• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak pusinky mi Mates dává a to několikrát za den a rozdává je všem když se mu chce, ale někdy je ta pusina kousavá, stiskne rty a nebo tě objede jazykem, tak jsi celá zaslintaná:slight_smile: ale je to pěkné když k tobě z ničeho nic dojde a dá ti hubáka:slight_smile: pusou taky mlaskne, ale učím ho dá pusu na ruku a fouknout a nebo mávnout, jako že posílá.
Neboj taky začne něco dělat, mě přijde že ty děti ví, že to po nich chceme a just to dělat nebudou. To trvalo než malý uděla paci paci, vždy zatnul ruky a nešlo s něma hnout, tak jsem na to kašlala a pak to začal dělat síám od sebe.
10. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
a malý ještě dělá prosím prosím a ty ty ty :wink:
10. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
počkej Dr. mu v jeden den chtěla pichnout prevenar i hexu? tak to mě řekla, že pichne prevenar, za 3 týdny hexu a pak až ta další dávka prevenaru.
10. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jé, vyjste toho napovídali... tak postupně dočítám... :slight_smile:
Murin, to jsi měla krásný den :dizzy_face: ... Jinak ta Slunečnice je na Morysově domě... jak býval hotel Sole, tak tam...
Zlobi, já mám kočárek Casualplay S4... je sice drahý :angry: , ale byla to láska na první pohled, a nemusela jse mskoro nic pro miminko kupovat, prtože jsem hodně věcí podědila :wink:
ale zvažovala jsem i Jane Slalom, kvůli velikosti... a teď ještě přemýšlím nad golfkama a líbí se mi Quinny zapp, ale pokud je budu kupovat, tak půjdu asi do jetých... je to mazec ty ceny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi a ty i pracuješ při mateřské? Musí to být náročné, když manžel tak cestuje mezi Zl. a Pr. .... ale aspoň že je pryč jen dvě noci v týdnu :wink:
Jste mě normálně s těma bruslema fakt nahlodaly :grinning:
10. bře 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
to musí být pěkné to prosím prosím. Vidíš to jsem ještě neučila, dík za typ :grinning:
10. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
mur..jj v jeden den do kazde nozky jednu ale ja to nechci pac je to moc
10. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Adelinko:malý se uzdraví a píchanec nedá , malý má rád plyšáky ,dělá berany duc , a mobily,reklamu na Calgonit, a nabíječka na telefon,ovladače. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
tu pusinku závidím ona se mazlí toje úžasné ale já chci i pusinku :slight_smile:
prosím prosím jsem začala o víkendu učit...ale nevím nevím. a paci přesně zatne ruky anic :slight_smile:
bobule pošli odkaz jaké golfky pls :slight_smile: tak můžeme jezdit spolu bobule.
a pracuju od jejích 6měs cca - ale jen 2 hodiny denně někdy z domu někdy v kanclu - ale mám tamohrádku židličku přebalovák a chodím tam s ní a hlídá jí tam babi. a dělám jen když spí nebo ji má babi. je fakt že bych se tu zbláznila 3 dny sama nikoho jsem tu neznala (ted už jo :slight_smile:) tak mi to dost pomohlo a mooooc mě to baví :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
není zač Murin :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
jo adel taky bych to nedala v jeden den nám říkala dr aspon 2 týdny mezitím...je to záhul...kámoška to tak dostala a malý jí to hooodně špatně snášel :frowning2:
miška taky miluje plyšáky a má jednoho oblíbeného a bez něj prostě neusne...
10. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak Mates ti někdy dá:slight_smile: tak do toho paci nenuť, já to vypusitla a měsíc mu to neukázala a on začal sám od sebe, třeba to tak bude mít i Miška.
adeli: to se divím, že to chce Dr. v jeden den. To bych nechtěla i tak je to pro to dítko jeden pichanec až dost. I já bych s tím měla co dělat,
10. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
a ještě furt dočítám....
Zlobi, taky mě se...u maminky, které chcou frajeřit s drahám kočárem ale aby ušetřili tak nekoupí korbu a vozí mimulko jen v autosedačce na podvozku... :angry: ...
A na ty golfky Multiway jsem se teď dívala na opchodńáku a vypadají dobře. Jsou prostorné, polohovatelné záda a nohy, nánožník, dobrá váha a cena tuším 3050,- takže pohoda... :wink:
10. bře 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
malý má taky pat a mat plyšáky a Míša mu dala medvídka :wink: tak je z toho mimo a spí s tim médou :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak petan dela barany duc do vseho kde se vidi..sklo,zrcadlo,sklo na sporaku..atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja to necham taky na 2x ten pichanec..ikdyz petan to snasi dobre
petan plysaky nemusi :confounded:
valim do postele :pensive: :pensive: :pensive: pa pa dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
10. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
bobul nebo to vozí protože jim to přijde moderní či co. a ty tvoje quinny golfky které to jsou pošli odkaz pls :slight_smile:
jj multiway je takové dobré poměr cena výkon :slight_smile: zatím vedou.
jsou roztomilé ty děti s plyšákama:slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zlobi, jj pošlu...
To jsi čikovná že zvládáš i práci :slight_smile:
Holky já se očkování hrozně bojím... po třetí Hexe jsme skončili na pohotovosti... a pak na očním... no děsím se 15. měsíce... to je očkování živýma látkama... :confounded:
10. bře 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
bobull taky jsme uvažovali o Multiway golfkách :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
no šikovná, nestíhám zase třeba žehlení jak miška chodívá spát mezi 21-22h tak abych šla ještě žehlit když mě čeká 2-4x kojit několikrát podat dudlík a v 6.30-7 vstávat...ale tak ta práce mě moooc baví :slight_smile:
copak se vám stalo po hexe?? :confused: a co bude v 15.měs?
10. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
když jsme byli na očkovaní zarděnky.... prostě trojkombinace :slight_smile: tak malý byl v pohodě!
10. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
bobule to je mi líto s tou pohotovostí.
Teď mi odešel bratránek a donesl super hračky pro malou.
Holky jdu na kutě, nahá jsi krásná už končí. Dobře tu holku(svobodnou matku) změnili, taky bych to potřebovala, akorát teda do tv bych nechtěla a kor se tam ukazovat ve spodním prádle.... ale jinak dobré.
tak dobrou noc přeji. pa
10. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak já taky pro dnešek končím krásné sny malý spí tak zítra ahojky! :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
dobrou holky..
mur co by tobě tam měli radit prosímtě! :slight_smile: mur píšu ti do ip
10. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Zlobi a co děláš? Jsem zvědavá, co :sweat_smile:
JJ, jak říká Deli, v 15. měsíci zarděnky, neštovice a ještě cosi... a tím že je to živá vakcina, tak je větší riziko a Klárka je sledovaná na neurologii a tam je to ještě rizikovější...
Po třetí Hexe se nám vyklenula fontanela a tepala... a Klárka má zvětšenou jednu mozkovou komoru, tak mě to hrozně vyděsilo... a na pohotovosti nás poslali na oční na změření, jestli není zvětšený tlak v očním pozadí... bylo riziko že je to zánět moz. blan .... naštěstí dobré, ale bojím bojím :pensive:
10. bře 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ježiš bobul to je děs..hlavně že to dobře dopadlo a je sledovaná ted kvůli tomu? taky jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my jsme o měsíc dřív narozené, ale nikde nejsme zvlášt sledované
dělám "hlavní analytik informačního systému" :slight_smile: mám na starosti software který nám dodává programátorská firma (chyby, opravy, nové funkčnosti atd..) a dřív jsem právě dělala analytika v té progr. firmě :slight_smile:)
10. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
tyhle golfky se mi líbí, ale jak jsem zjistila, tak jsou blbé... nejdou polohovat záda... takže nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1356849&tab=1
10. bře 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
aha to je blbé...a upřímně není to má "krevní skupina" :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Zlobi, Klárka se mi ještě v 5,5 měs. neotáčela ani na bok... dle naší pediatričky to bylo OK :angry: , ale mě se to nezdálo, tak jsem šla na neurologii a odcházili jsme s diangozou hypotomie, částečné ochrnutí levé poloviny těla a na UTZ mozku nám zjistili tu zvětšonou komoru... začali jsme cvičit Vojtu a Bobatha a Klárka vše dohnala, ale bojím se o ni... :pensive:
To je Miška asi moc šikovná, protže vím, že děti které vykoukli ven dřív, většinou posílají na neurologii... tak je super, že je vaše malá OK :slight_smile:
No tak to chápu že nechceš vypadnout z pracovního procesu... tvůj obor se hodně vyvýjí a asi nejde jen tak se po třech letech vrátit... a klobou dolů že to zvládáš :wink: ... já mám teď na mateřské takovou demenci až hrůza... se mi normálně asi tlačí mléko na mozek... jinak si to vysvětlit neumím :grinning:
10. bře 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
K těm golfkám... jsem si myslela že se Ti nebudou líbit jak jsem četla co jsi psala o kočárcích :grinning:
Zamlouvalo se mi na nich, že se dají složit do fakt malých rozměrů a že mají jednoduchý čistý design... :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jj ale tak ještě to není nejhorší :slight_smile:
miška se otočila na koncii 4.měs, na konci 6. se začla plazit, pak si v 7,5 stoupla a pak teprve začala lézt a sedět až na konci ledna...dr říkala že pohybově to nejde poznat ale "mentálně" ty 3-4týdny jo..ale to se srovná :slight_smile: jen je nemocnější ale to já jsem taky to má po mně :frowning2:
ty jo a už jsi vyměnila dr.? co ona na to?
no jsem fakt za tu práci vděčná moooc ale taky mi chvíli trvalo než jsem se do toho dostala a to jsem byla mimo jen půl roku...mléko na mozku je děs, znám to..občas když se poslouchám v tel, nebo na jednání tak se omlouvám za sebe :slight_smile:)
10. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tak to je miška opravdu moc šikovná :dizzy_face: klárka se otočila na bok a na bříško v 6měsících, v sedmi se opírala o ručičky a točila se na bříšku a teď v osmi začla pérovat na kolínkách, začíná se plazit a jednou se posadila... a začala hrozně povídat :dizzy_face:
No s Dr. je to složitější... ony tam ordinují dvě (matka s dcerou) a ta matka kdysi snad měla zachránit bratra od přítele tak ji zatím měnit nechci... ale měly těch heftů už víc... :unamused: Když se Kláře vyklenula ta fontanela a volala jsem ji, tak mi řekla že to nic není a na potohotovosti nás hnali na to oční, a tento týdem mi naprosto vážně řekla že mám Kláře uvařit koprovku s knedlíkem... tak nevím :sweat_smile:
No a já taky hrozně blbnu... je to mazec... nejsem schopná něčeho zodpovědnějšího :sweat_smile:
No nic, letím chrnět... dnes bude asi divoká noc.
Dobrou.
10. bře 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.