• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Muri, tak u nás je 6 st. a zataženo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si užijte výlet :wink:
Zlobi, no tak to je přesné... někam rychle dojet :grinning: .... Letná je nad poliklinikou a my bydlíme ještě o kus dál... jak je Interspar, tak přes cestu a do kopce... :wink:
Jdu dát Kláruš sváču, dostat do ní léky a pokusit se ji uspat... takže to vidím tak n hodinu :sweat_smile:
10. bře 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no já dávala mišce atb a odsávala a to byl boj teda :frowning2:
ted ležím a jdu si asi pustit čt ordinaci na dvd at muzu dnes zkouknout (no spíš nahrát :slight_smile:) další :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: !!!
Noc jako vždy o ničem,malý se prostě budí a budí a já nevím proč :frowning2: .A do toho se mi už po tři dny ráno pročural :confounded: ,máme teď hugisky,tak nevím,ale ještě ho vždycky v noci přebaluju,protože to měl pak ráno chudáček nacucané a plenka měla tak kilo :confused: .A včera jste se tady o tom ještě bavily :grinning: .
Ahojky Bobul :slight_smile: ,doufám,že je už líp :wink: .
Muri :slight_smile: ,děkuji,taky je tam asi sjedu koupit,zásoby došly a ty pampersky jsou opravdu nejlepší,ale je potřeba je sehnat opravdu v akci,jinak jsou dost drahé :unamused: .V aha včera nic nebylo,kupovala jsem ho při cestě domů ze sluníčka.
Matýnek spal teď celou půlhodinu,opravdu super :frowning2: ,no tak nic,tak zase jak bude chvilka,zatím pááá,aspoň že už nám tady vylézá oskar :wink: .
10. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky tak jak se máte Zlobi a co Miška když já malému odsávám tak to je řev! :frowning2:
10. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky holky..
tak u nas noc celkem dobra jen 3x hore :grinning:
mon..to znam ja preslekala denne postylku ale pocuranou :angry:
10. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
ahojte,
deli no nic moc, miška má hrozný kašel, ale si říkám že už se to léčí a blíží se konec ..
akorát už krásně usínala a spala a ted zase děs...chjo
adel..ale ona pokadila naši velkou..si tam ráno hrajeme ...
bobul - to není tak daleko interspar :slight_smile: tak až budeme zdravé se potkáme? :slight_smile: víš o nějaké kavárničce kde je to dobré pro děcka? kočka je dobrá ale nedá se tam lézt, to až bude miška chodit, pak je nějaká slunečnice v morýsáku, a pak leda beruška...ale jestli víš o něčem, sem s tím :slight_smile: jo a nejezdíš na bruslích? já v létě začala a chci ted pokračovat :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
zlobi malý se mi tak před 10 min vzbudil :wink: protože jsem byla venku, venku to celkem jde! :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
aha ja ze postylku :grinning: jinak petan uz ma kasel skoro 2tydny :cry:
tak zitra ockovani asi nehrozi
10. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
tady je venku krásně ale fakt mi není na procházení ještě že spí na balkoně ted spala 3h, holt jak se budí v noci a vstávala brzy tak dospává ještě jak je nemocná..tak jsem si aspoň poležela :slight_smile:
adel ten kašel je na dlouho :-/ očkování určo ne ted :frowning2:
10. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
malý už přestal kašlat nevím kde to chytil? :frowning2:
10. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak ja jsem po O ajdu si udelat oblicej a pujdu na postu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
já dělám oběd (sekana s kaší) :slight_smile: :wink:
10. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
jé mnam deli přines mi taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám zbytek štěpánské ze včera a zítra si objednám pizzu :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Adelinko, tak já být 3x za noc vzůru, tak jsem mrtvá... už jsem si odvykla :sweat_smile: ... já vstávám k malé jednou (mezi 2 a 4 hod. a pak po šesté...) a vstáváme teď tak kolem sedmé... jejda kde jsou ty časy kdy jsme chrupkali do 10 :astonished: :grinning:
Zlobi, určitě jo :slight_smile:. Jinak my nejčastěji chodíme do té Kočky, ale slunečnice je lepší že je tam herna, nebo teď je prý nějaké nové mat. centrum na kolektivním domě... :wink:
No a brusle jsem si plánovala a koupila jsem si i kočík s brzdou, ale brusle ještě nemám... poprosím ježíška ať mi je přinese k narozeninám :wink:
10. bře 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
teda bobul takové krásné noci...to moc neznám :frowning2:
já v té slunečnici nebyla tak ráda zkusím nebo i hernu :slight_smile: tak až budeme zdravé všechny :slight_smile:)
já mám kočík bez brzdy ale jezdim podél vody po rovince tak v pohodě. tady jezdí hodně holek - hele to abychom si skoro zamluvili nějakou dráhu :grinning:
a kdy máš narozky a kolikáté ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
malý mi jí pořád okurky :frowning2:
10. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Narozky mám až v červnu ... 29 :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... doufám že jsem tu nejstarší :sweat_smile:
Slunečnice je chráněná kavárna... obsuhují tam mladí lidé s mentálním postižením a jsou tam i chráněné dílny, kde se vyrábí keramika apod. je to tam hezké a je k tomu i úžasná veliká zahrada s hřištěm, pískovištěm... moc hezké... :dizzy_face:
Já bych měla asi strach jezdit bez brzdy..., ale asi je to o zvyku :wink:
Delikates, jako kyselé okurky? :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jj vím co je to jen jsem tam ještě nebyla.
nejstarší tu rozhodně nejsi! já měla ted v únoru 30...a i další...ale at se "prásknou" samy :slight_smile:)
kyselé okurky nejím samotné ani já :slight_smile:) to jsouchutě teda
10. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
No kyselé okurky ale jenom si párkrát kousne ale jsou domácí výroby.No vypadá to ,že jsem tady asi nejstarší v v červnu budu mít 34. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
ted nevím deli ale jedna ze dvou asi jo no :slight_smile:)
aspon že je nás víc 30nic :slight_smile:)
10. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
je tu někdo vůbec??????????? :angry:
10. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
já tu jsem..akorát jsem uspávala dítko....
10. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
ale přes den tu moc lidí nebývá :frowning2:
10. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
taky mě připadá :frowning2:
10. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
jenom ráno :wink: potom tak v11 hod. a potom až večer :frowning2: kdy já uspávám malého
10. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
no to tak je no :frowning2: tak aspon někdo tu se mnou je když tu marodím doma :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
(dítko) :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
a očem se budem bavit? :wink:
10. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak jsem se pokusila nakrmit Klárku a vůbec nejí.... a teplota leze nahoru... :pensive:
To jsou chutě teda :sweat_smile: :grinning:
Zlobi a odkud jsi původně? Jestli to není tajne... :wink:
Venku se dělá hezky a je tam docela teplo... teď jsem vykoukla na zahradu, když Kláruš vytuhla...
10. bře 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no deli my marodíme obě :frowning2:
bobul já jsem z prahy :fearful: :wink: sem jsme se přistěhovali na konci března loni :slight_smile:
deli ty jsi původně z otr a bobul ze zlína?
10. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.