• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
adeli přeji pěknou dovču, užijte si to tam. Dobrou noc.
3. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Adel, já bych ji asi taky buď tebou vyměnila, zbytečně máš z toho pak nervi :wink:
No u nás už se chrní, oba už jsou tuzí, tak valím do sprchy a jdu taky na kutě :wink:
Tak Pa....dobrou noc :dizzy_face:
My jsme zatím na to odnaučování nenajely, zatím kojím co si řekne a čerpám teorii :slight_smile: Zkusím až po Nikčiných prvních narozeninách, to bude pro ni teda dáreček :grinning:...z toho moc radost mít nebude :sweat_smile:
3. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Marky já jsem si to taky ještě pořádně nepřečetla, ani není pomalu kdy. Snad zítra to přečtu. Taky půjdu do sprchy a pak asi hajat k malému.
Přeji dobrou noc.
3. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Adel,taky přeji pěknou dovču, pořádně si ji užijte :dizzy_face:
Ahoj Murin, škoda, že už mizím...ale opravdu už jsem vyřízená, tak snad na srazíku pokecáme :wink: jsem na vás oba zvědavá a moc se těším :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
marky taky bych počkala ale vůůůbec se nevyspíme už to nejde :frowning2:
murin to je teda žroutík :slight_smile: bruslit jdeme na rybník , klkuci chcou s dětma (mají 15měs syna) bruslit v kočárku já se na to moc netvářím ...
3. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
pořád nám tu vypadává signál, takže se mám nestále odpojuje net, zítra dojde kámoš to trošku poštelovat, tak snad už konečně pojede...
Lyžovat bych jela, chci s Filípkem, ale nemám pro něho lyžáky, nevíte někdo náhodou, jestli je na tom svahu ve ZL půjčovna?...nebo ve ZL bazar s lyžema?... musím to přístí týden pořešit, chci Fildu tento rok naučit lyžovat...dala jsem si to jako novoroční předsevzetí :slight_smile: Jinak musíme zajet koupit malé botičky a papučky, má jen capačky, tak něco s podrážkou a zpevněným kotníkem, po Fildovi nemám nic, ten chodil až následující zimu, protože je narozený v říjnu.

Jinak já tabulky vůbec nesleduju ... když dojdeme z poradny, máme v průkazce vždy pochvalu jako...krásně prospívá apod., takže tohle fakt neřeším
Jinak s tím olejíčkem jsem to taky nevěděla, ty čtverečky doma mám, už ani nevím, na co jsem je vlastně kupovala...
Teda Adel, ten Petřík byl teda fakt obřík :grinning: ...to Filda bych chcípáček :grinning: ...jen 3880g a 50cm ale teda taky dal pěkně zabrat
Jinak hezkou dovolenou a pořádnou sněhovou nadílku, ať je na čem bobovat :slight_smile:
Marky...tak to jste se pěkně pobavili...občas je to potřeba :slight_smile: :sunglasses:

My teď usínáme krásně, po 6 okoupeme, kolem 7 dám do postýlky, vyzungne flašu a spí :slight_smile: ...akorát ty rána jsou fakt krušná, vzbudí se kolem 3hod a do rána nespí...je to i z toho důvodu, že máme postel a postýlku přímo pod střešním oknem a do okna nám svítí pouliční osvětlení, od té 3hod sedí na posteli a vykládá až do ráno...brble a pořát ukazuje na okno...no hrůza... musím tento týden sehnat nějakou roletku...už jsem se kvůli tomu tak týden nevyspala...

Tak holky co jdete na kutě...dobrou :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
dobrou marky :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
ahoj jani :slight_smile:
půjčovna ve zlíně je, ale jestli mají tak malé těžko říct...
no to je radost s tím karlem teda. filda má svůj pokoj co? jen ho nauč lyžovat, ale filu budou bolet nožičky u na vleku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj Janista, teda to je kecalka Kája. To by mě taky zabilo:slight_smile: Já děkuji za to, že v 18h okupkám, dám flašku a v 19h chrní až do rána. Dřív chodil spávat ještě dřív, ale posunula jsem mu to. A když by sis ji dala do postele k sobě tak neusne? Já někdy když se malý vzbudí v 5h ráno na jídlo a vypadá to, že už nechce chrnět v postýlce tak si ho dám k sobě do postele a spíme spolu a to vytuhne hned. Prostě teplo maminky je dobré uspávadlo:slight_smile:

zlobi: tak to já bych neměla odvahu pustit kočárek na led. To bych měla nervy někde, i já sama se bojím stoupnout na led na rybníku...
3. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
no murin na mišku spaní u mě taky fungovalo, ale dneska to třeba nezabralo. ted mi usínala u prsa, jsem ji položila a po 3minutách stála v postýlce a řev, tak jsem ji šla položit a čekám na další ...
tak ys ebojím, mám staré brusle se vymluvím že nejde v nich být a budu smalou na břehu :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
No právě, ať si trochu protáhne tělíčko....teď je pořád takový bledý...trochu čerstvého vzduchu mu jen prospěje :slight_smile:
Filda zatím sám spát v pokoji bojí, tak máme zatím pánskou a dámkou ložnici, já s malou v ložnici, můj s Filou v pokojíku
Murin, to právě je u mě v posteli....já dám v noci flašku, přebalím a ona pak už jen do rána kecá a kacá :sweat_smile: ...tak až jsou chlapi vyspaní....tak po 6hod předám mojemu a jdu dospávát...ale už mě to začíná pěkně zmáhat 8
My jsme po rybníčku jezdívali s Fildou na saních :sweat_smile: ...ale tady je tak maxim. po kolena vody....na zimu se vždy vypouští a rybáři nechávají jen trochu na bruslení...teď právě sháním pro Fildu kačenky, když máme ten rybníček přímo pod oknem, musíme to využít
3. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
no ty jo jani to musíš být mrvá...já byla mrtvá když malá vstávala po 5...
saně...ty jo že bychom ji posadili do bobů nebo saní??? ale žadné nemáme...
3. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
No Mony, to taky jsem, ještěže je zatím můj doma a ráno si ji brává....však to sama znáš
...my máme po Fildovi sáňky i s ohrádkou a babyboby, ale v těch ani nebyl, vůbec se do nich nevlezl...v půl roce měl totiž 10kg :sweat_smile:
...můj mě pořád otravuje...jestli náhodou ty nebo tvůj neví co je to "vlastní úprava grafiky přes CSS soubor" ???
3. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
aha, já myslela, že Kája spí v postýlce. To by mě taky zabilo od 3h nespat. ALe aspoň ji pak máš komu dát, aby hlídal. takový rybníček by mi vyhovoval, tam bych se nebála:slight_smile:
tak co zlobi leží nebo řve na celé kolo?
3. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
no ticho takže jdu na ni mrknout...tak spí, dneska je jeden řev:slight_smile: uvidíme co v noci...:slight_smile:
3. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
V postýlce samo :slight_smile: ...ale pak kdyžtak ožije, tak ji dám sobě, protože jinak huláká na celé kolo
My tady máme nastříkanou bruslařskou dráhu u školy, zítra jsou tam dětské závody, tak se tam jdeme podívat Fildovi pro insiraci, jestli se mu to bruslení bude líbít, ať nekupujem brusle zase zbytečně
3. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak držím pěsti,aby to v noci bylo dobré a dobře jste se vyspali.
3. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
tak to jsem zvědavá kdy přijde otázka "a nebolí z toho nožičky?" :slight_smile:) ne, snad se mu to bude líbit..:slight_smile:
3. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky v Otr. udělali vedle koupáku a městské haly plac na bruslení.
3. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
...když ne nožičky...tak je to bříško, hlava, ručičky...hlavně, když má začít uklízet hračky :grinning:
3. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
...tož se tam můžem jít přístí týden mrknout, jestli půjdem spolu na tu procházku :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak dejte vědět ale chce to s kočárkama :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já jsem na bruslení antitalent, kámoška mě chtěla naučit, chodívaly jsem se učit v noci sem na rybníček, ale za chvili to vzdala :grinning:
3. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
OK, my pojedem do Otrok v pondělí nebo v úterý
3. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
:slight_smile: tak to radši s kočárkem ne jani :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky já ale nebruslím, nemám brusle, už bych to stejně ani neuměla. Inline br.to jo to mi docela jde. ale dojet bych dojela:slight_smile:
Filda je prostě filuta :grinning:
3. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
určo, sáňky nepovezu :slight_smile: ....kočárek mi zabere celý kufr...naši se mi vždycky smějou....že si máme pořídit radši mikrobus i to by bylo málo :sweat_smile:
3. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
no ale nahlodala jsi mě s těma sáněma an zítra ale miška pořádně nesedí ještě...murin jestli umíš na inlinech tak to by ti ěšlo, tak na jaře můžeme jezdit nainlinech spolu já začala v létě :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky já jdu chrnět, tak se mějte, přeji dobrou noc.
3. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Murin dobrou, já půjdu taky...ať něco málo nadespím
Holky, taky jsem přemýšlela o in-linech...mám na kočárku ruční brzdu, tak by to šlo, ale brusle už jsem věnovala známým, tak bych musela koupit nové
3. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.