• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
já jsem původně ze Zlína ze Zálešné :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
Lukynek říká mama, tata, baba, ham, mnam,já. :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
ty jo já se tak těším až bude miška mluvit. ona zatím moc nevykládá až ted začala a to spíš nadává :slight_smile: ale už občas i komentuje něco...by mě zajímalo co chce říct :slight_smile:
a že jsi se přestěhovala do otrok?
10. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
tak jsem doma z venku a pekne jsem zmokla..to je pocasi :angry: :angry: :angry:
bobul..a to byla super noc petrik je hore klidne 10x za noc
10. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
Můj je z Otrok tak jsem tu hlavně kvůli němu, moc se mi ze Zlína nechtělo. :unamused:
10. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
a on jako nechtěl do zlína deli? nebo tam měl bydlení?
adel u vás takt leje? tady vůbec
10. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
No bydlení tam neměl ale práci,ted už máme svůj byt.A už jsem si tu celkem zvykla.školku i školu máme před barákem a tak Míša nemusí dojíždět. :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
aha no práce je práce ale mohl dojíždět ze zlína :wink: a už jsi si tam zvykla? já jak kdy...:slight_smile:
10. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
no celkem už jo a do Zlína to není tak daleko :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
to neni ale vysvwětli to těm mimi v kočárku :slight_smile: miška cestu busem nezvládá :frowning2: snad brzy spravíme auto :slight_smile: ona je tak mazlivá že musím být furt u ní...
10. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Zlobi zkus až budeš mět čas jít na http://světkočárků.cz ted jsem tam byla mají tam značky (Jane) roku 2009. kombinované,golfky,sportáky. jinak nevím jenom jsem tam tak nakoukla ! :wink: :slight_smile: Jinak se můžeš mi zeptat i na jiné stránky na co budeš chtít.
10. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
tak to jo :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
dala jsem fotky!!!!! :wink:
10. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Adelinko, tak 10x za noc být vzůru... no to si teda užíváš :unamused:
Delikates, mě by se ze Zl. taky moc nechtělo... ale v otrokovicích jsem bydlela od 1 do 3 let a pak jse mtam jezdila na víkendy a prázdniny k babičce a dědovi :slight_smile:
Jinak jsem vždy bydlela ve Zl. :slight_smile:
Zlobi a to šel tvůj partner za prací? Většinou je to naopak.. že Zlíňáci zdrhají do Prahy :wink:
A zvažuješ Janečko? To byla taky jedna z aleternativ kočárku kterou jsem zvažovala :dizzy_face: ....jen ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz
Bobull no to věřím že bys nechtěla :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
holky kde jste? :frowning2:
10. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
jdu dat atb odsát nakojit a usppávat a budu!:slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojte holky, tak už jsem tady:slight_smile: Já dnes byla v tom Zlíně, cesta trajflem s kočárem úplně v pohodě, malý jen seděl a čučel se po lidech. Těsně před vysednutím vytuhl, tak jsem ho pak musela u kámošky vzbudit. Pak jsem vařily a šli na prochajdu, aby dítka spaly. Počasí super, stavily jsme se ve Zlíňance na zmrzku, to jsem neměla ani nepamatuji, mňáááám :grinning: Domů jsem dojela kolem 17.30h, pohrála jsem si s malým dala koupačku a po mléce hned vytuhl, tak mám klid, to je bájo:slight_smile:
Deli ty máš 34? tak to bych ti teda netypla, typla bych tak 29. Jinak já budu mít 28 v květnu, takže jsem ještě mladice:slight_smile:
Holky do slunečnice bych zašla s vama, ale nevím kde to je. To je jak je sokolovna? tam vím že je slunečnice nebo se tak jmenuje ta restauračka myslím.
Jinak já mám kočárek bez brzdy a rajtovala jsem s ním na bruslích celé léto. Sice mě tam jelo auto opravdu vyjímečně, ale když jelo tak v pohodě. AKorát v Otr. to bude horší, ale nějak se to udělá.Ve ZL u vody je to dobré, tamjsem jezdila před těhu a pak ještě vzadu u Tescomy.
10. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
bobul jané - jo a ne, líbilo by se ale odmítám dát takové peníze..ty máš co? nebo plánuješ?
no a s námi je to složitější - já nechtěla s dítětem být v praze, radek (manžel) je z otrokovic a chtěl se vrátit, tak jsme šli sem, ale já řekla zlín (otroky by na mě byly malé :slight_smile:) tak jsme před skoro 4lety tu koupili byt. A práci má furt v praze, po a pá dělá doma út-čt jezdí do prahy. dělá tam co dělal když jsme tam bydleli, finančně je to nebe a dudy..je sice blbé že tu 3 dny a 2 noci není, ale pak tu dva dny je a to je příjemné. s miškou je docela hodně :slight_smile: no a já jsem sem z prahy jezdila za klientem a ten mě přetáhl a ted dělám tady :slight_smile:) a mám skvělou práci takže fajn :slight_smile: tak asi tak :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
murin: no vždycky jsem vypadala mladší :slight_smile: ale nevadí mi to
10. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
já mám taky brusle a je to super :wink: i malá má brusle :wink:
10. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahoj mur tak pěkný den jsi měla :slight_smile:
tak nevím jestli ti ám závidět - v noci spinká v kočárku vydrží ale zase je to hrozný dáblík :slight_smile:)
já právě jezdila podél vody a bez brzdy a ok. když jsme kupovali kočár tak jsem ještě neměla brusle :slight_smile:)
10. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
no já ještě nevím co si za ten golfáč budu kupovat. :slight_smile: :wink:
10. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
jj bylo dnes dobře, ještěže jsem jela, tak bych se sama trápila s malým. On je hotový z Terky, pořád na ni chodil nanukovat i sám si došel suverén do ložnice a díval se jí do postýlky jak tam chrní. No sranda:slight_smile: Jo spinkání má dobré, ale už to není to co dřív. Na dnešek se mi opět vzbudil, snad na zítřek budu spát až do rána bez probuzení. Jinak v kočáru opravdu vydrží, je zvyklý od mala, on trávil celé léto od rána do večera v kočáře, aby jsem s ním venku i jsem ho v něm přebalovala, krmila... takže je to možná tím. Ale jinakje to opravdu drak, dnes mě tak šíleně kousl do ramene, že dostal hned po řiťce.
Já sice měla už brusle když jsem kupovala kočár, ale nechtěla jsem dát ty nehorázné prachy za ty kočáry s brzdama, kor když mají malé korbičky i lůžka. A když se jezdí tam kde je stezka a nebo jezdí málo aut, tak je to v pohodě.
deli: kam chodíš na brusle? že bych se pak v létě přidala.
10. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
na okruh jak je to fotbalové hřiště s tou umělou trávou a nebo do Zlína kolem vody :wink: já mám ty brusle od minulého léta :wink: letos musím naučit malou bruslit :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
deli: to jezdíš i na okruhu s kočárem?
10. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
jezdím někdy i s kočárem ale nevím s čím to líp jezdí :slight_smile: s golfkama nebo s kombinovaným nebo se sportákem :wink:
10. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
no jasné i manža jezdil
10. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
já jsem zatím jezdila s tím breakerem a super, takže nevím s čím to jezdí líp. Golfky bych asi na brusle nebrala,nevím ale přijdou mi na to blbé.
10. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
ale toto léto pohlídá babička a pojedem bez a nebo s motorkou :wink: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.