• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jdu do postele pa :pensive: :pensive: :pensive:
aha..tak to nejde mame hader a musim setrit :confused:
9. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Murin, děkuju :dizzy_face:
¨taky jsem mrkla na vaše děti a jsou všechny krááásné :dizzy_face:
A na víkend se dívam... mít zdravé dítě je zázrak :pensive:
9. bře 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Murin
http://hackovanecepicky.wgz.cz/
návody jsou na pravé liště :wink: ... je to tady hezky rozepsané :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Teď tam byla reportáž o dětech s cystickou fibrózou :astonished: ...docela jsem hleděla, vůbec jsem s takové nemoci ani nevěděla a projevuje se prý častým zahleněním, průjmem, zánětem dých cest a je to nevyléčitelné a těžko rozpoznatelné, prý se to dá poznat nějak podle potu, podle slané chuti :fearful: ...No vážně hledím, co je teď nemocí :cry: docela smutná reportáž.
Já ty domácí práce moc nejsem :unamused: , asi bych u toho nevydržela, nebo spíše s Nikčou bych u toho nevydržela :grinning: ...ale stoji to za to.
9. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ined: ty pampers ve schleckerovi mají za 345kč a všechny velikosti. Zítra si pro něj jdu.sice mám plenek teď dost nakoupených, ale když je akce, tak je stejně koupím a schovávám do zásoby, jak říkám plenek není nikdy dost :grinning:
Všem přeji dobrou a klidnou noc. Taky valím do hajan, takže se mějte. Zítra budu až večer, teda doufám, že mi to bude prckem dovoleno. pa
9. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj Bobulle a Klárko!Máš pravdu mít zdravé dítě je velké štěstí :slight_smile: Tak už se loučíme dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jj Bobull, je to zázrak :dizzy_face:
Dobrou holky, tak vidím, že zase Zlobi prcháte! :sunglasses:
9. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
ahoj co to vidím vy zdrháte!!! :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
bobul to je super ZLÍN ! :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
máš krásnou holčičku a ty vlásky :fearful: to se s námi nedá srovnávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten veletrh mě zajímal kvůli kočárku :slight_smile:
víkend jsem naštěstí neviděla, mám pak depky z takových věcí :frowning2:
9. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
tak jsem byla ve sprše a mezitím se miška 3x vzbudila...kašlem a vůbec..no to bude noc, chudinka...a to tak krásně usínala a spala..
hele já budu celý týden doma...doufám, že tu budete "prstem hrozící smajlík" :slight_smile:)
9. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jj, Zlobi, já snad budu nakukávat :wink: a zase jsme se rozrůstly, tak to bylo, aby tu s tebou nikdo nebyl :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ale vidím, že já jsem toho zase dnes vyžehlila :astonished: :angry: :grinning: prd!
9. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
jj to je fajn čím víc tím líp :slight_smile:
já ale půjdu taky do hajan není mi dobře a noc bude krušná...
dobrou všichni i těm co už zdrhly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to žehlení je vždy na dlouho co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi, taky se určo páča brzy dočkáte :wink:
Taky se teď dívám po nějakých golfkách a sháním větší autosedačku, ale Brno je z ruky :frowning2: i když prý se tam občas dá nakoupit za dobré ceny :wink:
Zlobi, Klárka je taky od včerejška marod. Kašle a má teploty... a taky se mi snad po půl roce oprudila a má jakousi divnou vyrážku na puse... no snad to nebude nic vážného...
9. bře 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, s MK se to vždy protáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak si běž pěkně odpočinout a nasbírat síly :slight_smile:
já už taky povalím.........Dobrou noc holky :slight_smile:
9. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
bobul chudinka to je fakt děs nemocné mimčo...:frowning2:
tak se tu zítra potkáme :slight_smile:
jdu dobrou :slight_smile:
9. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Já to taky říkám že mimča by neměly být nemocné :pensive:
JJ, MK to je droga.... :grinning:
Tak dobrou noc
9. bře 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak noc...jak s nemocným mimčem, od usnutí každých 20-30min vzhůru - sice třeba jen dudlík, ale často už seděla tak položit..jsem ja zbitá. Radka jsem nechala spát jelikože jede do prahy tak at není unavený. mně je taky pěkně blbě no paráda. a měla nějak blbě danou plenu takže jak jsem se tu včera chlubila že skrz látkovku nikdy tak dnes poprvé ale nožičkou - ji měla nějak blbě danou :frowning2: - a musím jít převlíkat naši postel a mýt matraci...máme toho málo chjo...
snad jste měly lepší noci
koukám bobul že nejsi nová na koníku, kampak chodíš kecat, když už i víš že MK je droga :slight_smile: to by mohli naši manžílci vykládat že? :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno... no u nás byla noc taky divočina :pensive:
Zlobi, jj, přítel vyhrožuje že mi ten net vypne jestli u MK budu furt sedět :grinning: ... jinak chodím ještě na červenec 2008 :wink:
10. bře 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahoo bobul :slight_smile: copak se dělo v noci?
jj všude je to stejné :slight_smile:
a s námi na srazíky budeš chodit?:slight_smile:
10. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Klárka měla horečku (38,6) a hrozně kašle... :frowning2: ... budila se s pláčem...
Na srazík se ráda přidám... :wink:
10. bře 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
chudinka....koukám, že si užíváme :frowning2: a jak je na tom teď?
no to bude dobře ..kdyžtak se můžeme potkat i někde ve zlíně na procházku (teda miška v kočárku moc dlouho nevydrží :frowning2:) nákupy a tak :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojte holky, my noc pro mě taky děs. Malý se vzbudil opět ve 2.45h v noci a prostě si vyzkládal, skákal v postýlce. Tak jsem si ho dala k sobě, že usne, houbelec, kopal do mě, lozil po mě, já už byla na mrtvici. Ve 4h to vypadalo že už chrní a já pomalu vytuhávala a najednou hép na mě. Já myslela, že ho zastřelím :grinning: tak jsem to vzdala , dala mu mléko a chrněl do 7h. Od rána řádí opět jak nevím co. Mám jet dnes ke kámošce, ale moc se mi nechce v tom počasí. Jak je ve Zlíně holky?

vidím, že jsme měly noci všechny stejné. Akorát my jsme zdraví jak rybičky. Hlavně, aby vaše dítka byla co nejdříve fit a ty Mony taky.
10. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Zlobi, to by bylo super... :dizzy_face: Kláruš je taky neposeda a v kočíku vydrží jen chvíli :sweat_smile:
Múžu se zeptat odkud jsi? :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no tak to bude stejné, rychle někam se přemístit a pak rychle do herny nebo na návštěvu :slight_smile:
jsem z jižňáku - letná je kde? nejsem odsud, vím kde je stadion letná ale část je někde za poliklinikou??
mur copak mu je? jinak je v pohodě? ve zlíně je normoš - 4st a neprší ani nefouká
10. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
nic Matesovi není, jen si prostě chtěl hrát, nos píš nenchat mě v klidu spát. Teď mě tady pusinkuje, sápe se po mě:slight_smile: chce ať mu pustím pohádku na pc, ale má smůlu :slight_smile:
Tak to je líp jak v Otr, tady začíná pršet a šíleně fouká, tak se proto rozhoduji jestli jet.
10. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Mony nedívala jsi se na včerejší AHA jestli tam něco bylo? Já zapomněla:frowning2:
10. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
včera jsem se dívala a nic...dnes ani zítra ven nejdu, jukneš? :slight_smile:
tady je fakt rozumně, sem klidně jeď :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
no tak tady začíná lehce vykukovat slunko, tak pojedu. Zkusím to tím trajflem, jsem zvědavá jestli to vydrží až na JS. Na AHA se dnes mrknu. Takže večer tady. Pěkný den všem¨. pa
10. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.