• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak my nespíme a rozhodně brzy spát nebudeme.
miška asi týden umí kroutit hlavičkou když řekneme nene a ted už to i říká, a pak jí má člověk něco zakázat! :slight_smile: a máma nepoví a nepoví :slight_smile:
taky bych se s golfkama bála?
10. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zlobi s golfkama asi ne spíš je nejlepší sporták a co jaká se ti líbí značka kočáru? :wink:
10. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
já ani nevím, nemám z principu ráda drahé kočárky a takové ty "moderní" ale pro děti nepohodlné, alá vození dětí místo v korbě v polohovatelném vajíčku. a jinak já nějak nemusím značkové věci takže je mi jedno či značka nebo noname, hlavně parametry. to mi zatím nejlíp vychází ten multiway co my chceme i když chicco nemusím. ale ten vypadá dobře. i jané ale prostě nedám za golfky 8tis..
10. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Murin : já jsem jedila taky s breakerem :slight_smile: s golfáčem to není dobré mužou se ti převrátit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( tak spíš se sportákem) :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
já počítám že budu jakosporták používat našeho patrona a golfky fakt budou na cestování a pak až bude chodit a jen občas si sednout. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zlobi :grinning: já tak nejvíc 4000 tisíce i s výbavou jiné mě připadají předražene :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejsou třeba s výbavou
10. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
no jako tak nějak, uznávám že jané mají výborné parametry ale půlka ceny je prostě značka a já nemám ani značkové oblečení fakt si na to nepotrpím.
10. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zlobi :no to je jasné a když cestuješ není to těžké a je to skladné golfky jsou tak do zoo :grinning: a na výlety :wink:
10. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak to já na bruslích budu s Matesem. Rychlá jízda se mu moc líbí, tak snad v létě mi tam ještě vydrží, když ne, tak holt má smůlu, bude muset:slight_smile: protože s kočárem je to super, to mám jistotu že nespadnu, bez něj už to asi ani neumím:slight_smile:
teda ta Miška má ale výdrž. Já jsem ráda, že chrní nebo už bych se za ten den zbláznila:slight_smile: Taky u nás máme nejde ani omylem. Vyjímečně když brečí, tak jednou to řekne a hotovo. Oni jak kdyby věděli, že se na to my maminy třepeme :grinning:
10. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zlobi za značku platíš já taky nemám na (rifle s mikinou ) které stojí 600 :frowning2: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
malý je taky vzhuru ale nosí tu peřiny tak to znamená že je ospalý :wink:
10. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
no mišce se líbilo na saních a když dobíhám bus tak se takychláme, tak snad se jí to bude líbit.
no ale když říká to nenene a kroutí hlavičkou tak je k sežrání :slight_smile: tata říká už jak dlouho a mama nic,ale ona neví co to znamená. ale to nene podle mě ví když se blíží k drátu a já začnu nene tak začne kroutit hlavičkou potfůrka.
no a výdrž má a to bude vstávat před 7...ted usnula haleluja :slight_smile:
psala mi ined že jsme v aha zase nebyli? to už asi nebudeme..
deli, já bych na to i měla, ale prostě odmítám z principu. jako koupím si kvalitní pohorky nebo lyže nebo batoh na záda,ale oblečení fakt ne. kočár jsem byla ráda že mám českou značku, zajímají mě parametry, bezpečnost ale značka ne.
10. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
no to je roztomilý :slight_smile: a usne sám? a v kolik ráno vstává?
10. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
sám usne jen někdy a ráno v 7. hod a nebo 8.hod a nebo v 8.30 hod :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
a jinak musíš hladit nebojak usíná? a přes den ještě spinká?
10. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
ale v 8.30 jen vyjmečně :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo to jsem zapomněla napsat. Dneska jsem si AHa koupila a fakt nic. Takže nás tam asi nedají :frowning2: Jinak jsme byli prý i včera ve zlínském vysílání. Říkala mi to kámoška, že se dívala a opět tam byla ta reportáž :slight_smile:
TO se mě malý taky chláem když utíkám s kočárem a nebo ho pošlu a běžím za ním, to se chláme na celé kolo, rychlou jídzu miluje :slight_smile:
Tak to mi nene neříkáme ani nekroutíme hlavičkou. Já když něco nesmí, tak zvýším hlas a řeknu nesmíš a nebo nechej. Dneska jsem mu kývala hlavou jako ano i ne a chlámal se tomu.
Tak se opět dívám na to nahá jsi krásná, jsem zvědavá jak tu maminu změní. Má mi dojít ještě bratránek donést věci po jeho synovi, že našel ještě ve sklepě různé hračky i pytel oblečení, tak čekám a pak hurá do hajan.
10. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak to jo málému se líbí skákat na baloně :slight_smile: chláme se i skluzavka ho baví :wink: rád na ní chodí :grinning: třeba v tom Sluníčku se klouzal :wink:
10. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Murin dík ještě jednou za ty fotky :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
nemáš za co, já beru foťák všude s sebou a pořád fotím.
10. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
tak jsem si stopla ordinaci a zapla to at vim co to je...:slight_smile:
my zase vubec nedelame paci a takové věci...
10. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
mony mi paci paci děláme, ale až od 11měsíce, takže buď v klidu. Dřív ukazoval jak je veliký a teď nic. Jen to paci paci a teda má novinku, když řeknu ticho a pst, tak si dá prstík před pusinu, to jsem ho naučila a učím posílat pusinky, tak jsem zvědavá kdy to zvládne. Jo a sám ještě začíná dělat vařila myšička kašičku...
10. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky..je vstavat v pul osme by se me taky libilo :grinning:
taky nemusim znackove veci a taky na ne ani nemam :confounded:
rano jedem k dr,ale pichanec asi nebude pac mame porad kasel :confounded:
10. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zlobi my teda jo mi děláme paci,tak jsme velicí, a tak tak všelijak...( jak se máš) :slight_smile: ale naučí se to
10. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
jo tak pusinky občas posílá resp. dělá pusou pusinky, ale dát mi ji to ne, potfora :slight_smile: jak je veliká - dle nálady a kašieku jsme ted teprve začali dělat :slight_smile:
adel tak snad vám něco poradí na ten kašel...už jsi tam s tím kašlem byla?
10. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
adeli držím pěsti,aby to bylo v poho u Dr. a pichanec mu teda opravdu nedá. My zase čekáme až bude mít i tlak v oušku opravdu dobrý. Prevenar mám už 2,5měs v ledničce, první máme pichat ten a pak hexu.
Mě se to taky líbí vstávat v půl 8, ale to je jen sem tam, takže buď v klidu. Petřík je zase vyjímečný jinak.
10. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
ty vole to je ekolog!!!! :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
adel: a v kolik malý vstavá vám? :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
to nemůže dát prevenar když je tlak špatný? ale je fakt že nám se spravil až ted, dlouho to trvá :frowning2:
co máš v plánu na zítra murin? babička si vzala volno a bude tu at můžu zítra ležet ale uvidím miška chce být furt u mě...
10. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
mur..no ten je opravdu vyjimecny vsim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mela jit na hexu a do druhe nozky prevenar
mon..no ja jsem tam byla s kaslem ve ctvrtek to budou dva tydny..je to uz o moc lepsi ale porad trosku pokaslava
10. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.