
My už spinkáme,ale ne moc klidně,tak uvidíme.Taky už půjdu do hajan.Všem přeji dobrou noc a sladké sníky :slight_smile: .
Moni :slight_smile: ,nezdrhám,plavně odcházím :grinning: ,ale s tebou se rozloučím na icq :wink: .
9. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.